Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6501) puttputt válasza PazsitZ (#6500) üzenetére


puttputt
őstag

Igen... mennyivel egyszerűbb lenne pontozni az eladót a vevőnek..., mintsem beírogatni, s az Adatlapon látszódna, hogy mennyi pontot kapott... bár ez esetben megint a "többfelhasználós" stratégia lépne életbe, miszerint pontozná magát ezerrel más nick alatt.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6502) breed30


breed30
tag

Hello az lenne a kérdésem hogy a képfeltöltésnél 2.5 mb röl kezdek ha elfogy akkor kapok hogy müködik ??
A válaszokat elöre is köszönöm. :R

(#6503) Winner_hun válasza breed30 (#6502) üzenetére


Winner_hun
félisten

Egy hétig foglalja a feltöltött kép a helyet, utána visszakapod.
Addig az egy hétig tudod a képet törölni, utána véglegesedik.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6504) breed30 válasza Winner_hun (#6503) üzenetére


breed30
tag

Köszi a választ. :R
Megprobálok adig is takarékoskodni. :D

[ Szerkesztve ]

(#6505) nyunyu


nyunyu
félisten

Mostanaban egyre tobb platformos, chipsetes hir/cikk kerul az 'egyeb' kategoriaba, ennelfogva a hozzaszolasaiknak nyitodo topik az 'egyeb hardver'-be.

Nem lehetne ezeket az alaplapok ala sorolni, ha mar a forumon a kulonbozo chipset familias topikok az alaplapok+chipsetek szekcioban vannak?

Lasd MSI+Asusnak nem kell az Ion, Core i7 kidobott love az nV szerint, mai GN40-es hir...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#6506) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A privátok törlésénél a megerősítésnél, ha többet törlök, lehetne egy jelölődoboz a törlendő üzeneteknél, ha esetleg valamelyiket még se akarom törölni, akkor ne kelljen visszalépni?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6507) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

ENTER karakter kódolása lehetséges az aláírásba?

[ Szerkesztve ]

(#6508) Penge_4 válasza Csakénvagyok (#6507) üzenetére


Penge_4
veterán

Technikailag igen, de max 3 soros aláírásban ennek mi értelme lenne? :U

(#6509) tlac válasza Csakénvagyok (#6507) üzenetére


tlac
nagyúr

régen volt, már nincs

(#6510) Csakénvagyok válasza Penge_4 (#6508) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Bocs, a lehetségest úgy írtam hogy most , per pill. Azt tudom hogy hogy lehet egy szövegszerkesztőbe bekódolni, (pl #10#13 (újsor, soreleje) C alatt, ha jól emlékszem. De ne kövezzetek meg ha nem :P ).

szerk: Hogy miért? Ha két rövid mondatott két külön sorba akarok írni, s külön sorban is maradjon, ha oda-vissza zúmolok.

[ Szerkesztve ]

(#6511) PazsitZ válasza Csakénvagyok (#6510) üzenetére


PazsitZ
addikt

Linux alatt működik.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#6512) Csakénvagyok válasza PazsitZ (#6511) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Csak nem működik/nem értem. Ubuntu 9.04

(#6513) PazsitZ válasza Csakénvagyok (#6512) üzenetére


PazsitZ
addikt

Mindjárt lecsekkolom, nekem régebben működött :F ...

- http://pazsitz.hu -

(#6514) PazsitZ válasza Csakénvagyok (#6512) üzenetére


PazsitZ
addikt

Valóban, pedig régebben így működött.

- http://pazsitz.hu -

(#6515) Shad0w


Shad0w
senior tag

Amikor keresgélek a fórumban akkor gyakran előfordul, hogy ha meg is találom a kérdésemet akkor a rá adott válaszban már nincs benne a kulcsszó, és kézzel kell bepötyögni a hsz tartományt. Lehetne egy gomb, hogy "+-20 hsz megjelenítése" a keresési találatoknál.

