Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#2651) krizsi77


krizsi77
csendes újonc

Sziasztok!

Sajnálom, hogy a lelketekbe gázoltam. Ha "virtuálisan akartam volna toporzékolni" nem privát üzenetet írok. Nem a lista meg nem kapásával van bajom. Az a probléma, hogy ha Ők elvárják, hogy a befutó privát üzenetek tartalmazzanak bizonyos formai keretet, akkor talán az üzenet írója is megérdemel egy két szavas választ. Nem én léptem a fórum nyilvánossága elé nyavalyogni, tudván azt, hogy biztosan lesz néhány támogatója a kifakadásomnak.
Viperabácsi, amikor a TILTÁST leírtad csorgott a nyálad? Milyen szabályt sértettem ami miatt megérdemelném?

Tisztelettel (még egyszer megköszönve a munkátok):

Krizsi

(#2652) ZsZso válasza huliganboy (#2648) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ez sajna mindenhol így megy, nehéz ellene mit tenni.

Tipp:
1. Talán ha nincs kiírva, hogy kinek is kell PM -et küldeni és ezek a nevek csak a szabályok elolvasása után lennének láthatóak, akkor nagyobb eséllyel vennék a fáradtságot, hogy elolvassák. Úgy persze napi 5 poszt jönne ide, hogy megkérdezzék mit is kell egész pontosan tennie annak aki a listát akarja. Nincsenek illúzióim: azok akik a szabályt is képtelenek elolvasni nagy valószínűleg kapásból fogják broadcastolni a szélrózsa minden irányába a linket, amit tőletek kapnak.
2. A szabályok linkhez csak a szabályokat tartalmazó poszt legyen belinkelve (igen, az a 2-3 sor), mert most a tagokat érintő megszorítások síma fonttal, az íromány közepébe vannak "rejtve". A leírást egy külön linkbe tegyétek be. Persze, mondhatod, hogy Ti heteket/napokat csesztetek el ezzel az egésszel, más pedig egy rohadt posztot nem tud végigolvasni. Igazad is lenne, de sok embernek szüksége van rá, hogy a szájukba rágd.

Én azt vízionálom, hogy előbb-utóbb kicsúszik a kezetek közül a link és bedobjátok az egészet a kukába. Talán pár kitartó arc miatt csináltok egy zárt (megbízható) kört, ahol magatok közt osztogatjátok az URLt, de remélem nem lesz igazam. :U

Szeretem ezt a fórumot (bár javarészt nem ezen a részén tevékenykedek), szeretem azt, hogy tele van rengeteg segítőkész emberrel, de útálom, hogy miután elterjed valamilyen jó kezdeményezés híre egyesek romba próbálják dönteni. Nem feltétlenül szánt szándékkal, de talán az indíték mindegy is, ha másik X ember szórakozását rontják el vele.

Könnyű mondani és rohadt nehéz csinálni, de próbáljatok meg a sok pozitív visszajelzésből táplálkozni, ne a pár a negatívból!

:R A listát én is nagyon szépen köszönöm, nagyszerűek vagytok! EPGvel kínlódom még (de a leírás tökéletes, mert 3 gépből 1-nél sikerült megoldanom :U, csak valahogy mégsem akar mindenhol menni) de egy rossz szavam nem lehet. Hatalmasak vagytok! :R

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#2653) krizsi77 válasza huliganboy (#2648) üzenetére


krizsi77
csendes újonc

Ez a válasz sokkal korrektebb.

Köszönöm!

(#2654) Arolotifar válasza krizsi77 (#2651) üzenetére


Arolotifar
őstag

Szia :)

Nálam korlátlan a privát üzenetküldés, szóval listával kapcsolatban engem kellene "zaklatni".
Eddig szerintem mindenkinek válaszoltam (ha mégsem, elnézést).

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#2655) vazzemiko válasza vazzemiko (#2643) üzenetére


vazzemiko
tag

Sziasztok!

Veletlenul bentfelejtettem egy convert menupontot.
Nem csinal semmit (hibauzit dob), sajat hasznalatra volt, nem okoz problemat.

Ki fogom szedni a köv rilizben.

