Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7401) Parci válasza Szten Márs (#7398) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ok, átnevezzük.

a szerkesztés utáni ötlet (hogy ne lehessen addig hozzászólni, amíg tud szerkeszteni) nem lesz megvalósítva. minél kevésbé szeretnénk korlátozni a usert, akkor is, ha néha butaságokat csinál.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7402) Szten Márs válasza Parci (#7401) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Szuper :K Már az átnevezés :)
Az bug vagy feautre, hogy a fototrendre feltöltött képek (tehát amit fototrend alól töltöttem PH tárhelyre) elvesztek?

(#7403) 7 válasza Szten Márs (#7402) üzenetére


7
addikt

Van egy olyan tippem, hogy a domaint kellene átírni fototrendről valami másra, és megint megjelennének. Ha szépen nézel rájuk, illetve lehetséges egyértelműen szűrni, talán Panther végig tud futtatni egy átíróscriptet a hozzászólásokon :)

[ Szerkesztve ]

(#7404) Carline


Carline
őstag

Miért van az, hogyha egyik gépen belépek a ph-ra majd esetleg notival is belépek, akkor a másik gépen az újbóli használat előtt újra be kell lépnem.
A belépésnél az összes opciót bepipálom, de attól függetlenül mindig ezt csinálja.
Régebben meg tudta csinálni, hogy akár két géppel is be legyek egyszerre jelentkezve.
Egyébként most Ff 3.5.7 van, de régebbivel 3.0.17 is ugyanilyen.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#7405) Parci válasza Szten Márs (#7402) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

szerintem bug, mert egységesen vannak tárolva. szólok panthernek.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7406) Szten Márs válasza Parci (#7405) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

[link] - itt, nyílván te láthatod a kódot is hogy van betéve, de a képek a prohardver címlapjára irányítanak.
Szerintem modkerbe bedobom, hogy írják át mondjuk prohardverre a címet, hátha, ahogy yetike mondta.

(#7407) Ndruu válasza Szten Márs (#7406) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR


Gondolom az fototrend alá tartozó összes linket a prohardver főoldalára irányították, ezért nem maradtak meg a képek. Talán csak egy kivételi szabályt kell hozzá írni, amivel a fototrend.hu/dl/upc mappában lévő dolgokat nem irányítja át.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#7408) Szten Márs válasza Ndruu (#7407) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Igen, úgy tűnik. Közben a moderátorok át is írták a linket, ezúton is köszönet nekik!

(#7409) kricsi81


kricsi81
senior tag

Szerintem is rossz lett így az egész.
Ha a kedves szerkesztők nem akarják visszaállítani a fototrendet, annyit megtesznek nekünk, hogy a fenti FOTOTREND buttonra kattintva a fotós topikokhoz jutunk? (szerintem ez mindenkinek jó lenne, nem?)

kovacsrichard.hu

(#7410) ne_nezze válasza kricsi81 (#7409) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

az a fototrend gomb el fog tűni nem?

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#7411) Parci válasza ne_nezze (#7410) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

de

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7412) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

no, változások:
- VAN külön rss azoknak, akik nem komálják az új tartalmakat
- Digicam fórum átnevezve
- Fototrendről linkelt fotók átirányítva

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7413) 7


7
addikt

Ennek a hirnek a "percrol percre" rovatban megjeleno rovid cime hibas: A két legkeményembb TOUGH

(#7414) brd


brd
nagyúr

Abszolút kényelmi funkció, nem is sok helyen láttam ilyet, de azért csöndesen megkérdezem: lehetne olyat, hogy bizonyos felhasználók hozzászólását ne lássam (a rá adott válaszokat persze igen)? Akár olyan formában is megfelelne, hogy csak valami javascript futna az én gépemen, az oldallekérések közben, mondjuk egy cookie szerint, tehát a servert abszolút nem terhelné.

The only real valuable thing is intuition.

(#7415) Winner_hun válasza 7 (#7413) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ezt legkevésbé ide kell beírni, a legjobb ha a szerzőnek írsz (kivétel logout meg talán gamepod)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7416) meroly


meroly
veterán

Sziasztok!
Lehet én vagyok a balfék, de az adatlapon miért csak a modik és házigazdáknál látszik rendesen az aktivitás pont? Én pl reggel óta be vagyok jelentkezve (kb 8 óra), a bejelentkezéshez mégis a legutolsó aktivitásomat hozza?
De ahogy nézegettem mindenkinél így van.
Lehet csak engem zavar.....

