Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) MaUser válasza D1Rect (#7950) üzenetére


MaUser
addikt

Picasa is megoldás, de ha már választani lehetne. :U

Valamelyik ASVA hírhez szólt hozzá egy ellenérdekelt fél emígyen:)

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#7952) D1Rect válasza MaUser (#7951) üzenetére


D1Rect
félisten

Most őszintén? :)

Az elmúlt napokban azon dolgoztak, hogy az oldal elérhető legyen a legforgalmasabb időszakban is.

Csak az a "to do list" amit ismerek(valószínűleg jóval több):
- az "új" arculatot a régi dizájnú oldalakra/fórumra átírni
- a hardverapro-t teljesen újratervezni/szabályozni
- a szerverből kidrótozni panthert ás bedrótozni lezso6-ot
- közben túl is élni valahogy

Szóval vagy elkezded használni a picasa-át és a problémád megoldva instant, vagy megvárod amíg növelik a tárhelyet. ;)

(#7953) b05styp


b05styp
tag

Hali!

Nekem lenne 1-2 javaslatom a mobil eladás dologban:
Ahogy elnézem szinte mindegyik hirdetésben külön meg kell kérni a hirdetőt hogy rakjon fel képet ... kérdezik hogy van-e gari, vagy független-e, meg mindenféle dolgot.

Az a javaslatom hogy legyen kötelező éles képeket feltölteni amin látható a telefon állapota, kötelezőek legyenek a következők megemlítése: garancia, hálózatfüggőség, fólia, tartozékok, posta, illetve hogy milyen idős.

Számomra elég idegesítő dolog mindenkinek privit írni hogy küldjök képet meg megkérdezni azt a sok dolgot ... Sok kérdést meg lehet ezzel spórolni.

ennyi lett volna :) :R

:)

(#7954) zozo2001hu


zozo2001hu
tag

Az oldal ill. fórum karbantartót kérdezném, hogy nem lehetne módosítani ennél a fórum sablonnál a CSS-t, hogy ne legyen világosbarna háttéren egy picit sötétebb barna betűs hozzászólás. Totál olvashatatlan, komolyan kifolyik a szemem, borzasztó. Nem igaz, hogy ezért még nem szólt senki itt.

A másik, hogy mobil portálról lévén szó, illene mobil eszközökre szabott sablont is kreálni, gondolok itt pl. az engadget vagy a gizmodo megoldására.

[ Szerkesztve ]

(#7955) Ndruu válasza zozo2001hu (#7954) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Bár nem én vagyok a "karbantartó", de engedd meg, hogy válaszoljak.
Nem szólt még senki, mert nagyon kellemes ez a barna háttérszín (a betűk egyébként feketék). Milyet szeretnél, fehéret? Mert az egyáltalán nem kellemes a szemnek, túl nagy a kontraszt a fehér háttér és a fekete betűk között. A monitorod be van állítva/kalibrálva rendesen?
Egyébként választhatsz, fórumozhatsz Logout (barna), Gamepod (barna), Mobilarena (zöld), ITCafé (kék) alól is.

"mobil portálról lévén" - Mobilokkal csak a Mobilarena foglalkozik és amennyire tudom, tervben van/volt egy mobilos verzió, ezzel kapcsolatban itt érdeklődj. Opera Minivel egyébként az összes oldal tökéletesen működik és az általa generált adatforgalom sem vészes.

Harrrr!!!!

(#7956) zozo2001hu válasza Ndruu (#7955) üzenetére


zozo2001hu
tag

Hali!

Én konkrétan nem a kellemes barna háttérszínre gondoltam, hanem arra hogy egyes hozzászólásoknál ezen a háttérszínen barna betűkkel látszódik a hozzászólás, nem tudom ez lehet csak a válaszadás esetében van így, de akkor is baromi zavaró szvsz.

Lásd.: #7930-as hozzászólás pl. ezen oldalon kicsit feljebb.

