Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31901) psg5 válasza kalanchoe (#31898) üzenetére


psg5
veterán

Semmi hibajat nem latom toltonek.

F.K.T.

(#31902) psg5 válasza Sgr_A (#31900) üzenetére


psg5
veterán

Megprobaltam telefon toltovel. Semmi.

F.K.T.

(#31903) SharpSA válasza SharpSA (#31894) üzenetére


SharpSA
veterán

Sőt, az USB-C-s hubon levő monitoron és vezetékes hálózaton kívül még a Creative 5.1-es hangkártyát is felismerte és azon szólt a hang.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#31904) moleculez válasza psg5 (#31897) üzenetére


moleculez
veterán

Én fogpiszkáloval szoktam takaritani, több dzsuvát szed fel. Meg magáról a csatlakozótűkről is leszedi. Akksi mikyen állapotban van?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#31905) kalanchoe válasza Sgr_A (#31899) üzenetére


kalanchoe
senior tag

a kábelre gondoltam, utólag látom, hogy elírtam, my bad :R

(#31906) consono válasza moleculez (#31904) üzenetére


consono
nagyúr

Jobb a fogpiszkáló, azzal biztosan nem zársz rövidre sem semmit. A szöszöket meg jól kiszedi...

"In God we trust. All others must bring data"

(#31907) psg5


psg5
veterán

Továbbra sem tudom bekapcsolni. Szerviz?
Valtoztassam meg az osszes jelszavamat? Tippem szerint akkumulátor tönkrement. 18 ezerert látom cseréjét.

F.K.T.

(#31908) Alex91 válasza psg5 (#31907) üzenetére


Alex91
félisten

Az ipad toltojevel probaltad mar tolteni a telefonod? Az jo?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#31909) smc válasza psg5 (#31907) üzenetére


smc
addikt

Egyszer nekem is csinált ilyet de valahogy gépredugva magához tért. :F

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#31910) Sumptuous válasza psg5 (#31907) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Próbáld meg naaagyon hosszan nyomni a bekapcsoló+home gombot. 40-50 másodpercig. Miközben töltőn van. Ha semmi, akkor próbáld meg rádugni számítógépre. Ha nem jelenik meg új eszközként, vagy egyáltalán nem látod sehogy a gépen, akkor mehet a szervíz.

Szerk.: Közben smc megelőzött. :R

[ Szerkesztve ]

(#31911) psg5


psg5
veterán

Illetve honnan tudom meg az imei szamot? Serial szám a dobozon rajt van.

#31910: probaltam (bár nem apple gép) de nem latja.

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#31912) Sgr_A válasza psg5 (#31911) üzenetére


Sgr_A
addikt

Szerintem ha wifi only akkor nincs imei szám

(#31913) Kaba válasza psg5 (#31911) üzenetére


Kaba
veterán

Beállítások-info-szériaszám,alatta lenne az imei,ami valóban csak celluláros ipadon van.

[ Szerkesztve ]

(#31914) psg5 válasza Kaba (#31913) üzenetére


psg5
veterán

Ok. Hivtam apple caret, kuldik a szerviz elerhetosegeket es hogy mit tegyek mielott leadom.

F.K.T.

(#31915) psg5


psg5
veterán

Na megjöttem. Beszéltem hivatalos szervizzel. Hivatalos szerviz nem javít gari időn túl Ipadet vagyis keresnem kell valakit aki "csak úgy" javítja, cseréli az aksit (valószínűleg)...nem túl biztató...kicsit meg is döbbent.

F.K.T.

(#31916) Alex91 válasza psg5 (#31915) üzenetére


Alex91
félisten

Ez most komoly? :W

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#31917) tuzpenge válasza psg5 (#31915) üzenetére


tuzpenge
őstag

Na neeee ez komoly? Istyle, icenter nem javít ipad-et gari időn túl???? Mit mondtad mi a különbség a gari időn belüli, és utáni javítás között, azon kívül hogy legombolnak egy pár gurigával?????

ˣ

(#31918) psg5 válasza tuzpenge (#31917) üzenetére


psg5
veterán

https://www.icentre.hu
Velük beszéltem. Ő az egyik akit megadott az Apple Care.
Azt mondták, hogy térítés ellenében Ipadeket nem javítanak.

Nekem amúgy is macera, mert kellene jövő hétre, de90km-re lakom Fővárostól...hát még így, hogy keresnem kell nem hivatalos utat.

