Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:09:26

LOGOUT.hu

Megjelenés dátuma 2020, április 15. Megvásárolható 2020, április 24-től .

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7451) vegyszer válasza Bib (#7446) üzenetére


vegyszer
addikt

Most bootolt be a frissítés után.

Még korai bármit írni róla. De működik...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7452) zolnagy


zolnagy
őstag

Eddig semmi probléma. Nálunk kötelező a frissítés,mert céges teló.
A tárcsázó más, amit észrevettem, de minden müxik.

(#7453) Zozo0525


Zozo0525
őstag

nálam tökéletes

(#7454) kat


kat
tag

Üdv..
A lányomnak van egy ilyen telefonja, ami egy hete olyan problémával küzd, hogy a reggeli ébresztőkor elfelejt jelezni.. Több időpont is van állítva a keléshez(8-10 :DD ), és nem jelzett egyik időpontban sem..
Én nem ismerem az iphonokat, így a ti segítségeteket kérném..
Üdv..
S.

3210, 3310, 3330, 6610, 6230, 6600, 6630, 5700, N95, n97, n8, lumia 610, 920, k-touch Nibiru, kingzone k1, sony xperia z ultra, lenovo a369, Sony xperia z2, Sony Xperia z3, sams s7 edge, sams note 8, Huawei p30Pro, sams note 10p, sams s21 ultra . A fejlődés megállíthatatlan, de vannak mérföldkövek

(#7455) csabi10


csabi10
senior tag

Melyik ios van rajta? Nem lehet, éjszaka újraindult?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#7456) vegyszer válasza kat (#7454) üzenetére


vegyszer
addikt

Én "csak" fél éve használom, de én azt tartom furcsának (10+ év android után), hogy a csangőhangerő és az ébresztés együtt állítódik...
Hogy eddig is így volt-e, azt nem tudom, de az biztos, ha a fizikai gombbal némítom, és a hangerő le van húzva, akkor alig hallani, ha ébreszt. De ha a hang nincs minimumon, akkor hallom.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7457) kat válasza sherlock82 (#7227) üzenetére


kat
tag

Iprobuda
Gyors, jó áron, garit is kapsz, és nagyon rendesek.. :C

3210, 3310, 3330, 6610, 6230, 6600, 6630, 5700, N95, n97, n8, lumia 610, 920, k-touch Nibiru, kingzone k1, sony xperia z ultra, lenovo a369, Sony xperia z2, Sony Xperia z3, sams s7 edge, sams note 8, Huawei p30Pro, sams note 10p, sams s21 ultra . A fejlődés megállíthatatlan, de vannak mérföldkövek

(#7458) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Átlátszó tokot keresek. Mi a különbség a kettő Spigen között, melyik az ajánlott? Esetleg tudtok jobbat? Esetleg tudtok jobbat ajánlani?

(#7459) bmt50 válasza pinnacle (#7458) üzenetére


bmt50
senior tag

Szia,
Nem sok különbség van. Az egyik b**szottdrága, másik kib**szott drága. :DDD
Keress és találsz az Alin ezekhez hasonló, érzetre és tartósságra hasonló tokot...feleannyiért, ingyen postával, EU vámraktárból.
Nagyon el van adva ez a Spigen. Akinek van, persze esküszik rá. Meg kell győzzük ugye magunkat, hogy miért költöttünk ki ennyi pénzt. Nekem is volt -igaz nem most, és nem SE-re- de ugyanúgy bebarnult, mint a többi. Most egyébként árulnak már olyat is az Alin, ami nem barnul be. Egyébként meg lehet itt "szar kínaizni", de az a rossz hírem, hogy mindegyiket Kínában, vagy távolkeleten gyártják valahol.
Remélem tudtam segíteni.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#7460) Zsolt,72 válasza pinnacle (#7458) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Szia!

A hibrid egy kicsit nagyobb ellenálló-képességet kínál (ha a képekre nézel, a tokok sarkainál látható az eltérő kialakítás).

 iPhone 15

(#7461) pinnacle válasza bmt50 (#7459) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi bmt50, Coleman.B! Tudnátok konkrét bevált tokot ajánlani az Aliról? Most látom. hogy 1,5 éve a Hibridet vettem. Jól felment az ára. Annyi volt vele a gond, hogy az oldala és a hátlapja között kicsit érdes volt, vágott, de a lányomat nem zavarta csak én vagyok ilyen háklis. :) Illetve teljesen bebarnult. Ha jól emlékszem nekem azt mondták még a gyári is bebarnul. Kíváncsi vagyok melyik az amire ez nem igaz.
Fóliából mit ajánlotok? Ilyet vettem, de gondolom akkor ez is túlárazott. Szanaszét van törve, darabok hiányoznak belőle, most már tényleg cserélni kell. :)

