Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) Sk8erPeter válasza fradi81 (#6050) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Elveszi a helyet? Mégis mi elől? A Google hirdetésektől??? :Y :DDD
Egyébként meg ha nagyon zavar, akkor csak olyan topicokba írj, amit látni akarsz :DDD

Igen érdekes lenne, ha az ilyen szinten egyedi problémád miatt valaki elkezdené ilyen jellegű fejlesztésen törni a fejét - azért ezt te sem gondolhatod komolyan. :U

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#6052) fradi81 válasza Sk8erPeter (#6051) üzenetére


fradi81
veterán

Most ezen nem tudom miért kell pörögni.. Google hirdetés nálam nincs. A fontosabb topicoktól veszi el a helyet, ahova sűrűbben írok, nem egy nagy probléma, de számomra pl jobb lenne a ph. ha törölhetőek lennének, ezért írtam ide be ezt az ötletet hogy hátha, ennyi, ide mindenki azt ír be amit akar amitől szerinte jobb lenne a ph. ezért van ez a topic. Aztán majd úgyis az illetékesek döntenek.

moto g72, Ninebot d28e

(#6053) Winner_hun válasza fradi81 (#6052) üzenetére


Winner_hun
félisten

A fontosabb topikokra ott van a kedvencek rész;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6054) philoxenia válasza fradi81 (#6052) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Beállításaim; -itt szóltam hozzá; - tetszés szerinti hsz.-szám beállítható akár a ne látszódjon is.... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6055) fradi81 válasza philoxenia (#6054) üzenetére


fradi81
veterán

Igen, át is álítottam, de mondok egy példát, ide már nem fogok írni egy darabig mert minden mással meg vagyok elégedve a ph-n, viszont ez lesz most legfelül az 'itt szóltam hozzá' rész alatt, de már nem lesz rá szükségem hogy ott lássam, ezért törölném, ha tudnám. Ennyi lett volna a lényege, ha már felette a kedvenceknél megoldható a kis 'kuka' gondoltam talán itt is lehetne, mindegy jó ez így is akkor.

moto g72, Ninebot d28e

(#6056) Füleske


Füleske
addikt

A "hirdetés előrehozása" , ami napi 2-szer lehetséges nálam nem működik megfelelően. A lehetőséget leveszi , de a hirdetésem ugyanolyan hátul marad. :F Reggel is észleltem már ezt de most még jobban feltűnt , rányomtam a gombra a hirdetésem meg valahol alul maradt még a multimédia rovaton belül is... :F

(#6057) philoxenia válasza fradi81 (#6055) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szólj hozzá sokat. :D Nekem régebben a húsz is kevés volt, ha beindultam..... :DDD

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6058) Füleske válasza Füleske (#6056) üzenetére


Füleske
addikt

Na rájöttem van egy olyan beállítás hogy up szerint listáz és alapból nem az van bekapcsolva... :B :B

(#6059) leviske


leviske
veterán

Helló!

Csak nálam jelentkezik az a probléma, hogy egyszerre csak egy helyen lehetek bejelentkezve? Ha belépek a PH!-ra, akor kidob a Logout-ról/ITCafe-ról/Mobilaréna-ról/sbt-ről...

Ezzel a motort kívánjátok kímélni, vagy egyszerűen bug? Vagy nem kéne bpipálnom a "kompatibilis" belépést? :F (Bár anélkül se megy, ha jól emlékszem...)

(#6060) leviske válasza leviske (#6059) üzenetére


leviske
veterán

Most nézem, hogy a Mobilarénára és Logoutra most be vagyok lépve (kompatibilis módban), de az ITCafe-ra és Prohardver!-re nem... :F

(#6061) z0d1AK


z0d1AK
veterán

esetleg egy tippként jelölném meg hogy az jobb oldalon a saját hirdetések, illetve a hozzászólt témáknál a felsorolás helyett lehetne (vagy beállítható lehetne) egy gördítősáv, és így nem lenne nagyon hosszú az oldal, akkor sem, ha a hirdetés csak pár soros is, de a sok saját hirdetés, és egyéb miatt az lenne. sztem felhasználóbarátabb lenne picit

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#6062) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Szió!

