Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#2251) vinatt74 válasza dh66e (#2216) üzenetére


vinatt74
csendes tag

Köszönöm :R

(#2252) Keef_Lee válasza viperabácsi (#2250) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Egy kicsit gyengébb gépet raktam össze Voyager X2-vel és azon Kodi. Ugyanez a jelenség. Én arra gyanítok, hogy az integrált videokártyám (64mega) gyengusz hozzá és valamit "izomból" akar pótolni.

(#2253) viperabácsi válasza Keef_Lee (#2252) üzenetére


viperabácsi
addikt

Van egy videókarim itthon , de az 256 mb csak .Lehet meg kellene próbálni azzal , mert akkor nem a procit terhelné?
Amúgy működik rendesen , csak zavar , hogy egyik mag mindig 100%-on megy.

Ez a Voyager X2+kodi jobb mint openelec+kodi kombó?

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#2254) vinatt74 válasza Mike88 (#2218) üzenetére


vinatt74
csendes tag

Köszönöm neked is a segítséget :R

(#2255) Keef_Lee válasza viperabácsi (#2253) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Nem hiszem, hogy jobb. Csak általánosabb gépet akartam, amiben van iroda, stb. Ez végülis egy Xubuntu alapú francia disztro...

(#2256) viperabácsi válasza Keef_Lee (#2255) üzenetére


viperabácsi
addikt

Egy kérdés (nem csak hozzád)

Van lehetőség kodi alatt rendes google-os keresésre , mint egy pc-n?

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#2257) cinemazealot válasza viperabácsi (#2256) üzenetére


cinemazealot
addikt

Képekre lehet keresni ezzel.

(#2258) ViktorHUN79


ViktorHUN79
aktív tag

Énis a közös listát használom,ezútonis kösz!Anny kérdésem lenne hogy van e rá mód hogy saját linket is használjak a közös mellett egyszerre?

(#2259) viperabácsi válasza ViktorHUN79 (#2258) üzenetére


viperabácsi
addikt

Én űgy használom , hogy a videók-fájlok- nál betallózom a saját m3u-t tartalmazo mappát.

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#2260) Keef_Lee


Keef_Lee
senior tag

No aszongya, hogy! :DD megy a kodidirecten 12 perce egy film és még nem döccent :) El ne kiabáljam! :Y
Újraraktam az evon az openatv-t és nem raktam fel az iptvplayer és tsmedia pluginokat, lehet, hogy azokkal veszett össze. (Viszont most még nincsenek csatik sem kerestetve a holdról, stb. Remélem, hogy mire beállítgatok mindent, még akkor is jó lesz.)

(#2261) dugesz77


dugesz77
őstag

Kodi 6.0.1 -nél kicsit változott az összefoglalóhoz képest a PVR simple cliens telepítés. Friss telepítésnél amikor először engedélyezni kellene a tv-t ugyan úgy kiírja ,hogy kéne neki pvr kliens viszont már nem dobja be a listát hanem egy weboldalra irányítana. Kézzel kell megkeresni és bekapcsolni a PVR Simple clienst. Gondolom ez sokaknál nem okoz gondot ,de gondoltam megemlítem.

[ Szerkesztve ]

(#2262) xsipi78 válasza dugesz77 (#2261) üzenetére


xsipi78
tag

Kodi 6.0.1?
Kodi 16.0.1-et akartál írni nem?

(#2263) Almafa69 válasza Almafa69 (#2243) üzenetére


Almafa69
újonc

Kedves Arolotifar,

Szeretném megkérdezni, milyen kritériumoknak kell hogy megfeleljek hogy érdemes legyek a kérésre a listával kapcsolatban ?

Válaszodat előre is köszönöm !

Üdv.
Alma

(#2264) dugesz77 válasza xsipi78 (#2262) üzenetére


dugesz77
őstag

Uha . Kicsit belekeveredtem. Igazad van. Openelec 6.0.1 -nél változott a Kodi rendszer. Nálam az van Rpi2-n .