[ Szerkesztve ]

(#7462) bmt50 válasza pinnacle (#7461) üzenetére


bmt50
senior tag

Szia,
Kapásból találtam ilyeneket:
[link]
[link]

De ha csak beírod az Alin, hogy "Iphone SE silicon case", egy kazal találatot dob ki. Igaz, hogy nem mindegyik lesz jó SE-re, mert hoz mindenféle Iphone-ra, de akkor is találsz jót rá.
"Not yellowing" jelenti, ha nem, vagy kevésbé sárgul.
Spigen "barátunkkal" szemben jóval barátibb árakon. Igaz, itt lehet várni kell 3-4 hetet, de a posta vagy ingyenes, vagy ~100Ft körüli.
A kijelző védő plexiket én nem javaslom, mert hamar karcolódnak, és törnek. A tokoktól feljöhet a ragasztás a szélükön, stb.
MediaMarkt árul méretre vágott öngyógyítós fóliát 6-7 körül. Nem olcsó, de 2-3 évig bírja. Láttam már a Yettelnél is. Mindkét helyen a helyszínen felteszik.

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#7463) pinnacle válasza bmt50 (#7462) üzenetére


pinnacle
nagyúr

OK! Köszi!

(#7464) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Megkérdeztem az iPhone fórumban is. Utána jönnek a válaszok. Úgy néz ki, olyan nincs, hogy kényelmes a fogása, de átlátszó is marad. :)

(#7465) zedok


zedok
senior tag

Sziasztok!

Erdeklodnek, hogy egy 2020 SE - 128 Gb verziot, tudnek 70k HUFert venni ismerostol. Ez meg megfelelo ar erte?
Szep allapot, vigyaztak ra stb. Viszont az akksi 84%-os.

Erdemes rogton egy akksi cserevel kezdeni? Eddig androidom volt, viszont szeretnem kiprobalni / megismerni az iOS-t. Jo belepo lehet ez a telefon erre?

Koszonom!

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#7466) Luck Dragon válasza zedok (#7465) üzenetére

Jó ár érte szerintem nyugodtan vedd meg ha tényleg megfelelő állapotban találod. Az akkumulátor csere igen csak esedékes ebben az esetben.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7467) Zsolt,72 válasza zedok (#7465) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Igen, teljesen jó belépő telefonnak.

 iPhone 15

(#7468) vegyszer válasza zedok (#7465) üzenetére


vegyszer
addikt

Szolgáltatói ajánlatban pont tegnap láttam felújítottat 89-ért. Épp azon méláztam el, hogy erre a garanciális feltételek vajon hogyan vonatkozhatnak...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7469) zedok válasza vegyszer (#7468) üzenetére


zedok
senior tag

Lattam en is a telekomnal talan, de csak 64 Gb-s tarhellyel. Viszont mindenképpen a 128 felé hajlok.:U

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#7470) Zsolt,72 válasza vegyszer (#7468) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Egy év szavatosság van hozzá, jótállás nincsen.

 iPhone 15

(#7471) pcnet


pcnet
addikt

Valamelyik topicban olvastam, hogy a szavatosság nem vonatkozik az akksira. Ott valaki egy Rejoytól vásárolt telefon akksiját akarta cseréltetni és elhajtották, hogy az akksi természetes elhasználódása nem garancia/szavatosság alá eső történet. Érdemes azt tudni, hogy ha az akksival gond lesz, nem lehet reklamálni, saját zsebből fog menni a csere. Én ezért nem vennék felújított telefont. Mit újítanak fel rajta, ha pont az akksit ami "kopó" eszköz nem cserélik? Kamu ez a felújítás dolog. Nyomnak egy factory resetet és ennyi. Ez a nagy felújítás.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#7472) Qtyii válasza zedok (#7465) üzenetére


Qtyii
tag

ha ismerőstől és megkímélt hibátlan vedd meg és aksi csere hivatalos helyen... és hidd el így elég lesz 1 napot ki fog bírni.... 84%-al már csak 3-3,5 sot van csak... az már necces 1 napra. de új aksival 5-6 óra sot volt nekem annó :)

(#7473) zedok válasza Qtyii (#7472) üzenetére


zedok
senior tag

Ez érdekes. A céges SE-m, elvileg 92%-os, de SOT idő 1 max 1.5 óra. Csak arra van használva amire adták.

