Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7051) Bibby


Bibby
addikt

Az utolsó feltűnés mit számlál? Mert most pl nekem minden percben jelez, akkor is ha egyáltalán nem ülök a gépnél, még a böngésző sincs elindítva. Ha bejelentkezve maradok akkor az folyamatosan tovább számlál?

Ελευθερια η θανατος

(#7052) Winner_hun válasza Bibby (#7051) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7053) PazsitZ válasza Bibby (#7051) üzenetére


PazsitZ
addikt

Honnan veszed hogy számol, ha böngésződ nem fut? :F

Egyébként cookie-ból tudja, h itt vagy. Tehát kilépve is. Azaz szinte bármely gépen ahol nem járt le a süti és beléptél.

- http://pazsitz.hu -

(#7054) Bibby válasza PazsitZ (#7053) üzenetére


Bibby
addikt

Azt hiszem itt lehet a megoldás, meg abban amit winner linkelt. Szóval én nem léptem be erről a gépről egyáltalán, de amúgy is folyamatosan be vagyok itt jelentkezve, tehát itt gondolom mind a két időpont változott volna.
Viszont hétvégén ismerősöm gépéről beléptem, aztán ki is jelentkeztem, de gondolom a cookie-k maradtak, így amikor ő rám keresett, az utolsó feltűnés időpontja az aktuálisra ugrott. Ugye ez lehet?

Ελευθερια η θανατος

(#7057) laci666


laci666
senior tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám hogy Firefox allól nem enged be az oldal, nem tudok bejelentkezni,pedig a jelszó stimmel,meg azt írja ki hogy továbbítunk a fórumba de utána mégis a bejelentkező menü jön be, akárhányszor eljtszom mindig ezt csinálja.
Tegnap délután kezdte ezt csinálni előtte jó volt.

Maxthonon mindne oké ott beenged,de én Firefoxot akarok használni :O
3.5.3-as Firefox van fent.

Tud valaki segíteni:

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#7058) PazsitZ válasza laci666 (#7057) üzenetére


PazsitZ
addikt

cookie, gyorsítótár ürítés.

- http://pazsitz.hu -

(#7059) laci666 válasza PazsitZ (#7058) üzenetére


laci666
senior tag

Köszi ez segített :)

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#7060) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Nem lesz SPOILER gomb?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#7061) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!
Remélem, jó helyre írok, látom, hogy másnak is van gondja az oldallal firefox alatt...
Nekem konkrétan az a gondom, hogy mióta vezeték nélküli modemes netre váltottam (vodafone), azóta firefox-szal állandóan szétcsúszik az oldal, kifejezetten a fórum, középen egy nagy üres hely, jobb szélen látom a fejlécet, de maga a fórum sehol. Több ismerősömnek is ugyanez a baja, más netkapcsolat mellett a firefox is tökéletesen prezentálja az oldalt (én is használtam már ingyenes hotspottal is, és úgy ment).
Viszont a másik érdekesség, hogy IE alatt is ugyanezt csinálja, viszont Operával minden tökéletes, viszont azt meg nem szeretem, de ha ph-zni akarok, muszály használnom....
Máshol minden megy, ezért nem hinném, hogy a ph motorral lenne a baj, de ez számomra paranormális, hogy a vodás modemmel nem megy, de csak ez az egy oldal.
Próbáltam már mindent, előzményeket, cookie-kat törölni, böngészőt újratelepíteni, kiegészítőket kikapcsolni, de semmi.
A tűzfal biztosan nem hibás, mert nem változtattam rajta, a modemes net előtt is ugyanazok voltak a beállítások, és ugyebár az Operával megy az oldal tökéletesen.
Valaki látott már ilyet, esetleg lehet ez ellen tenni valamit? Nagyon kellemetlen két böngészőt használni egyszerre...
Előre is köszönöm a segítséget, ha esetleg rossz helyre írtam, akkor elnézést, és jó nagy barom vagyok, hogy ekkora offot írok...
:R

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#7062) Winner_hun válasza EmberXY (#7061) üzenetére


Winner_hun
félisten

Írd át az APN-t erre: standardnet.vodafone.net

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7063) EmberXY válasza Winner_hun (#7062) üzenetére


EmberXY
addikt

Köszi a segítséget, ha hazaértem, bepróbálom.
Egyébként másnak is volt már ez a baja itt a ph-n? Nekem néhány ismerősöm ugyanezzel a gonddal küzd, ezek szerint ez megoldja a problémát?
Nem lövök el esetleg valami beállítást, díjcsomagot ezzel?

