Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) D1Rect


D1Rect
félisten

Visszakanyarodva a topikhoz, szerintetek lenne annak értelme, hogy regisztráció után bizonyos ideig ne lehessen topikot nyitni? 3 nap, vagy 1 hét ilyesmi.
A legtöbb "nyitottam új topikot a kérdésemnek" dolog 0-7 napos reggel történik.

[ Szerkesztve ]

(#6652) Winner_hun válasza Bermi (#6649) üzenetére


Winner_hun
félisten

:)
A legegyszerűbb módja: Firefox + Screengrab
Persze printscreen + paint párosal is megoldható, csak nem biztos hogy a leggyorsabb megoldás:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6653) puttputt válasza Winner_hun (#6652) üzenetére


puttputt
őstag

Köszönet, nem ismertem eddig ezt a "Firefox-csodát", kicsit lemaradtam a fejlesztésekkel...

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6654) Bermi válasza Winner_hun (#6652) üzenetére


Bermi
aktív tag

sose gondoltam volna, hogy felrakom a firefoxot, de már fent is van, nagyon klassz, csomó munkától kiméltél meg :C
thx :R

F1.....

(#6655) biker


biker
nagyúr

Találtam egy ellentmondásos részt...

A "kivel érdemes üzletelni" topik első hsz-e szerint javasolni valakit csak az üzlet linkelésével lehet

Azonban az új rendszerben ha az eladó rendes, és becsületes, és érvényteleníti az aprót, akkor azt többet nem találja a listájában, és az aprók közt sem.

vagyi korrekt, gyors és becsületes ember nem kaphat jó pont javaslatot. :U :U :U
csak az, aki még napokig fent hagyja az eladott termékét

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6656) Winner_hun válasza biker (#6655) üzenetére


Winner_hun
félisten

De ha hozzászólt a hirdetéshez (ami ugyebár kötelező a rendszer értelmében) akkor az utolsó hozzászólásoknál ott van a hirdetés, attól hogy a feladó érvénytelenítette, ugyan úgy megtekinthető. Ha meg már nincs ott a listában, akkor a Moderátort keresek! topikban a moderátorok meg tudják adni az adott hirdetést...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6657) biker válasza Winner_hun (#6656) üzenetére


biker
nagyúr

miért lenne kötelező? mindenki csak privátot ír, azt meg tilos kiadni nyilvánosan az alapelvek szerint

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6658) Winner_hun válasza biker (#6657) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mert különben nem jár pirospont, a visszaélések miatt lett bevezetve...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6659) biker válasza Winner_hun (#6656) üzenetére


biker
nagyúr

[link] ez volt a hirdetés, mint látható, hozzászóltak, mégsem található meg sehol, sem a hirdetéseim közt, sem a hirdetés keresőben, sehol, csak az előzmények feltúrása után lehetett megtalálnom, direkt linkkel onnan

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6660) Winner_hun válasza biker (#6659) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez (jelenleg) ilyen.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6661) Loco7us


Loco7us
tag

Az apróhirdetéseknél az új jelzőt szerintem ideje lenne már levenni mert már nem valami aktuális.

(#6662) ArchElf


ArchElf
addikt

Egy csúnya [C] int c = 5; int[] b = b

; //bug

van a motorban. Itt találtam.
(eredetiben: int c = 5; int[] b = b[c]; //bug )

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#6663) Wyll


Wyll
őstag

Nem tudom felmerült-e már ez az ötlet.

Nagyon örülnék, ha a privis partnerek mellé valahova fel lehetne jegyezni pár szóban, hogy miért is léptem kapcsolatba az illetővel - ne kelljen már belépni minden beszélgetésbe, hogy eszembe jusson, hogy kitől mit akartam, vagy ki mit akart.

