Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Hardcore café (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-21 23:22:24

LOGOUT.hu

Ez a KOMOLY kávé topik. Kérjük, olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87145) qvik27 válasza GAgyiXyXy (#87100) üzenetére


qvik27
tag

Bocs mindenkitől, hogy kicsit tovább húzom az offot, de ezt nem szeretném szó nélkül hagyni.
Másodsorban: nincs semmilyen "földön fekvő" vagy hasonló, ez elég jelentős képzavar, valamint a csahost ki-ki tartsa meg saját maga jellemzésére adott helyzetre.
Elsősorban: nem sorolnám, hogy az említett céggel mennyi nagyon komoly probléma van, az itt említettek csupán példák ezekre. Szóval leginkább fogyasztóvédelmi, etikai, minőségellenőrzési stb. eljárásokkal foglalnám el a Nagyvezért, mint rendelésekkel, ha lenne kedvem foglalkozni vele.
Ha nála dolgozol, az az én olvasatomban az "így járás klasszikus esete". Ha meg a "Mestert" véded hozzáértés és tisztesség tekintetében, az meg az "így jár, aki pórul" esete.
És ha már valaki említette a Kapuczinert, akkor mondanám, hogy velük nekem is volt néhány esetem, amikor tőlük rendeltem. Mindegyiket kifejezetten elegánsan oldották meg. egy alkalommal pl. világosabb pörit kértem valamelyik kávéjukból, de nem olyat kaptam. Csináltam két fotót, és írtam egy mailt, amire csak azt a kérdést kaptam válaszként, hogy soron kívül küldjék a világosabbat, vagy elfogadom, ha a következő rendelésbe beleteszik plusszban.
...és persze béke felőlem is.

10 féle ember létezik: aki érti a digitális világot és aki nem.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Hardcore café (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.