Üdv,

(#2656) doberman válasza ZsZso (#2652) üzenetére


doberman
senior tag

Esetleg az egyedi "fórum-szabályokat" lefektetni, és a fórum 1.sz hsz.-ébe beleírni. (Nem egyedi eset lenne, máshol is láttam már... Talán a "bandagazda" -topikgazda aláírásában olvasására buzdító üzenet elhelyezése... ilyet is láttam már, és ha valaki egy-két oldalt is vissza olvas talán belefut a szövegbe, hogy ..." olvasd el az 1.hsz-t!!! "... off off

8lnu

(#2657) huliganboy válasza doberman (#2656) üzenetére


huliganboy
addikt

Jó ötlet!! Megfontolandó! :R

(#2658) pista314 válasza huliganboy (#2623) üzenetére


pista314
újonc

hadd egészítsem ki hogy a 99% pontatlan adat, nálam teljesen műkodő megoldás van, semmilyen plusz eszköz nélkül, gondolom nem mondok újat az android tv-vel, gyárt már ilyet néhány neves gyártó, nekem philips android tv-m van, telepítve rá kodi, 100%-ban működő cucc.
Teljesen mértékben helyettesíti a HTPC-met.

(#2659) pokbubi


pokbubi
tag

Mindenkinek aki nem ismeri a Privat kuldes szabalyait.

(#2660) Teplic válasza vazzemiko (#2643) üzenetére


Teplic
tag

Köszönet a MovieShark fejlesztésért,
és külön köszönet az m3u lista frissítéséért az azt fejlesztőknek. :C

(#2661) Jakuu


Jakuu
őstag

Sracok csak a tisztelet hangjan tudok reflektalni, csak igy tovabb. Nagyon szepen alakulnak a kiegeszitok es az IPTV.

(#2662) morefire


morefire
tag

Bár nem magyar vonatkozású, de ma jelent meg lambda új kiegészítője, a Genesis utódja, az Exodus, mindenkinek ajánlom telepítését. Ugyanazok a beállítási lehetőségek állnak rendelkezésre, mint a Genesisnél. Kipróbáltam és nagyon ott van a szeren.
A repo itt érhető el.

[ Szerkesztve ]

Donate: bit.ly/morefiredonate

(#2663) vazzemiko válasza morefire (#2662) üzenetére


vazzemiko
tag

ULTRA!!!
Köszi az infot!

(#2664) Borisz76 válasza morefire (#2662) üzenetére


Borisz76
veterán

A "beizzítás menetéről" egy leírást kérhetnék....mert sajnos nekem nem sikerül.

YT videó alapján próbáltam....
Valami nem kerek nálam :)

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#2665) vazzemiko válasza Borisz76 (#2664) üzenetére


vazzemiko
tag

A linkrol letoltod a repository.exodus-1.0.0.zip fajlt.
Ezt telpited a kodibol - telepites zip fajlbol.

Ezutan telepites tarolobol/repobol.
Kivalasztod az Exodus repot, azon belul video kiegeszitok, Exodus.

Telepited.

Elinditod es mar duborognek is fullhd filmek...

(#2666) zoltan6 válasza vazzemiko (#2665) üzenetére


zoltan6
őstag

szinkronos filmek?

(#2667) Arolotifar válasza zoltan6 (#2666) üzenetére


Arolotifar
őstag

Nem.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#2668) megarambo válasza Borisz76 (#2664) üzenetére


megarambo
tag

Nekem se ment egyből, kiabált a függéségek után (droidon) először telepítettem az art work-öt, utána már ment.

(#2669) vazzemiko válasza LouiS22 (#1755) üzenetére


vazzemiko
tag

Szia LouiS22!

OPW forditasrol van vmi hired?
Meg most is pl Tiszta Sky jelenik meg.
MAr eltelt jo par het.

Köszi,

(#2670) Borisz76 válasza vazzemiko (#2665) üzenetére


Borisz76
veterán

Köszönöm.

Rossz .zip fájlt töltöttem le.

De megoldódott és szépen viszi a filmeket a hozzájuk tartozó magyar felirattal !

Szuper !

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#2671) azozo válasza morefire (#2662) üzenetére


azozo
senior tag

Ki tudja melyek azok a külföldi mozi video kiegészítő amelyik már nincs frissitve mostanában (genesis akkor exodus lett.)
1 chanlel, 4K movie,The royal We,Yify, Icefilm, Project free tv, sportdevil, Navi-x, stb....
:U

[ Szerkesztve ]

(#2673) huliganboy válasza vazzemiko (#2672) üzenetére


huliganboy
addikt

Írj nekem és törlöm! :R

(#2674) pityke91


pityke91
csendes tag

Sziasztok.