Hivatalos(abb) akksi cseret hol érdemes csinaltatni?

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#7474) Qtyii válasza zedok (#7473) üzenetére


Qtyii
tag

én istyle-ba adtam be.. csak hivatalosat javaslok!

(#7475) imbez


imbez
csendes tag

Sziasztok. Van egy Iphone se 2020 külföldi függő. Állitják páran,hogy e-simmel működik magyar hálózaton. igaz ez? érdemes ezért bemenni a boltba. köszi

(#7476) goop válasza imbez (#7475) üzenetére


goop
őstag

Nem megy. Ellenben okos simmel ment még 1-2 éve a fizikai része.

(#7477) St3ven válasza goop (#7476) üzenetére


St3ven
addikt

Mi az az okos SIM?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#7478) flesh válasza St3ven (#7477) üzenetére


flesh
aktív tag

[TurboSIM]

Nokia 5110 > Nokia 3510 > Sonyericsson K700i > ETEN Glofish M700 WinCE 5.0 > Samsung Champ DUO WiFi > Samsung C6112 Dualsim > LG Connect 4G metroPCS (Cayman) > LG Optimus F6 (D505) > Nokia Lumia 930 WP8.1 & LeTV Max Pro x900 Snapdragon 810 octacore 4GB/128GB > P8 Lite+Samsung Note 3+iPhone 7 128Gb

(#7479) St3ven válasza flesh (#7478) üzenetére


St3ven
addikt

Ja hogy ez. :R Nem tudtam, hogy okos SIM-nek is hívják.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#7480) imbez válasza St3ven (#7479) üzenetére


imbez
csendes tag

Köszi a választ.
Nemtudom hogy milyen megfelelő hozzá.

(#7481) lezerpiramis


lezerpiramis
őstag

Akksit hol erdemes csereltetni iPhone-ban, van valakinek jo tapasztalata? :) Gyarit szeretnek bele persze. Koszi!

(#7482) Qtyii válasza lezerpiramis (#7481) üzenetére


Qtyii
tag

istyle... 3-4-hétre készülj főleg ha vidéki vagy..(ráadásul az enyémet kiküldték a csehekhez a európai szervízközpontba is :)) ....ez a része rossz (mármint az idő), de az akkisval minden oké gyári aksit raknak ugye bele mivel hivatalos szervíz.

(#7483) herdsman12 válasza lezerpiramis (#7481) üzenetére


herdsman12
őstag

Februárban az Almáriumban kb 2 óra volt a csere, de a Care Center is ennyire vállalta abban az időben.

(#7484) lezerpiramis


lezerpiramis
őstag

Köszi mindkettőtöknek! Hát elég beteg árak vannak (nem is vártam mást), nekem 0 forintba fájt a telefon (dolgozói konstrukció), nem biztos, hogy ennyit ölök majd bele...

(#7485) wipes válasza pcnet (#7471) üzenetére


wipes
senior tag

Telekomos felújítottat vettem most. Teljesen karcmentes, egyáltalán nem látszik rajta, hogy használva volt.

Az akku 100%, nem tudom, gyári van-e benne, de a százalékot kijelzi.

Azt nem tudom, mind ilyen-e, vagy csak szerencsém volt :)

[ Szerkesztve ]

(#7486) tibibi


tibibi
őstag

sziasztok! kijelző cserét hol érdemes csináltatni?

(#7487) panizzi válasza tibibi (#7486) üzenetére


panizzi
aktív tag

Érdemes még ilyen telefonra költeni?

no limit

(#7488) Zsolt,72 válasza tibibi (#7486) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Szia! [link]

 iPhone 15

(#7489) Zsolt,72 válasza panizzi (#7487) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Szerintem igen, ha más baja nincs. Terméktámogatást még jó néhány évig kapni fog.

 iPhone 15

(#7490) F.B.I. válasza panizzi (#7487) üzenetére


F.B.I.
veterán

Miért ne lenne érdemes?
Magamnak cseréltem, 7K volt, szoftver frissítést meg kap egy pár évig még.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#7491) tibibi válasza panizzi (#7487) üzenetére


tibibi
őstag

:Y nokia 735-öst használ a tesóm :DDD vehetne iphone 44-et,de elvből nem költ ilyenekre. Az asszony nem hajlandó lecserélni a régi se-t szóval igen megéri!
#7488 köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#7492) tibibi válasza F.B.I. (#7490) üzenetére


tibibi
őstag

7k gondolom az valami után gyártott kijelző :U vállalható minőség?

