Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) cizoe válasza tildy (#6800) üzenetére


cizoe
őstag

Pedig mennyi felesleges majomságot megelőzne...

(#6802) Winner_hun válasza cizoe (#6798) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha nem akarod olvasni x júzer hozzászólásait akkor átugrod és kész.
Önkontrollról hallottál-e már?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6803) cizoe válasza Winner_hun (#6802) üzenetére


cizoe
őstag

Funkcióbővítésről hallottál-e már?

Amúgy meg tudod, hogy ez nem így működik.

[ Szerkesztve ]

(#6804) puttputt válasza cizoe (#6798) üzenetére


puttputt
őstag

Jó dolognak néz ki ez a "greasemonkey"... Most látom először, bele kéne tanulni.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6805) tildy válasza Winner_hun (#6802) üzenetére


tildy
nagyúr

Privátban le lehet tiltani a nem kívánt üzeneteket, holott a te véleményed alapján ott is tök felesleges, hiszen "át lehet ugrani".

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6806) Winner_hun válasza tildy (#6805) üzenetére


Winner_hun
félisten

A privát az más mint a fórum:U

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6807) Winner_hun válasza cizoe (#6803) üzenetére


Winner_hun
félisten

Miért, hogy működik?:DDD Valami kényszert érzel rá, hogyha valaki ír és te nem bírod akkor be kell szólni neki, vagy mi?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6808) ádyz válasza Winner_hun (#6807) üzenetére


ádyz
addikt

Nekem olyan ne írjon, akit nem bírok. ;]

(#6809) cizoe válasza Winner_hun (#6807) üzenetére


cizoe
őstag

Van egy közös rajztábla, amire mindenki rajzol, de én nem szeretném egyesek ceruzavonásait látni rajta. Érted? Nem a beszólásról van szó, az már tényleg visszafogható.

Bár néha az sem megy na. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6810) tildy válasza Winner_hun (#6806) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez nem válasz, te is tudod.
MEg lehetne oldani, többen kértük, azt választ kaptuk rá, hogy majd egyszer , most nincs rá kapacitás. Csak szeretnénk pontosan látni, hogy lesz-e valamikor, és az a mikor mikor lesz. Néha jól jönne. Határozottan támogatom cizoe ötletét.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6811) Winner_hun válasza cizoe (#6809) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tudom hogy mit akarsz, évekkel ezelőtt már volt kérve ebben a topikban is... Amúgy meg ha letiltanál valakit, lehet még rosszabb (vagy tán nehezebb, esetleg zavaróbb:F) lenne a fórumozás. Gondolok itt arra, hogyha valakit letiltasz és válaszolnak a hozzászólására akkor olvashatod hogy ez a hozzászólás meg most hogy, mire reakció?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6812) Winner_hun válasza tildy (#6810) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hol van ez az ígéret? Én olyanra emlékszem hogy nem lesz, de az a baj hogy egyik fajta ígéretet se találom...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6813) cizoe válasza Winner_hun (#6811) üzenetére


cizoe
őstag

Ha egy részemről tiltott user hsz-ére válaszol valaki, logikusmód ahhoz sem kívánok hozzászólni. (ezért is tiltottam, vagyis a hozzá kapcsolódó dolgok szintúgy nem érdekelnek)

Na mindegy, nem tudtam, hogy ez is sok dolog mellett valami rohadt nagy tabu, szóval hagyjuk, majd megpróbálok bot módjára átugrani felette. Viszont továbbra is jó feature-nek tartanám.

[ Szerkesztve ]

(#6814) Cathfaern válasza Winner_hun (#6811) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Úgy meg lehetne oldani, hogy letiltás esetén az adott ember hsz.eit csak "összecsukva" látnád, illetve azt, hogy ki mire válaszolt, meg ilyesmit, látnád ugyanúgy továbbra is.

(#6815) ádyz válasza Cathfaern (#6814) üzenetére


ádyz
addikt

Ez talán még jobb megoldás lenne. :K

(#6816) cizoe válasza Cathfaern (#6814) üzenetére


cizoe
őstag

:K Decccsss rájt bro! Úgy is kevés a js a ph-n. :DDD

Más: Az új kedvenc topikok listáján az előrehozást, illetve a sorrendmódosítást sokkal célszerűbb lenne úgy megoldani, hogy a motor ne töltse újra az egész oldalt, csak azt a táblát/divet. Kicsit idegesítő mindenben a riosban, hogy minden szarért az egész oldalt be kell töltenie, kicsi ajax, vagy valami ráférne. Tudom, hogy ez nagy belenyúlkálásokat igényel, de sokkal szerethetőbb és könnyebben, gyorsabban használható lenne az egész portál.

[ Szerkesztve ]

(#6817) Gdfath3r


Gdfath3r
tag

Nem tudom hogy jól látom vagy sem, a hardveraprón ha UP-olok akkor nem történik meg a lista frissités, csak a terméknél frissül az uppolás ideje. Kb 4 napja igy van. Valaki utánna tudna nézni?

