Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7301) Csakénvagyok válasza tlac (#7300) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Az okosak megmondják, de én nem hinném hogy avval. Óránkénti ezer HSzt azért egy P1es is beszámolgat.

(#7302) FixY67 válasza Integra (#7099) üzenetére


FixY67
senior tag

Emiatt jöttem én is... borzasztóan zavaró, hogy nem látom, ha mondjuk egy bekedvencelt témára hozzászólás érkezett. És hogy én nem látom, az a kisebbik gond. Nagyobb, hogy egy ritkán látogatott témához hozzászólok és nem jön semmi reakció, mert az érintettek nem tudnak róla, hogy bekerült valami. Ha csak annyi lenne, hogy a kedvenceket nem felvételi sorrendben, hanem a topic utolsó hozzászólásának időpontja alapján rendeznétek...
(gyanítom, ez nem lenne annyira erőforrásigényes művelet, hogy ne bírná el a hardver)

...

(#7303) grabber válasza FixY67 (#7302) üzenetére


grabber
addikt

Már felvetettem én is.Remélem sikeres lesz az álláshirdetésre és így lesz lehetőség is idő megvalósítani.

(#7304) SimonYana


SimonYana
addikt

Boldog Új Évet kívánok mindenkinek és bízzunk abban , hogy 2010-es év már csak jobb lehet az elmult éveknél!

® SimonYana ®

(#7305) nyunyu


nyunyu
félisten

1 hetnel regebben feltoltott kepeket ki lehet valahogy listazni?
Netan kedvencekbe szervezni, hogy konnyen ujrahasznosithatoak legyenek?

Mostani formaban egyszerhasznalatos kepekre jo csak.

Kezdem unni, hogy kedvenc szmajlijaimert mindig meg kell nyitnom a konkurens forumot, ott sok kattintassal elnavigalni valamelyik topik hozzaszolasahoz, szmajlik listazasa, link copy, ide paste. :W

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7306) birno válasza Integra (#7099) üzenetére


birno
addikt

Én is emiatt kerestem fel ezt a topikot, nagyon jó lenne ha ezt megvalósítanák, ha az e-mail küldést megtudták oldani ez sem lehet probléma.
Hardverre meg összedobunk ha kell, sok kicsi sokra megy. :)

(#7307) caizzz


caizzz
aktív tag

"Jövő év elején a PH! arculatváltáson esik át. Ennek részeként a Fototrend megszűnik jelenlegi formájában, plusz rovatként beolvad a PH!-ba."

Erre mikor kerül sor várhatóan? Lesz valami hivatalos tájékoztatás ezügyben? Csak kíváncsiság, semmi egyéb.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#7308) LucyFerr


LucyFerr
csendes tag

Nézegettem a Jó árak rovatot, de ennyi téves infót még sehol nem láttam. Csak egy példa:5 gombos egérhez 3 gomb írva, holott a képen is látszik, 5 gombos. Gondolom az adminok csak átveszik ezeket az infókat, de a lap hitelességét rontják az ilyenek. Feltéved valaki aki még nem ismeri az oldalt, rákattint, ha hozzáértő akkor levonja a téves következtetését "gagyi oldal", nem hozzáértő akar ez alapján vásárolni, hát az jól "megszítta". :W Tisztelt üzemeltetők ne rontsátok le a lap színvonalát ennyi téves infóval. Töröljétek azokat a cégeket ebből a rovatból, amelyik még annyira sem tiszteli leendő ügyfeleit, hogy valós adatokkal hirdesse termékeit. Ha jól tudom a félrevezető reklámért be is lehet perelni a reklámozót.

Ha megtisztelsz azzal, hogy megkérdezed meg van-e még, akkor tisztelj meg már azzal is, hogy köszi, de már nem aktuális az üzlet!

