Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7601) Gergő_


Gergő_
őstag

a hozzászólásoknál:
jó lenne egy kisebb szövegformázó doboz. 768 sorom van de így is görgetni kell. Mit csinál az akinek csak 600 van vagy 480...(adatlapoknál, pü írásakor szintén ez van)
hasznos funkció lenne hozzászólás leokézása előtt egy előnézeti gomb, szerintem.

(#7602) Lenry válasza Gergő_ (#7601) üzenetére


Lenry
félisten

az előnézet szvsz nem életbevágó, post után még 5 percig tudod szerkeszteni a hsz-t, ha meg valami nagyon komolyat akarsz összehozni, akkor ott a próbatopik

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7603) Gergő_ válasza Lenry (#7602) üzenetére


Gergő_
őstag

azért az előnézet másról szól. pont ez hogy a fenének kell még szerkesztgetni, így az lenne a legjobb ha nem lenne szerkeszthető a hsz 5 percen belül( túl sok idő). jobban pörögnének a topikok. viszont emelett nem ártana ha egymás után közvetlenül csak meghatározott idő elteltével lehetne írni egy hsz-t. pl 5 perc.

(#7604) Lenry válasza Gergő_ (#7603) üzenetére


Lenry
félisten

ez most is szabály, hogy ne írj 5 percen belül új hsz-t, hanem szerkeszd egybe.
nem hiszem, hogy a szerkesztési lehetőség elvétele jobban pörgetné a topikokat, inkább átláthatatlanabbá tenné, hogy egy pörgősebb topikban, ahol esetleg 4-5 embernek is válaszolni kellene, ott baromi sok hsz termelődne rövid idő alatt.

szerintem.

egyébként nem először jön elő az előnézet témája, itt olvashatod a PH! programozójának álláspontját, utolsó sor

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7605) kukinyo válasza Lenry (#7604) üzenetére


kukinyo
addikt

Ötezredik szakmai hozzászólás :C
Gratulálok :R

(#7606) Lenry válasza kukinyo (#7605) üzenetére


Lenry
félisten

tényleg :)
de sokat szövegeltem én már itt...
kösz

egyébként ez a topik nem a szakmaiba, hanem a közösségibe számít bele.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7607) kukinyo válasza Lenry (#7606) üzenetére


kukinyo
addikt

Tévedtem
Bocs
De a lényegen nem változtat.
Ez sem kevés :DD

[ Szerkesztve ]

(#7608) Gergő_ válasza Lenry (#7604) üzenetére


Gergő_
őstag

ez 3 évvel ezelőtt volt. ha megnézed más oldalaknál, általában most reformálják ezeket a részeket, és a hozzászólások rendszerét. Azt már meg sem merem említeni hogy mennyivel átláthatóbb lenne, ha fává lennének alakítva hozzászólások. Hát még, ha kommentárszűrést is beépített funkció lenne. :D

Egyébként te az ördög ügyvédje vagy? :)

(#7609) INMOTEP


INMOTEP
őstag

" javítsuk_a_prohardvert " Tudom már kérdeztem párszor de nem kaptam kielégitő választ , Nem lehetne az Apróhirdetéseknél a keresőbe olyan hogy ár szűkítő ? ezt nem lehet megoldani sehogy :F

(#7610) INMOTEP


INMOTEP
őstag

sory valamiért 2 szer ment

[ Szerkesztve ]

(#7611) 7 válasza szempo (#7585) üzenetére


7
addikt

Vajmi kevés esély van rá, nemrég vették ki a lekérésszámlálót a fórum topicjaiból pont azért, mert túl sok erőforrást zabáltak ahhoz képest, amennyi hasznuk volt, úgyhogy nem hiszem, hogy az apróba implementálnák.

(#7612) kingabo válasza Lenry (#7604) üzenetére


kingabo
őstag

Az előnézetesre: az sms kitalálója is azt mondta, hogy senki sem fogja szerinte használni, aztán mégis mennyi sms-t küldünk naponta? A másik, hogy elég kényelmetlen ez a tesztelős topik, meg addig szerkesztgetni amíg jó nem lesz, vagy ki nem futok a szerk időből. Pláne, ha egy priviről van szó, amit nem szívesen szerkesztenék publikusan. Tudom ha végeztem szimplán kiszerkesztem, de amíg megfelelő formára nem hozom többen is el tudják olvasni. Illetve ez a teszt topikos megoldás vs előnézet kicsit olyan, mint amikor lovas kocsival jártak még az emberek, de megjelentek az autók, de minek váltani, ha a mostani is jó? :U
Elolvastam a hivatalos állásfoglalást, de van az érmének egy másik fele is: aki nem akarja nem fogja használni, ha lesz, viszont most akik szeretnék használni nem tudják, mert nincs. És ahogy látom nem 2 emberről van szó.
Szerintem.

(#7613) Lenry válasza Gergő_ (#7608) üzenetére


Lenry
félisten

miért is lennék én az advocatus diaboli?

