Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:55:58

LOGOUT.hu

KODI MAGYAR KIEGÉSZÍTŐK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45746) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

StreamShark kérdésedet ide tedd fel, miután ezt és ezt elolvastad!

Hozzászólások

(#2601) ViktorHUN79 válasza #61631488 (#2599) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Ja beszélsz hülyeséget,ha tudnád hogy mennyi k .. jó csatorna van a listába,ezeket nem szeded őssze a neten ,az egész nagyon igényes,fényévekkel külömb mint amit bárhol össze lehet guberálni!
Respect mindenkinek aki résztvesz benne!

(#2602) igor999


igor999
csendes tag

Sziasztok!
Lehet ez most off lesz, akkor kérlek töröljétek.
Ahogy nézegettem mit is tud ez a Kodi, talán nekem is ilyenre lenne szükségem, ebben kérlek erősítsetek meg, vagy cáfoljatok!
A filmjeimhez, melyet vinyón tárolok szeretnék egy videotéka szerűséget kreálni, melyet az okos tv-n keresztül is elérhetek. Egészen pontosan, hogy a rajta lévő filmeket menüből lehessen kiválasztani, ahol látható több adat a filmről. Pl. borító kép, tartalom..... amik fontosabbak a lejátszandó film kiválasztásában.

Ez ezzel a programmal megoldható, ha igen, ezzel kapcsolatban szeretnék bővebb infót kérni!

Köszönöm!

(#2603) doberman válasza igor999 (#2602) üzenetére


doberman
senior tag

Szerintem igen. A kodiban ezeket mind meg tudod csinálni. Nagyon sok addons létezik hozzá, és sok lelkes ember fejleszt hozzá +kiegészítőket. Többek között az itt a fórumban is sokat tárgyalt Movieshark -ot is... (hála és köszönet a fejlesztőjének és mindenkinek aki javaslataival hozzájárult fejlődésének) :R

[ Szerkesztve ]

8lnu

(#2604) igor999 válasza doberman (#2603) üzenetére


igor999
csendes tag

Köszönöm! :) Ez kezdésnek nagy öröm! :DD Van olyan valaki, aki bővebben tud segíteni? Egyáltalán nem értek hozzá. Gondolom, majd folyamatában bele fogok, csak kellene, aki "fogja addig a kezem" :)

(#2605) doberman válasza igor999 (#2604) üzenetére


doberman
senior tag

háááát ha az alapoknál kell kezdeni akkor el kellene dönteni, hogy windózos pc-n, vagy dedikált eszközön (raspberry, mini pc stb...) akarod futtatni - elég nagy a választék.. :K ?
kezdetnek ismerkedni a felülettel win alatt van windows-os telepítő is. ha feltelepítetted első lépés legyen a magyarítás. nagyon jó leírással rendelkezik de ha visszaolvasol itt is lelsz infóra. ha már magyar onnantól könnyebb lesz kérdezned és talán hamarabb kapsz választ.

8lnu

(#2606) igor999 válasza doberman (#2605) üzenetére


igor999
csendes tag

Akkor bele is vágok a kérdezősködésbe. Egyenlőre jó a win-es PC. Ha már menni fog, akkor lesz neki külön PC.
Közben nézegetem miket tud, mit lehet csinálni vele. Ha jól gondolom kiegészítők segítségével tudom azt megcsinálni, amit leírtam (Videótéka kinézet). Erre tudnál valamit ajánlani? Milyen kiegészítő tudja a vinyón lévő filmek leírását, fajtáját, szereplőit és a film borítóját kezelni? Az se gond, ha ezt mind manuálisan kell felvinnem egy adatbázisba.

Köszi előre is! :)

(#2607) Geripapa válasza #61631488 (#2599) üzenetére


Geripapa
aktív tag

hahaha, savanyú a szőlő?

