Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-11-30 08:36:14

LOGOUT.hu

ide várjuk a Prohardver! lapcsaláddal kapcsolatos fejlesztési javaslatokat
a bugokat, hibákat ne itt, hanem a Bugok a PH! lapcsalád oldalain topikban jelezzétek!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7751) Lenry válasza rudymester (#7746) üzenetére


Lenry
félisten

ezen cikkek/hozzászólások linkjei új formátumba lettek alakítva, a régi mód meg már nem működik

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7752) Kis Joe válasza Panther (#7750) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Ez furcsa....
De csak azon a gépen van ilyen gond, semelyik másikon....
Azért köszönöm az eddigi próbákat.... :R :R

Más:
Azt nem lehetne megoldani valahogy hogy iPhone-ról is lehessen képeket feltölteni?

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#7753) Robaj válasza Kis Joe (#7752) üzenetére


Robaj
addikt

A probléma az, h. ff és ie alatt is a ctrl + egérgörgővel kicsinyítettél az oldalon, ez látszik az általad feltett képen:
Az oldal 874px széles, és ez csak a fent említett ok miatt lehet.

A CTRL + 0 együttes lenyomása, vagy a CTRL gomb lenyomása és vele az egérgörgő felgörgetése megoldja a problémát.

UI: ugyanez explorer alatt is

[ Szerkesztve ]

(#7754) D1Rect


D1Rect
félisten

Ennek itt lesz a helye:

Én mint aki kb. annyit ért a fényképezéshez, hogy hogyan kell megkeresni azt a felét amelyikkel fényképez, szívesen olvasnék jóval kommerszebb gépekről teszteket.

Olyasmire gondolok mint a proci tesztek 40K-ig, meg 20K-ig. Csak fényképezőgéppel.
Tudom fotós szemmel nincs gép 150K alatt, de átlagsmucig szemmel ez bezony rengeteg.

(#7755) Undoroid válasza #40835072 (#7735) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Biztosan vannak ennél égetőbb problémák is!Türelem!

* * *

A következő két dolog a mai napon jutott a fejembe:

1.: Ha valahol a Fórum oldalain van egy odaillesztett kép (amire klikkelve van elérhető nagyobb méretű kép) azt valamilyen módon jelezni kellene,ha már a PH!-rendszer elintézi az autómatikus átméretezést!A kép alá tehetne a rendszer egy jelet vagy szöveget,hogy van nagyobb méretű kép is!Itt-ott elfelejtik jelezni a cikk/szöveg írói...

2.: Hirdetéseknél pedig az adott hirdető adatlapján szerepelhetne az " összes hirdetése " gomb is!Ezzel -nem utolsó sorban- hatékonyabban ki lehetne szűrni a duplázó-triplázó hirdetőket is!Továbbá a megbízhatóságára utaló gomb is szerepelhetne...

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#7756) Nyugdíjas válasza Snowy_owl (#7732) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Van egy speciális karakter (az Apple logoja), ami nem jelenik meg csak Mac-en. Ezért látsz egy nézetet.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#7757) domperke válasza Nyugdíjas (#7756) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

a pannon mostantól telenor

Szerintem átkéne írni a pannonos topikokat telenorra....legyünk aktuálisak. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#7758) Winner_hun válasza domperke (#7757) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7759) Kis Joe válasza Robaj (#7753) üzenetére


Kis Joe
aktív tag

Szia!
Megoldódott. Tényleg az volt a baj.
Köszi a segítséget!
Üdv

Kis Joe felhasználónak 118 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!  phmegbizhatosag.atw.hu - Mindig ellenőrizd!

(#7760) concret_hp


concret_hp
addikt

ingatlanapróra külön reg kell, vagy miért nem tudok belépni?

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#7761) #40835072


#40835072
törölt tag

Szerintem hasznos lenne ha valakinek rámegyünk a felhasználójára pl ITT akkor lehetne egy olyan gomb hogy "....Felhasználó termákei....." és így sokkal egyszerűbb lenne, és ha valaki duplán hirdet akkor azt is könnyebb belinkelni :DDD

amúgy volt már olyan javaslat ami bevált?

(#7762) Parci válasza concret_hp (#7760) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

igen, az külön kód sajnos.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7763) Winner_hun válasza #40835072 (#7761) üzenetére


Winner_hun
félisten

Volt is, van is, lesz is.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7764) Lenry


Lenry
félisten

ebben a topikban felmerült egy adatvédelmi igény, hogy az egyébként is captcha mögött lévő adatokat (email cím, stb) csak a regisztrált tagok olvashassák.

megoldható lenne-e ez?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7765) Winner_hun válasza Lenry (#7764) üzenetére


Winner_hun
félisten

Inkább beállítás az adatlapon hogy mindenki láthassa, csak regisztráltak vagy senki se.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7766) dqdb


dqdb
nagyúr

Meg tudnátok valósítani egy olyan oldalt, amelyik visszaadná, hogy az éppen bejelentkezett felhasználónak hány olvasatlan privát üzenete van? Ehhez a user JS-hez jönne jól a funkció. Most az oldal forrásából szedem ki az információt, de ez a háttérben frissítés miatt mindig módosítja a legutolsó aktivitás időpontját (és az egyik lezárt topiknál elrontja a lekérdezések számát).