[ Szerkesztve ]

(#7957) Ndruu válasza zozo2001hu (#7956) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Azok a hozzászólások úgynevezett OFF-topik hozzászólások, amelyek szürkével íródnak. Ha valaki úgy érzi, nem teljesen kapcsolódik a mondanivalója a topik témájához, akkor OFF-ba teszi az írását. Az egésznek az elkülönítés a lényege, ezért szürkék azok a hozzászólások, a többiek pedig feketék.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#7958) zozo2001hu válasza Ndruu (#7957) üzenetére


zozo2001hu
tag

Köszi a választ így már minden világos. :)

(#7959) baluka26


baluka26
veterán

Szépjóestét/napot!
Megkérdezhetem, hogy mostanában miért dob annyi 503-as hibát az oldal? (főleg mobilról netezve az esti órákban)
Köszönöm a választ :R

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#7960) Ndruu válasza baluka26 (#7959) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nem kell sokat visszaolvasni..
+
[link]

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#7961) baluka26 válasza Ndruu (#7960) üzenetére


baluka26
veterán

Köszönöm :R
Pedig direkt visszaolvastam egy egész oldalt, ezekszerint nem figyelmesen. Elnézést!

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#7962) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Ha rossz helyen kérdem, akkor dobjatok meg egy linkel.
Szóval, amikor HSZ-t írok PH!-ra, akkor mi végzi a helyesírás ellenőrzést?
Kérdem azért, mert már többször találkoztam olyan géppel, amiben mindegy hogy teljesen értelmetlen szavakat írnék, az nem lesz megjelölve hibás szóként...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#7963) Lenry válasza Fire/SOUL/CD (#7962) üzenetére


Lenry
félisten

a böngésző

ha nem húzza alá, azt azért nem teszi, mert nincs bekapcsolva a helyesírás-ellenőrzés a böngészőben

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7964) Fire/SOUL/CD válasza Lenry (#7963) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Köszönöm, hétvégén úgyis megyek egy emberkéhez, akinek a régebbi gépén ez a szitu, megnézem, be van-e kapcsolva. :R
FF topic-ban rákérdezek, hogy ezt mi "blokkolhatja" vagy kapcsolhatja ki...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#7965) JetiRulez válasza siva (#7850) üzenetére


JetiRulez
őstag

Nekem is szétesik Chrome alatt. Biztosan a böngésző hibája. Próbáltam Firefoxszal is és ott jó.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#7966) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Van olyan funkció a PH!-ban, hogy az összes korábban feltöltött képemet ki lehetne listázni?

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#7967) ntomka válasza Fire/SOUL/CD (#7966) üzenetére


ntomka
nagyúr

Egy ilyen tényleg jó lenne.

ツ Headphones on - World off

(#7968) D1Rect válasza Fire/SOUL/CD (#7966) üzenetére


D1Rect
félisten

+1 :K

(#7969) mr.atha


mr.atha
újonc

hozzászólásokat nem törölni sztem ez 1 ksebb hiba, mert ha véletlenül 2-szer küldi el a hozzászólást akk mind a 2 megjelenik az oldalon

(#7970) GeryPc


GeryPc
senior tag

Másnak is küldött 8x elfelejtett jelszó miatt új jelszót a ph?

vagy ez csak nekem jött elő,úgy hogy nem is kértem új jelszót :F

Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-18 között) | http://www.gerypc.hu

(#7971) föccer válasza GeryPc (#7970) üzenetére


föccer
nagyúr

Én nem találkoztam vele. De mindenestre az e-mailben szereplő linkre inkább ne is kattints rá. Feltéve, ha van ilyen. Remélhetőleg nem akarják így kicsalni a jelszavakat :(

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#7972) GeryPc válasza föccer (#7971) üzenetére


GeryPc
senior tag

nem hiszem hogy fék e-mail lenne,rendes ph-ás üzenet (rios)
nincs benne link sem :(

azért nem értem hogy ez mitől generálódott :U

Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-18 között) | http://www.gerypc.hu

(#7973) föccer válasza GeryPc (#7972) üzenetére


föccer
nagyúr

Csesztetik mostanában arendszert eleget az új adatbázis szerver miatt. Lehet, hogy egy kicsit megkergült. :)

Azért megnéztem még egyszer, én nem kaptam. Spam könyvtárban sincs.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#7974) GeryPc válasza föccer (#7973) üzenetére


GeryPc
senior tag

azért kössz hogy megnézted :R
reméljük 'holnapra' elmúlik....

Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-18 között) | http://www.gerypc.hu

(#7975) animatrix11


animatrix11
őstag

üdv

csak nálam atom lassú a ph esténként vagy másnak is :(((
Nem lehet ezzel valait csinálni?