Segítségkéréshez: NSA320+FFP; Raspberry Pi2 Openelec/Kodi ;

(#2608) Geripapa válasza igor999 (#2606) üzenetére


Geripapa
aktív tag

Töltsd le a progit telepítsd fel.
azt itt nyisd ki az összefoglalót aztán olvasd el.
Majd menj az összefoglalóban levő honlapra, és azt is olvasd el/nézd meg a videót. Ha van kérdésed ezek után szívesen válaszoluk/unk(?)

Segítségkéréshez: NSA320+FFP; Raspberry Pi2 Openelec/Kodi ;

(#2609) Zsolt81:-)


Zsolt81:-)
csendes tag

Sziasztok! Androidos mini mx-en használnám a kodit, van két dolog amire nem tudom a megoldást. 1. Ha a Youtube-on rákeresek egy 1080p vagy 4K filmre és elkezdem lejátszani akkor a kodi menüben csak 720-nak látom. A tv-m full hd és 1080p/60Hz-re van állítva a kodi video kimenete is.
2. A mini mx-re csatlakoztatott hdd-ről 5.1-ben játssza le ill. továbbítja a hangot az erősítő felé. Viszont ha online tv-t nézek, vagy Youtube videót akkor a kodi kiírja ugyan az 5.1 hangot, de nem továbbítja csak sztereóban.
Valakinek ötlete, tapasztalata?

(#2610) #88470784 válasza Zsolt81:-) (#2609) üzenetére


#88470784
törölt tag

Androidon max csak 720p-n játszik a youtube HDMI-n, vmi liszenc megállapodás miatt, ez nem a kodi hibája, ha megnézed a youtube androidos appodat azt is max csak 720-ra tudod állitani. Létezik hozzá módosított apk de az már tényleg másik fórum. Ez a 720p korlátpzás csak a youtube-ra vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#2611) Keef_Lee


Keef_Lee
senior tag

Tegnap frissítette magát a KodiDirect E2-n. Most csak az előzetes bemutatók mennek, a filmeknél csak a serverekig jutok el. A filmkiválasztás képét is széthúzták és a borítók sem jelennek meg, mint eddig. Mi a francnak turkálják el még azt is, ami működik? :( Más is tapasztalt(j)a ezt?

Este az asztali gépen is üzengetett a Kodi néhány servernél, hogy "Movieshark kiegészítő hiba". Valami változott vagy csak nagy volt a terhelés, mert az esős idő miatt mindenki mozizott?

[ Szerkesztve ]

(#2612) Mike88 válasza #88470784 (#2610) üzenetére


Mike88
senior tag

Androidhoz ennek nincs köze! Ahhoz van, amit írtál, csak nem az volt a kérdés!
Eleve a kérdező Kodi-ban akarna 1080p felbontású youtube videókat lejátszani, youtube kiegészítővel. Én OE-t használok (Windows-nál ugyanez a helyzet) a youtube kiegészítőben 1080p-re van állítva a max. felbontás, mégis 720p-s felbontással játssza le azokat a videókat is, aminél elérhető 1080p felbontás is. Ha átállítod úgy, hogy mindig kérdezzen rá, hogy mekkora legyen a felbontás, akkor is csak max. 720p választható.

Utóbbira nem tudok válaszolni, nálam továbbadja ez esetben is, igaz én hangra optikai kimenetet használok, nem HDMI-t.

[ Szerkesztve ]

(#2614) azozo válasza KIZS (#2613) üzenetére


azozo
senior tag

A torrentek is lehetnének mondjuk rss formában :)

(#2615) vzoli1987


vzoli1987
aktív tag

ez kiegészítené a nava.hu anyagait, rtmp link megoldás van benne flv típus a videó

http://filmhiradokonline.hu/

Huawei P30 ||| VU+ DUO 2 Kodi 18.8

(#2616) igor999 válasza Geripapa (#2608) üzenetére


igor999
csendes tag

Köszönöm! Nagyon hasznos volt az infó! :)
Milyen PC-t ajánlotok médialejátszónak? Ami fontos számomra, hogy optikai hangkimenete legyen a házimozi miatt, illetve az sem lenne hátrány, ha 3D-s filmeket is lejátszana.
Várom ezzel kapcsolatban a tapasztalatokat! :)

[ Szerkesztve ]

(#2617) Arolotifar válasza igor999 (#2616) üzenetére


Arolotifar
őstag

Ez már bőven OFF.