(#2265) Arolotifar válasza Almafa69 (#2263) üzenetére


Arolotifar
őstag

Tisztelt Almafa69 :)

Szerintem leírtam :) Most regisztráltál, a hozzászólásaidban pedig csak kérés és kérdés van :)
Ne értsd félre, ez nem az újoncok ellen irányul, hanem biztonsági okokból van így. Senki nem szeretné, ha egy olyan személy kapná meg, akinek esetleg "hatalmában áll" a streameket eltávolítani.
Mivel semmit nem tudok rólad, nem kockáztatok. :R

[ Szerkesztve ]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#2266) xsipi78


xsipi78
tag

Gyerekek valaki eltudná nekem küldeni a csatorna logó pakkot? xsipi78 gmailos fiókomba. Köszönöm.

(#2267) xsipi78


xsipi78
tag

A tv.track fiókom hol tudom beállítani/hozzáadni a MS-ban?

(#2268) Keef_Lee válasza xsipi78 (#2266) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Valaki ígérte a múlthéten, hogy szombatig dolgozik, de akkor megcsinálja hiper-szuperre az iptv listát , epg-vel, logokkal, stb.
Hol van? Mert az epg tartalom csak elvétve jelenik meg. (A változásokat sem mindig követi a módosítás...)

(#2269) Nono0000 válasza Keef_Lee (#2268) üzenetére


Nono0000
tag

[link]

Már elkészült, csak még finomítjuk!

[ Szerkesztve ]

Csak akkor kérdezz, ha tudom is rá a választ!

(#2270) Arolotifar válasza Keef_Lee (#2268) üzenetére


Arolotifar
őstag

Légy szíves OFF-ba tenni a listás hozzászólásaidat :)

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#2271) Nono0000


Nono0000
tag

A hozzászólás tartalma részben vagy egészben már nem aktuális!

Sziasztok!

Elérési címeket ne kérjetek még privátban sem, nem küldünk!
Bár a csatornalista csak ingyenes csatornákat tartalmaz a csatornalista címe privát, csak kizárólag PH-n regisztráltak kaphatják meg. Feltétel továbbá a 2016.01.26.-át követően regisztráltak esetén minimum 6 hónapos regisztráció!

Megértéseteket köszönjük!

A hozzászólás tartalma részben vagy egészben már nem aktuális!

[ Módosította: Intruder2k5 ]

Csak akkor kérdezz, ha tudom is rá a választ!

(#2272) xsipi78 válasza Nono0000 (#2269) üzenetére


xsipi78
tag

Az itt lévő logó letöltő link nekem nem működik. Állandóan a Mega oldalára dob de ott semmi nem történik, pedig már fiókom is van oda...

(#2273) ViktorHUN79 válasza xsipi78 (#2272) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Tessék logók,még párral bővítettem is a közös csatornalistához aktualizálva!
Letöltés:
http://data.hu/get/9469248/Logos.7z

(#2274) dugesz77 válasza Nono0000 (#2269) üzenetére


dugesz77
őstag

Jó kis összeszedett ,érthető írás lesz/lett. Köszönjük :R

(#2275) xsipi78 válasza ViktorHUN79 (#2273) üzenetére


xsipi78
tag

Köszönöm! :)

(#2276) dugesz77 válasza ViktorHUN79 (#2273) üzenetére


dugesz77
őstag

Angol adókhoz még ebből lehet csemegézni jó párat Sok a BBC-s. Illetve lehet csak az m3u kell rendbe szedni és akkor mindhez lenne.

(#2277) alázógyík válasza ViktorHUN79 (#2273) üzenetére


alázógyík
őstag

:R

(#2278) cubaferi válasza xsipi78 (#2267) üzenetére


cubaferi
csendes tag

Olvass visszafelé

(#2279) xsipi78 válasza cubaferi (#2278) üzenetére


xsipi78
tag

Az első nap óta olvasom a fórumot...