(#7310) raczger válasza raczger (#7194) üzenetére


raczger
őstag

Esetleg valaki? Egyre jobban látom így a helyzetet, bemásolom mégegyszer:
Mostanság vettem észre a következőt:
A játékos topikok jórészében eléggé offszerű a hozzászólások nagyrésze, sokszor nem is a játékkal kapcsolatosak. Én úgy vélem hogy ezek a topikok, szakmai topikok, tehát ezek nem odavalóak lennének. Úgy gondolom hogy a lokálba vagy valami ilyesmi helyre kéne ezeknek a kisebb játékos közösségeknek topikot nyitni hogy ott társalogjanak, a szakmai topikok pedig maradjanak szakmai jellegűek :) Persze lehet hogy valaki másnak van kézenfekvőbb ötlete, de szerintem érthető a probléma forrása :)

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#7311) zH. válasza raczger (#7310) üzenetére


zH.
senior tag

Tudom melyik topic-ra gondolsz. Szerintem meg teljesen természetes ,ha megvannak az "aktív tagok" a topicban ,akik ált. oda szoktak járni ,akkor picit lazábban veszik a fórumozást. Attól ugyan úgy felteheted bárhol a kérdésed ,szal ezt nemnagyon értem.

just be

(#7312) raczger válasza zH. (#7311) üzenetére


raczger
őstag

Nem baj ha aktív tagok vannak, de azért legalább az alapelvekkel legyenek tisztában az emberek! Mellesleg nagyon sok játékos topikban elsüllyednek a szakmai kérdések mert mennek a chat szerű beszélgetések folyamatosan, mert napi 20 videót meg képet beraknak amiknek már elveszik az információértékük, ergo a szakmai topikok elvesztik a szakmaiasságukat. Ezért gondoltam hogy lehetne pl Lokál részben ilyen játékosok számára topikot nyitni, akik beszélgetni szeretnének egymással. Ja és nem csak arra a topikra értem, soknál jellemző ez.

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#7313) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Nem tudom, hogy a többiek hogy vannak ezzel, de sztem a PH! képtárhely iszonyúan kevés. Hetente 2,5MB. Van amikor 1 nap alatt elhasználom. Tudom, használjak akkor mást, de akkor mi értelme volt ezt bevezetni? Szóval ha tehetitek, akkor majd növeljétek meg a képtárhely korlátját!

(#7314) rlazol


rlazol
addikt

sziasztok,

egy apró ötlet, hátha megvalósíthó:
nagyon sok olyan topik van, ami a kedvenceim között szerepel, de ritkán szólok hozzá, jobbára csak olvasom.
És amikor 1-2-3 napot kihagyok, akkor gőzöm sincs, hol hagytam abba. Sokat segítene, ha a kedvenc topikokban lene egy piros vonal, ami az utolsó lekérésünk idejét jelezné.
Nyilván abszolút kényelmi funkció, dehát, ha ennyire jó a motor, miért ne legyen még jobb? :U

köszi!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#7315) Lauda válasza nyunyu (#7305) üzenetére


Lauda
félisten

En ezt megoldottam ugy, hogy kilistaztattam az osszes smiley-t es azt az oldalt tettem el a kedvencekbe. ;) Onnantol csak egy kattintas es voila, ott az osszes.

(#7316) may11


may11
tag

Igen, szerintem is bővülhetne a smilye-k száma. :(((

Mi ez az ANDROIDivitás!?

(#7317) Ndruu válasza may11 (#7316) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha valami, akkor ez biztos nem hiányzik. Egyesek így is kifestőnek használják a fórumot, valahogy kényszeresen be akarják tenni egy hozzászólásba az összes létező smiley-t.
Ha annyira szeretnél extra smiley-kat, akkor innen képként beillesztheted őket a hozzászólásodba. Persze csak ésszel...

Harrrr!!!!

(#7318) may11 válasza Ndruu (#7317) üzenetére


may11
tag

Értem, én nem azt mondtam hogy használjunk kép írást csak egy pár smillye még jól jönne szerintem, pl: :( <- ez csak nem forgóba, vagy egy ilyen: :F kérdőjel nélkül, mert ha ilyent teszek be az olyan mintha kérdés lenne.

Mi ez az ANDROIDivitás!?

(#7320) Ndruu válasza Enszuke (#7319) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

[link]
[link]
Nálam egyébként hibátlan (nincs AdBlock-om). Opera alatt nem jelenik meg a reklám, FF alatt hiba nélkül simán betölt.
Ha van AdBlock, akkor add meg neki, hogy ne szűrje az Aqua-s bannert.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#7321) D1Rect válasza Enszuke (#7319) üzenetére


D1Rect
félisten

Beta firefoxot használsz?