Lenne egy javaslatom:
A Kedvenceim fülben szereplő mentéseket sorba lehessen rakni, úgy ahogy akarja az ember. csak bal gombot nyomva tartva áthelyezni feljebb, vagy lejjebb. ;)

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#6063) SimonYana


SimonYana
addikt

Üdv mindenkinek!
Nekem is lenne egy ötletem! Pl:.egy regisztrációnál egy valos bankszámla megadása sokat segítene,mivel egyre többször fordul elő sajnos lehúzás,így kicsit nagyobb hangsújt tennék az értékelésekre!A rangokat inkább egy korrekt PL.: eladás , vétel , utalás , gariztatásra adnék és nem azért mert valaki ráér és minden f@szságot írkál a fórumon,hogy rangja legyen.Igen is érdemelje ki a rangot valaki korrektségel és ne holmi írogatásal.Arról nem is beszélve,hogy van olyan akinek van itt vagy 2 NIC regje , hanem több.
Még annyi!
Jó lenne ha az adataim csak akkor látszanának,ha én is akarom.PL.: a mailcímem amin regeltem.
Köszönöm a figyelmet! :R

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#6064) philoxenia válasza SimonYana (#6063) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kevered a PH!-t a Vaterával szvsz... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6065) hebling


hebling
tag

Hello mindenki!Engem egy olyan dolog érdekelne hogy lehet a ph-n hirdetéseket keresni név szerint?Ha lehet akkor hogyan és ha nem lehet akkor ez megoldhato probléma lenne?Választ elöre is köszönöm!

Unatkozó okoskodó gyappantak kérem kíméljenek meg!

(#6066) Ndruu válasza hebling (#6065) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Lehet.
Hardveraprón beírod az illető nevét, majd az url-t átírod így:

Ezt kapod keresésre: http://hardverapro.hu/aprok/hardver/keres.php?sfor_all=hebling

A keres.php? után át kell írni az sfor_all-t suser-re, aztán ezt kapod:

http://hardverapro.hu/aprok/hardver/keres.php?suser=hebling

Mivel most nincs aktív hirdetésed, ezért nem listáz ki semmit.
Valamint pontosan úgy működik, mint a kereső, mindig az aktív "témában" keres. Ha a Hardver rész van kiválasztva, akkor ott, ha a Fotó, akkor meg ott.

Harrrr!!!!

(#6067) hebling válasza Ndruu (#6066) üzenetére


hebling
tag

Jelenleg is van 3 aktiv hirdetésem ugyhogy elvileg kellene hogy találjon!Kimondottan a mobiltelefon résznél vagyok!Amugy köszönöm az infot!Megprobálom fejben tartani :D

Unatkozó okoskodó gyappantak kérem kíméljenek meg!

(#6068) Panther válasza hebling (#6067) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Akkor Ndruu azért nem talált, mert ő a Hardver-en belül keresett.
Amúgy egyszerűbb módszer: "részletes kereső" link a gyorskereső alatt. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#6069) hebling válasza Panther (#6068) üzenetére


hebling
tag

Igen volt egy kis idöm és én is a részletes keresöben néztem meg és teljes siker!Köszönöm a segitséget mindenkinek! :R

Unatkozó okoskodó gyappantak kérem kíméljenek meg!

(#6070) SimonYana válasza philoxenia (#6064) üzenetére


SimonYana
addikt

Nem keverem,csak 1-2 ötletet lehetne meríteni,de bocsánat,ha ezzel valaki lelkivilágába gázoltam.Majd ha egyre több lehúzás lesz akkor elgondolkozhat rajta más is csak akkor már késő lesz. :U

® SimonYana ®

(#6071) SystemRoot válasza Panther (#6068) üzenetére


SystemRoot
őstag

extra adatokhoz kéne XFire rész. Sztem msn után ezt használják itt a legtöbben.