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#2618) igor999 válasza Arolotifar (#2617) üzenetére


igor999
csendes tag

Módosítottam, hogy off...

(#2619) Arolotifar válasza igor999 (#2618) üzenetére


Arolotifar
őstag

Van más megfelelőbb a topic, a kérdésedet ne itt tedd fel :) Használd a fórum jól működő keresőjét :) Köszi :R

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#2620) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Tegnap este találtam ezt a fórumot, és sikerült is 2 gépre felrakni a Moviesharkot. A remek leírásnak köszönhetően minden sikerült elsőre. Köszönöm a készítőknek a remek kiegészítőt, nagyon hálás vagyok érte! :R

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#2621) huliganboy


huliganboy
addikt

A mai naptól minimum TAG rang és minimum 1 éves regisztráció kell a listához!!!

Aki nem felel meg, nem is válaszolok!!!!

(#2622) igor999 válasza Arolotifar (#2619) üzenetére


igor999
csendes tag

Ez talán ide vág! Okos Tv-re direkt mód nem lehet feltelepíteni a KODI-t? Minden féle képpen szükséges plusz eszköz?

(#2623) huliganboy válasza igor999 (#2622) üzenetére


huliganboy
addikt

99% igen kell plusz eszköz. 1% Apple tv..

Voltak próbálkozások de nem találkoztam működő megoldással.

(#2624) doberman válasza igor999 (#2622) üzenetére


doberman
senior tag

nekem nincs okos tv-m. de gugli barátom dobott pár találatot, még youtube videót is... a kodi honlapján láthatod a rendszerfeltételeket, ha annak megfelel, és persze a tv is engedi szerintem direkben is telepíthető a tv-re is...

8lnu

(#2625) PeterPH válasza doberman (#2624) üzenetére


PeterPH
senior tag

Azok leginkább kamu videók voltak.
Talán az újabb androidos TV-knél van esély, máshol semmi.

(#2626) igor999 válasza doberman (#2624) üzenetére


igor999
csendes tag

Nekem eddig nem jött össze a próbálkozás. Ha valakinek van működő rendszere, írhatna róla pár sort!
Hol ajánlatos megvitatni a milyen pc kell hozzá témát? :)

(#2627) Arolotifar válasza igor999 (#2626) üzenetére


Arolotifar
őstag

Nézelődj: [link]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#2628) doberman válasza igor999 (#2626) üzenetére


doberman
senior tag

olvasd végig az Openelec fórumot, nyugi nem hosszú. sokan leírják, hogy milyen hw-t használnak. még én is : Asrock. egyébként ha feltelepíted a win-es kodi-t, akkor alul az RSS-ben fut a hírekben, hogy van gyári hw készen is - relatíve nem is drágán... Ja : az OpenElec is Kodi...
ja el is felejtettem: kínai webáruházakban 30 amcsi fabatkától van hw.. hogy milyen azt nem tudom..

[ Szerkesztve ]

8lnu

(#2630) ViktorHUN79 válasza huliganboy (#2621) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Kis pontosítást kérnék új linkje lesz a listának ami az új feltételek mellet lesz kérhető?Vagy az új feltételek az e naptól kérelmezőkre vonatkozik?

(#2631) huliganboy válasza ViktorHUN79 (#2630) üzenetére


huliganboy
addikt

Nincs más lista!!

Nem is értem miért lenne, még utalni sem utaltam rá. Kb ezzel van tele a privát postán is...