(#7323) caizzz


caizzz
aktív tag

Az adatlapon az IRC mező helyett lehetne a Steam acc. helye.
ICQ-t se használ már szinte senki sajnos, oda ki lehetne találni valamit.

marakujás kőbányai

(#7324) eszgé100


eszgé100
őstag

Sziasztok!

Én olyat vettem észre a KARRIER oldalon, hogy ha csak simán vagy valami szűrési feltétellel kilistáztatom az állásajánlatokat, akkor az alul megjelenő oldalak linkje nem működik. bármelyikre kattintok csak a soron következő oldalt tölti be, és így vissza sem lehet menni.
hogy könnyen odataláljatok: link

legyetek szívesek javítani
köszönöm

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#7325) D1Rect


D1Rect
félisten

Lehetne-e változtatni a PÜ-k nyilvánosságra hozásával kapcsolatban vitás üzleti ügyekben, csalásoknál?
Valami szabályozott formában, pl. screenshot, hogy ne lehessen 1-1 részt kiragadni.

(#7326) 7 válasza caizzz (#7323) üzenetére


7
addikt

Szerintem nem kell feltetlenul helyette, elfer az mellette is. Egyebkent a Steam acc mellett egy Jabber/GTalk cim is johetne pluszban.

(#7327) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Vmit kéne kezdeni ezekkel az állandó topik nyitogatásokkal. Mostanában nagyon megszaporodtak ezek, pl. Win7-el kapcsolatosak, pedig a Win7 topik állandóan a lista elején van. Persze legtöbbször ezeket újoncok követik el. Nem tom, most hogy van a regisztráció, de mielőtt véglegesen regisztrál, sztem a képébe kéne tolni az alapelveket, vagy vmi kivonatot. :(((

Szerk.: Az utolsó hozzászólások lista télleg lehetne hosszabb!

Szerk2.: Egyáltalán vmelyik illetékes figyeli ezt a topikot?

[ Szerkesztve ]

(#7328) Lauda válasza WonderCSabo (#7327) üzenetére


Lauda
félisten

Regisztraciokor el kell fogadnia az alapelveket, de nagy reszuk szerintem el se olvassa, csak pipa es kesz. A forummotor pedig nem tudhatja, hogy ertelmes topikot nyit-e az user vagy sem. Lattam masik forumon olyat, hogy bizonyos szint felett nyithatott csak topikot az user. Ez is egy megoldas, viszont az ujoncok is nyitnak olykor erdekes topikokat, amik kesobb nepszeruek lesznek. Ha olyat latsz, jelezd a modok fele es kiszedik, mas megoldas szvsz nincs erre. :)

20-as listan vagy?

[ Szerkesztve ]

(#7329) Winner_hun válasza Lauda (#7328) üzenetére


Winner_hun
félisten

Meg olyan is van amikor a nyitandó topikra rákeres a motor és eléd dobja a már létező topikokat.. ide is jó lenne egy ilyen ficsőr:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7330) Lauda válasza Winner_hun (#7329) üzenetére


Lauda
félisten

Ahogy mondod, ez is egy okos es mar letezo megoldas lenne. :K Muszakilag nem ertek ehhez, de ha beirja az user, h windows7 vagy win7 pl., akkor a moci biztos latja, hogy van mar ilyen topik. Manapsag estenkent 4k felett volt az userletszam :Y , egy ilyen motornak ez semmiseg lenne.

[ Szerkesztve ]

(#7331) WonderCSabo válasza Lauda (#7328) üzenetére


WonderCSabo
félisten

LOL nem is tudtam, hogy van 20-as lista is, most már beállítottam, köszi. :B

(#7332) Lauda válasza WonderCSabo (#7331) üzenetére


Lauda
félisten

Nincs mit, sokaig en se. :D

[ Szerkesztve ]

(#7333) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Hardveraprós ötletet is szabad ide írni? :)

Jó lenne egy olyan link az adatlapra, hogy "Felhasználó hirdetései", amire kattintva megspórolnánk az összes hirdetésre, részletes keresésre kattintás, majd a felhasználónév kopipésztezése részt.