Üdv.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#6072) philoxenia válasza SimonYana (#6070) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A rangok a Prohardveren szerezhetők nem a Hardverapróban elsődlegesen, amit jelez a szükséges hozzászólások száma is ott. Mindazonáltal ha valaki évek óta idejár és ismerik itt, az viszonylagos biztonságot nyújthat a vele való üzleteléskor egy frissen regisztrálttal szemben. Amennyiben a Hardverapró önnálló lenne, lenne értelme az általad vázolt rendszernek, így nem igazán, hiszen rengeteg PH!-s arc abszolút nem üzletel itt, csak olvas és ír.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6073) SimonYana válasza philoxenia (#6072) üzenetére


SimonYana
addikt

Értem én amit mondasz,de abban igazat kell,hogy adjál,hogy nem kevés áru cserél itt gazdát.Még az sem lehetetlen,hogy több a vásárlásal és eladásal kapcsolatos érdeklődés,mint akik a fórumokon vanak.A vita elkerülése végett mind kettő elég nagyszámű szerintem,de ezt ti jobban látjátok!
Viszont a PH-nak teljesen mindegy ez a szám,ha egyre több megbízhatatlan ember van (tisztelet a kivétel) és ha még a lehúzások is egyre gyakoribbak lesznek....
Végül is mindegy mert aki egyszer beleszalad,mindjárt máshogy látja a világot.Én majdnem fél millát buktam,de rosszul érinti az embereket ha csak 1000 ft-al húzzák le.
Ezért gondoltam némi változást belevinni pár ötletel , mert szerintem ha valakit lehúznak,nem azt mondja XY lehúzott,hanem azt hogy ne üzletelj a PH-n mert tele van lehúzósokal.Ezzel viszont már a PH-nak a hírnevét rontja és én már egyre több felől hallom vissza sajnos.Viszont én csak egy kis porszem vagyok a gépezetben ezért itt le is zárom a témát.Nem erre számítottam itt.
Szerintem nem teljesen oktalan az aggodalmam. :R

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#6074) philoxenia válasza SimonYana (#6073) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A csalások/csalók kiszűrése állandóan napirenden lévő téma, de nem a PH! rangrendszerében kell keresni a megoldást. Maga a Hardverapró része a PH!-nak, de nem a PH! maga.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6075) Ottoka


Ottoka
őstag

Nekem is van egy ötletem. Esti órákra gyorsítsuk fel a PH!-t egy kicsit. Mert jó ideje este 18 óra tájtól (gondolom mikor a nép hazaér) belassul mint állat, sokszor eldobja, stb.

Mezőhegyes

(#6076) Lenry válasza Ottoka (#6075) üzenetére


Lenry
félisten

őstag, de visszaolvasni, körbenézni nem tud... :P

[link] és [link] meg még 300 különböző topikban 10000-szer el lett mondva :U ;)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6077) Ottoka válasza Lenry (#6076) üzenetére


Ottoka
őstag

Köszi. :R

Mezőhegyes

(#6078) SimonYana válasza philoxenia (#6074) üzenetére


SimonYana
addikt

Vágom és Értem,csak tudod jár az agyam milyen megoldás lehetne.Biztosan van egymillió ötlet,de gondolom ugye ezrt nyilt ez a fórum,hogy a sok ötletből hátha valami okosat kitudtok találni.
Azért köszönöm a figyelmet,ha nem is volt hasznos a hozzászólásom! :R

® SimonYana ®

(#6079) philoxenia válasza SimonYana (#6078) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hasznos volt, csak Te más oldalról nézed a PH!-t, mint például én. :) Neked a hirdetések a fontosak, ott vagy aktív, tehát onnan indulsz ki. A Vaterán sem tökéletes a rendszer, legfeljebb nehezebb kijátszani.[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6080) SimonYana válasza philoxenia (#6079) üzenetére


SimonYana
addikt

Akkor most megsúgom,hogy én útálom,csak kicsit jobban vannak védve az emberek talán.
De én olyannyira nem szeretem,hogy ott sosem hírdetek!
Sokszor ott meg túlzásba viszik! :R
Én megpróbálok mindenkivel tisztességes és korrekt lenni,na de van aki ezzel él vissza,pontosabban szeretne!

Viszont az nem lenne rossz , ha nem kellene keresgélni ha valakinek több pirospontja van,hanem rögtön láthatnák,az emberek,hogy talán ebben már bízhatnak!

