Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) yanna


yanna
őstag

:U a netem xarakodik, vagy a PH akadozik? :F

(#7252) kaller1 válasza yanna (#7251) üzenetére


kaller1
veterán

Az utóbbi.

.::> <::.

(#7253) yanna válasza kaller1 (#7252) üzenetére


yanna
őstag

Remélem nem komoly, és nincs összefüggésben 1-2 topik forgalmának leállásával! :((

(#7254) Zeller01


Zeller01
tag

Hello-bello!
Gyors kérdés, mit jelent a feladott apróhirdetésemben az, hogy "up!"?

. : Z E L L E R : .

(#7255) Ndruu válasza Zeller01 (#7254) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ez egy régi szokás, ami mára már semmit nem jelent, csupán csak egy kis szimpátiát fejeznek ki a termék iránt.
Régen ha valaki beírta hogy UP! (fel), annak a lista elejére került a hirdetése. Ma már csak napi két lehetőség van a hirdetés előre hozására, az UP!-olás semmit nem jelent és nincs funkciója.
Akinek tetszik a hirdetett termék vagy csak szimpatizálni szeretne (de nem akarja megvenni), az beír egy gyors UP!-ot, jelezve ezzel hogy "jó kis cucc" vagy "sok sikert az eladáshoz".

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#7256) Zeller01 válasza Ndruu (#7255) üzenetére


Zeller01
tag

áhhhá! Köszönöm szépen!

. : Z E L L E R : .

(#7257) Dany007


Dany007
veterán

Hey hey hey... eltűnt a fórumból a lekérések számát kiíró rész... :Y
Gondolom szándékos volt.. de mé?? : o

(#7258) D1Rect válasza Dany007 (#7257) üzenetére


D1Rect
félisten

Tényleg. Láttam, hogy valami furcsa, mert nem úgy van tördelve a szöveg mint eddig, de nem jöttem rá mi hiányzik. :B

(#7259) Dany007 válasza D1Rect (#7258) üzenetére


Dany007
veterán

Háh, én is most vettem észre pár perce... olyan hiányérzetem volt! :D Meg azóta is...

(#7260) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Üdv, lenne egy kérdésem/kérésem.

Nem tudom, hogyan működik pontosan a RIOS motor. De észrevettem, hogy nagyon sok (szerintem több ezer) olyan reg is él még a mai napig, amely csak arra volt jó, hogy egy topicban megkérdezzen valamit, és kész. Szinte 1-2 hozzászólása van, és nem jelentkezett be akár 2002 óta sem. Valamint a rengeteg újraregisztrált kihajított reg. Ebből van szerintem több száz. A legigazságtalanabb ebben az, hogy ezek 90%-a mind mind nagyon jó nick nevek, és feleslegesen el vannak használva. A PH!-án az új regek lassan úgy néznek ki mint a sordísz, mert már szinte minden értelmes magyar kifejezés, név, fogalom, ötletes becenév foglalt.

Pl: Rozoga, de nagyon sok ilyen van. :(((

Én ezt nagyon nagy problémának tartom.

Javaslatom a következő. Egy olyan szabály bevezetése, ami kimondja, hogy ha valaki nem lép be 365 napig egyszer sem, azt e-mail-ben értesíteni, hogy ha 30 napon belül még sem lép be, akkor törölve lesz a regje. Valamint az újraregelt kidobott tagok regjét is véglesen törölni, hogy azokat felhasználhassák a frissen regisztrálni vágyók.

Ez csak egy ötlet, köszönöm, hogy meghallgattátok. :R

[ Szerkesztve ]

(#7261) tlac válasza tzsolesz (#7260) üzenetére


tlac
nagyúr

tehát, ha nem lépnél be több mint 1 évig vagy bannolnának, akkor jöhetne egy új tzsolesz, 0 naposan 6000 hozzászólással, remek ötlet

és akkor most jöhetnek a bonyolítások, hogy az ehhez hasonló hülyeséget kivédd

[ Szerkesztve ]

(#7262) Oliverda


Oliverda
félisten

Ha jól látom kikerült a megnyitások száma oszlop a topikcímek sorból. Akkor ez ezentúl sehol nem lesz csekkolható?

