- bambano: Bambanő háza tája
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- lkristóf: Prohardver fórum userscript – hogy lásd, mikor neked válaszoltak
- Sapphi: StremHU | Source – Self-hostolható Stremio addon magyar trackerekhez
- MasterDeeJay: RAM gondolatok: Mennyi a minimum? DDR3 is jó?
- Kókuszdió: Ryzen ( Zen4 / Zen5) – amikor a „normális működés” magyarázatra szorul
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- sziku69: Szólánc.
-
LOGOUT
iPad topik összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Berci77
tag
Nem, tényleg ne felejtsük el, a Pencil több, mint 3x annyiba kerül (ezt nyilván mindenki meg tudja nézni, és tud mérlegelni, ezért nem hangsúlyoztam). Éppen ezért vettem először még a 9-es iPad-hez az ESR-t. Aztán elegem lett abból, hogy jegyzetelek egy értekezleten, majd mikor pár perc után ismét írnék vele már kikapcsolt, akkor tapicskolom a tetejét, nyilván nem kapcsol be, mert túl gyorsan nyomogatom (vagy lassan, vagy nem elég határozottan), ismét póbálkozom, ok, most bekapcsolt, lehet írni. Közben lemaradtam 2 mondatról. Nem mondom, hogy élhetetlen, de nekem most az iPad (A16)-hoz nem volt kérdés, hogy veszek egy Pencilt. Másnak meg lehet, hogy jobban bírják az idegei.
Nem, nincs mód az iPad-en megnézni a %-os töltöttséget (mint a Pencilnél), csak 3 led jelzi, mondjuk nekem ez bőven elég volt, csak sajna ha már csak 1 led világított, akkor nem bírt ki egy jegyzetelősebb értekezletet, ezért ha merült 2 ledesre, már dugtam is töltőre, ahogy tudtam. Nem olyan elegánsan van megoldva a töltőcsatlakozó sem, mint a C-s Pencilnél, hanem csak egy pirinyó gumidugó védi a nyílást, kész csoda, hogy még nem hagytam el, mert nem adtak hozzá tartalékot.
És még egy bosszantó dolog: míg töltőn volt, addig nem lehetett rendesen írni vele, szakadozott a vonalvezetés, kihagyott a ceruza. Ezt nem tudom hova tenni. A Pencilt még nem próbáltam töltés közben használni. Illetve van még egy szempont, de azt nem akarom ide a közösbe írni, privátban elmondom, ha érdekel.
Tényleg azt gondolom, hogy jegyzetelni mindenképpen a Pencilt javasolnám, bármely alternatívát max eseti használatra.
Új hozzászólás Aktív témák
- bambano: Bambanő háza tája
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- iPhone topik
- TCL LCD és LED TV-k
- Amit látnod kell 80’ – 90’ évek, egész estét betöltő mozi filmjei.
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Autós topik
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- További aktív témák...
- Dell Latutide 7270, 7280, i5- i7, 8GB RAM, 256gb ssd, EU bill., számla, 6 hó gar - több db
- HIBÁTLAN iPhone SE 2020 64GB White -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4307, 100% Akksi
- 193 - Lenovo Legion 5 (15IRX10) - Intel Core i7-14700HX, RTX 5070 (ELKELT)
- iPhone 17 256 GB Sage - Bontatlan !! www.stylebolt.hu - Apple eszközök és tartozékok - Számlás
- Bomba ár! HP EliteBook 8440P - i5-540M I 4GB I 250GB I DVDRW I 14" HD I Cam I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