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#7976) ntomka válasza animatrix11 (#7975) üzenetére


ntomka
nagyúr

[link]

ツ Headphones on - World off

(#7977) tob!as


tob!as
tag

Az szabványos ha ilyen spam privát üzenetet kapok?

Hello, My name is miss Franca, a medical student. I went through your profile and i picked interest in you. Can i meet up with you? I came online to look for a man who is ready for a true,honest and loving relationship.If you are the kind of man i'm talking about, mail me so that i will send my pictures to you and also tell you all about myself. I'm waiting for your response.
E-mail: francahrobert@hotmail.com
Franca.

(#7978) r-chee válasza Fire/SOUL/CD (#7966) üzenetére


r-chee
őstag

Ez a kérdés engem is érdekelne :U. Jó lenne tudni, milyen képeket töltött fel az emberm, így elkerülhető lenne pl. hogy duplán töltsek fel egy képet.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#7979) Ndruu válasza tob!as (#7977) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha privát, akkor nem. Linkeld be az adatlapját és aztán megválunk tőle.

Harrrr!!!!

(#7980) szab.tam


szab.tam
nagyúr

hi!

van-e a ph-n olyan, nyilvánosan elérhető statisztika, hogy az adott pillanatban érvényes reggel rendelkezők közül hányan, milyen rangban vannak? meg ilyenek. (nem arra az 1 sorra gondolok, ami alul az össz reggeltek számát + éppen online-t írja ki.)
ha van, hol? ha nincs, miért nincs?
oldalstatisztika címszó alatt pl.... :U

:R

szerk:
egyéni rangoknál ez megvan, csak az általánosakat nem találom... :F

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#7981) #65675776 válasza szab.tam (#7980) üzenetére


#65675776
törölt tag

Amióta VladimirR valamin megsértődött és nem frissíti a statisztikáit, azóta nincs.

De ez miért ebbe a topicba?

(#7982) szab.tam válasza #65675776 (#7981) üzenetére


szab.tam
nagyúr

aha... :R

és azért ide írtam, mert ebben találtam legjobban on-nak.
és szerintem a főoldalas oldalstatisztika, és oldaltérkép menüpont "ph javítás" kérdés is....

egyébként nem találtam oldalstatisztika topicot, és ez nem pusztán pl. "rang" kérdés....
egy másik topic, ahová való lett volna, az le lett zárva....

ezek szerint van, (volt), valmilyen bővebb statisztika? mert még régit sem találtam, hiába ütöttem be mindenfélét a belső keresőbe....

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#7983) inkubator


inkubator
tag

Hogy kell úgy képet beszúrni hogy a fórumban hogy ne legyen szélesebb mint a rendelkezésre álló hely? Mintha valami "w" lenne a megoldás. Írjatok már egy egy példát:
[IEMG:http://kép][/iemg]

Note 4, bicikli 3, Gear 2, asszony 1

(#7984) Ndruu válasza inkubator (#7983) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Nincs ilyen a fórumon. Vagy a PH képtárába töltöd fel a képet, és akkor feltöltés után automatikusan kapsz egy kis képet is, ami 400 pixel széles. Külső képtárba feltöltve is kapsz általában egy thumbnail képet (vagy feltöltöd külön az eredeti képet és egy 400 pixel széleset is, amit a gépeden kicsinyítesz le).

Harrrr!!!!

(#7985) föccer válasza #65675776 (#7981) üzenetére


föccer
nagyúr

Gondolom azért, mert bannolták. Másrészt a kibővített kereső még asszem rios 3-hoz írodott. A rios5 egészen más rendszert használ, így azzal már nem kompatibilis. Egyébként meg az volt benne a poén, hogy nem kellett kézzel frissíteni, hanem automata volt.

Egyébként volt valami hasonló fejlesztése RedAnt-nak is. De lehet, hogy az is elévült már... :F

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#7986) föccer


föccer
nagyúr

Ehh, nem tudok off topikba tenni egy hozzászólást... :F

És ha már itt tartunk, akkor a képel feltöltésénél a chúz helyett lehetne magyarul, hogy kiválaszt, vagy képet kiválaszt, vagy tallóz. Elvégre magyar nyelvű az oldal. Illetve, a megnyíló open dialog-ba be kellene állítani a sűrőt a kiválasztható 3 fájltipusra. Sokkal könnyebb lenne tallózni....

Köccent...