(#7493) panizzi válasza F.B.I. (#7490) üzenetére


panizzi
aktív tag

na igen, én nem otthon barkácsolt true tone mentes kínaira gondoltam

no limit

(#7494) Luck Dragon válasza tibibi (#7491) üzenetére

Nem csak ő használ még 735-öst. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7495) Zsolt,72 válasza Luck Dragon (#7494) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Ez volt az egyik legjobb korszakom a mobilos világban. 😍

 iPhone 15

(#7496) F.B.I. válasza panizzi (#7493) üzenetére


F.B.I.
veterán

Soha nem használtam True Tone-t de beleírom neked géppel ha gondolod, csak ugye úgy 30K a 7K kijelző. :K

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#7497) F.B.I. válasza tibibi (#7492) üzenetére


F.B.I.
veterán

Igen. Gyári….mint minden ami a kínai Foxconn gyárba készül.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#7498) Luck Dragon válasza Zsolt,72 (#7495) üzenetére

Én is nagyon szerettem. :K

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7499) bmt50 válasza Luck Dragon (#7494) üzenetére


bmt50
senior tag

Az A54-ed hol van?

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#7500) Luck Dragon válasza bmt50 (#7499) üzenetére

Itt van az is, miért ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7501) bmt50 válasza Luck Dragon (#7500) üzenetére


bmt50
senior tag

A képről hiányoltam..

Dudálj csak nyugodtan, épp tárazok!!!

(#7502) vegyszer


vegyszer
addikt

Hány eSIM QR kód az, mait lehet a telóban tárolni?
Nyáron mennénk külhonba, és ott nemEU roaming miatt kellene egy grátisz eSIM, de nem tudom, hogy akkor a régi megmarad-e, vagy újra kell a QR kódot beolvastatni a telóval?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7503) Zsolt,72 válasza vegyszer (#7502) üzenetére


Zsolt,72
aktív tag

Egy korábbi beszélgetési szál alapján úgy emlékszem, 8 db eSIM-et tud tárolni az iPhone.

 iPhone 15

(#7504) Oldman2


Oldman2
veterán

Ezen a telón mi a max. iOS verzió jelenleg?

(#7505) panizzi válasza Oldman2 (#7504) üzenetére


panizzi
aktív tag

17.2.1

no limit

(#7506) Oldman2 válasza panizzi (#7505) üzenetére


Oldman2
veterán

:R

(#7507) Salamander válasza panizzi (#7505) üzenetére


Salamander
junior tag

Nem 17.3?

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#7508) hcs57 válasza panizzi (#7505) üzenetére


hcs57
őstag

17.3 lesz az.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#7509) panizzi válasza Salamander (#7507) üzenetére


panizzi
aktív tag

jogos, nem dobta fel magától

no limit

(#7510) csonkadavid


csonkadavid
tag

Sziasztok!
Egy kis Nohon akksi tapasztalat.
Aliról rendeltem 2340 mah. A szerelés nekem kb fél órát vett igénybe. Mindent adnak a csomagban. Csavarhúzót,csipeszt tapadókorongot, ragasztót.
50 % töltéssel érkezett. Éjjel feltöltöttem 100-ra. A mai napot simán kihúzza. Most tartok 3.5 óra kijelzőidőnél és kb 40 perc telefonálásnál 48%-on.
A gyári akku amit kiszedtem 76% os volt.
Ahhoz képest nagyon durva a különbség. Simán hihető a ráírt kapacitás.
Hibakód lesz a menüben és nem írja az akkuállapotot, de ezen kívül semmi bajod nem lesz.
8000 Ft volt. 2 hét alatt megérkezett

[ Szerkesztve ]

(#7511) vegyszer válasza csonkadavid (#7510) üzenetére


vegyszer
addikt

Egy linket esetleg kérhetek hozzá?
Akár pm-ben is...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7512) csonkadavid válasza vegyszer (#7511) üzenetére


csonkadavid
tag

[link]
ki kell választani az Se-t

[ Szerkesztve ]

(#7513) vegyszer


vegyszer
addikt

Szervusztok!

Az a kérdésem, hogy ki milyen kábelt használ az autó fejegységgel való kommunikációra.

Amit a cégtől kaptam, kezd erősen rojtos lenni.
Próbáltam már két magát minőséginek beállitó kanócot is (hazai forrásból), de csak töltésre jó. És a gyerekek szét is rágták őket...