(#7611) yetike: a saját Logoutos írásaidnál most is láthatod a lekéréseket, szerintem nem enne sokkal többet, ha kiterjesztenénk a saját aprókra is

(#7612) kingabo: igazad van, privátoknál pl tényleg jól jönne, és a próbatopiknál meg mindenképp hatásosabb lenne. meglátjuk lesz-e belőle valaha valami

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7614) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

Sziasztok!

Szerintem jól jönne,egy olyan gomb a felhasználó profiljában, ami átirányít az aprójaira.

[ Szerkesztve ]

Minden szinten,szinte minden.

(#7615) Gergő_ válasza Lenry (#7613) üzenetére


Gergő_
őstag

kicsit furcsán jön ki, hogy egy felhasználó megpróbálja megcáfolni a többi felhasználó javaslatának értelmét, ráadásul egy 3 éves állásponttal. én csak leírtam a véleményem a fejlesztőknek...
egyébként az ördög ügyvédje pozitív jelző, remélem tudod. :)

(#7616) kukinyo válasza Gergő_ (#7615) üzenetére


kukinyo
addikt

Honnan tudod hogy ki ő? Lehet akár a tulaj is álruhában :D .

(#7617) Des1gnR válasza m0rd0k (#7614) üzenetére


Des1gnR
őstag

Ez is nagyon jó ötlet! :K (de vajon olvassa is valami illetékes vagy dobáljuk a semmibe?) :F

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#7618) kukinyo válasza Des1gnR (#7617) üzenetére


kukinyo
addikt

Szerintem az utóbbi. :F

[ Szerkesztve ]

(#7619) Winner_hun válasza Des1gnR (#7617) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha nem olvassa akkor idővel fogja olvasni;) Egyszer elég leírni:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7620) NoX


NoX
senior tag

Miért kell állandóan minden egyes PH! lapcsaládra belépni?
- Kezdem a Prohardver! fórumon: be kell lépnem (hiába jelöltem be, hogy bejelentkezve maradnék)
- Szeretném uppolni egy hirdetésem: átkattintok a hirdetésemre jobboldalt, be kell lépnem.
- Szeretnék megint fórumozni: visszalépek a PH! fórumra, és megint be kell lépnem.

Elég idegesítő, és ez van mindegyik lapcsaládnál. Átmegyek akárhova, és megint be kell lépnem, ha visszalépek akkor újból...

Ez miért van? Hogy növelve legyen az oldalletöltések száma? :W

Szerk.: Opera 10.51

[ Szerkesztve ]

(#7621) Ndruu válasza NoX (#7620) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Felhasználó és böngésző hiba. [link]
Kompatibilis beléptetést be kell pipálni, aztán Ctrl+F5-tel üríteni a gyorsítótárat.

Harrrr!!!!

(#7622) NoX válasza Ndruu (#7621) üzenetére


NoX
senior tag

Köszi szépen, ez megoldotta!

Mit csinál konkrétan ez a kompatibilis beléptetés?

(#7623) Ndruu válasza NoX (#7622) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

[link] [link]

Harrrr!!!!

(#7624) NoX válasza Ndruu (#7623) üzenetére


NoX
senior tag

Thx!

(#7625) N0zer0


N0zer0
senior tag

Nagyon gáz ez az 5 perces szerkesztési idő, főleg úgy, nem lehet megnézni elküldés előtt a hozzászólás előnézetét. 30 perc ideális lenne. Elmegy az egésztől az ember kedve :(

(#7626) Winner_hun válasza N0zer0 (#7625) üzenetére


Winner_hun
félisten

30 perc baromi sok idő..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7627) Lauda válasza N0zer0 (#7625) üzenetére


Lauda
félisten

Legyen inkabb egy nap, kaosz indul. :U Egy porgo topikban meg az 5 perc is rohadt sok szvsz. :)

(#7628) N0zer0


N0zer0
senior tag

Jó. Csak jeleztem és még mindig tartom. 5 perc a tipo hibák javítására is bajosan elég. Ha még kifelejtett valamit az ember, arra már végképp nem.

Aki pedig gyorsan pörgő topikokban szerkesztget, vagy visszaél ezzel, annak az 1 perc is sok.

(#7629) #65675776 válasza N0zer0 (#7628) üzenetére


#65675776
törölt tag

15 perced van szerkeszteni. Megkezdened kell a szerkesztést 5 percen belül.

(#7630) NoX válasza #65675776 (#7629) üzenetére


NoX
senior tag

Igen?
Mióta? :Y

[ Szerkesztve ]

(#7631) NoX válasza #65675776 (#7629) üzenetére


NoX
senior tag

Nem jött be.

Vagy úgy értetted, hogy megkezdenem kell a szerkesztést és úgy nem hagyom abba 15 percig?

Jó lenne azért egy előnézet közben/előtte, de persze ezt már biztos írták már rengetegen előttem is...

(#7632) Winner_hun válasza NoX (#7631) üzenetére


Winner_hun
félisten

A szerkesztés link 5 percig él, ha 5 percen belül kattintasz rá akkor szerkesztheted a hozzászólást, a hozzászólás elküldésétől fogva 15 percen belül küldheted el a szerkesztett hozzászólást.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7633) Sianis


Sianis
addikt

Lehetne olyan beállítást implementálni, hogy a pl a Kedvencek és az Itt szóltam hozzá blokkok helyet cserélnének? Nekem az is jó ha id-t kapnak ezek a div-ek.