Hivhato vagyok Viberen

(#6818) Winner_hun válasza Gdfath3r (#6817) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6819) kingabo


kingabo
őstag

Az megoldható lenne-e, hogy a bezárt aprókat is meg lehessen valahogy találni? Béna voltam és hamarabb zártam az apróm, minthogy megírta volna a vevőnek a piros pontot az adott topikba, viszont kellett volna hozzá az apró linkje. Tudom gugli a barátom, ha tudom a topik címét...

(#6820) Winner_hun válasza kingabo (#6819) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6821) kingabo válasza Winner_hun (#6820) üzenetére


kingabo
őstag

A mod.ker. topikban probálkoztam: [link], de mivel mindenki privátban keresett meg, így nem volt egy hsz sem az apróhoz... Illetve vannak akik elég sok helyen hozzászolnak, így elég hamar kicsúszhat a 20db-os itt szoltam hozzá listából.

(#6822) Winner_hun válasza kingabo (#6821) üzenetére


Winner_hun
félisten

Aki írt pritvátban, közülük senki nem írt be a hirdetéshez?
Mi volt a hirdetés címe? Nagyjából?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6823) Nimrod válasza Winner_hun (#6785) üzenetére


Nimrod
addikt

Láss csodát, ma megint jó... komolyan nem értem ezeket. :W

(#6824) kingabo válasza Winner_hun (#6822) üzenetére


kingabo
őstag

Sajnos nem írtak a hirdetésbe... Én meg ott bénáztam el, hogy a zárás után 1 héttel vettem észre, hogy kéne írni értékelést. Végülis sikerült nagy nehezen guglival megtalálni a hirdetéseket.
Csak elég kényelmetlen volt, ezért gondoltam hátha van/lesz rá valami lehetőség. Pl nekem annyi elég lenne, hogy nem törölné egyből záráskor a rendszer a hirdetéseket az aprók listájából (vagy rákérdezne/checkboxot bepipálni) és utólag törölhető lenne mint a kedvenc topikoknál.vagy ha már ilyen feledékeny vagyok vegyem fel majd a hirdetéseimet zárás elött/már a nyitáskor a kedvencek közé

(#6823) Nimrod: nekem a freemail beszórta az összes értesítőt a spamek közé. :W

[ Szerkesztve ]

(#6825) Nimrod válasza kingabo (#6824) üzenetére


Nimrod
addikt

Nekem is ezt csinálja, de most már attól függ, hogy milyen kedve van. :W

(#6826) kételkedem


kételkedem
addikt

A jogos mod átalakult. Neve "Moderálással kapcsolatos kérdések - válaszok [Mielőtt írsz, olvasd el az első hozzászólást!]" lett, a funkcióbeli változásról Racecam írt. Szerintem célszerű lenne visszanevezni, bezárni majd "Moderálással kapcsolatos kérdések - válaszok [Mielőtt írsz, olvasd el az első hozzászólást!]" néven teljesen új topikot nyitni, aminek az első hozzászólásában előzményként meg lehetne említeni a jogos mod topikot.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#6827) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Helló nem tudom volt e már hasonló kérés de én azt javasolnám hogy a részletes keresőben min. és max ár szűkítése menüpont megjelenne biztos vagyok benne hogy sokan használnák :K ez csak 1 észrevétel mivel eddig majdnem minden apró hirdetési portálon megtalálható

(#6828) puttputt


puttputt
őstag

Ez a topik odakerülhetne minden hirdetés aljába, úgy, ahogy a másik két, "Csalókat észlelő topik" alá/mellé?
[link]

Még valami: Opera Mini 3.1-nél nem lehet használni a "captcha"-t, tehát nem nyílnak meg a személyes adatok..., 4.2-nél már teljesen rendben van, ha nem "mobil nézettel" "GPRS-ezem". Csak tájékoztatás akart lenni...

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6829) breed30 válasza puttputt (#6828) üzenetére


breed30
tag

Jó lenne már írtam csak nem válaszolt még senki. :N

(#6830) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

A 3DMark listákkal kapcsolatban felvetődött ez az ötlet ennek kapcsán. Kérdés, hogy megoldható-e? :U

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#6831) Racecam válasza kételkedem (#6826) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Egyetértek, így a legtisztább, megtettem. :K
(Az alapelvekben is javítva lesz a link hamarosan.)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#6832) INMOTEP


INMOTEP
őstag

nos erre a min, max ár keresőre senki nem mond semmit ?