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#6081) hebling válasza SimonYana (#6080) üzenetére


hebling
tag

Néha betévedek én is erre a részre és akármiben vita alakul ki mindig a Vatera az ellenpélda!Viszont abban eggyet értek hogy valamilyen módon ki kellene szürni a csalokat erröl az oldalrol is!És egyenlöre a legműködőbb megoldás az lenne ha a rangokat tényleg nem a hozzászólások alapján adnák hanem a sikeres üzletelés utánn!Valamilyen modon az értékelést "kötelezövé" kellene tenni ami némi nyugalmat okozna ebben a kényes témában!Hiszen ha bele gondolunk akkor egy ujonc is lehet megbizhato de mivel nincs több száz hozzászólása ezért "csak" ujonc marad és a kvázi tag sem biztos hogy megbizhato!Ezért nem egy rossz és megvalosíthatatlan ötlet ez csak ehhez még hozzá tartozna az is hogy ne külön linkeken kelljen keresgélni az elado vagy vevö értékeléseit hanem azonnal a felhasználo adatainál ez láthato legyen!Megfontolandó ötlet szerintem!

Unatkozó okoskodó gyappantak kérem kíméljenek meg!

(#6082) JeffLenosky


JeffLenosky
újonc

Hali. Nekem olyan ötletem lenne, hogy mi lenne ha esetleg le is lehetne törölni a feladott hirdetést? :D Igy szerintem egy fokkal hatékonyabb lenne az egész, mivel pl googliban ben találná meg a sok lejárt hirdetést, és pl én is boldogabb lennék, ha az egy szem hirdetésemet le tudnám szedni, mert 25ezer mailt kapok, pedig már rég nem aktuális.. Köszi elöre is..

(#6083) philoxenia válasza JeffLenosky (#6082) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A hirdetésed ma járt le, érvényteleníteni tudod, annak elégnek kell lennie.

hebling: a cél az lenne, hogy rögtön lásd egy hirdetőnél, hogy mennyire megbízható, ez szerintünk nem a PH!-s ranggal oldható meg, de rajta vagyunk az ügyön.....Mivel a Hardverapró a PH! része, a PH! rangok ott is érvényesek és látszanak. Azonban nem jelentenek sokat a hirdetések szempontjából, hiszen sokan egyáltalán nem üzletelnek. Sokaknak lehet akár többszáz sikeres üzletük, mégis a PH!-n "alacsony" ranggal rendelkeznek, mivel az apróhirdetésekhez kötődő hsz.-ek a rangoknál alacsony prioritással esnek latba.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6084) hebling válasza philoxenia (#6083) üzenetére


hebling
tag

Akkor ezek szerint félre érthetö voltam picit!Erre akartam kijukadni viszont a rang nem baj ha megmarad!Megnyugtato tudni hogy az illetöt tisztelik és nyugodtan lehet vele üzletelni!De a mondandom lényege ez lett volna!Köszönöm és várom a fejleményeket az ügyben! :R

Unatkozó okoskodó gyappantak kérem kíméljenek meg!

(#6085) SimonYana válasza hebling (#6084) üzenetére


SimonYana
addikt

Viszont az is igaz,hogy attól hogy én ide írogatok több ezer üzenetet , attól még nembiztos,sőtt biztos nem vagyok komoly hozzá értő a hardverekhez.És nem is jelenti azt hogy megbízható vagyok.A megbízhatóságot a pirospontok igazolják,azt viszont csak akkor látod,ha ITT rákeresel.Egyébként nem és erre kellene még akkor megoldás szerintem.

® SimonYana ®

(#6086) Rive


Rive
veterán

Ötlet: megoldható lenne, hogy amennyiben egy offtopikként jelölt hozzászólásra válaszol valaki, akkor a hozzászólása default offtopikként kerüljön be - neki kelljen külön klikkelnie, ha mégis ontopikot akar?