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#7064) Winner_hun válasza EmberXY (#7063) üzenetére


Winner_hun
félisten

Igen volt, megoldja;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7065) EmberXY válasza Winner_hun (#7064) üzenetére


EmberXY
addikt

Hát akkor mindenképpen kipróbálom, majd megírom, hogy mire jutok vele... Bár mégegyszer megkérdezem, mivel az előző hsz-t már későn szerkesztettem, hogy biztosan nem lövök el ezzel valami beállítást, ami az előfizetői szerződést befolyásolja? Gondolok itt díjcsomagra, számlázásra, stb. ? :R

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#7066) Winner_hun válasza EmberXY (#7065) üzenetére


Winner_hun
félisten

Eddig jónéhány embernek ez jelentette a megoldást, közülük senki se írta hogy baja származott volna belőle, sőt, Bog írta ezt a lehetőséget, ő meg ért hozzá;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7067) EmberXY válasza Winner_hun (#7066) üzenetére


EmberXY
addikt

Rendben, köszönöm mégegyszer a segítséget, akkor este "meghackelem", aztán megírom, hogy mire jutottam vele. Jó lenne végre letakarítani az Operát.
:R

Up the Irons!

(#7068) localhost


localhost
Közösségépítő

Találjunk/találjatok már valami megoldást a privátbanspammelők ellen!

Példa: [link]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7069) D1Rect válasza localhost (#7068) üzenetére


D1Rect
félisten

Pont ezért jöttem. :K

(#7070) localhost válasza D1Rect (#7069) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ezt tudnám támogatni!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7071) puttputt válasza localhost (#7068) üzenetére


puttputt
őstag

Furcsa, hogy többünket - pl. engem - kihagynak ebből a kis "körjátékból"...
Még mélre sem jönnek efféle üzenetek.
Mi lehet az oka a "válogatottságnak"?

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#7072) localhost válasza puttputt (#7071) üzenetére


localhost
Közösségépítő

A pillanatnyilag akármelyik listában élen állók. [utolsó hozzászólók]
Tessék kérem gyakrabban hozzászólni :))

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7073) puttputt válasza localhost (#7072) üzenetére


puttputt
őstag

Ahham. Köszönöm a kiokosítást! :)
Ennél többet? :D "Alábbinak" tudatában... :U :N :)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#7074) D1Rect válasza localhost (#7070) üzenetére


D1Rect
félisten

Igaziból egész jó ötlet. :K

(#7075) Rive


Rive
veterán

Ha mondjuk újoncoknak tizpercenként csak egy privát engedélyezett?

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#7076) localhost válasza Rive (#7075) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Az nem praktikus, gondold el, segítséget kér, privátban beszéljük meg, akkor egy ilyen kérdésre, hogy na most már jó lett? Vagy és most mit írt ki? ne kelljen már nekem 10 percet várnom, hogy ő válaszolni tudjon. Vagy üzletelésnél: Neked akkor jó a holnapi nap? Vagy szerinted most elinduljak?

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7077) Hasek válasza puttputt (#7071) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Én sem kaptam ilyen üzeneteket, egészen máig. Aztán valami változás történt. Talán másképpen fújt a szél, mint előtte, vagy én nem tudom, de engem is megtalált ez a mai spammer. Csak lestem... Én azt mondom, hogy ne búslakodj. Még téged is kiválaszthat Morpheus. ;]

localhost: Az ötletet támogatom. ;)

Üdv. H

(#7078) Rive válasza localhost (#7076) üzenetére


Rive
veterán

Amit fentebb preferálsz, az meg a beszélgetés elkezdését is totál meggátolja :F

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#7079) localhost válasza Rive (#7078) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Tényleg! :C De annál, ami most van, akkor is jobb! :K

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7080) EmberXY válasza Winner_hun (#7066) üzenetére


EmberXY
addikt

Szia!
Átirtam az APN-t, azóta már tökéletesen működik, ezer köszönet az információért!!
:R

Up the Irons!

(#7081) ngabor2 válasza localhost (#7076) üzenetére


ngabor2
nagyúr

alapból próbáljuk fenntartani a "minden felhasználó egyforma" dolgot, amíg valakivel nincs baj. egy normális újonc legalább annyira értékes tagja lehet a fórumnak, mint egy félisten... csak később regelt. nem lenne szerencsés, ha épp ezért bárki korlátozva érezné magát, csak mert újonc.

ráadásul 1-2 ilyen eset miatt az újonnan jövőket büntetni, akik rendesen akarnak fórumozni, az elég diszkriminatívnak tűnik. ráadásul nem is igazán hatékony.

(#7082) localhost válasza ngabor2 (#7081) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ö-Ö-Ö-Ö! Én is ugyanezt mondtam és semmiképpen sem kevertem volna bele a rangokat!
De bambano ötlete, hogy ne a küldést lehessen korlátozni, hanem én mondhassam meg, hogy x napos regnél fiatalabbtól ne kapjak! És esküszöm nem 500-ra állítanám :)

#7034 és/vagy #7045

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7083) Cathfaern válasza localhost (#7082) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ez elvileg szép és jó, de gyakorlatilag ahogy ezt bevezetjük, akkor a spammelni akarok beregelnek maguknak 50+ újoncot, megvárják míg elérik az X napot, aztán utána állnak neki spammelni.