(#6516) breed30


breed30
tag

Hello olyan kérdésem lenne hogy egy kérdésre válaszolok és valaki gyorsabban válaszol.
Gyorsabban tud írni :D nekem amikor írok jeleze hogy válaszoltak már az emberkének a kérdésére. Lenne erre valamilyen modszer?
A választ elöre is köszönöm. :R

(#6517) Thrawn válasza breed30 (#6516) üzenetére


Thrawn
félisten

Nemsokára élesben is bemutatkozik a Panther fejlesztette és a RI/OS 5 motorba épített mesterséges intelligencia, ami valós időben képes eldönteni, hogy az adott kérdésre helyes válasz érkezett-e. Ha igen, akkor szól neked és nem kell elküldened a hozzászólást :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#6518) Wolverine válasza Thrawn (#6517) üzenetére


Wolverine
félisten

ugye kávét is főz majd? :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6519) breed30 válasza Thrawn (#6517) üzenetére


breed30
tag

Köszönöm a gyors választ. :R
És köszönet Panther-nek is. :R

[ Szerkesztve ]

(#6520) VladimirR válasza Thrawn (#6517) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ugye tudsz rola, hogy szeles korben hasznalt modszer az, hogy ha a post szerkesztese kozben uj hozzaszolas erkezik a temahoz, a motor nem kuldi el a post-odat a kuldes gomb megnyomasakor, hanem megmutatja az uj hozzaszolasokat, hogy azok fuggvenyeben esetleg modosithasd mondandodat?

(#6521) piadex2


piadex2
senior tag

Sziasztok!

Bocs az offért, de nem találtam meg a megfelelő helyet, új topikot meg nem akartam nyitni. Szóval a kérdésem: hogyan lehet kilistázni az összes bazárt? A "* Boltok, bazárok" csak öt kiemeltet ad, hogyan lehet az összeset kiíratni?
Kösz:

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#6522) lsc válasza piadex2 (#6521) üzenetére


lsc
nagyúr

Mondjuk az 5 utáni felsorolás az összes bazár és bolt .

Az élet kegyetlen .

(#6523) ImI87


ImI87
őstag

Imáim meghallgatásra találtak, és végre egyszerűen lehet törölni egy gombbal egy adott tag összes privijét. :C köszönet a hasznos újdonságért! :R

(#6524) piadex2 válasza lsc (#6522) üzenetére


piadex2
senior tag

Hello!

Na jó, de azok kis bazárok, és nem akarom és nem is tudom az összes kis bazárt végig nézni. Ezért lenne jó, hogyha a nagyobbak közül az összes ki lenne rakva, nem csak öt közülük.

piadex2

kontakt: +36 70 502 2167 ; mail, privát

(#6525) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Sziasztok!

Ezt a topikot ítéltem meg a legalkalmasabbnak arra, hogy feltegyek egy kérdést.

Olyan problémát tapasztaltam, hogy csúsznak a privátok. Példáúl tegnap este küldtek nekem egy privit 21:15-kor. Az viszont még egy óra múlva sem érkezett meg, így nem vártam tovább rá.

Ma reggel látom, hogy jött az értesítő mail, hogy privátom érkezett és az tegnap 21:15-re volt keltezve. Megnéztem hát az üzenetet, és ott már 22:22 volt, és az biztos, hogy 22:16-ig nem is jött meg.

Gondolom nem látjátok túl szörnyűnek ezt a helyzetet, de bizonyos esetekben nagyon kellemetlen, főleg, hogy az idő pénz.

Jó lenne, ha fiókvezetőn belüli utalásokra nem kéne ennyit várni. ;)

(#6526) lsc válasza piadex2 (#6524) üzenetére


lsc
nagyúr

A nagyobb bazárok és boltok ki vannak emelve, a kereső meg mindig segít .

Az élet kegyetlen .

(#6527) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Várható, hogy megvalósul a közeljövőben ebből valami, vagy nem valószínű? :F

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#6528) stevve


stevve
nagyúr

Hali!

Nem tudom, volt-e már téma vagy sem, de esetleg olyanon gondolkodtatok már, hogy a cikkeknél, írásoknál ne csak a cikkről a fórumra legyen link, hanem fordítva is?

Olvasok egy topikot például, amin látom, hogy egy "[RE:]", de ha el akarom olvasni, ki kell mennem a főoldalra és rákeresni, de ha volna egy link, könnyebb lenne a dolog. :R

Üdv

(#6529) Thrawn válasza stevve (#6528) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez a feature már régóta megvan, legfelül találsz egy Témaindító írás linket, ami az adott hírhez/cikkhez visz.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#6530) stevve válasza Thrawn (#6529) üzenetére


stevve
nagyúr

Anyám, de vak vagyok... pedig nem most járok itt először. :DDD Na nem baj, ma is tanultam valamit. :C Köszi! :R

(#6531) OnSeT


OnSeT
őstag

Hali!
Logoutos cikkekbe hogyan lehet videót beágyazni?