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#31919) smc válasza tuzpenge (#31917) üzenetére


smc
addikt

Az hogy ők kvázi kicserélik az egész tabletet egy újra, nem javítanak.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#31920) Noxy válasza psg5 (#31918) üzenetére


Noxy
veterán

[iPad szerviz árlista]
(Google 5mp alatt megtalálta.)

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#31921) tuzpenge válasza smc (#31919) üzenetére


tuzpenge
őstag

Magyarul arconköpik magukat (mármint az apple) és hót hülyére veszik a vásárlóikat (már akit tudnak). Megy a nagy duma a karbonlábnyomról, meg emiatt a töltő / füles elhagyásról, közben meg egy akkucsere miatt dobd ki az eszközöd és vegyél újat! Persze én már ez első perctől kezdve tudom hogy mekkora álszent kapitalista cég ez is, de undorító amit az utóbbi időben művelnek....Na mind1.

ˣ

(#31922) psg5 válasza Noxy (#31920) üzenetére


psg5
veterán

Igen koszi, kozben ezt megtalaltam. Viszem is.

Megváltoztattam minden felhőelérési jelszavamat (kivéve Apple ID hez tartozót) ez így elegendő?

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#31923) smc válasza tuzpenge (#31921) üzenetére


smc
addikt

Minden gyártó ebbe az irányba tart, leginkább az alkatrészek lenyúlása miatt. :)

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#31924) mazsiii92 válasza psg5 (#31922) üzenetére


mazsiii92
aktív tag

Szia! Nekem már volt ilyen gondom egy 5. generációs iPaddel, nem az akksi lett kuka hanem a töltésvezérlő ami az alaplapra van forrasztva, azt javítani meg macera és nem is nagyon vállalják szinte sehol. Sok jót nem jósolok.. de ne legyen igazam. Legrosszabb esetben eladod alkatrésznek.

iPhone 13 Pro + Watch Ultra 2 + MacBook Air M1 + AirPods Pro 2 + PS5

(#31925) zsírsámán


zsírsámán
senior tag

Sziasztok! Nagymamámnak szeretnék venni iPad-et, első sorban fényképek nézegetésére és videotelefonálásra. Használtakat nézek, ha mégsem jönne össze a dolog, ne legyen túl nagy bukó. Ezekre a funkciókra használható egy mini 2 vagy egy iPad 4? A Cellular verzióknak van valami ismert típushibája ezeknél a régebbi modelleknél? :R

(#31926) Alex91 válasza zsírsámán (#31925) üzenetére


Alex91
félisten

Azokat ne vedd...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#31927) zsírsámán válasza Alex91 (#31926) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Valahogy éreztem :DDD . Melyik lenne ár-érték arányban a legjobb modell, ami erre a célra használható lenne?

(#31928) Kaba válasza zsírsámán (#31925) üzenetére


Kaba
veterán

Szerintem ipad 5 vagy ipad 6 legyen.Amennyiben nem sürgős a dolog figyeld az ajánlatokat,többször is jó áron lehet őket megvenni,lehet karácsony után akik újat kaptak a régit eladják.

[ Szerkesztve ]

(#31929) zsírsámán válasza Kaba (#31928) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Köszi, akkor várok vele még egy kicsit.

(#31930) psg5 válasza mazsiii92 (#31924) üzenetére


psg5
veterán

Szia! Most varok, beadtam vizsgaljak. Sajnos igen nem biztos hogy aksi vagy csak aksi...

F.K.T.

(#31931) Kaba


Kaba
veterán

A Telekomnál megint van iPad 8 készleten.

(#31932) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

Valószínűleg alaplapi hiba vagyis gondolom tobb lesz majd, mint egy aksicsere ( még árat nem tudoj) a javitas Ipad 2017. Megéri vagy ebbe már ne ruházzak?

F.K.T.

(#31933) Alex91 válasza psg5 (#31932) üzenetére


Alex91
félisten

Probald eladni alkatresznek, azt vegyel helyette egy masikat...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#31934) psg5 válasza Alex91 (#31933) üzenetére


psg5
veterán

30-40 korul lenne a javitas. Nem tudom ez talan hatareset.

F.K.T.

(#31935) Alex91 válasza psg5 (#31934) üzenetére


Alex91
félisten

Te tudod... Azert kerdezd meg, hogy mennyit adnanak erte a szervizben. Aztan majd szamolsz, hogy a javitasi koltseg+amennyiert atveszik mire lenne eleg.