Nekem csak annyi lenne a gyors kérdésem, hogy lassan (tényleg lassan :) ) két éve vagyok az oldalon és én inkább csak olvasom mert a legtöbb problémámra megtaláltam a választ vagy megtalálom, volt hogy fél napom azzal ment el, hogy egy teljes topikot végig olvassak, de meglett a megoldás, illetve nem nagyon fordult még elő velem olyan, hogy kérnem kelljen mert mivel angolból sem vagyok rossz sokszor az angol források között találom meg a megoldást, így elég keveset írok a fórumokra mert a kérdést már vagy feltették vagy találkoztak a problémával így felesleges ugyan azt leírnom nekem is. Hogy az én esetembe (jöhet nyugodtan az oltogatás, hogy akkor mindenkit meg lehetne "vizsgálni" egyenként és ..... (szóval értem ha valaki ilyenre gondol) De személy szerint van e lehetőségem a lista "megkaparintására" vagy írjak kb 200-400 hozzászólást (nem vagyok benne biztos de valahol olvastam, hogy kb ennyi kell, elnézést ha nem vagyok túl pontos) hogy Tag legyek és úgymond kiérdemeljem a "jogot" a listára.

Válaszodat/válaszotokat előre is köszönöm.
Szeretném kifejteni, hogy nem oltogatok vagy bármi csak kérdezek.
És Szeretném megköszönni, hogy ennyi hozzászólás érkezett és rengeteget tudtam belőle tanulni de ahogy mondtam én csak most kezdtem a rpi-al az ismerkedést és az előttem lévők tényleg találkoztak már szinte minden hibával amivel eddig én is :)
Köszönöm még egyszer.

Ui. Nem lett egy gyors kérdés :D

[ Szerkesztve ]

(#2675) unravel válasza pityke91 (#2674) üzenetére


unravel
őstag

Én csak ennyit tudok:

"IPTV LISTA KIZÁRÓLAG PRIVÁTBAN KÉRHETŐ KIZÁRÓLAG KÉT TAGTÓL"

¯\_(ツ)_/¯

(#2676) zoltan6 válasza huliganboy (#2673) üzenetére


zoltan6
őstag

Itt köszönném meg a listát,mert gondolom így is sok privátod van,meg a fejlesztőknek a movieshark meg egyéb mindenféle hasznos kiegészítőt. :R örülök hogy ráleltem erre a színvonalas topikra.

(#2677) ViktorHUN79 válasza pityke91 (#2674) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Szabály szerint 200 hsz.-kell a tag ranghoz,plusz egy éves reg. az oldalon(az év neked megvan)!A többi a vezetőségen múlik!

(#2678) huliganboy válasza pityke91 (#2674) üzenetére


huliganboy
addikt

Elsiklottam felette, elnézést! :))

(#2679) Keef_Lee


Keef_Lee
senior tag

Vazzemiko írta, hogy milyen szervere url-jét kellett módosítania az MS-ben (köszönjük :)
Ezeket a szervereket valószínűsítem, hogy akkor az SB-ben is módosítani kell. Mert reggel csak próbáltam, de a vidtome ment szinte egyedül az SB-ben.
A listában van egy csatorna, amiből 4# is vanott nem jó a xmltv.czo.hu hivatkozás.

[ Szerkesztve ]

(#2680) Nono0000


Nono0000
tag

Egy hete nem néztem rá az iptv-re, most bekapcsoltam.
:Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y
Na ez már beteges!
Le a kalappal HÖLGYEIM és URAIM! :R
Örülök, hogy így összeszedtétek magatokat. :C

[ Szerkesztve ]

Csak akkor kérdezz, ha tudom is rá a választ!

(#2681) pakpak válasza huliganboy (#2649) üzenetére


pakpak
csendes tag

Köszönjük a munkádat és jómagam hálás vagyok azért amit tettél/teszel!

(#2682) huliganboy


huliganboy
addikt

Sziasztok!

A mai naptól új topic név került bevezetésre a sok OFF miatt.

Ami már nem off: IPTV, Magyar kiegészítők, KODI - LINUX és WINDOWS kliens

Ami mehet OFF-ba: Idegen nyelvű kiegészítők, Android KODI kliens

Az új név tehát:

Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)

KÉREK MINDENKIT AKI HOZZÁSZÓL AZ OFF GOMB HASZNÁLATÁRA ADOTT ESETBEN!

[ Szerkesztve ]

(#2683) paparazzi2


paparazzi2
tag

Sziasztok!

Felraktam a tesómnak a kodit, de elakad vele. Lehet valahogy a neten keresztül távirányítani a kodit?
PL a teamviewerhez hasonlóan?

thx Jani

(#2684) dugesz77 válasza huliganboy (#2682) üzenetére


dugesz77
őstag

Tökéletes lesz köszönjük szépen :C

(#2685) huliganboy válasza paparazzi2 (#2683) üzenetére


huliganboy
addikt

Ha rákapcsolódsz a gépére és elindítod a KODI-t minden további nélkül tudod azt is állítgatni!