Értelem szerűen nem a gyári csilliárdokért árult kábelre, hanem valami külső gyártó olyan darabját keresem, ami nálatok már bizonyított. USB-C vonalon nekem a BlitzWol, és a Baseus már bizonyított, de a két kábel, amit próbáltam használni, az nem tőlük került ki.

A vágyam egy mágneses kanóc lenne, ami kommunikál a fejjel, de ez már az android USB-C vonalon is csak egy darabig volt üzembiztos.

Tudnátok mondani erre valami okosat?

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#7514) n0rbert0 válasza vegyszer (#7513) üzenetére


n0rbert0
senior tag

Szia,
Nekem az ikás bevált. Strapabírása jónak tűnik és hosszabb is, mint a gyári.

(#7515) lezerpiramis


lezerpiramis
őstag

Sziasztok!

Használ valaki valamilyen password keeper alkalmazást iPhone-on (NordPass stb.)? Tapasztalatok szerint melyik a legfrankóbb, leginkább megbízható?

Köszi!

(#7516) flesh válasza lezerpiramis (#7515) üzenetére


flesh
aktív tag

Bitwarden
Multiplatformos alkalmazás.

Nokia 5110 > Nokia 3510 > Sonyericsson K700i > ETEN Glofish M700 WinCE 5.0 > Samsung Champ DUO WiFi > Samsung C6112 Dualsim > LG Connect 4G metroPCS (Cayman) > LG Optimus F6 (D505) > Nokia Lumia 930 WP8.1 & LeTV Max Pro x900 Snapdragon 810 octacore 4GB/128GB > P8 Lite+Samsung Note 3+iPhone 7 128Gb

(#7517) gabenh


gabenh
tag

Sziasztok került hozzám egy ilyen készülék másodteloként, 83% az akksija elvileg lassan 3 éve használatban volt mikor hozzám került, mobilnettel ha nyomkodom face-insta stb 2-2,5 óra alatt lemerül.
Tudom hogy alapból sem egy üzemidőbajnok a készülék de érdemes akksit cserélni? mennyit dobhat az üzemidőn vajon?

Galaxy S23 Ultra

(#7518) zolnagy válasza gabenh (#7517) üzenetére


zolnagy
őstag

Az enyém is lassan 3 éves. Ez ilyen, csereérett az akksi. Korábban posztoltak akksi témában itt. Vagy hivatalos, vagy itt linkelt vki egy jót, ami nála bevált, ha hajlandó vagy magad kicserélni.
Az enyém céges, megvárom a 3 évet és cserélem a telót. Amúgy az akksin kívül a telefonnal nekem semmi bajom.

(#7519) Ulenspiegel válasza lezerpiramis (#7515) üzenetére


Ulenspiegel
tag

Enpass.
Úgyszintén multiplatformos.
Bevált.

(#7520) flesh válasza lezerpiramis (#7515) üzenetére


flesh
aktív tag

A bitwarden tud magyarul is!

[ Szerkesztve ]

Nokia 5110 > Nokia 3510 > Sonyericsson K700i > ETEN Glofish M700 WinCE 5.0 > Samsung Champ DUO WiFi > Samsung C6112 Dualsim > LG Connect 4G metroPCS (Cayman) > LG Optimus F6 (D505) > Nokia Lumia 930 WP8.1 & LeTV Max Pro x900 Snapdragon 810 octacore 4GB/128GB > P8 Lite+Samsung Note 3+iPhone 7 128Gb

(#7521) lezerpiramis válasza flesh (#7520) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Köszi!

(#7522) Ulenspiegel válasza lezerpiramis (#7521) üzenetére


Ulenspiegel
tag

Az Enpass is tud magyarul. 😉
Dropbox, iCloud, Google Drive, OneDrive, Box, WebDAV, Nextcloud kompatibilis.

[ Szerkesztve ]

(#7523) bugizozi válasza lezerpiramis (#7515) üzenetére


bugizozi
őstag

+1 a Bitwarden-re.

Nem akartam felhős pw managert, sokáig nem is volt, de ez ingyen tud olyat, hogy megosztom a jelszavakat egy emberrel, így feleségemmel látjuk egymás jelszavait, ami baromi kényelmes.

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#7524) (jan)


(jan)
őstag

Sziasztok!

A tudomány mai állása szerint mi a helyzet az ios17-el a 16hoz képest? sebesség stabilitás akksi idő. Megéri frissiteni ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.