Hány karakterrel nőtt az egy sorba kiférő max. topikcím mérete így hogy kivettétek a megnyitások számát?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7263) tlac válasza Oliverda (#7262) üzenetére


tlac
nagyúr

lehet így spórolták meg az új szerver vásárlást ;]

(#7264) bim


bim
veterán

Nekem nagyon hiányoznak a lekérésszámok. Nem lehetne ha máshol nem is de a logoszférában visszaállítani? Szerintem sokan figyelemmel kísérték hogy hogyan alakul az olvasottságuk.. :U

(#7265) Oliverda válasza bim (#7264) üzenetére


Oliverda
félisten

Pontosan. :K

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7266) D1Rect válasza bim (#7264) üzenetére


D1Rect
félisten

A logouton tényleg nagyon hasznos. :K

(#7267) Oliverda válasza D1Rect (#7266) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem csak ott. Az lenne a leg@szább ha meg lehetne azt csinálni, hogy amikor ráállsz a "hsz-ek" feliratra akkor az érték átváltson a lekérések számára.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7268) hommeros


hommeros
őstag

Elég gáz, hogy az apró moderációja gyakorlatilag a rosszhiszeműségen alapul. Milyen már, amikor felteszek hirdetni egy szoftvert, erre betámadnak az apródok, hogy ez eredeti? Mert ha igen, akkor kötelező beleírni. Istenem, miért, itt csak hamis terméket árulnak, és meg kell különböztetni?!?

Szerintem ilyen szabályokra nincs szükség, had döntsem már én el mit írok a hirdetésembe és mit nem, amíg én viselem a jogi felelősséget utána, és nem törvénybe ütköző dolgot árulok. Ez egy javaslat - vélemény kombó. :R

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#7269) Oliverda válasza hommeros (#7268) üzenetére


Oliverda
félisten

Én ha szoftvert árulnék biztosan beleírnám hogy eredeti vagy jogtiszta.

Az a baj hogyha nem eredeti vagy nem jogtiszta akkor nem csak te ütheted meg a bokádat hanem az oldal is. :U

Amúgy ez nem ide tartozik hanem a moderációs topikba.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7270) szjoci


szjoci
őstag

IE8 alatt (tudom, hülye vagyok hogy ezt használom...) ha be vagyok jelentkezve akkor itt a 4033-as hsz-embe nem látszik a link:

ha kijelentkezem akkor meg ott van... Firefox alatt minden okés

szerk.: hűha, most meg már jó... még szerencse hogy csináltam róla képet, mert teljesen hülyének érezém most magam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7271) szjoci válasza szjoci (#7270) üzenetére


szjoci
őstag

javítanám magam: ha csak azt a 2 hsz-t nézem bejelentkezve akkor látszik a link, ha a teljes fórumban nézem bejelentkezve akkor nem látszik :U

(#7272) r-chee válasza bim (#7264) üzenetére


r-chee
őstag

Én is hiányolom a lekérésszámokat. Össze voltak nőve a fórummal, nélkülük valahogy kevesebbnek érzem a fórumokat.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7273) runner 125


runner 125
nagyúr

Szeva all!

..amúgy miért is lett a lekérés szám kiszedve? :F

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#7274) raskolnikoff válasza bim (#7264) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Én is kiállok emellett. Twitteren láttam, de nem értem. Mi az ok?

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#7275) Oliverda válasza raskolnikoff (#7274) üzenetére


Oliverda
félisten

Gondolom az hogy így hosszab cím fér ki egy sorban.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7276) raskolnikoff válasza Oliverda (#7275) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Gazdasági válság jelei a PH-n? :C

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#7277) ABE válasza bim (#7264) üzenetére


ABE
őstag

Én is egyetértek, logoszférában ez az egyetlen visszajelzés. :K

(#7278) 7 válasza tlac (#7263) üzenetére


7
addikt

Amennyire én tudom, erőforrásigényes volt a topiconkénti lekérésszámolás. :K

[ Szerkesztve ]

(#7279) D1Rect válasza 7 (#7278) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha ez az ára annak, hogy működjön a PH! akkor nem is hiányzik annyira.