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#7768) Gergő_ válasza dqdb (#7766) üzenetére


Gergő_
őstag

nem teljesen értem ennek a hasznát. az emailemre annak rendje és módja szerint jön az értesítő,de érdekelne ez is, valószínűleg nem értem a lényegét.

(#7769) Fecogame


Fecogame
veterán

Javaslat:

Alapelvek

a mértéktelen UP-olást: topikonként napi 2 UP megengedett!

Ennek már nincs jelentősége. ;)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#7770) ViZion


ViZion
félisten

Sziasztok, javaslataim, kéréseim lennének.
Oldalt, az itt szóltam hozzá részen (és a kedvenceknél is) lehetne-e, hogy a fórum linkje nem ez első, hanem a legfrissebb hsz-eket nyissa meg?
A másik a belépés: szinte minden rész külön kéri, ezt nem lehetne összevonni valahogy, és ha Prohardver.hu oldalon belépek, akkor logout, fórum, stb. menne, nem kellene belépegetni. Céges gépnél macera ám, mert nem ment jelszavat a FF, és mindig újra minden lapon...

A címlapon lehetne több kiemelt fórumtémát felsorolni, szerintem hely van, had' kattintsanak a népek :)
A Gamepod, logout, ITCafe dobozok is lehetnének nagyobbak, h több hír legyen szem előtt, mert jön 2-3 friss, és már le is maradok vmiről :) esetleg aljára egy lenyílós listában a további 5-6 korábbi hír megjelenne? Nem tudom kinek mennyire tetszene, ez csak ötlet volt.
További szép napot!

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7771) lsc válasza ViZion (#7770) üzenetére


lsc
nagyúr

Oldalt, az itt szóltam hozzá részen (és a kedvenceknél is) lehetne-e, hogy a fórum linkje nem ez első, hanem a legfrissebb hsz-eket nyissa meg?
Oldalt van egy beállításaim rész, ott be tudod állítani.

[ Szerkesztve ]

Az élet kegyetlen .

(#7772) Ndruu válasza lsc (#7771) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Pontosabban Beállításaim, Fórumhozzászólások, Kezdő blokk, utolsó.
ViZion: Belépésnél pedig használd a Kompatibilis beléptetést és ha több helyről is bejelentkezve szeretnél maradni, akkor az ennek megfelelő pontot is pipáld be.

Harrrr!!!!

(#7773) ViZion válasza Ndruu (#7772) üzenetére


ViZion
félisten

uhh, köszönöm Nektek... ez jó így.
A kompatibilis beléptetést soha nem pipáltam, azt gondoltam az akkor kell, ha vmiért normál nem megy... kipróbálom majd, köszönöm!

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7774) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Egy öltet:
Ha megnyomom a hozzászólásnál a link gombot, és URL van a vágólapon akkor automatikusan illessze be.
Kis apróság, de jól jönne néha :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#7776) Lenry válasza Enszuke (#7775) üzenetére


Lenry
félisten

én már annak is örülnék, ha címkézhetném a privátos partnereket, és aztán ezeket kereshetném.
totál esélytelen többszáz ember közül kikeresni valakit, ha csak a témára, vagy a bizniszelt árura emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7777) SimonYana


SimonYana
addikt

Meg tudná valaki mondani minek a kódot beütni ahhoz , hogy megnézzem mások adatait , ha azt olyan is megnézheti aki nem regisztrált!??
Gondolom az adathalászok miatt lett kitalálva , de nyugottabb lennék , ha legalább olyan hívna fel aki regisztrált nem pedig akárki aki ide téved! :R

® SimonYana ®

(#7778) D1Rect válasza SimonYana (#7777) üzenetére


D1Rect
félisten

Írd be a telefonszámhoz, hogy Pü-ben kérhető. ;)

(#7779) brd válasza SimonYana (#7777) üzenetére


brd
nagyúr

Nekem talán már a regisztráció óta kint van a telefonszámom (az biztos, hogy több éve). Emlékeim szerint eddig egyetlen olyan hívást nem kaptam, aminek ne lett volna értelme.
Az e-mail címedet pedig ha nagyon akarja valaki, akkor 2 perc alatt regisztrál. Más, érzékenyebb adatot pedig nem kell odaírni. ;)

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#7780) Taru válasza brd (#7779) üzenetére


Taru
tag

Abban viszont van valami, hogy ha bárki megnézheti az adataidat (akár regisztrált akár nem) akkor mi értelme a kódolásnak? Ennyi erővel kin lehetne kódolás nélkül is. Engem nem annyira zavar az egész, én sem kaptam sok olyan telefont aminek nem volt értelme, csak a logikát nem értem.