(#2686) Arolotifar válasza paparazzi2 (#2683) üzenetére


Arolotifar
őstag

Ha leírnád, hogy mire raktad fel, az nagy segítség lenne.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#2688) LouiS22 válasza vazzemiko (#2669) üzenetére


LouiS22
veterán

Szia! Elmaradtam egy válasszal, emiatt elnézést kérek. Sajnos nincs jó hír: orosz barátunk azt mondta, hogy jelenleg nem priorítás a fordítási javítások beemelése.

Viszont! Nem tudom, hogy láttátok-e, de a Weather Underground újra bekerült a kodi beépülők közé (én még a hivatalos kodi fórumból telepítettem linkről, de azt hiszem, hogy azóta repóba is felkerült). Egyetlen előfeltétel van: egy ingyenes regisztráció a wunderground.com-ra (itt kapsz egy egyedi azonosítót, azt kell megadni és napi 500 lekérés ingyen van (tapasztalatból mondom, máshoz is használva, szinte lehetetlen elérni a napi 500at, szóval nem kell parázni). Ebben a fordítások normálisak, egyetlen apróság van benne javítanivaló: egy ékezet rosszul van kódolva, emiatt furán jelenik meg az ő betű. Nézegettem már a wunderground oldalát, de őszintén szólva még nem mélyedtem bele az ott hogyan javítás mikéntjébe.

Én kb. 3 hete ezt használom, teljesen rendben van, azóta két frissítés is volt hozzá.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#2689) huliganboy válasza KIZS (#2687) üzenetére


huliganboy
addikt

KIZS nem tennéd meg, hogy utána jársz ennek a telepítési hibának? Ha javítva lenne, felvennélek a hivatalos reponkba!

(#2690) paparazzi2 válasza Arolotifar (#2686) üzenetére


paparazzi2
tag

Ez a lényeges rész elmaradt:( Androidos médialejátszóra raktam fel.

Egy ilyenre:

http://www.aliexpress.com/item/Z4-android-5-1-Lollipop-OS-RK3368-Octa-Core-TV-Box-Z4-Cortex-A531GB-RAM-8GB/32472237454.html?spm=2114.01010108.3.82.J1bLWY&ws_ab_test=searchweb201556_2,searchweb201644_4_505_506_503_9982_504_502_10001_10002_10016_10017_10010_10005_10011_10006_10003_10004_10009_10008,searchweb201560_1,searchweb1451318400_-1,searchweb1451318411_6448&btsid=13b4733c-5012-4541-bbf4-f52951357191

thx Jani

(#2691) vazzemiko válasza KIZS (#2687) üzenetére


vazzemiko
tag

Hi!

Megkukkerolnam, de ne tudom leszedni.
Permission requireddel nem enged be.

Köszi

(#2692) KIZS válasza vazzemiko (#2691) üzenetére


KIZS
aktív tag

És innen? [link]

(#2693) megarambo válasza KIZS (#2687) üzenetére


megarambo
tag

Nálam androidon tökéletes. Egyből felment, nem volt vele gond. Ezúton is köszönöm.

(#2694) vazzemiko válasza KIZS (#2692) üzenetére


vazzemiko
tag

Lejott, koszi.

Hat en semmi hibasat nem taliztam sem a felepitesben, sem sehol :)
Nekem szo nelkul szepen felment.

Esetleg ami nehany embernel problemat jelenthet, az a requests modul hiánya.
Ez is benne van, mivel kell hozzá.

<import addon="script.module.requests"/>

Amennyire tudom, es ha emlekeim nem csalnak ez defaultbol nem telepul a kodival.

De amugy szerintem rendben van az addon.

Viszont en azt hittem ez vmi torrentet lejatszo plugin :(
Marhara erdekelt volna, ha az... :D

Így jartam.

Köszi!

(#2698) huliganboy


huliganboy
addikt

Sajnos a BH TV továbbiakban tiltott! Kérek mindenkit ne emlegessük többet!KIZS MENT PÜ

[ Szerkesztve ]

(#2699) #61631488


#61631488
törölt tag

mire is van az a Convert funkció az MS ban ami valami miat állandóan hibát jelez ?

(#2700) krizsi77


krizsi77
csendes újonc

http://kodi.tv/the-piracy-box-sellers-and-youtube-promoters-are-killing-kodi/
Nem tudom, hogy láttátok-e már. A fejlesztők aggódnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.