(#6532) Thrawn válasza OnSeT (#6531) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem lehet.
Ellenben csinálhatsz pl. a Youtube ablakról egy képet, amire kattintva bejön a videó.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#6533) OnSeT válasza Thrawn (#6532) üzenetére


OnSeT
őstag

és a gamepod részlegre szánt írásokba? pl. mint itt: [link]

(#6534) VladimirR válasza OnSeT (#6533) üzenetére


VladimirR
nagyúr

neked, mint mezei user-nek sehova sem lehet
bishoplogan rendszeresen ir a gamepod-ra, vaoszinuleg alkalmazott, s igy mas feluletrol dolgozik, mint te

[ Szerkesztve ]

(#6536) Wolverine válasza OnSeT (#6533) üzenetére


Wolverine
félisten

Bármelyik portálon a lapcsaládban a videó beágyazásához megfelelő jogok kellenek, amiket nem osztanak olyan egyszerűen. Neked vagy linket kell beszúrnod, vagy - ahogy Thrawn javasolta - kép mögé rejtett linket kell gyártanod.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6537) OnSeT válasza Thrawn (#6532) üzenetére


OnSeT
őstag

Köszi az 5letet! :R

Egyébként mi az oka ennek a korlátozásnak?
Hiszen nemrég vezettétek be, hogy csak ellenőrzés után jelenjenek meg az írások.
A videókat meg be lehet úgy is állítani hogy ne induljon automatikusan a lejátszás, tehát az oldal betöltését se lassítaná.

A jövőben várható hogy publikussá teszitek a videó beillesztés gyors gombját? :D ;)

(#6538) Wolverine válasza OnSeT (#6537) üzenetére


Wolverine
félisten

Nincs gyorskód - html szerkesztéssel megy ez a jogosultaknak is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#6539) sbazsi


sbazsi
veterán

a Prohardver oldal rosszul jelenik meg.
a hozzászólások a kedvencek alatt vannak.

a vodafone-os problémáról tudok. az apn az standtardnet.
vodafone-os vagyok, igaz router mögött vagyok. (asus routerbe van dugva a huawei modem.)
apn az standardnet.
eddig rendben volt minden, most egyszercsak nem. (se ff se ie alatt nem jó, de csak a prohardver.hu oldal. fototrend az jól jelenik meg)

bármi ötlet?

(#6540) sbazsi válasza sbazsi (#6539) üzenetére


sbazsi
veterán

ez most magától javult meg, vagy valami server gond volt? :F :F :U

(#6541) sbazsi válasza sbazsi (#6540) üzenetére


sbazsi
veterán

ja hogy tegnap máshol voltam. :B

szóval mit tegyek? egy ideig rendesen ment a PH.
itt is, ahol vodafone net van. és az apn az standardnet. :F :F :F

(#6542) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Ez a MédiaMánia banner elég gusztustalanra sikeredett, hello kitty lesz a következő lépés? :D
Nem lehetne átszínezni valami normálisabbra?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#6543) Lenry válasza kraftxld (#6542) üzenetére


Lenry
félisten

gondolom azért rózsaszín, mert a T-Mobile reklámja és ilyenre kérték

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6544) Thrawn válasza Lenry (#6543) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem rózsaszín, hanem magenta! :(((

:D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#6545) biker válasza kraftxld (#6542) üzenetére


biker
nagyúr

valaki magyarázza már el, hol kellene ezt a ronda bannert látnom, mert eddig csak hallottam, milyen ronda, de sehol nem látok ilyet :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6546) tildy válasza biker (#6545) üzenetére


tildy
nagyúr

Logout alól nem látod a fórumban a hozzászólások felett. Prohardveren van kinn.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6547) biker válasza tildy (#6546) üzenetére


biker
nagyúr

ott se látom, egy HP reklám van kint :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6548) biker válasza biker (#6547) üzenetére


biker
nagyúr

jééézusom, emiatt az egy sor miatt megy a hiszti?
azért nem láttam, mert én valami nagy ronda bannert kerestem, nem 50 karaktert :D

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6549) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

Kérés ha lehetséges: a keresőt a fómuban topik nevekben szereplő bizonyos szavak keresésére, a topikban meg bizonyos szavakat tartalmazó hsz-ke használjuk.Ezt tudjuk. De mi lenne ha lenne két kereső, egy topikokra, egy hszáekre keresne rá? S kint is, bent is lehetne használni? Nem kellene vissza a főoldalra jöjjek ha egy topikot keresek, de a főoldalról is tudnék keresni a hsz-ekre.

(#6550) Foglalt név válasza Csakénvagyok (#6549) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ennek a megvalósítható része kész. Rákattintasz a keresőre és a felső dropdownbox, ami eddig valószínű elkerülte a figyelmed(név szerint: "Az alábbi tartalmakban keressünk") éppen ezt tudja.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.