Impossible is nothing

(#7417) Winner_hun válasza meroly (#7416) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mindenkinél látszik. Az utoljára bejelentkezve és az utolsó feltűnés nem ugyan az.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7418) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Kedves PH! team!
Ár szerint mikor lehet majd keresni? Remélem tervbe van véve, és még inkább, hogy nem lenne nehéz megvalósítani. Ugye egyre inkább népszerűbb az oldal, egyre több hirdetés van. Nagyon jó volna, lehetne szűrni a keresést ár szerint is. Videókártyáknál ez nem okoz gondot, mert nagyjából sejteni lehet, hogy egy bizonyos videókártya milyen árat képvisel, rákeresek típus szerint. Viszont, mondjuk ha TV-t szeretnék nézni, ott iszonyat sokféle variáció van, elég nehéz típus szerint keresni. Remélem összejönne... :R

Sikeres munkát! :R

Jevons paradox

(#7419) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

javítgatnivaló :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7420) WonderCSabo válasza Mr.Csizmás (#7419) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ctrl+F5. Nálam jó.

(#7421) Mr.Csizmás válasza WonderCSabo (#7420) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

2x F5 helyrehozta. rohadjon meg az IE6 :W

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#7422) N0zer0 válasza Mr.Csizmás (#7421) üzenetére


N0zer0
senior tag

Már másodszor fordult velem elő 24 óra alatt, hogy egy bizonyos crawler.js megakasztja a böngészőt és úgy kell lelőni a scriptet:

http://banner.aqua.hu/logout.hu/crawler.js:208

(#7423) meroly válasza Winner_hun (#7417) üzenetére


meroly
veterán

Hát nem tudom, most megnéztem három emberét, de mindenkinél megegyezik a két dátum:
Te

Mr.Csizmás

Én

Impossible is nothing

(#7424) D1Rect válasza meroly (#7423) üzenetére


D1Rect
félisten

Jelentkezz ki, és úgy nézd a sajátod.

(#7425) Winner_hun válasza meroly (#7423) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7426) meroly válasza Winner_hun (#7425) üzenetére


meroly
veterán

Skacok!
Nem tartom magam egy informatikai analfabétának és valamelyest tudok olvasni is, de itt ro..adjak meg ha nem értem. :F
Nem úgy kell működnie, hogy ha én pl 9:00-kor belépek és még nem léptem ki, akkor az utolsó bejelentkezés-hez 9:00-t ír. Az utolsó feltűnéshez meg azt, amikor utoljára írtam valahova (pl 14:57)?

Ez pl jónak tűnik:

00:24-kor jelentkezett be, és 3:36-kor írt utoljára, azóta nem volt itt. Ha belép 15:10-kor ,akkor értelemszerűen mindkét helyre 15:10 fog frissülni, ha 15:15-kor hozzászól valamiheez, akkor az utolsó feltűnés 15:15-re íródik, de a bejelentkezés marad 15:00.

De ha nem így gondoltá(to)k mikor ki lett találva, akkor mondjátok, mert most már tényleg érdekel a dolog. :K

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#7427) Ndruu válasza meroly (#7426) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ha például valakitől vársz egy privátot vagy küldesz neki egyet és meg szeretnéd nézni, hogy olvassa-e vagy fent van-e a PH-n, akkor az utolsó feltűnés időpontját nézd. Az utoljára bejelentkezve csak akkor működik, ha a motor léptet ki.

Ez a két időpont a legtöbb tag esetében azért egyezik meg mert, nem lépnek ki, mindig bejelentkezve maradnak (vagy saját maguk lépnek ki a Kilépés gombra kattintva).
Én például sosem jelentkezek ki, mert minek...
Időkorlát nélkül belépve maradok, ezt kell bepipálni, aztán le van tudva.
Egyszerűen ne foglalkozz vele, kevés esetben működik, a fent említett dolog miatt.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#7428) meroly válasza Ndruu (#7427) üzenetére


meroly
veterán

Levezetnéd nekem mindezt az előbbi PH!technikus példán? Ő 00:24-kor jelentkezett be utoljára vagy akkor léptette ki a motor? Akkor hogy lehetett utoljára 3:36-kor aktív? Akkor lépett vissza? Ha így van akkor az utoljára bejelentkezvének 3:36-ra kellett volna íródnia.

