Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#2951) unravel válasza xsipi78 (#2949) üzenetére


unravel
őstag

Kipróbáltam és azonnal:
"You are watching
How to Get Away with Murder1x01 "Pilot"
"

¯\_(ツ)_/¯

(#2952) eFeMeR74 válasza roenick (#2923) üzenetére


eFeMeR74
senior tag

pl total commander. A hely sd card Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/addons lnnen meg mar megy

MI Box S-Archer-OP8T-NSA310-Toshiba A300-MI Robot Vacuum-RoidmiF8

(#2953) Keef_Lee válasza Arolotifar (#2944) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Linux mint alatt tárolóból hagytam frissíteni a Kodit. Jarvis: azóta gyorsabb, rendszerinfóban látszik, hogy kevesebb memória kell neki és a procit sem tekeri annyira. :)
Viszont a múlthéten belakott ip2 osmc-n én sem merném megkísérelni a frissítést, mert ha az elszáll, nem akarok újra annyit dolgozni vele. Mivel olvastam, hogy neked is van pi2-d, kérdezem, hogy az frissíti magát automatikusan vagy valahol ezt engedélyezni, tiltani lehet? (Mert folyamatos üzemben van, nehogy nekem egyszer elbaltázza magát mire használnám...) :D

(#2954) Keef_Lee


Keef_Lee
senior tag

Mivel a sat.hu fórumán most írta ki egy okos találó nick névvel a sport csomagot, ezért gondolom ez sem fog sokáig menni. Egyébként más forrásra hivatkozik, szóval több helyen is ugyanazok a linkek vannak.

[ Szerkesztve ]

(#2955) Arolotifar válasza Keef_Lee (#2953) üzenetére


Arolotifar
őstag

Ha automatikus frissítés van beállítva, akkor igen :) Sajnos nem tudom most megnézni,hol kell letiltani, mivel anyósnál van kölcsönben a Pi2 :(

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#2956) xsipi78 válasza unravel (#2951) üzenetére


xsipi78
tag

Köszi. Akkor a hiba nálam van... 😕

(#2957) #61631488


#61631488
törölt tag

Sziasztok össze tudna vaki hoszni egy kiegészítőt a TV2 musoraiból ? valami hasonlót mint az RTL Klub

[ Szerkesztve ]

(#2958) remex válasza #61631488 (#2957) üzenetére


remex
tag

+1

...valamint az RTL Most-ban is lebeg egy ideje néhány javaslatom, nagyon hálás lennék, ha valaki esetleg rá tudna nézni :)
...meg hát a Viasat-os addon is jó volt amíg működött :D

:R

[ Szerkesztve ]

(#2959) Oszilaci


Oszilaci
senior tag

a jelszint kijelzésnek kell valamit mutatni IPTV-nél?
normális ,hogy pl.: filmbox hd nél (más adókon is) tegnap kb 2-3percenként megszakadt az adás vagy nálam van valami hiba

(#2960) remex válasza consono (#2919) üzenetére


remex
tag

A napokban érkezett infók (Exodus API key probléma) alapján valóban az itteni fejlesztőket igazolta, hogy érdemesebb saját TMDB API key-eket igényelni és azt használni az addon-okban, mint központi kódot használni erre a célra.
:C

Korábban valaki itt kérdezte, hogy a filmeken állva az "I" gombra megjelenő részletesebb info ablakban a Szereplők miért nem jönnek fel az adott gombra kattintva, amire én magam is azt válaszoltam hogy az a funkció szerintem nem működik. Viszont a közelmúltban valamelyik addonban (talán az Exodusban) meglepve tapasztaltam, hogy ott működik a Szereplők gomra kattintva a szereplők megjelenítése.
Ezt később jó lenne az itteni addonokban (MS, MSCC, SB) is működésre bírni :)

(#2961) Oszilaci


Oszilaci
senior tag

API kulcs kérésnél egyből add API key-t vagy várni kell rá? illetve Application Summary -hoz mit kellene beírni?