Üdv, föccer

ps: megjelent a témába vág, és az off topick rádio gombocska :F:F:F

Még jó, hogy screenshoot-oltam.... :D

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#7987) Ndruu válasza föccer (#7986) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Böngésző hiba, nagyon szét van esve nálad.


Valahogy így kellene kinéznie...

Próbáld meg üríteni, frissíteni a gyorsítótárat (Ctrl+F5 [Safariban valami más]).

Harrrr!!!!

(#7988) föccer válasza Ndruu (#7987) üzenetére


föccer
nagyúr

Igen, már helyreállt a rend (mint írtam is :) ) Viszont a képfeltöltés opcióra lehtne lépni. Tudom, hogy most mindenki a holnap reggelre van rákészüldve, de elrakhatjátok hétfőre is. Szerintem kb 10 perc alatt megoldható javítás ;]

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#7989) máyköl


máyköl
veterán

Hi!
Hardverapróval kapcsolatos dolog, csak ide tudom írni, sorry.

Tipp:
Mobil-Apple Mobilok : Nem lenn egyszerűbb külön szedni őket?
2G -8GB
2G - 16GB
3G - 8GB
3G - 16GB
3GS -16GB
3GS - 32GB
4 - 16GB
4 - 32GB

???
Mint ahogy a Nokiáknál is szét vannak szedve... :K

(#7990) Winner_hun válasza máyköl (#7989) üzenetére


Winner_hun
félisten

HARDVERAPRÓ : észrevételek, hibák, javaslatok

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7991) máyköl válasza Winner_hun (#7990) üzenetére


máyköl
veterán

Köszi, erről a topkról nem tudtam.

(#7992) sekli


sekli
addikt

Mostanában nagyon terjed, hogy csak beír valaki ennyit, hogy: +1. Ennek így ebben a formában semmi értelme, illetve neki van, mert nyilván gyűjti a hozzászólást. Ez a baromság tetézve azzal, hogy gyakorlatilag alig pár hozzászóló olvassa el (alaposan) a cikket, azt eredményezi, hogy alig-alig akad értelmes hozzászólás a cikkekhez kapcsolódóan.

Anélkül, hogy azon kezdenék siránkozni, hogy bezzeg régen mennyivel jobb volt a színvonal, javaslom, hogy erre valamit be kéne vezetni.

Vagy moderálni kéne azokat a hozzászólásokat, amelyekben egyáltalán nincs semmilyen közléselem, vagy más oldalakhoz hasonlóan odanyomhatna a gyerek egy +1-et a másik hozzászólásához, ha annyira akar. Bár gyanítom ez utóbbi már nem lenne annyira izgi...

(#7993) ntomka válasza sekli (#7992) üzenetére


ntomka
nagyúr

+1

ツ Headphones on - World off

(#7994) HoReSz1975


HoReSz1975
őstag

Sziasztok!

Nemtudom szólt/írt -e már valaki, de hiába helyezem előre az apróhírdetést, nem lép előre :F Pár napja ez van, gondoltam mostmár szólok, ha valaki nem tette meg eddig :R

(#7995) Winner_hun válasza HoReSz1975 (#7994) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7996) HoReSz1975 válasza Winner_hun (#7995) üzenetére


HoReSz1975
őstag

Bocsi, igaz :B :R

[ Szerkesztve ]

(#7997) Rive


Rive
veterán

attyspocak Herman Gyula ill. csaló-jelentős topikbeli munkásságáért igazán kaphatna valami egyénibbet a 'fanatikus tag' helyett: márcsak azért is, mert az utóbbi topikbeli - hasznos, kivánatos! - jelenléte a helyzet egyértelmű, kifele is látható rendezése nélkül egyeseket hajlamos némi offolásra bátorítani - ugyanakkor SZVSZ minden nem-hivatalos támogatást megérdemelne a PH! felől.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#7998) iwu


iwu
addikt

NAgyon jók a télapósapkás avatarok! :C :R :R :R Grat!

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#7999) Osiris


Osiris
őstag

Nem lenne rossz, ha az apróhirdetésekre(ből) érkező privátokban automatikusan benne lenne valami utalás arra, hogy melyik hirdetésre érkezett. Sokszor úgy érkeznek üzenetek, hogy azt sem tudom mivel kapcsolatban kapom. :K

(#8000) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Biztos tudjátok, de minden a régi sebesség terén + ez. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.