De még ha tudom is, hogy ki mit akart, nekem sokszor egyszerűbb volna ez alapján megtalálni a beszélgetést, mint a nevére emlékezni.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#6664) Fecogame válasza Wyll (#6663) üzenetére


Fecogame
veterán

Én is pont ugyanezt akartam írni :K :C :))

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#6665) Lenry


Lenry
félisten

amíg nem lesz 1280-ra optimalizálva vagy dinamikus szélességű a PH, addig nem lehetne a vakító fehér hátteret valami sötétebbre cserélni? nekem 1280-ban is elég sok már a világítás, aki 1680/1920-ban használja, annak végképp

pl a hardverapró szürkés-csíkos háttere tökéletes lenne :B

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6666) biker válasza Lenry (#6665) üzenetére


biker
nagyúr

hát, ezért mondom, hogy az idióta wines ablakkezelést átírhatnák olyanra, mint a mac-en

ott a full screen akkora, amekkora a tartalom, nem akkora, mint a képernyő

1: nem lesz semmilyen zavaró színű brutál keret, se fehér, se kék, se sárga (mert engem 1000pixel szín bármiből zavar)
2: ha a wines full screen a jó, akkor kvázi minek a desktop wallpaper? sose látod

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#6667) puttputt válasza Wyll (#6663) üzenetére


puttputt
őstag

Vagy lehetne egy egyszerű "jegyzetfunkciót" csatolni magába a lapba, hogy mindenki beírhassa ezt 1-2 szóban... :F Amennyiben van rá tényleges igény és megvalósítható...
Biker: #6666 ;] :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6668) Winner_hun válasza Lenry (#6665) üzenetére


Winner_hun
félisten

1-2 héten belül meglesz a saját CSS, kirakom majd logoutra, majd lehet örülni:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6669) blueMerle válasza raczger (#6631) üzenetére


blueMerle
veterán

Azért valljuk be ezt nagyon egyszerüen meg lehetne oldani, hogy ilyenek ne tudjanak regelni.
Fel kellene tenni egy kérdést magyarul, de úgy, hogy arra csak magyarul beszélő ember tudjon válaszolni. Elmenne minimális IQ felmérésnek is. :DDD Pl. A Budai vár RÁD vár? Igen-Nem, a választ beirni, nem jelölni. (pl. ezt a konkrét kérdést egy fórumba való regeléskor kaptam) A lényeg hogy olyan kérdések legyenek amit mondjuk google translate-el sem tud értelmezni, ill. nem tud rá válaszolni.

(#6670) Winner_hun válasza blueMerle (#6669) üzenetére


Winner_hun
félisten

És akkor a mobilearsenal-ra hogy regeljenek a tisztelt júzerek?:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6671) Lauda válasza Winner_hun (#6668) üzenetére


Lauda
félisten

Minek ehhez css?


:P :DDD

(#6672) SaNyEe


SaNyEe
aktív tag

sziasztok, van egy apróhirdetésem a hardveraprón azonban mikor up-ot nyomok neki (először a hozzászólások közt tettem meg a terméknél, s csak utána a hirdetésem karbantartásánál) az nem ugrott a lista elejére.
Lehet, hogy én siklottam valami felett mert másoknak rendesen előre ugrott...
acer aspire one akku

-- end of transmission --

(#6673) PazsitZ válasza SaNyEe (#6672) üzenetére


PazsitZ
addikt

[link] [link]

- http://pazsitz.hu -

(#6674) Wyll válasza SaNyEe (#6672) üzenetére


Wyll
őstag

Én kiírom neked:
jobb felül "beállításaim" -> Apróhirdetések -> Rendezés -> utolsó up szerint csökkenő

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#6675) blueMerle válasza Winner_hun (#6670) üzenetére


blueMerle
veterán

Őőő igazad van. Akkor előre, és tárt karokkal szeretettel várjuk a spam üzeneteket itt is. Jahogy ezt nem lehet szürni sem? Aha... :U

(#6676) stangli


stangli
senior tag

Felhasználó nevet meg jelszót kér a kávé topik
Gondolom valami gubanc van a topik környékén ;]

[ Szerkesztve ]

(#6677) PazsitZ válasza stangli (#6676) üzenetére


PazsitZ
addikt

[link]
Thrawn a #230-as hsz-ébe rossz (a kép megjelenítéséhez bejelentkezést igénylő) linket tett ezért ugrik fel.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#6678) Steve-0


Steve-0
őstag

Hasznosnak találnák egy jegyzettömbszerű alkalmazást/opciót a honlapon belül, amiben hasznosabb linkeket, kommentek stb. el lehetne menteni.