(#2280) xsipi78


xsipi78
tag

Lehet rosszul tettem fel a kérdésem. Trak addont telepíteni kell a kodiba vagy a MS-on belűl van valahol bejelentkezés a trak.tv-be?

(#2281) Arolotifar válasza xsipi78 (#2280) üzenetére


Arolotifar
őstag

Nálam telepítve van a Kodiban a Trakt addon. Az MS-ben pedig be van jelölve(a beállításokban).

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#2282) xsipi78 válasza Arolotifar (#2281) üzenetére


xsipi78
tag

Ok. Erre gondoltam. Köszönöm.

(#2283) dh66e válasza Nono0000 (#2269) üzenetére


dh66e
veterán

Szuper lesz ez!
Köszönöm a munkátokat. :R

(#2284) xsipi78


xsipi78
tag

A genesis-en kívűl a the royal we és a Watch 1080p-ben is csak angol feliratokat talál az opensubtitle addon. A fenesisbe flottul megy a magyar felirat. Nem tudjátok esetlek hogy ezt lehet-e orvosolni? Mindenhol beálítottam a magyar nyelvet és be vagyok jelentkezve az opensubtitle-be is. Ezekben csak angol feliratot találok pedig direkt olyan filmekkel néztem amikhez van fent magyar felirat.

[ Szerkesztve ]

(#2285) azozo válasza xsipi78 (#2284) üzenetére


azozo
senior tag

Én is szivtam vele a KODi beállításoknál a feliratrésznél vagy a megjelenítésnél ha lejjebb görgeted ott van hogy ne a hang nyelve legyen az elsődleges felirat... :K

(#2286) urgoz válasza ViktorHUN79 (#2258) üzenetére


urgoz
tag

http://www.bbtsip.tv/iptv-simple-client2.html
Itt kiválasztod a kodi verziódat a felső menüben, aztán letöltöd a hozzá való zip fájlt. Kodi alatt installálod, úgy mint egy addont (install from zip file / telepítés zip fájlból). Ezzel lesz egy PVR IPTV Simple Client2 nevű PVR ügyfeled, amibe berakhatod a saját listádat. A beállításnál érdemes a "Csatornaszámozás innen kezdődik" rublikába egy az első lista méreténél nagyobb számot megadni, különben a két lista csatornái keverve jelennek meg.
Amúgy tetszőleges számú iptv simple legyártható ennek mintájára, a zip-ben levő addon.xml fájlban kell a 3. és 5. sorban átírni a sorszámot, és telepíteni.
A dolog nem mindig működik, van hogy csak az egyik lista jelenik meg, kísérlezezgetni kell...

[ Szerkesztve ]

(#2287) zserrbo


zserrbo
aktív tag

A kodi 17-es alpha verzióját használom (nem részletezném most miért). Érdekelne, hogyan lehet normális film katalógust varázsolni? Nem tudom a korábbi verzióknál volt-e valami, de itt csak fájlrendszer szinten tudom nézni az adott mappában a filmeket. Nem úgy borítóképpel, metaadatokkal, stb.

(#2288) kalker


kalker
csendes tag

Helló fiúk 1 hete megrendeltem az alábbi szerkentyűt és most kezdtem utána olvasni, hogy mi is az a Kodi, azóta felraktam a win PC-re és ismerkedem vele
A kütyü 7-23 nap között jön meg, remélem hogy elég lesz mert olvasom, hogy 2GB/16GB jobb lenne ????

http://www.banggood.com/MXVI-Android-5_1-RK3368-Octa-Core-64bit-1GG8GG-4K-Bluetooth-KODI-NETFLIX-TV-Box-Android-Mini-PC-p-997132.html

Kérlek véleményezzétek :)

Köszi

[ Szerkesztve ]

A borban bölcsesség, a sörben szabadság, a vízben baktériumok vannak...