(#7334) nyunyu


nyunyu
félisten

Ki lehet valahogy kapcsolni az intelligens hibajavitot?

Elobb elirtam egy hozzaszolasban a legelso link zaro bracketjet, erre automatikusan lecserelte az osszes tobbi link bracketjeit kerek zarojelre, lehetett egyesevel kezzel visszairni oket :W

Esetleg elonezet funkcio? Ne adj isten, WYSIWYG hozzaszolasablak? :P

Ja, meg az 5/15 perces szerkesztesi limitet is feljebb rakhatnatok, mar sokadik figyelmeztetest kapom amiatt, hogy nem rakom egy hozzaszolasba a kulon gondolataimat.
Csak hat eleg korulmenyesen fogalmazok, aztan mindig kifutok a szerkesztesi limitbol.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#7335) DieHard


DieHard
senior tag

Szevasztok!

Nem olvasom végig a kommenteket, igy elnézést ha már volt!

Lehetne e valamicskét javitani az "Itt szóltam hozzá" jobb oldali boxon? Pl ki szeretném törölni, amihez az életbe nem szólok többé, vagy akár a már lejárt hirdetéseimet, stb. Egy pár feature jól jönne oda.

Köszi

(#7336) WonderCSabo válasza nyunyu (#7334) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Én logoutos cikk írása közben jártam így... Fél óra alatt javítottam vissza az 50 linket...

(#7337) Lenry válasza DieHard (#7335) üzenetére


Lenry
félisten

max az utolsó 20-at mutatja. hozzászólsz 20 másik topikhoz, és máris lekerült a listáról. addig nem fér el?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7338) DieHard válasza Lenry (#7337) üzenetére


DieHard
senior tag

Ez tiszta. Csak baromira bosszant egy két topik cime :D. Ha meg kitörölhetném, mondjuk visszaugrana alulról a már nem látszó következő topik.

(#7339) eszgé100


eszgé100
őstag

nézi ezt a topikot valaki, mert semmire sem volt reakció?

[ Szerkesztve ]

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#7340) Winner_hun válasza eszgé100 (#7339) üzenetére


Winner_hun
félisten

Majd lesz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7341) kételkedem válasza BloodyEddie (#7333) üzenetére


kételkedem
addikt

Javaslatok az APRÓHIRDETÉSek jobbá tételére ;)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7342) WonderCSabo válasza Winner_hun (#7340) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Mikor?

(#7343) Winner_hun válasza WonderCSabo (#7342) üzenetére


Winner_hun
félisten

A dátumot ne nézd..:D [KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7344) WonderCSabo válasza Winner_hun (#7343) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Parci majd 2 hónapja, Panther tavaly júliusban nézett be ide...

(#7345) Lenry válasza WonderCSabo (#7344) üzenetére


Lenry
félisten

attól, hogy nem ír, még nézheti a topikot.
jó, igaz, tényleg idevághatna egy "na eddig elolvastam, amit kértetek, majd átgondolom" tartalmú hsz-t

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7346) WonderCSabo válasza Lenry (#7345) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Jah, én is legalább vmi minimális reakciót várok, hogy nem csak írom a hszeket a semmibe bele.

(#7347) Winner_hun válasza WonderCSabo (#7346) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem csak írod a semmibe, ne aggódj;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7348) BloodyEddie válasza kételkedem (#7341) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Köszi, beírtam oda is :)

(#7349) toldy


toldy
őstag

Nem tudom hogy feltétlenül idetartozik-e a dolog, de azt szeretném megkérdezni hogy a Ph elfogad-e tesztelésre felajánlot hardvereket magánszemélytől? pl éppen veszek egy új "különleges" notit vagy alaplapot és azt legelőször még mielött használatba venném ( eggyáltalán kibontanám) eljuttatom a Ph-hoz és letesztelik majd vissza.

Az élet nem habostorta.

(#7350) Winner_hun válasza toldy (#7349) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kérdezd meg az egyik ph-s házigazdát;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.