(#6679) Winner_hun válasza Steve-0 (#6678) üzenetére


Winner_hun
félisten

Van ilyen, úgy hívják fórum:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6680) philoxenia válasza PazsitZ (#6677) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Javítva.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#6681) PazsitZ válasza Steve-0 (#6678) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nyitsz magadnak egy blogos topikot, oda hsz-ek formájában azt írsz, amit csak akarsz.
Vagy csinálsz egy személyes logout blog bejegyzést és oda gyűjtöd. (ez könnyebben szerkeszthető)

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#6682) Steve-0 válasza PazsitZ (#6681) üzenetére


Steve-0
őstag

okés, kicsit másképpen, de létezik ez a megoldás ;) thx

[ Szerkesztve ]

(#6683) breed30


breed30
tag

Hello lenne egy javaslatom nem lehetne Hogyan tehetnénk biztonságosabbá az üzletkötéseket(Néhány hasznos tanács a csalók ellen az aprópiacon)-beilleszteni a hirdetés alá úgy mint a Kivel érdemes üzletelni és stb-it.
A választ előre is köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#6684) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Újra megtörte a sort a motor. IE, FF és Opera alatt is. Pedig nem is széles a kép, mint a legutóbbi esetben.

Harrrr!!!!

(#6685) Dany007


Dany007
veterán

Izé, nemtom hova írjam, de pár napja véletlen belebotlottam egy megfontolandó esetbe.

Az üzletrontás nevezetű jelenségre gondolok.
Amikor valaki kritizálja az árult termék árát, és ezzel érthető módon rontja az eladás esélyeit.

A minap a modkerből jutottam át az apró oldalra, ahol is egy kolega komplett gépet árult.
A hirdetésben többen is üzletrontást hajtottak végre. Jogosan moderálva, és 1 tag bannolva is lett ideiglenesen.
Azonban megnéztem az adott hirdetést.
Az eladó egy komplett számítógépet árult használtan 230.000 forintért.
Utánanéztem a neten, és a teljes konfigot, vadi újan, boltból rendelve 110.000 forintért meg lehetett volna vásárolni, természetesen full garival.

És igen, tudom, a moderátornak igaza volt. Minden annyiba kerül, amennyit megadnak érte.
Az is jogos, hogy aki buta az így járt, ha megveszi.

Azonban az ilyen szintű eseteknél én úgy gondolom, hogy ez már egy kisebbfajta csalásnak minősülhetne. De mindenképpen átverés szó szerint. Ha véletlenül egy jó szándékú de tájékozatlan júzer idetéved, vagy esetleg egy apuka aki a gyerekének szeretne kedveskedni, akkor oltári módon lehúzzák.
230-ért árulni használtan egy olyan konfigot, amit újonnan boltból 110-ért összerakok, az elég nagy pofátlanság.

Ezért javasolni szeretném az 'üzletrontás' moderációs szabályainak újragondolását.
Indokolt esetben - mint a fent említett példa - vagyis irreálisan magas ár esetében inkább az eladót kéne figyelmeztetni, hogy nézzen utána az adott termék piaci árának, elkerülendő a jóhiszemű vásárló átverését. Erre még a PH! is lehetőséget ad az ismert beárazó topic keretein belül.
Tudom, hogy nem egyszerű javaslat, de úgy gondolom, hogy mindennek van határa.
Az említett hirdetésben a tempbannt kapott tag csak az átverést szerette volna elkerülni. Illetve felhívni a gyanútlan júzert az átverés lehetőségére.

A megfontolást előre is köszönöm :)
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#6686) grabber


grabber
addikt

Nem találtam a keresőben arról,hogy ha egy hszt írok és leokézom a sortörés nem ugyanott van.Ez az avatar miatt lehet,így de nagyon zavaró,hogy szeretnék egy sorba írni valamit a vége másfél sor lesz.
Ötlet vagy a hsz írásakor kisebb oldaltávolságot hagynak a szöveg beviteléhez vagy valami sortörést alkalmazni a megfelelő helyen.

(#6687) blueMerle


blueMerle
veterán

Ezt most ugye nem gondoljátok teljesen komolyan?
[link]
Sem a módját, sem a mikéntjét nem közöltétek, ezt hogy kell, nem értem miért gond ha:

I N F O R M Á L J Á T O K

az olvasókat? Ez nem törvénybe ütköző.

