Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jövedelem

Hozzászólások

(#26453) Citroware válasza thefreeman (#26444) üzenetére


Citroware
addikt

Az a baj, hogy ilyen próbanap-féle "időpazarlással" éppen a legjobb munkaerőket bukják el a cégek, mert nekik drágább az idejük annál, hogy ilyen köröket lefussanak mindenkivel, aki érdeklődik irántuk... Elmész, elcseszel egy napot aztán lehet, hogy fel sem vesznek, vagy nem annyit ajánlanak, amit szeretnél. Aztán egy másik cég is ugyanezt eljátssza. Kinek van erre ideje? Be lehetne mondani, hogy bocsi, de ezt nem csinálod.

Viszont ott a másik oldal, hogy nagyon jó tapasztalatszerzésnek. Nem azért, mert dolgoztatni fognak - maximum próbafeladatot kapsz, vagy pár kérdést -, hanem mert végigvezetnek mindenhol és alkalmad lesz belelátni, mások hogyan csinálják, milyen eszközöket használnak, stb. Én voltam ilyenen, engem csak végigvezettek a kollégákon és mindenki bemutatkozott, min dolgozik és hogyan, és sok velős, fontos információval gazdagodtam, amik aztán a leendő munkahelyemen jó ötleteket ihlettek meg részemről, amit alkalmazni tudtam, mert nekik fogalmuk sem volt arról, hogy ezt a másik cég hogyan csinálja. Úgyhogy - főleg, ha még tapasztalatlan vagy - emiatt viszont igencsak érdemes lehet.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  Jövedelem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.