Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#3951) aky01 válasza vazzemiko (#3950) üzenetére


aky01
tag

Én voltam. Remélem nem gond :)
Exodus-tól független addon lesz, ha lesz.

[ Szerkesztve ]

(#3952) vazzemiko válasza aky01 (#3951) üzenetére


vazzemiko
tag

Mar miert is lenne gond? :D
Kvajo lecc, ha ugyanugy mindent tudni fog mint Exodus!
Epp azon gondolkodtam, hogyan fogod mindig ujra integralni, amikor Exo frissul :DDD

(#3953) aky01 válasza vazzemiko (#3952) üzenetére


aky01
tag

Tulajdonképp tudni fog mindent, mert Exodus lesz, csak más néven.
Azért kell más nevet adni neki, hogy az Exo frissítés ne írja majd felül. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3954) urgoz válasza huliganboy (#3946) üzenetére


urgoz
tag

Kingroot-ot nem próbáltam, ellenben a kingoroot-ot igen, és nálam működött. [link]

(#3955) urgoz válasza huliganboy (#3946) üzenetére


urgoz
tag

Amúgy a brazil gyerek is valami hisilicon chipes box-szal szenved, és ha jól értelmezem a google fordítóval készült hozzászólásait, már sikerült neki hardveres gyorsítást kicsikarnia, csak még nem tudom, hogy hogyan... [link]

(#3956) pkollar


pkollar
tag

Üdv mindenkinek!
Kitöl lehet (kell) kérni iptv- hez iptvhu.m3u fájlt?
A forumszabályoknak elvileg megfelelek.

(#3957) Arolotifar válasza pkollar (#3956) üzenetére


Arolotifar
őstag

Gyakorlatilag meg nem felelsz meg... Szerintem olvasd el újra :)

[ Szerkesztve ]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#3958) xeno válasza aky01 (#3947) üzenetére


xeno
csendes tag

:C
Zseni!

(#3960) szemcsi65 válasza aky01 (#3947) üzenetére


szemcsi65
csendes tag

Baró!!

(#3961) hhatika válasza Nono0000 (#3897) üzenetére


hhatika
tag

ááááááááááááá, elsőremásodikraharmadikra...századikra nem igazán boldogulok az ini átírásával a tvmustrára :(( embertelen ez a webgrabosdi... megfordíthatom a kérdést? melyik csatorna hiányzik amúgy?

egyébként azt tudjuk(tudjátok), hogy a kodi használ-e minden egyes xmltv-elementet? gondolok itt az actor-director-korhatár-category-stb elemekre? a gyorsítás érdekében kiszedhetjük ezeket akár... bár ahogy néztem a wgettel gyakorlatilag lejön az egész adott html, és abból készül el majd a guide.xml, viszont ezzel azért a guide.xml mérete mindenképpen csökkenne...

(#3962) Nono0000 válasza hhatika (#3961) üzenetére


Nono0000
tag

Ááá... Hagyd a fenébe! Egyenlőre szerintem lesz időbélyeg, cím és leírás oszt jónapot. A múltkor próbáltam az imdb adatokat is hozzá rakni, de nem éri meg a fáradtságot. Ráadásul ezt majd karban is kell tartani, ami így se kis meló. Hétvégén összeszedem a fellelhető összes magyar csatornát az összes forrásból, ahol a leggyorsabb és utána megpróbálhatjuk egy szervere rárakni. Utána esetleg jöhetnek a kívánságok. Legyen meg a biztos alap utána meglátjuk hogyan tovább. Ha kész a base, lenyomok egy tesztet a letöltési időről és méretekről. Szerintetek?

Csak akkor kérdezz, ha tudom is rá a választ!

(#3963) balian0201


balian0201
újonc

Valaki Enigma 2 alatt fel tudta telepíteni az XBMC-re a moviesharkot? Valaki tudja hogyan kell???

(#3964) remex válasza Nono0000 (#3962) üzenetére


remex
tag

Szerintem jó lesz :))

(#3965) huliganboy válasza balian0201 (#3963) üzenetére


huliganboy
addikt

Enigma2 alatt van xbmc?

Nono0000: Jó lesz! :C

[ Szerkesztve ]

(#3966) hunaqua válasza Nono0000 (#3962) üzenetére


hunaqua
addikt

:C

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#3967) pakpak


pakpak
csendes tag

Valaki hallgat rádiót/rádiókat. Épp most raktam rendbe egyes rádiók url-jeit, mivel valaki összekutyulta.
Lehet korábban volt még, de aki rádiózik szólhatna, hogy nincs.

Kellemes Rádiózást! :)

(#3969) justice84 válasza Nono0000 (#3962) üzenetére


justice84
tag

#3962 Nono0000
Én ma megcsináltam újra a teszteket a beállítások mindegyiknél ugyan azok.(#1723 hozzászólásod alapján) Még mindig a tv.animare.hu a leggyorsabb, van infó rész,műfaj, mintakép kijelzés ha az oldalon is elérhető ha nincs akkor a csatorna logót mutatja.De kíváncsi vagyok nálad mit mutatnak a számok.