(#2962) Nono0000 válasza unravel (#2947) üzenetére


Nono0000
tag

Nem akartalak vérig sérteni, csak a segítő szándék volt bennem. Ha sértésnek vetted, akkor elnézést kérek. Na de a lényeget pont te írtad le a hozzászólásodban:
"Aham , az alpha 1-2-3-4, a beta 1-2-3-4-5 és az rc 1-2-3? "várjatok két hetet" :)) " Áááá, végül is csak 12 verzió.
Frissítsetek csak bátran, aztán ha összeomlik az egész kóceráj majd csak segít valaki.

Csak akkor kérdezz, ha tudom is rá a választ!

(#2963) unravel válasza Nono0000 (#2962) üzenetére


unravel
őstag

jaaah, dehogy. csak nekem azt sugallta a bejegyzésed mint ha nem lett volna lepróbálva a Jarvis.

¯\_(ツ)_/¯

(#2964) htom127 válasza xsipi78 (#2956) üzenetére


htom127
tag

Nálam is kézzel kell jelölgetni, nem értem az okát (Exodusban működik szépen).

" Bazinga !"

(#2965) Keef_Lee válasza remex (#2960) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Én kérdeztem :) azért kérdeztem, mert exodusban meg genesisben működött :)
De nem vagyok maximalista, ha ez nem megy itt, attól még szuperek ezek a magyar addonok :) Köszi azoknak, akik fejlesztik. :C

(#2966) szergey


szergey
csendes tag

Sziasztok!
7végén újra kellett telepítenem a netbookomat. A telepítéskor már a 16- Jarvis jött le. Nem volt elég, hogy a 15.2-es backup mappák üresek voltak és nem tudtam egy jól belakott rendszert visszaállítani, a 16-on nem lehet PVR klienst hozzáadni! Hiába tiltom/engedélyezem, nem visz a letiltott addon-ok felsorolásához. (Persze ilyen menü meg nincsen!) Hanem a kodi pvr-es honlapját ajánlgatja! Nézegettem külföldi fórumokat, de nem lelem a megoldást! Gondolom valamelyik fájl a .kodi mappában megsérült, de nem tudom melyik! Találkozott Valaki ilyen hibával? A 15.2-n az IPTV, EPG-vel, logoval hibátlanul ment! Ja, Asus Netbook + Mint 17.3 kombo! Kösz!

(#2967) dugesz77 válasza szergey (#2966) üzenetére


dugesz77
őstag

Volt már szó erről.Fent van az a kiegészítőknél de egyszerűbb ha leszeded magadnak manuálisan a neked kellőt. Javítva lesz az összefoglalóban leírtak is hamarosan.

[ Szerkesztve ]

(#2968) remex válasza szergey (#2966) üzenetére


remex
tag

Nálam rendesen megy az IPTV Jarvis alatt (15.2-ről történt frissítés után).
A PVR kiegészítők között a PVR IPTV Simple Client-et hozzáadtad/beállítottad/engedélyezted?

(#2969) szergey válasza remex (#2968) üzenetére


szergey
csendes tag

Hát ez az! Nem lehet/nem tudom beállítani, mert hiába engedélyezem, nem tudom hozzáadni a PVR IPTV Client addont! 15.2-n simán beállítottam, hasított is! Itt ez új telepítés volt és nem frissítés!
@dugesz77 - ez a hozzászólásod elkerülte a figyelmem! Ezt este megpróbálom leszedni!
Köszi

(#2970) szergey válasza dugesz77 (#2967) üzenetére


szergey
csendes tag

BTW
Nincs ott a Linux verzió! Csak Win & Android van verzió van a 16-hoz!
Jól látom?!

(#2971) remex válasza szergey (#2970) üzenetére


remex
tag

A kiegészítőkben próbáltad hogy Keresés - IPTV simple client?
Tehát le van töltve, és be van állítva, csak engedélyezni nem tudod, vagy csak a TV szolgáltatást nem tudod engedélyezni, vagy mi a pontos probléma? (nem pontosan értem, hogy melyik része nem megy)

(#2972) szergey válasza remex (#2971) üzenetére


szergey
csendes tag

Igen, próbáltam, de nem adott eredményt! Mivel eddig nem kellett külön letölteni valahonnan, ezért meg sem próbáltam. Most,hogy dugesz77 felhívta rá a figyelmem, így le kell töltenem valahonnan. Az általa linkelt oldalon nem látom.