Mondjuk a #7045 viszont nem feltétlen rossz ötlet.

[ Szerkesztve ]

(#7084) localhost válasza Cathfaern (#7083) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Oké, ez igaz! :R - nem gondoltam rá!
Mi mondtunk egy pár ötletet, mire Ti rávilágítottatok arra, hogy miért nem jó.
És mi a Ti ötletetek ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#7085) ngabor2 válasza localhost (#7084) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a kérdés jogos... eddig nem tudok olyan ötletről, ami az ilyen dolgokat visszatartaná, és a rendesen fórumozókat se zavarná.

(#7086) tildy


tildy
nagyúr

Ha a logoszférába írt hozzászólás mehet 0 szoros szórzóval, pedig a közösség alatt van, akkor a SZAKMAI logout (ami szintén ott van ) miért 0.25%al megy, mikor mehetne 1szeressel is ?
Várható valamikor változtatás ezen?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7087) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Miért kapom ezt Logout bejegyzés készítésekor? "A kapott adatok érvénytelenek!"

https://www.coreinfinity.tech

(#7088) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Üdv, lehet, hogy egyedi probléma, de miért van az, hogy pár napja mindig be kell lépnem a PH!-ra, hiába pipálom ki az összes biztonsági funkciót. Eddig működött, mert ha a melóhelyen, ha itthon indítottam a PH!-át, nem kellett újra bejelentkeznem. Most meg akárhányszor bejelentkezek a fenti módon, újra be kell jelentkeznem egy másik helyen. :U

[ Szerkesztve ]

(#7089) DemonDani


DemonDani
addikt

a PH! nagyúr rangnak kéne női változat :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#7090) puttputt válasza DemonDani (#7089) üzenetére


puttputt
őstag

PH! nagy(úr)asszony? :K :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#7091) madstunt válasza puttputt (#7090) üzenetére


madstunt
addikt

inkább PH! úrnő :K ;)

(#7092) DemonDani válasza madstunt (#7091) üzenetére


DemonDani
addikt

Igen :)

Meg valahogy az aláírásos szöveg több soros formában való bevitele lenne még jó meg hát kép beillesztése meg stb.
de első sorban a több soros beviteli lehetőség ami nem tűnik nagy fikciónak...

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#7093) madstunt válasza DemonDani (#7092) üzenetére


madstunt
addikt

jobb ha nincs képbeillesztés az aláírásban hidd el....

(#7094) #65675776 válasza DemonDani (#7092) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az aláírásba való képbeszúrás nem véletlenül lett letiltva (valamikor nagyon régen volt rá lehetőség, tán még a RI/OS2 idején).

(#7096) RoyalFlush válasza ,,no name" (#7095) üzenetére


RoyalFlush
őstag

"bármikor lehessen a saját hozzászólásainkat szerkeszteni"

Abból valószínűleg káosz lenne.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#7098) Winner_hun válasza ,,no name" (#7097) üzenetére


Winner_hun
félisten

Moderátort keresek! topik erre is való.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7099) Integra


Integra
titán

egy ötlet ami eszembe jutott.

először is még mindig ultragáz a kedvencek rendezése, a tetejére, aztán kész, LOL. legalább lenne mindegyik topic mellett egy felfele és egy lefele nyíl. talán megoldható.

de legalább már 20 utolsó hozzászólás topic jeleníthető meg a kedvencek alatt, ez is valami..
elsőnek azt kéne megoldani hogy ezek legyenek az oszlop tetején, és alatta a kedvencek. teljesen egyszerű ergonómiai szempontok és használat miatt.

aztán, meg lehetne oldani egész egyszerű módon, hogy hogy tudassa velünk a fórum, ha válasz vagy hozzászólás érkezett a topichoz, és mindegy, hogy a kedvencekben vagy az utolsó hozzászólás topic listában van, technikailag tök ugyanaz, mert mindkettő topicra mutat.

lényeg, hogy két féle hozzászólás érkezhet. egyik, hogy ha hozzászólás érkezik ami nem neked van címezve, a másik meg neked van címezve. egyszerű, két színnel kell jelölni. ha hozzászólásodra érkezik válasz, akkor pirosra változik a topic címe. ha csak simán hozzászólás, akkor pedig mondjuk zöldre. lehet tudni, hogy ha kérdezel valamit és válasz érkezik rá, akkor neked címezik és megnézed, vagy hagyod, mert nem neked szól. természetesen a piros mindig felülírja a zöldet. és amíg bele nem mentél a topicba, marad is a színnel jelölése a topicnak jobb oldalt.
egyszerű és nagyszerű, szerintem.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7100) Winner_hun válasza Integra (#7099) üzenetére


Winner_hun
félisten

Na ja, szerintem is jobb lenne fordítva.
Ez az új hozzászólásos dolog is nem egyszer volt már kérve, remélhetőleg valamikor lesz is belőle valami:) Bár a mail értesítő nekem megteszi

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.