Mai naptól érvényes!

(#2633) Imrisko válasza Keef_Lee (#2611) üzenetére


Imrisko
tag

Nekem se muxik az e2 a MS a filmek elojonnekes csak porog es porog de a film nemindul el.

(#2634) huliganboy válasza Imrisko (#2633) üzenetére


huliganboy
addikt

Még jó hogy nem frissítettem :))

(#2635) vazzemiko válasza Keef_Lee (#2611) üzenetére


vazzemiko
tag

Hi!

A KodiDirect hibat elkuldtem priviben.
Nem az MS a hibas.

A szerverekrol:
Jelen tapasztalatom szerint az alabbiak valtoztak:
- Exashare
- Openload
- Youwatch

Ezeknel valtozott az URL feloldas, ezert jeleznek hibat, vagyis jelenleg nem mukodnek.

Igyekszem talalni ra egy kis idot es javitani, vagyis modositani a valtozasok szerint.

A tobbi tovabbra is mukodik, addig hasznaljatok azokat a szervereket.

Udv

[ Szerkesztve ]

(#2636) Keef_Lee válasza vazzemiko (#2635) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Köszönöm :)
Na pont ebből a 3-ból kettőt szoktam próbálgattam tegnap, több filmnél is :)
Akkor ez megnyugtató számomra (mármint, hogy nem nálam van a hiba sem E2 sem a jelzett serverek esetében)

(#2637) vazzemiko válasza Keef_Lee (#2636) üzenetére


vazzemiko
tag

Hi!

Allitolag a flashx sem jo mar.
Igyekszem azt is megnezni.

Udv,

(#2638) szphoto


szphoto
csendes újonc

az xmltv.czo.hu miért nem müködik?

(#2639) aicon válasza szphoto (#2638) üzenetére


aicon
senior tag

5 dollárba kerül egy VPS/hó, amire elég feltenni egy ingyenes szervert.
Ezt meg leszedi tartalommal az EPG-t. (több fórumtárs ajánlása)
Össze lehet fogni többen kifizetni ezt a hatalmas összeget havonta.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#2640) kopott válasza doberman (#2624) üzenetére


kopott
csendes tag

Igen, pl 2015ös Sony androidos tv-n egyenesben megy. Play áruházból letölthető, így kiegészítő eszköz nélkül használom. Kényelmes.:)

[ Szerkesztve ]

(#2641) huliganboy


huliganboy
addikt

Kedves fórum olvasók!

Ma kb 10 órakor ismét ahogy szinte minden nap el fogy a privát limitem!!

Azok akik írnak és nem kapnak választ még van az oka... Ha ők is sorra kerülnek válaszolok...

Tehát azoknak akik nem olvassák a topicot és nem tudják hogy ez előfotdulhat és még szemrehányást is tesz, gratulálok.

Én egy mindenkinek jó dolgot akartam, nem gondoltam, hogy ezért még én leszek letolva...

:W

(#2642) krizsi77 válasza huliganboy (#2641) üzenetére


krizsi77
csendes újonc

Szia!
Ha nyilvánosan ám legyen. Nem, sajnos nem tudtam, hogy van privát limit. Kövezz meg érte. Te írtad, hogy akik nem felelnek meg az új feltételeknek azoknak nem is válaszolsz(#2621). Tehát ami miatt privátban írtam az e miatt volt. Nagyra becsülöm a munkátok, de ha korrektséget vársz el, akkor magad is legyél korrekt!

[ Szerkesztve ]

(#2643) vazzemiko


vazzemiko
tag

Sziasztok!

MovieShark V1.7.7

Repobol frissitheto.

V1.7.7
- Ekezetes karaktert tartalmazo linkek is mukodnek (pl. agymenők sorozat) - javitva
- Exashare, Youwatch es Openload kiszolgalok url feloldasa valtozott - javitva

Mindenkitől elnézést, hogy az utóbbi időben eltűntem.
Sajnos nagyon kevés a szabadidőm mostanában.