(#2289) zserrbo válasza zserrbo (#2287) üzenetére


zserrbo
aktív tag

És, ha lehet magyar metaadatokkal. Az Emby-nél ezt magától tudja.

(#2290) xsipi78 válasza kalker (#2288) üzenetére


xsipi78
tag

Nekem hasonló van csak amlogic s905 processzorral. Én nagyon szeretem. Jó kis kütyü. :)

(#2291) Wiesn válasza urgoz (#2286) üzenetére


Wiesn
csendes tag

Nekem csak az eredeti (német) jelenik meg, a 2. listából semmi, pedig indítgattam újra párszor.

Dell und Motorola sind meine Favoriten

(#2292) cinemazealot válasza kalker (#2288) üzenetére


cinemazealot
addikt

Szerintem a HTPC topicban gyorsabban találnál választ konfigurációval kapcsolatos kérdésre. Az Android alap nem tudom, mennyire növeli meg a gépigényét a Kodinak, de OpenELEC alappal Raspberry Pi 2B-n az 1 GB RAM bőven elég. A több gigabájtos tárhelyet is legfeljebb az OS (Android) és a letöltések veszik majd igénybe.

Szerk.: ennyit a gyorsaságról. :)

[ Szerkesztve ]

(#2293) xsipi78 válasza azozo (#2285) üzenetére


xsipi78
tag

Nem találtam konkrétan olyan menüt de a beállítás-videó-feliratok menüben a "feliratok letöltése ezekhez a nyelvekhez" sorban az angol mellé betettem a magyart is és igy már megjelennek a feliratok magyarul is. Kiérti ezt... :)
Köszi a segítséget.

(#2294) Keef_Lee válasza xsipi78 (#2293) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Hát ez a lényege! Ha az angolt meg kiveszed, akkor csak magyar felirat ... automatikusan.

(#2295) xsipi78 válasza Keef_Lee (#2294) üzenetére


xsipi78
tag

Teljesen hülyén értelmeztem... :)

(#2296) unravel


unravel
őstag

Bocsanat h nem passzol a kerdesem maximalisan a topikhoz de nem tudjatok h miert kezd minden videot elolrol a kodim ha veget er? Az osszes videot fuggetlenul attol h honnan van a video (youtube-movieshark-videa-sorozatbarat-hdd-stb stb)

¯\_(ツ)_/¯

(#2297) Svédország


Svédország
csendes tag

Sziasztok!

Az IP TV beallitasa soran, amit a http://movieshark.xyz/kodi-simple-iptv-client-beallitasa alapjan vegeztem hiba lepett fel.

Mar a kedvencek csatornacsoport beallitasa soran sem sikerult megnyitnom a csatornakat.

Amikor pedig kileptem a KODI-bol, es miutan ujra elinditottam a következo hibauzenetet irta ki:

"A PRV kezelo engedelyezve lett anelkul, hogy egy PVR kiegeszito engedelyezve lenne. Kerem engedelyezzen legalabb egy kiegeszitot, hogy hasznalhassa a PVR funkciokat."

A PVR IPTV Simple Client2 telepitve van es engedelyezve.

Valakinek valami ötlete?!

(#2298) noni76


noni76
csendes újonc

sziasztok csak nálam nem működik vagy másnál sem a MovieShark?

(#2299) dh66e válasza noni76 (#2298) üzenetére


dh66e
veterán

Egy órája még megnéztem egy filmet,de most valóban nem működik.
(#2297) Svédország
Amikor telepítettél és beállítottál mindent akkor a Rendszer-TV-Általános fül alatt kapcsold ki és kapcsold be az Engedélyezve sort.

[ Szerkesztve ]

(#2300) Arolotifar válasza noni76 (#2298) üzenetére


Arolotifar
őstag

Nálam PC-n megy. Boxon még nem néztem rá.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.