#3961 hhatika
Elméletileg a sorozat epizód nevét és a sorozat részszámát is ki lehet jelezni vele külön [link] De gondolom az sem mindegy milyen forrásból grabbeli az ember, milyen formában menti azt le.A DialogPVRGuideInfo.xml -el kell valamit mókolni. :D

[ Szerkesztve ]

(#3970) unravel válasza justice84 (#3969) üzenetére


unravel
őstag

De kíváncsi vagyok nálad mit mutatnak a számok.

Nekem 66 csatorna 15 napos műsorát 11 perc alatt grabbelt. 22 Mb.

¯\_(ツ)_/¯

(#3971) justice84 válasza unravel (#3970) üzenetére


justice84
tag

De melyik ini file-al?
Mindegyik 3 napos A port.ini a legújabb Blackbear199 féle (nagyon lassú :) )

[ Szerkesztve ]

(#3972) KIZS


KIZS
aktív tag

huliganboy: még 14-én küldtem egy új verziót az nctv-ből, kitennéd légyszi? Ez már (alap szinten) kezeli a Transmission-t.

(#3973) Arolotifar


Arolotifar
őstag

Sziasztok :)

Megkérnélek benneteket, hogy az 1 db smiley-t tartalmazó hozzászólásokat a jövőben inkább hanyagoljátok :)
Köszi a megértést :R

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#3974) unravel válasza justice84 (#3971) üzenetére


unravel
őstag

Az animare-val.
Azt tudod hogy incremental módban ha másodszorra futtatod a grabelést akkor a már meglévő adatokat nem tölti le?!? = gyorsabb lesz.

¯\_(ツ)_/¯

(#3975) huliganboy válasza KIZS (#3972) üzenetére


huliganboy
addikt

Ment pü!!!

(#3976) LouiS22 válasza pakpak (#3967) üzenetére


LouiS22
veterán

MEGOLDÓDOTT :)

[ Szerkesztve ]

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#3977) rooney8


rooney8
aktív tag

üdv urak
utóbbi időben megint elég sokszor crash-el a kodi. leginkább SB szokott futni mostanában.
osx el capitan (10.11.2)
általában akkor szokott, mikor épp indítanék el egy epizódot, majd utána 1-2 mp és crash. MS-nél is sokszor előfordul, úgyhogy lehet nem is a kiegészítőkkel van baj. ide feltöltöttem a log fájlt, hátha ebből kiderül valami. valaki rá tudna nézni esetleg? :B

[ Szerkesztve ]

(#3978) gabywap válasza huliganboy (#3965) üzenetére


gabywap
tag

Szia huli! Nem tudom müxik e de ezt már régen láttam.
http://www.e2bmc.com
Ez a második link meg lehet megnézem egy alien1 -en is épp ez a OpenATV enigma2 van fent :)
http://www.opena.tv/mut-nt-hd2400/18952-kodi-xbmc-plugin-fuer-openatv-5-1-4-2-a.html

[ Szerkesztve ]

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#3979) Jakuu


Jakuu
őstag

Nem lehet beleapplikalni a Radio Q -t is ?

(#3980) Nono0000


Nono0000
tag

Szevasztok!
Nagyon köszönöm, hogy most helyettem is töritek magatokat. De azért sok időt ne pazaroljatok rá! Az, hogy mennyi idő alatt fut le a grebbelés sok mindentől függ, ha csak az internet sebességére gondolunk, akkor már sok mindent elmondtam. Feltehetően egy szerver esetében ez nem okoz problémát, biztos megfelelő sávszélesség áll rendelkezésre. A leggyengébb láncszem mindig a forrás. A port.hu évekig jól működött, egy ideje katasztrofális csak. Nálam 120 körüli csatornaszám 30 MB-es kapcsolat 1G proci 512 MB ram több mint 4 óra alatt végzett. A szerver esetében ügye minden paraméter optimális lesz. A gond a forgalmazott adatmennyiséggel lehet. Hétvégén összerakom a config.xml-t megpróbáljuk ráerőszakolni egy szerverre és meglátjuk mi lesz az eredménye.
Azért megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül!
Már előre látom, hogy az iptv listát is frssíteni kell e miatt.

Csak akkor kérdezz, ha tudom is rá a választ!

(#3981) gabywap válasza gabywap (#3978) üzenetére


gabywap
tag

Ja és még ez is hozzátratozik. .)
http://linuxsat-support.com/showthread.php?t=33813

[ Szerkesztve ]

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#3982) justice84 válasza unravel (#3974) üzenetére


justice84
tag

Persze úgy van beállítva, ezt csak teszt jelleggel futtattam hogy 0-ról mennyi idő alatt készíti el az xml file-t. Gondolom a gép teljesítménye és a net sebesség is nagyban befolyásolja ezeket.

(#3983) Aryes válasza gabywap (#3981) üzenetére


Aryes
nagyúr

Sziasztok! Valaki megmondaná nekem, hogy miért kell minden információt SPOILER mögé rejteni ebben a topikban?