Igen pont azt szeretném, amit írtál, privire várok választ, de nem tudom ebből eldönteni, hogy ki-hol-mikor-hova lépett be vagy ki :F

Impossible is nothing

(#7429) Ndruu válasza meroly (#7428) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ez már nagyon OFF.
0:24-kor belépett (beírta a felhasználónevét és a jelszavát, nem pipálta be az "Időkorlát nélkül belépve maradok" opciót), tevékenykedett, mondjuk hajnali 3:06-kor utoljára lekért egy topikot (frissített), aztán (mivel ez volt az utolsó feltűnése), fél óra múltán automatikusan kiléptette a motor, ezt pedig beírta az utolsó feltűnéshez.
Én így értelmezem, amit Panther írt.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#7430) Winner_hun válasza meroly (#7428) üzenetére


Winner_hun
félisten

00:24-kor még bejelentkezve kattintott az oldalon, aztán minimum 55 percig nem csinált semmit, ekkor kiléptette a rendszer, mer nem jelölte be azt, hogy bent maradjon és a kiléptetés után kattintott ismét.

ps: de itt ro..adjak meg ha nem értem
Khm, biztos hogy rosszat akarsz magadnak?
;)

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7431) jerry311


jerry311
nagyúr

Keziccsókolom

Én csak azt szeretném kérdezni, hogy Németországból nem elérhető a PH! ?
mobilaréna, itcafe, stb. működnek. PH meg 404.

(#7432) Khelben


Khelben
nagyúr

Helló. Itt fenn a jobb szélen a GAMEPOD mellett nem megy a LOGOUT link. Egyik oldalról se.
Sőt, az egész el van csúszva, a GAMEPOD mutat a LOGOUTra és így tovább.

[ Szerkesztve ]

(#7433) Winner_hun válasza Khelben (#7432) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ctrl+F5

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7434) Khelben válasza Winner_hun (#7433) üzenetére


Khelben
nagyúr

Helyrejött, de eltűnt a fototrend...
Ja, látom, úgy összességében eltűnt. Mi történt vele?

[ Szerkesztve ]

(#7435) ne_nezze válasza Khelben (#7434) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

[link]

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#7436) meroly válasza Ndruu (#7429) üzenetére


meroly
veterán

Szerintem nem off :N
Pont így gondolom én is ahogy írtad. Úgyhogy teszteltem. 21:14-kor léptem be, most 21:17 van és mindkét helyre a 21:17-et írja. Direkt nem pipáltam be az időkorlát nélkül belépve maradok-ot....
Úgyhogy számomra ez továbbra is hibának tűnik

Impossible is nothing

(#7437) caizzz


caizzz
aktív tag

Várható olyan fejlesztés ami a privát üzenetkezelést érinti?

- küldje el az üzenet tartalmát (html-re fordítva a bbcore-ról) emailben.
- esetleg a láblécben az user email címe legyen, hogy oda tudjak válaszolni (de ez nem fontos, inkább az első lenne csúcs)

marakujás kőbányai

(#7438) Winner_hun válasza meroly (#7436) üzenetére


Winner_hun
félisten

Úgyhogy számomra ez továbbra is hibának tűnik

Kérdés hogy tényleg nem érted vagy nem akarod megérteni hogy mi a kettő között a különbség:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7439) Gergő_ válasza Parci (#7401) üzenetére


Gergő_
őstag

ezt akartam én is felvetni de úgy látom már ki lett vesézve.
Azt esetleg nem lehet megakadályozni hogy egymás után 5db hsz-nál többet ne lehessen beírni 5 perc alatt?Esetleg percenként csak egyet lehessen?

(#7440) meroly válasza Winner_hun (#7438) üzenetére


meroly
veterán

Én értem mi a kettő között a különbség, és az a logikus, amit Ti is írtok, de a valóságban nem így működik.
22:08 van, ha visszaolvasol, akkor 21:17-kor jelentkeztem be és az utoljára bejelentkezvéhez 22:08-at ír, pedig nem időkorlát nélkül, simán vagyok benn....

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#7441) Winner_hun válasza meroly (#7440) üzenetére


Winner_hun
félisten

Biztos hogy nem érted:) Be vagy jelentkezve, csak úgy tudsz ide is írni. De ha annyira tesztelnéd hogy jó-e vagy sem a rendszer, akkor csináld meg azt hogy a jelenlegi böngészővel amivel fórumozol lépj ki, majd lépj be, az Időkorlát nélkül belépve maradok választási lehetőség előtt még véletlenül se legyen pipa, majd 60 perc múlva nézd meg az adatlapodat. Az utoljára bejelentkezve rész nem fog az aktuális időpontra frissülni.
Mellesleg 21:17 és 22:08 között NEM telt el 55 perc, így nem is léptethetett ki a ph.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7442) meroly válasza Winner_hun (#7441) üzenetére


meroly
veterán

Ühm, kapizsgálom :B
Akkor tehát az utolsó feltűnés akkor lesz más, ha már kijelentkezett (motor által kiléptetett) állapotban frissítek valahol, vagy beleolvasok valamibe? Nem vagyok informatikus, úgyhogy ezt nem is értem már :F
IP-t is figyel?