(#7280) Oliverda válasza 7 (#7278) üzenetére


Oliverda
félisten

Megizzasztotta szegény kór kettes Xeon-t. ;]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7281) grabber válasza Oliverda (#7280) üzenetére


grabber
addikt

Én pedig mondtam,hogy a PIII-as procimmal jobban járnának ;]

[ Szerkesztve ]

(#7282) BloodyEddie válasza tzsolesz (#7260) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Egyetértek, bár ez Google accountnál sztem égetőbb probléma :)

(#7283) blueMerle válasza tzsolesz (#7260) üzenetére


blueMerle
veterán

Ez baromi jó ötlet és támogatom :R Esetleg a dolgot megfejelném annyival hogy ne 365 nap legyen hanem 2 év az inaktivitás maximális időtartama :U

(#7285) SimonYana


SimonYana
addikt

Jó lenne ha az olyan hírdetések is törlődnének amit egyszer feltettek és soha többet nem is jelentkezett be az ember.Több hónapja fent van,és teljesen feleslegesen kiadja a kereső!
Nem értem azt az embert aki felteszi miért nem jön legalább annyi időre vissza , hogy törölje! :W

® SimonYana ®

(#7286) Winner_hun válasza SimonYana (#7285) üzenetére


Winner_hun
félisten

Volt már ilyesmi takarítás és lesz automatikus törlés is;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7287) D1Rect válasza Winner_hun (#7286) üzenetére


D1Rect
félisten

Mikor? :)

(#7288) Oliverda válasza blueMerle (#7283) üzenetére


Oliverda
félisten

Miért kellene 2 év? Megkapja az email-t és ha 30 napon belül nem veszi a fáradtságot hogy belépjen akkor szerintem repülhet.

Bár tök mindegy hogy egy vagy két év szerintem nem lesz kivitelezve egyhamar.

D1Rect: A 2012-es világvége után. :D

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#7289) Winner_hun válasza D1Rect (#7287) üzenetére


Winner_hun
félisten

Majd ha odáig jut Panther...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7290) D1Rect válasza Winner_hun (#7289) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor várunk. :)

(#7288) Oliverda: ;]

[ Szerkesztve ]

(#7291) barnam_ válasza SimonYana (#7285) üzenetére


barnam_
nagyúr

Mondjuk lehet szűrni hogy milyen idő intervallumban keressen, és akkor nem látod a több hónapos be nem zárt hirdetéseket. Aki pedig 6 hónap alatt nem adta el az adott cuccot, az nem kóser :)

(#7292) Dany007 válasza 7 (#7278) üzenetére


Dany007
veterán

Ezt amúgy vehetjük (fél)hivatalos válasznak is? Mert az itt olyan ritka mint a fehérholló... ;)

(#7293) lsc


lsc
nagyúr

Nem tudom mi volt az előbb a riossal, alig bírtam belépni, kértem jelszót azt sem fogadta el, a másodikat már igen . Tudtok valamiről vagy csak nálam volt valami gond ?

Az élet kegyetlen .

(#7294) Winner_hun válasza lsc (#7293) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nálam megy rendesen az oldal.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7295) kételkedem válasza lsc (#7293) üzenetére


kételkedem
addikt

Az egész lapcsalád rendben kocog, a hiba nálad lehetett.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7296) lsc válasza Winner_hun (#7294) üzenetére


lsc
nagyúr

Az oldal ment, csak belépni nem tudtam csak a második kért jelszóval. Nem értettem, megnéztem a nickemet, amíg nem voltam ki sem tiltottak. Mindegy most már OK.

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#7297) blueMerle válasza lsc (#7293) üzenetére


blueMerle
veterán

Valószinüleg elgépelted vagy CapsLock. Vagy csak szivattak ;] :DDD

(#7298) lsc válasza blueMerle (#7297) üzenetére


lsc
nagyúr

Nem kell gépelnem de nem volt jó.

Az élet kegyetlen .

(#7299) Csakénvagyok válasza 7 (#7278) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Hát ha mindenkinek kérés nélkül lekéri/elküldi akkor igen, de ha mégis igény van rá, miért nincs egy checkbox a beállításoknál, ami alapból inaktív, de ha bepipálják megjeleníti a lekérések számát?

(#7300) tlac válasza Csakénvagyok (#7299) üzenetére


tlac
nagyúr

biztosan nem a lekéréssel volt a gond, hanem a számolásával

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.