(#3984) gabywap válasza Aryes (#3983) üzenetére


gabywap
tag

Szia! Mivel sok link igy van, én is igy raktam ki nem akartam, hogy leszóljanak a moderátorok. :D

K1+ S2 T2 - Ustym PRO 4k - Amiko Viper 4k - Zgemma H7S-H9Stwin - U2C Denys H.265

(#3985) huliganboy


huliganboy
addikt

KIZS FÉLE NCTV FRISSÍTHETŐ ONLINE
(ms repo)

:R

(#3986) hhatika válasza justice84 (#3969) üzenetére


hhatika
tag

Ez a sorozat, ill epizódszám kezelés külső grabbeléssel sosem működött rendesen, nem is tud tökéletes lenni. Képtelenség megadni a grabbelő szoftvereknek, hogy melyik az első sugárzás, melyek az ismétlések, mi hanyadik rész...illetve nem így vannak taggelve az epg-s http oldalak sem.

(#3987) hhatika válasza Nono0000 (#3962) üzenetére


hhatika
tag

Tökéletesen elég sutem a title ill a descrption mező. Ezek ha megvannak, kereshetők is teljesen jól. Ugyanakkro néztem pl az aninarés iniben pl a csatorna icon -t nem is jó helyről szedi le. Egyébként azt próbáltad már, hogy az xmltvből legyen ikon a csatornalistában? (állítható az iptv epg fülén, hogy azt részesítse előnyben...)

(#3989) huliganboy


huliganboy
addikt

(#3988) balian0201

Töröltem kérlek használd a kiegészítők rövid nevét.!!

Milyen hibát dob? Felhasználó jelszó jól be van írva? Libtorrentet letöltötted?

(#3990) aky01 válasza rooney8 (#3977) üzenetére


aky01
tag

Szia!

A hibát MSResolver okozza.
Sajnos be kapcsolva maradt az univerzális resolver-ek engedélyezése, ezért egyes kiszolgálóknál hibára fut a link feloldása közben.
Így tudod ki kapcsolni:
Rendszer->Beállítások->Kiegészítők->Rendszer->Függőségek->MSResolver beállítások

A következő verziótól default off lesz.

Üdv.

(#3991) #61631488 válasza pkollar (#3956) üzenetére


#61631488
törölt tag

ha már ezt olvasom, hogy iptv, meg ehez hasonlóak, már a fejem fáj , de komolyan!!! először kérdez utánna olvas !
Ez olyan mint amikor a vevő bemegy az önkiszolgáló boltba vásárolni, de az első szava az amint átlépi a kapuját , hogy holvan ? :DD :C :C :C

(#3992) rooney8 válasza aky01 (#3990) üzenetére


rooney8
aktív tag

köszi, kikapcsoltam, egyelőre hibátlan :R

(#3993) huliganboy válasza gabywap (#3978) üzenetére


huliganboy
addikt

Hello Gaby...

Én KodiDirect használok, itt ajánlották és eddig bevált, de kipróbálom ezt is a kíváncsiságból.

(#3995) Nono0000 válasza hhatika (#3987) üzenetére


Nono0000
tag

Szia!

Még nem próbáltam, megvolt a lista, ha hiányzott valami frissítettem. Szerintem ezt egyenlőre hagyjuk a második nekifutásnak. De ez egy nagyon hasznos dolog! Már megint tanultam valamit! :R
Így a logók is ki volnának pipálva ha jól értem?

Csak akkor kérdezz, ha tudom is rá a választ!

(#3996) hhatika válasza Nono0000 (#3995) üzenetére


hhatika
tag

Ájtinkszó, szeritnem műkõdnie kellene. Egyetlen hátrányát érzem így előre, hogy a logókat is be kell nyalja indításkor a netről...

(#3997) vadasz1974


vadasz1974
csendes tag

Szep estet mindenkinek. Tudna valaki segiteni , hogy a Movie Shark-ba miert irja ,, a film torolve,, ,egy film sem indul el, de az XBox-on a kollegamnak ugyanez a dolog pedig mukodik. Koszonom a segitseget.

(#3998) Nono0000 válasza hhatika (#3996) üzenetére


Nono0000
tag

Igen én is ettől tartok. Ráadásul minden greb. esetén ugyan úgy, ill. minden betöltéskor is. Megnő a letöltött adatmennyiség, pedig milyen jó lenne.

Csak akkor kérdezz, ha tudom is rá a választ!

(#3999) Arolotifar válasza vadasz1974 (#3997) üzenetére


Arolotifar
őstag

Mire van telepítve? Zenedoboz vagy mikrohullámú sütő? Komolyan, olyan nehéz leírni, hogy milyen hardverről van szó? Hányas verziójú az MS? Így mégis hogyan segítsen neked bárki is?

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#4000) rooney8 válasza rooney8 (#3992) üzenetére


rooney8
aktív tag

úgy néz ki, mégsem oldotta meg a problémát :(
általában egy rész tökéletesen lemegy, aztán mikor játszanám le a következőt, utána jön a crash.
itt van a friss log fájl.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.