(#2973) remex válasza szergey (#2972) üzenetére


remex
tag

Ez fura... Nálam, ha belemegyek a Kiegészítők menün belül a Kereső menübe és ott beírom hogy IPTV simple, akkor kidobja a találatok között az addont... Nálad semmit nem dob ki?
Esetleg próbálj másik repo-t feltelepíteni, pl. SuperRepo-t, bár szerintem ez a Kodi alap repójából simán kell hogy települjön...

(#2974) roenick válasza eFeMeR74 (#2952) üzenetére


roenick
csendes tag

Köszi..meg nézem.
Viszont lehet ,h valami más gond lehet mert reggel megnéztem és az Exodus csak a 2 első menüpontban nem keres:
Genres
Year

az alatta lévőkben dobálta ki a találatokat..szóval most már teljesen nem értem..
Pedig úgy vannak a beállítások mint előtte.. :(

(#2975) dugesz77 válasza szergey (#2970) üzenetére


dugesz77
őstag

Igaz, csak 15-ig van linuxhoz jelenleg. Azt próbáltad?

[ Szerkesztve ]

(#2976) szergey válasza remex (#2973) üzenetére


szergey
csendes tag

Nekem fent van a SuperRepo es a Fusion is. Talán feldob vmi spanyol v. portugal addon-t, de nem tettem fel egyiket sem. Mivel azt gondoltam, hogy ez az addon annyira alap, hogy angolnak kellene lennie. Igen az alap repo nekem is eszembe jutott, mivel ez egy alap funkciója a Kodinak. Lehet, hogy a telepítésem lett hibás? Ezért viselkedik így?

(#2977) szergey válasza dugesz77 (#2975) üzenetére


szergey
csendes tag

Nem, de este megpróbálom az 1-et is és a 2-t is.

[ Szerkesztve ]

(#2978) unravel válasza szergey (#2977) üzenetére


unravel
őstag

én nem használom.

ez így nem jó?

¯\_(ツ)_/¯

(#2979) szergey válasza unravel (#2978) üzenetére


szergey
csendes tag

Jó lenne, de ez Win-es telepítés. Nálam ez Linux Mint 17.3 alatt zajlik.

(#2980) Keef_Lee válasza szergey (#2979) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Linux mint alatt nekem sem volt ez az addon még a 15.2-esnél. Aztán külön telepítettem már nem emlékszem, hogy erről az oldalról, amit a Dugesz ajánlott vagy megkerestem a synapticban. De a lényeg, hogy tegnap frissült a Mint-en a Kodi 16-ra és most semmit sem csináltam, ugyanúgy használja ezt az addont tovább. Tehát Mint-en nincs benne alapértelmezésben!

(#2981) remex válasza szergey (#2979) üzenetére


remex
tag

Látod látod milyen jó is ez a Windows? :D :DD

(#2982) justice84 válasza szergey (#2979) üzenetére


justice84
tag

Linuxnál alapból nem települnek a PVR kliensek külön kell synaptic-ból telepíteni. (ha terminálból telepíted fel a vége előtt kiírja h ajánlott csomagok és ott felsorolja őket és manuálisan kell telepíteni). 1.1.1 Installing PVR Addons
Próbáld meg synaptic-ból törölni majd újra telepíteni. De tegnap szívtam én is vele mert nálam se ment, úgyhogy visszaraktam a 15.2-t.

(#2983) szergey válasza remex (#2981) üzenetére


szergey
csendes tag

😂😂😂 ;-)

(#2984) szergey válasza justice84 (#2982) üzenetére


szergey
csendes tag

Pedig mintha, a 15.2 alatt csak az alap repoból telepítettem volna. Nem kellett synapticból/terminálból telepítenem. Kipróbálom és majd jelentkezem, hogy mi lett a megoldás.