A javításokat leteszteltem, de alapos tesztre szintén nincs időm.

Kérem, ha hibát találtok, dobjatok rám egy privát üzenetet is, mert azokat elolvasom (max 2-3 napon belül), de a fórum követésére már nincs időm!

Köszönöm a türelmet!

Udv,

(#2644) dh66e válasza vazzemiko (#2643) üzenetére


dh66e
veterán

Köszönjük a munkádat!

(#2645) Keef_Lee válasza huliganboy (#2641) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Most én mondom, hogy nyugalom :)
Ugyanis nyilván nem akarjuk "mi" mindannyian terhelni a privátodat és a fórumot sem azzal, hogy megköszönjük a munkádat (a fejlesztőkét is) és ezért nem találkozhatsz annyit a hálával és pozitív visszajelzésekkel, mint az esetleges "szemrehányással"... De azért ettől az még létezik... :R

(#2646) ViktorHUN79 válasza Keef_Lee (#2645) üzenetére


ViktorHUN79
aktív tag

Az meg sajnos törvényszerű,hogy ahol szabályok vannak,ott lesznek olyanok is aki besérülnek miatta és trollkoknak,amiért ők nem kaphathák meg amit akarnak,és gyerekes boszút próbálnak állni a virtuális toporzékolásukkal!Ez kivédhetetlen ellenben minimum 90% mégha némánus de nagyon hlás az itteni lista szerkesztők,vezetők munkájáért!Az ő nevükben is köszönöm!Ne a pár százalék troll véleményére adjatok!Kirartást a munkához,mégegyszer köszönjük!

(#2647) viperabácsi


viperabácsi
addikt

Én is szeretném megköszönni a fejlesztők munkáját! El sem tudjuk képzelni mekkora erőfeszítéssel jár " A LISTA " ilyen szintű karbantartása . Én is próbáltam segíteni egy lista elkészítésében Nem semmi mennyi munka van mögötte. Tehát mégegyszer KÖSSZI és nem kell foglalkozni a trollokkal LE KELL ŐKET TILTANI A FORUMRÓL. :R

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#2648) huliganboy válasza krizsi77 (#2642) üzenetére


huliganboy
addikt

Nem te voltál az egyetlen, aki egymás után 2-3 órán belül "lecsesz" hogy milyen vagyok, és nem vagyok képes válaszolni. Csak jelzem, hogy napi minimum 50-100 privátot kapok emiatt, miközben az 50%-a most regisztrált felhasználó. Megértem, hogy kell mindenkinek, de gondold, el minden nap kapok olyan privátokat, hogy ez nem megy az nem megy, 99%-a mind újjonc, legyen az 2003-ban vagy 2016-ban regisztrált, aki nem olvas csak kérdez, nem használja a keresőt, csak kérdez. Tegnap volt olyyanom is akinek írtam, nem felel meg a szabályoknak, erre megkérdezte mik a szabályok! Így most ott tartunk, hogy 99%-a nézi 1%-a meg javítgatja a listát. Nah ezért hoztam a szabályokat.

Elnézést ha valakit megsértettem, nem ilyen vagyok, de eléggé kezd a helyzet tarthatatlan lenni!

Egyébként aki tegnap írt még, az megkapja a listát. Viszont mától, tényleg csak annak, küldök aki tag és legalább egy éve regisztrált!

[ Szerkesztve ]

(#2649) huliganboy válasza vazzemiko (#2643) üzenetére


huliganboy
addikt

Köszi a munkádat és a gyorsaságodat!!

(#2650) KIZS válasza azozo (#2614) üzenetére


KIZS
aktív tag

Megcsináltam azt is, hogy az "egyéni RSS"-hez adott torrentek is megjelenjenek, de még nem találtam megoldást arra, hogy ezeket valami lejátszónak át tudjam passzolni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.