Impossible is nothing

(#7443) Winner_hun válasza meroly (#7442) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ja.
úgyhogy ezt nem is értem már
De, már úgy néz ki hogy érted. Mindig ellent mondasz magadnak:P

Nem, cookie függő.
Belépésnél van egy olyan opció hogy ne korlátozzon a jelenlegi IP címre, ki kell pipálni és akkor nem fog kijelentkeztetni ha az automata kijelentkeztető előtt más IP címed lesz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7444) meroly válasza Winner_hun (#7443) üzenetére


meroly
veterán

Na hát ezért hagytam ott az informatikus szakot és mentem inkább villamosmérnöknek ;)
kösz (a türelmet is).

Impossible is nothing

(#7445) thomboy


thomboy
tag

Remélem jó helyre írok. Lehet már felvetették, de szerintem szükség lenne egy spoiler beállítási lehetőségre, főleg a Gamepod miatt. Nagyon idegesítő tud lenni, hogy véletlenül, de elkapom miről írtak a spoileres részben, hiába írták ki - még ha az off topicban van is.

Megeshet, hogy ez csak engem zavar ennyire, mindenesetre én meg tettem amit lehetett - írtam Nektek :DDD :R

| Trance 4ever |

(#7446) caizzz válasza thomboy (#7445) üzenetére


caizzz
aktív tag

..............................................................SPOILER>>>..........................................Elrejtendő..............................................................SPOILER>>>........................................tartalom

Sajnos ezzel a módszerrel nuku sortörés. Amúgy a "Konvertálatlan" gombbal lehet használni.

A megoldás tényleg egy általad is ajánlott "Spoiler alert" gomb lenne, amia kérdéses szövegrész fölé pakolna egy linket, amivel "lenyitható" a hsz kérdéses szakasza is.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#7447) caizzz válasza caizzz (#7446) üzenetére


caizzz
aktív tag

mod: Látom Ndruu már foglalkozott az üggyel, ő erre jutott. Az övő profibb, (meg gondolom nem reggel 7kor találta ki :P ), bár ott nbsp-vel van a köz kitöltve. (ALT+0160 )

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#7448) puttputt


puttputt
őstag

Esetleg nem lehetne megoldani, hogy a felhasználók maguk zárhassák a saját blogjaikat?
(Logout-Blog)
Régi téma ez, de nem volt még egyértelmű és hivatalos megnyilatkozás róla...
Sok problémát megelőzne, megoldana, ha úgymond maguk (is) moderálhatnák a saját területüket.
(Hiszen a mod.-ok azokban az írásokba - kivételes módon - ugye amúgy sem szerkeszthetnek bele.)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#7449) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Itt a képre kattintva direkt van a Logoutra küldve az ember? A Prohardver felirat miatt az új látogató a Prohardver.hu-t várná.

(#7450) puttputt válasza puttputt (#7448) üzenetére


puttputt
őstag

Kis kiegészítés:
A privát üzeneteknél nem lehetne "olvasottsági értesítőt" kérni... vagy automatizálni?
Mármint, hogy megkapta, majd megnyitotta-e az "áldozat" a levelet, amit küldtünk felé.
Köszönet.
(Akár mehetne ez úgy, mint a topikoknál... email-notifier megoldással.)

#7448: Értem én azt az álláspontot is. Viszont, ez kicsit olyan, mintha az embernek nem lenne "hatalma" a saját ügye felett.
Mármint, néha bizony nem ártott volna ez a funkció.
Nem akarok neveket (vagy inkább "nem nevet") mondani...
Ő is alkalmazta volna, legalábbis akarta.
Csupán erre céloztam.
Persze, lehetne nyugodtan mást is.
Nem a "modok" alkalmatlanságára.
Ők szépen lavíroznak itt, ebben az esetben is, mármint jól moderálgatnak legtöbbször.
Aztán, eldöntik. Ha nem, nem. :)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.