(#2985) krizsi77 válasza justice84 (#2982) üzenetére


krizsi77
csendes újonc

Szia!
Antergos Linux (Arch) alatt a PVR addon nincs a hivatalos repoban. Csak source-ból telepíthető.

(#2986) karessz11 válasza szergey (#2984) üzenetére


karessz11
csendes újonc

Már egyszer leirtam. A start menü keresőjébe ird be hogy xbmc, lépjél bele és az utolso fájlt tőrőld ki.

(#2987) szergey


szergey
csendes tag

Helyreállt a világ rendje!!! Feltettem a kodi-pvr-iptvsimple-t és utána minden ment, mint a karikacsapás. Műxik a lista+EPG+Logo csomag! :-) Mindenkinek köszönöm!

(#2988) atyca


atyca
senior tag

Elvitte a cica a főmenüből a Tv menüpontot.
Ilyenkor mi a teendő Hölgyek,és Urak?

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#2989) huliganboy válasza atyca (#2988) üzenetére


huliganboy
addikt

Beállítások-TV-Adatok törlése

(#2990) atyca válasza huliganboy (#2989) üzenetére


atyca
senior tag

Köszönöm!

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#2991) lord.lakli válasza Keef_Lee (#2953) üzenetére


lord.lakli
őstag

Mai Pi 2-es osmc update elhozta Jarvist.

(#2992) huliganboy


huliganboy
addikt

NAGYON OFF!

Valaki nem tudna segíteni valamikor a napokban? 40 mondatot kellene kiegészíteni angolból egy-egy szóval :B :B

(#2993) aky01


aky01
tag

Sziasztok!

Készült egy kiegészítő a TV2 csoport csatornáinak oldalán nézhető műsorokhoz.

TV2 Player V0.0.1

@ENCORE33: tessék kipróbálni :)

Üdv.

(#2994) hunaqua válasza aky01 (#2993) üzenetére


hunaqua
addikt

:R

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#2995) dh66e válasza aky01 (#2993) üzenetére


dh66e
veterán

Bár én ezeket nem használom,de egy köszönöm feltétlen jár a munkádért!

(#2996) Keef_Lee


Keef_Lee
senior tag

Elkezdtem a médiatárat beállítgatni. Hiába neveztem át a filmeket, nem talál meg sok mindent, vagy angolul találja meg. Pedig beállítottam a scrapert is előtte. Át exportáltam a tutorial videonak megfelelően a film mellé az nfo-kat. Aztán ftp-n javítgattam az nfo-kat (plot, stb). De nem jöttem rá, hogy utána hogyan lehet felismertetni vele a lokal nfo-t egyszerre, mert filmenként a javítottat felismertetni macerás, főleg, hogy HDMI-CEC-en keresztül nincs "i" betű. Fentre a borítókat lapozgatni mindenkinél csak ennyit tesz ki? Úgymond a legutoljára bekerülteket.

[ Szerkesztve ]

(#2997) joeanston válasza huliganboy (#2992) üzenetére


joeanston
újonc

Küldd az angol szöveget. Átnézem...

(#2998) remex válasza aky01 (#2993) üzenetére


remex
tag

...Te aztán nem tétlenkedsz, ontod magadból az addonokat :)
:R

[ Szerkesztve ]

(#2999) #61631488 válasza aky01 (#2993) üzenetére


#61631488
törölt tag

Kipróbáltam, leteszteletem, igaz vannak nagyon sok üres almappák amire ha rákatintok nemtartalmaz semmit de még jó lenne az a 0.0.2 verzió ,ahol vannak azok a bizonyos javitások, de ennek elenére, hálás köszönet! :R :R :R Király vagy !!! :)

[ Szerkesztve ]

(#3000) ViktorHUN79 válasza aky01 (#2993) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Úgylátom nagyon értesz a plugin készítéshez,TV GO-hoz nemtudnál esetleg csinálni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.