Sianis

(#7634) Sk8erPeter


Sk8erPeter
nagyúr

Hali!
Azzal a kérdéssel (egyben javaslattal) fordulok hozzátok, hogy meg lehetne esetleg valósítani azt a plusz funkciót a keresőben, hogy azokra a hozzászólásokra is rá lehessen keresni, amelyek megadott felhasználó számára szóló válaszok?

Az alapján lehet szűrni, hogy ki írta a hozzászólást (pl. http://prohardver.hu/tema/forumtema_cime/keres.php?suser=Sk8erPeter ), az alapján viszont nem, hogy kinek szólt a hozzászólás (pl. keres.php?srecip=Sk8erPeter , recip, mint recipient, vagy valami hasonló), pedig nagyon sokszor szükségem lett volna már rá, és szerintem elég hasznos.
"Csak" plusz egy lekérdezést kellene beépíteni. :B :P (tudom, ez nem olyan egyszerű, de hátha van esélyem)

Előre is köszi a választ és az esetleges intézkedést! :R

Sk8erPeter

(#7635) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Nem tudom, hogy már említve volt-e. Bocsánat, ha igen.
Nekem személy szerint jól esne, ha a hozzászólások alatt is megjelenne a topic elérési útja, nem csak felül. Mint a régi rendszerben. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#7636) Ndruu válasza FehérHolló (#7635) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Megjelenik, csak a Google ad alatt.

Érdekes, hogy én nem tiltom, mégsem jelenik meg ott alul a hirdetés.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#7637) Lauda válasza FehérHolló (#7635) üzenetére


Lauda
félisten

Ez mar regota megjelenik alul is. Az atallas utan par nappal/egy hettel megoldodott. :K

(#7638) localhost válasza FehérHolló (#7635) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"Mint a régi rendszerben." - :))
Hagyd el a politikai felhangokat légyszíves :))

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7639) FehérHolló válasza Lauda (#7637) üzenetére


FehérHolló
veterán

Akkor nem szóltam. :)
Hogy őszinte legyek, nem ott volt, ahol anno még megszoktam és nem vettem észre.

localhost: :)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#7640) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Belépéskor mindent bepipálok, hogy ne léptessen ki, mégis, olyan 2-3 hetente váratlanul kilépve találom magam. Ennek mi lehet az oka?
Több gépen is be szoktam lépni, mindegyiknél bepipálom a többgépest is, és a bentmaradást is. Mégis.
Ha már volt szájbarágva bocs, de most melóból nem tudok rákeresni hogy elhangzott-e a megoldás.
Köszi

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#7641) pohár válasza BlacKSouL (#7640) üzenetére


pohár
félisten

Nem lehet az hogy a gépen a cookie-k 3 hetente törlődnek?
Asszem 90 nap a maximum, utána automata törlődnek, de ezt lehet te megváltoztattad régen :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7642) BlacKSouL válasza pohár (#7641) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nem. Minden gépen "Amíg le nem járnak" van beállítva a FF-ban.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#7643) pohár válasza BlacKSouL (#7642) üzenetére


pohár
félisten

Ja tényleg, az IE-ben volt hogy napra lehetett megadni a cookie-k lejártát :B
Akkor végülis nem tudtam érdemi választ adni :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7644) Winner_hun válasza Ndruu (#7636) üzenetére


Winner_hun
félisten

AdBlock van fent? Vagy Noscript?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7645) Ndruu válasza Winner_hun (#7644) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nincs semmi ilyen. Opera 10.51.
Úgy látszik egy régebbi tartalom letiltása áthatott ide, mert amint az kinyomtam, visszajött a hirdetés. (Szóval az Opera tartalom szűrője okozta.)

Harrrr!!!!

(#7646) Sk8erPeter válasza Sk8erPeter (#7634) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nos, valaki? :)

Sk8erPeter

(#7647) Winner_hun válasza Sk8erPeter (#7646) üzenetére


Winner_hun
félisten

Majd egyszer idővel el lesz olvasva és ha szükségesnek tartják akkor be lesz építve. Felesleges rákérdezni, türelmetlenkedni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7648) #40835072 válasza Sk8erPeter (#7646) üzenetére


#40835072
törölt tag

ez nagyon jó ötlet ennek én is nagyon örülnék! hasznos funkció mivel csak 5 topikot, hirdetést mutat amibe hozzászóltál és mire rájössz hogy kérdeztél már 2200 hozzászólás jött!

szerintem nagyon jó ötlet! :R :R

(#7649) Winner_hun válasza #40835072 (#7648) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az 5 az 20-ig átállítható a beállításaimnál

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7650) Sk8erPeter válasza Winner_hun (#7647) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nem volt célom türelmetlenkedni, csak gondoltam felhozom a témát, hátha "elvész" az utána érkező hsz.-ek miatt. :B Sorry.

Sk8erPeter

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.