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#6087) SimonYana


SimonYana
addikt

Csak Én sz@p@k a PH-val minden este vagy tényleg levan terhelne és vagy halál lassú,hogy nem tudja betölteni az oldalakat.Sokszor kín kivárni mire belép. :F

® SimonYana ®

(#6088) Bordoi válasza SimonYana (#6087) üzenetére


Bordoi
őstag

Nem csak te. [link]

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#6089) ImI87


ImI87
őstag

Hello!

Az lenne a kérésem, hogy nem lehetne a privát üzenetek részhez berakni egy olyan opciót, hogy "összes kijelölése" ? Pont olyan megoldás kellene, mint pl citromail vagy freemail oldalakon. Mert elég macerás egyesével kijelölgetni őket, ha törölni akarja az ember.....

Remélem előbb-utőbb megoldható lesz. :R

ImI

(#6090) SimonYana válasza ImI87 (#6089) üzenetére


SimonYana
addikt

No nekem ezért van tőbb száz vagy ezer privim. :))
Kinek van idegzete egyesével pipálgatni.
Ez tényleg egy kitőnő gondolat és reménykedem hamar megoldható lesz. :C

® SimonYana ®

(#6091) Ottoka válasza SimonYana (#6087) üzenetére


Ottoka
őstag

Most kicsit fürgébb lett, vagy kevesebben vagyunk? Ma legalább nem dobált el oldalakat, és annyira lassú sem volt.

Mezőhegyes

(#6092) Depression


Depression
veterán

Íme egy hsz, ahol egy sort végiggépelt a srác space nélkül (gondolom másolta), és elveszhetett a felsorolás egy része. (alulről a 3.-dik sor)

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#6093) gorlin


gorlin
őstag

Sziasztok!

Elnézést ha már volt valahol,de én napokig azt hittem szünetel a prohardware:) mert csak phoebe.iec.hu felirat jött be.
Aztán kiderült azért mert a könyvjelzőmbe csak a www.prohardware.hu van és nem a www.prohardware.hu/index.html
Ez szándékos változtatás volt vagy valami hiba?

(#6094) Winner_hun válasza gorlin (#6093) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem mindkettő linkre az általad említett szöveg jön be, ne prohardware-t írj be, akkor nem lesz gond:)

Picit belejavítottam, mert gondolom már annyira zsigerből megy a prohardver szó, hogy már akkor is azt írod be, amikor nem azt szeretnéd ;) - Pompi

[ Módosította: Pompi ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6095) Ndruu válasza Winner_hun (#6094) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Szóval ne prohardware-t írjon, hanem prohardver-t. ;)

Harrrr!!!!

(#6096) Winner_hun válasza Ndruu (#6095) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azt akartam írni, a ne szócska feleslegesen odakerült:U:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6097) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

Nem tudom hogy volt e már ilyen irányu kérés (hot key és shortcut kulcsszavakkal rákerestem) én azt javasolnám hogy a kattintható kódoknak legyen billentyűkombinációji, hogy ne keljen töbször levennek a kezem a billentyűzetről hsz-írás közben a kijelölt rész a megfelelő kódba befoglalnom. Hozzáteszem fejből nem is megy, meg nem is olyan egyszerü a kódokat használni.

És plus egy javaslat: Ha majd az új vas működni fog (ha nem menne még), megoldható hogy a lekérések mellet az egyedi lekéréseket is látni lehessen. Az nem annyira érdekes hogy én 25ször frissitek rá valamire

(#6098) gorlin válasza Winner_hun (#6094) üzenetére


gorlin
őstag

Tényleg ,a prohardvare az igazi.Meg lehet kérdezni mi történt az eredeti cimmel?Én már évek óta itt vagyok de nekem is 4 nap kellett amíg rájöttem:) jó tudom hülye vagyok :D

(#6099) #16820480 válasza Winner_hun (#6053) üzenetére


#16820480
törölt tag

a fontosabb, gyakran látogatott fórumokat nem lehetne felvenni a kedvencek közé? (próbáltam keresni, de így hirtelen nem találtam ilyen felvetést)

(#6100) Winner_hun válasza #16820480 (#6099) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jobb oldalt a kedvencek alatt ott van az elmentem ezt az oldalt link, arra klikk és ott van a kedvencek között. Vagy nem erre gondoltál?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.