(#6833) fekeandras


fekeandras
őstag

Nem lehetne írni egy olyan script-et ami az egy bizonyos ideje nem up -olt hirdetéseket automatikusan törli?Elég sok van belőlük.Már nem először jártam úgy, hogy a hirdetésben megadott számon felhívtam az eladót mire az közölte, hogy már hónapokkal ezelőtt túladott a portékáján.Persze a hirdetésről már rég megfeledkezett.Ez így eléggé árnyékra vetődés. :O

(#6834) Winner_hun válasza fekeandras (#6833) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lesz ilyen.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6835) Weaver


Weaver
senior tag

apróhírdetéseknél sztem a TFT almenüt tovább kellene bontani pl 22"-ig és 22" feletti hírdetésekre. szvsz a 22" a vízválasztó.

(#6836) Oliverda


Oliverda
félisten

Esetleg nem várható a közeljövőben a rengrendszer átdolgozása? Amióta utoljára módosítva lett már elég sok idő eltelt és sokminden változott is (pl. Logout, Gamepod, stb.).

Mondjuk én ott kezdeném hogy bizonyos esetekben kapásból megudpláznám a rangokhoz szükséges minimum reg. időt.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#6837) BITBOYS válasza Oliverda (#6836) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem értem mitől annyira fontos a rang kérdése.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6838) proradeon


proradeon
őstag

Soha nem lesz valaszthato felbontas megirva prohardver-hez?:) pl 1280*1024, 1680*1050 , 1920*1080
Mert mar tenyleg zavaro ez a "fel kepernyo feher" style.
(Igen, olvasgattam, hogy vannak css modok stb.. de nagy reszuk hasznalata zavaro hatranyokkal jar, nem artana mar egy "hivatalos" optimalizacio az adott felbontasokhoz) :U

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#6839) vakondka


vakondka
őstag

Lesz olyan valaha, hogy a privát hozzászólást is lehessen módosítani pár percen belül ?
Néha jól jönne... :U

https://toptarget.hu - Online Marketing Ügynökség

(#6840) puttputt válasza vakondka (#6839) üzenetére


puttputt
őstag

Igen, ez nagyon jó ötlet szvsz., illetve még arra gondoltam, hogy lehetne egy olyan "beépítés", ami mutatja, hogy a privátot "megnyitották"-e avagy nem/akár datálással is. Sokat segítene üzleti vitáknál, egyebeknél...
Az SMS mintájára...

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6841) ArchElf


ArchElf
addikt

Már ezer éve rossz a paragraph kezelés, nem lesz ez már megjavítva soha?
Minta:
[I]teszt bekezdés

másik bekezdés[/I]

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#6842) 7 válasza ArchElf (#6841) üzenetére


7
addikt

A jelenlegi álláspont szerint ez nem bug, hanem fícsör.

(#6843) ArchElf válasza 7 (#6842) üzenetére


ArchElf
addikt

Hát, nem tudom milyen érveket lehet tenni a jelenlegi működés fícsör mivolta mellé azon kívül, hogy senkinek nincs kedve vacakolni a megoldással :D

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#6844) Winner_hun válasza ArchElf (#6843) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6845) ttower


ttower
aktív tag

esetleg a fejleszteni kéne lista utolsó helyére odakerülhetne hogy a saját adatlapon ne kérjen ellenőrző kódod. évtizedente egyszer nézem meg ezért nem nagyon zavar, csak feltűnt.

a paragrafus kezelést meg írja meg az akinek baja van vele.

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#6846) ArchElf válasza Winner_hun (#6844) üzenetére


ArchElf
addikt

Értem én, csak az nem világos, minek bekezdést használni - ami befoglaló html elem - sima sortörés helyett - ami egyedülálló elem. Ha már valaki mindenféleképp bekezdést szeretne - aminek amúgy a fórum jelenlegi állapotában szerintem sok értelme nincs -, akkor legyen egy explicit P gomb is erre...
A jelenlegi megoldás nem szerencsés és elég értelmetlen is. Egyrészt, hogy nem lehet látni alapból a bekezdések kezdetét és végét szerkesztéskor. Ezen felül ráadásul nem lehet bekezdés szintű formázást megadni, ami a bekezdés egyetlen értelmes előnye a sortöréssel szemben.
Ja és a linkelt post 2007 szeptemberi. Erre mondom azt, hogy 1000 éves...

ttower: egyszerűen el kellene felejteni ezt a paragrafusozgatást. Szükségtelen és a drága helyet is foglalja a szerveren :)

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#6847) Möhe


Möhe
addikt

Hali.

Nemtudom mi a hiba,de csak IE-val tudok belépni, FF-al nem,pedig bejelntkezés után a kis mezőben visszaigazolja,hogy: sikeres belépés,rögtön továbbítunk....
Ezt amúgy új regisztrálással is megismétli,kiírja hogy bennt vagy,de közben mégse.

(#6848) Winner_hun válasza Möhe (#6847) üzenetére


Winner_hun
félisten

Töröld a cookie-kat.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6849) concret_hp


concret_hp
addikt

http://adsl.prohardver.hu/

hibát ír

vagy fullba vagy sehogy :D

(#6850) harylmu


harylmu
őstag

Csak engem idegesít ezzel a logout?

Hiába pipálom be, utána még megkérdezni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.