(#7781) Winner_hun válasza Taru (#7780) üzenetére


Winner_hun
félisten

Robotok miatt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7782) Thrawn válasza Winner_hun (#7781) üzenetére


Thrawn
félisten

Tiltakozom! :P :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#7783) Lenry válasza Thrawn (#7782) üzenetére


Lenry
félisten

miért, nálad nem működik?
dehogyisnem
na ugye :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7784) Thrawn válasza Lenry (#7783) üzenetére


Thrawn
félisten

Nekem nem kell kódot beütni :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#7785) brd válasza Taru (#7780) üzenetére


brd
nagyúr

Ugyan nem lehetetlen megoldani, de az a 4 db, beírandó karakter eléggé megnehezíti a tömeges gyűjtést.

The only real valuable thing is intuition.

(#7786) maláj


maláj
őstag

PM-ek csoportosíthatósága jó lenne :K

(#7787) ViZion


ViZion
félisten

extrém kérésem lehet-e?
Nem baj, akkor is érdeklődnék.
A Logout lehetne-e középre zárt, mint a többi? Szélesvásznon zavaró.
További kérésem/kérdésem még: a fórum design mindig az adott oldal stílusát veszi fel. Megoldható lenne, h pl. a beállításokban válasszak egyet, és mindig azt töltse be?
Köszönöm. További szép napot!

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7788) Lenry válasza ViZion (#7787) üzenetére


Lenry
félisten

a Feuerfuchsba installálod eztet itten, aztán beleapplikálod emeztet jól.
örömboldogság

(#7784) Thrawn: akkor rossz a script ;]

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7789) ViZion válasza Lenry (#7788) üzenetére


ViZion
félisten

persze, lehetne stylish-al is, de én default akarom :) Legyen több ami jobb!

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7790) SimonYana válasza D1Rect (#7778) üzenetére


SimonYana
addikt

Fantasztikus ötleteid vannak!
És ha nem vagyok a gépnél?
Nekem ez az előnyöm , hogy azonnal intézem , ha van rá mód!

® SimonYana ®

(#7791) SimonYana


SimonYana
addikt

Nem tudom ide illő téma e , de már jó ideje nincsenek jóvá írva a kért piros pontjaim!
Ne vegye senki magára , de ha teljesen feleslegesen kérjük akkor legalább szóljatok , hogy ne kínlódjunk a kéréssel , mert úgy sem foglalkozik vele a kutya sem!
Köszönöm a megértést és reménykedem benne , hogy változni fog ezen a területen is a PH.!

® SimonYana ®

(#7792) D1Rect válasza SimonYana (#7790) üzenetére


D1Rect
félisten

Elnézést kérek, mert megosztottam veled azt a módszert ami nekem bevált, ígérem legközelebb nem fordul elő. :R

(#7793) Hiperwolf


Hiperwolf
tag

Remélem még más nem írta, de az adatlap módosításánál a beviteli mezők hosszúsága nagyobb, mint az oldal szélessége, ezért, ha túl hosszú szöveget írok be, akkor nem látom a végét.

Kérjük javítani. :K

"Nem a Thinkpadről hiányzik a touchpad, hanem az összes többi laptopnak nevezett ipari hulladékról a trackpoint." by BZS

(#7794) puttputt válasza SimonYana (#7791) üzenetére


puttputt
őstag

Akár lehetne "gombnyomásos" is (piros/fekete), /1-5 pontig terjedő szavazással/.
Bár, ahogy emlékszem, ez már régóta tervbe van véve.
Akkor is maradna ugyan "fakultatív", de legalább időhiányra nem lehetne fogni.

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#7795) #40835072 válasza Winner_hun (#7763) üzenetére


#40835072
törölt tag

hol? :F

(#7796) madstunt


madstunt
addikt

Lenne egy olyan felvetésem hogy a flamerektől nemlehetne a hsz számlálóhoz valami mínuszolót jozzárakni? marha egyszerű módja a szakmai hsz gyűjtésnek kisebb flamewarokban résztvenni.

(#7797) Winner_hun válasza #40835072 (#7795) üzenetére


Winner_hun
félisten

Itt a PH-n. A kérdésedre válaszoltam..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#7798) ViZion


ViZion
félisten

Lehet arra kitalálni vmit, ha több hsz-ra szeretnék összevonva válaszolni, akkor ne kelljen a neveket kopipésztelni (érzékeny picit, és a név mellé az egész sort kijelöli), hanem másik néven válaszra kattintva a szerk. idő lejárta előtt az utolsó hsz-em bővitse ki?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7799) Phvhun


Phvhun
őstag

Meg lehetne oldani hogy a kedvencek mellett legyen 2 plusz gomb ? ( ugrás az utolsó hosszászólásomhoz, ugrás a topik végére )

Szerk : "ugrás az utolsó hosszászólásomhoz" erre most olvastam hogy van megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#7800) sgergi válasza Phvhun (#7799) üzenetére


sgergi
veterán

A második kéréshez megoldásként be lehet állítani a Beállításoknál, hogy időrendben listázza a hozzászólásokat, és akkor minden topik az utolsó hsz-el kezdődik nem csak a kedvencek.

Az elsőhöz pedig az Itt szóltam hozzá lista bővítése jó lehet, hiszen ott rögtön tudsz ugrani az utolsó hsz-edhez. (persze, ha nem használsz egyszerre sok topikot)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.