Gyerekek, mi lesz a következő lépés? Ha valaki a hozzászólásban idéz egy dalból két sort 4 hét ban? Köpködtök a jogvédőkre az itcafén, de ti is úgyfest ilyenekké fogtok vállni. :(

Én ezt nagyon, de nagyon bánnám, és szeretnélek megkérni titeket, hogy egy minimális kurázsi azért legyen bennetek :U

[ Szerkesztve ]

(#6688) Bibby


Bibby
addikt

Fogalmam sincs hova kellene ezt írni...
Itt felül ugye vannak mindig négy társlap hírei, egy nagyobb meg két kisebb. Minden egyes odlalnál működik az hogyha a hírre kattintunk természetesen az jön be. Kivéve az itcafé...bármire kattint az ember a főoldalt kapja, és kezdheti kibogarászni a hírt aminek a címe megfogta. :U Nagyon zavaró.

Előbb kérdeztem mint olvastam... mindegy talán ha a "főnök" látja mennyi embert zavar a dolog, csak rájön hogy hülye ötlet. :W

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#6689) grabber válasza Bibby (#6688) üzenetére


grabber
addikt

20000000000x le volt írva miért van ez :D

szerk: [link]

[ Szerkesztve ]

(#6690) PazsitZ válasza Bibby (#6688) üzenetére


PazsitZ
addikt

[link]
[link]
Itt fejtegettük az okot is

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#6691) Bibby válasza PazsitZ (#6690) üzenetére


Bibby
addikt

Szvsz hatalmas gagyi... ilyen olcsó eszközzel elérni hogy végignézzék az egész oldalt. :U
Nálam annyi történt hogy ami nem érdekel kiemelkedően, arra rá sem megyek emiatt. Pedig ha odaugrana ahova kell megtenném.

Főleg úgy nagyon gáz hogy az összes többi oldal esetén működik a korrekt linkelés.
itcafé=bulvár? :U

Ελευθερια η θανατος

(#6692) BITBOYS


BITBOYS
addikt

A privát üzenet küldése opciót át lehetne helyezni a felhasználó nick neve alá?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6693)



addikt

Igazából nem ötletem van, hanem tanácsot kérnék.

Ma váltottam chelloról digire és azóta nem működik a belépve marad funkció, Szóval ahányszor idejövök mindig be kell jelentkeznem, ami ugyan nem egy nagy dolog, de már eléggé hozzászoktam, hogy eddig elég volt kb 2 hetente egyszer. Más fórumokon ugyanúgy működik most is mint rég, csak a PH!-n van gubanc.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#6694) grabber


grabber
addikt

Az megoldható,hogy a kedvenceim közé veszek forumokat és bejelölöm,hogy értesítést kérek új hsz esetén,akkor ne e-mailben jelezzen hanem csak legyen piros a forum neve,vagy egy felkiáltójel mellette,hogy új hsz érkezett az adott forumba,

Csak nekem tűnik úgy,hogy az ötletekre nem mindig érkezik válasz? :U

(#6695) Winner_hun válasza grabber (#6694) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem mindig érkezik válasz, ez nem jelent semmit;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6696) Penge_4 válasza (#6693) üzenetére


Penge_4
veterán

Bepipáltad bejelentkezésnél a "Ne korlátozzon a jelenlegi IP címemre" részt? A Chello bár technikailag dinamikus IP, de ha nem írogatod át a hálókártya MAC címét, akkor nagyon ritkán változik, a Diginél pedig minden reconnect után változik az IP.

(#6697) puttputt


puttputt
őstag

Örömmel látom, (sz)épülget a "botmentesítő", biztonsági adatlap :K

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6698) Badman 4ever válasza puttputt (#6697) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Épp akartam mondani, hogy jó, hogy itt is captcha-s lett a személyes adatok rész. :K

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#6699) puttputt válasza Badman 4ever (#6698) üzenetére


puttputt
őstag

Jaja! Reggeltől nézegettem, mert folyamatosan... először csak a fejléc változott, aztán bejött ez. Grat! :K

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6700) Badman 4ever válasza puttputt (#6699) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Én is néztem, hogy a méretet babrálták először, akkor meg akartam kérdezni, hogy mi lesz itt, de mostmár látom... :C

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.