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#31936) psg5 válasza Alex91 (#31935) üzenetére


psg5
veterán

Koszi! Ez jo otlet ha ilyet csinal a szerviz.

F.K.T.

(#31937) Alex91 válasza psg5 (#31936) üzenetére


Alex91
félisten

Ha csinal, nem tudom... De lehet, hogy hirdetesi oldalakon is van, aki vesz hibas gepeket...

[ Szerkesztve ]

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#31938) Jaded válasza psg5 (#31934) üzenetére


Jaded
senior tag

Kb annyit is ér már az az iPad.

Renault Megane IV Limited

(#31939) viperabácsi


viperabácsi
addikt

Üdv srácok !Van egy olyan gondja cimbim feleségének , hogy bele ejtette a vízbe az iphonját.Meghalt. vett egy cellurálos ipad-ot . Próbálna apple id-val belépni sim nélkül ,nem engedi. Küld kódot a régi telóra. Hogy lehet megoldani másik apple készülék nélkül ?

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#31940) Cyberbeni válasza viperabácsi (#31939) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Szolgáltatótól kér másik SIM kártyát, amit belerak egy random telefonba és rányom arra, hogy nem kapta meg a kódot és hogy küldje a telefonszámra SMS-ben.

[ Szerkesztve ]

(#31941) viperabácsi válasza Cyberbeni (#31940) üzenetére


viperabácsi
addikt

Van másik telefon csak nem iphon , hanem sony
Gondolom akkor arra tud kapni sms-ben kódot a telefonszámára.

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#31942) Noxy válasza viperabácsi (#31941) üzenetére


Noxy
veterán

Bingooooo. Mivel az SMS-s tök mind 1 hogy iphone, vagy sony telefonra megy.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#31943) psg5


psg5
veterán

Ha apple id belépést megvaltoztattak tavolrol akkor nem tudnak belépni szerviz?
Mit tegyek még osszes jelszo megvaltoztatasan kivul hogy biztonsagban tudjam szemelyes dolgaimat?

F.K.T.

(#31944) viperabácsi válasza Noxy (#31942) üzenetére


viperabácsi
addikt

Köszi mindkettőtöknek
:R

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#31945) psg5 válasza psg5 (#31943) üzenetére


psg5
veterán

Pl hol va menti apple azokat a jelszavakat amiket ujnyomattal azonnal bevisz? Azokat hogy tilthatom?
Illetve ki kell/lehet jelentkezni tavolrol mindenbol?

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#31946) tomiii007


tomiii007
senior tag

Vettem egy ilyen usbC-lightining adaptert [link] , hogy ipad air 4-hez tudjak csatlakoztatni gyári iphone fulest, DE sajnos nem mukodik headsetkent....
Maga az atalakito mukodik, mert ha csak toltest dugok ra akkor tolt, de headsetkent nem jo.

tud valaki olyan atalakitot ami fixen mukodik iphone headsettel?

(#31947) moleculez válasza psg5 (#31945) üzenetére


moleculez
veterán

Az az icloud jelszavad mogott van. Azt sem kell megváltoztatni, csak 2 lépcsős azonosítást bekapcsolni, aztán nélküled nem lépnek be.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#31948) psg5 válasza moleculez (#31947) üzenetére


psg5
veterán

Ezt PC-ről hol állítom? Apple Id-be belépésnél kétlépcsős van mert küldi telefonra a kódot, de icloud-ot itt belépve nem látom. Apple Id-ben látom, hogy kétlépcsős bekapcsolva, de azt kapcsolni nem tudom és azt írja, hogy a biztonságos eszközökre is elküldi a kódot.
De talán az eszközöknél kivettem magát az Ipadet, így már nem biztonságos eszköz ha jól értem.

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#31949) moleculez válasza psg5 (#31948) üzenetére


moleculez
veterán

Csak jelentkezz ki az iPadból, minden amihez jelszó kell az kérni fog jelszót. De nyugi, a szervizeseknek kissebb gondjuk is nagyobb annál, mint az emaileid olvasgatása ;)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#31950) psg5 válasza moleculez (#31949) üzenetére


psg5
veterán

Köszönöm! Ez megnyugtató. :) Fôleg ha alaplap ment tönkre ha jol ertem akkor ujra kell "szoftverezni" is.

F.K.T.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.