Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20051) hszilard666 válasza Csabee. (#20050) üzenetére


hszilard666
veterán

Ott valami nem kosher, járt nálam 10.5 ös, semmi lagg nem volt, most egy 12.9 esem van 2017 es, itt sincs semmi gáz.

mod:
Szabad hely van az eszközön?

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#20052) Csabee. válasza hszilard666 (#20051) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Persze 40gb. Nem èrtem mièrt csinálja sokszor.

Üdv: Csabee.

(#20056) Csabee. válasza #05304832 (#20054) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nem értem.. majd rebootolok egyet hátha. De akkor sem szabadna ilyeneket csinálnia.

Üdv: Csabee.

(#20057) Romvr válasza Csabee. (#20056) üzenetére


Romvr
őstag

Nekem a 9,7 pro laggolt tegnap vagy 20 percig miután 11.4-re frissítettem. Már tiszta ideg voltam hogy Factory-t kell nyomnom a végén mert annyira elrontott valamit, de egy hard reset után megszűnt a gond. A 11.3 nálam ette az akkut kétpofára ezért tettem próbát a beta-val, de most az is jónak tűnik.

Tényleg nem a legstabilabb rendszer az iOS 11. Szerintem eddig a 10-es volt a leghasználhatóbb, kár hogy nem abban az irányban mentek tovább. :(

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#20058) Csabee. válasza Romvr (#20057) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Remélem az ios12 tényleg kevés újdonsággal de stabil rendszer lesz.

Üdv: Csabee.

(#20059) ittakary válasza Csabee. (#20058) üzenetére


ittakary
nagyúr

ebben én is nagyon reménykedem

(#20060) leslieke válasza ittakary (#20059) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Sokan reménykednek.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20061) dvd_R+


dvd_R+
őstag

Sziasztok
Lenne egy Ipad 2 (A1396) Típusú Tablet aminek sajnos össze tört a kijelző üvege, a kijelző hibátlan és így is működik minden új lenyomást érzékel, de törött :DDD ezért szeretném lecserélni.

Itthon 20E ft alatt nem igazán csinálják meg amit picit drágának tartok :B ezért rá néztem youtuben hogy kell lecserélni és eléggé egyszerűnek tűnik, szóval úgy döntöttem megcsinálom én, Ebay-en kötöttem ki és ezt találtam: [link]

Az lenne a kérdés hogy a linken lévő első két találatt között mi a különbség? Azon kívül hogy az egyik 2E FT a másik majdnem 4 :D
Mert ha ugyan az mind kettő és mindkettő kompatibilis a fentebb megnevezett tablettel akkor az olcsóbbat választanám.
Előre is köszönöm a választ :R

[ Szerkesztve ]

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#20062) ittakary válasza dvd_R+ (#20061) üzenetére


ittakary
nagyúr

[link]- ezeket is nézegesd :D ne csak azt hogy 2ezer...

(#20063) dvd_R+ válasza ittakary (#20062) üzenetére


dvd_R+
őstag

Szia
mire gondolsz? fentebb írtam hogy youtuben megnéztem és nem tűnik túl nehéznek (legalább is nekem)

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#20064) ittakary válasza dvd_R+ (#20063) üzenetére


ittakary
nagyúr

Hopp akkor ezt nem olvastam. Ha van hozza afginitasod akkor hajra.

Mi a kulombseg a 2k es 4k digitozer kozott? Ebayen amugy nagyjabol ugyanazt kapod pelda kedveert 300-ert es 1200ert is. Kicsit lutri a rendeles.

(#20065) fityere


fityere
senior tag

Sziasztok.

Ipad 2018-as vagy Ipad pro 10.5 nézegettem. Érdekelne, hogy pl az Affinity Photo hogy fut az Ipad 2018 raw fájl szerkesztésénél ?

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#20066) dvd_R+ válasza ittakary (#20064) üzenetére


dvd_R+
őstag

Szóval akkor azt mondod hogy a 4E ft os ami németből jön ugyan az lesz mint a kinából érkező 2e ft-os ?
Minőségben mindenben?
Illetve ha itthon elviszem egy ilyen szervizbe ott jobb minőségűt tesznek bele ? :F vagy ugyan ezt teszik bele ? :F

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#20067) dvd_R+ válasza dvd_R+ (#20066) üzenetére


dvd_R+
őstag

Esetleg rossz helyen teszem fel ezeket a kérdéseket ?:D van másik topic ahol tudnának segíteni ebben? :F

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#20068) moleculez válasza dvd_R+ (#20067) üzenetére


moleculez
veterán

Szerviztől függ, van ahol simán egy 2ezrest raknak bele, de ne feledd a munkadíjat pl. De amúgy kb ugyanaz a 2 és 4 ezres, van pár fajta utángyártott kijelző a piacon, azonos gyártmányom belül is lehet minőségbeli szórás.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#20069) Troy. válasza moleculez (#20068) üzenetére


Troy.
addikt

Sziasztok!

Ipad (2018) 32GB-os verzióban mennyi a felhasználható tárhely?

üdv.

.

(#20070) dvd_R+ válasza moleculez (#20068) üzenetére


dvd_R+
őstag

Köszönöm a választ, Igazából most ott tartok hogy várom hogy a 25 apple javítással foglalkozó boltból legalább egy válaszoljon emailben hogy mégis ezért a 20-25E ft-os árért cserébe milyen minőségű üveglap cserét és digitalizert biztosítanak, de valahogy nem jön válasz :U :C

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#20071) Ragnar95 válasza dvd_R+ (#20070) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Lévén hogy hivatalos alkatrészt nem árul az Apple, így hacsak nem hivatalos Apple szerviztől kértél árajánlatot, ugyanúgy utángyártott kijelzőt fognak belerakni, mint amit te is meg tudnál rendelni ebayről. Az egyetlen különbség, hogy a szerviznek kötelessége 3hónap garit vállalni a cserélt alkatrészre, így esetleg ha 3hónapon belül megy tönkre az utángyártott kijelző, kötelesek cserélni és nem neked kell az ebayes eladóval szórakozni.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#20072) dvd_R+ válasza Ragnar95 (#20071) üzenetére


dvd_R+
őstag

Igen ez tiszta sor, de rablásnak tartom az egészet ebben az esetben ;] 2E ft os üveglapról beszélünk és 20+E ft os díjak :F Vicc Mindenesetre köszönöm az infot, én rendelem is akkor a jó kis Made in china 2E ft os üveglapot aztán lesz egy jó délutánom a cserével :DDD :R

Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#20073) NGA


NGA
addikt

(#20075) gzbotii válasza #05304832 (#20074) üzenetére


gzbotii
veterán

Négy hónapot vártál a rendelésedre? :Y
Az alatt simán kisporolod az itthoni árkullonbozetet, amennyivel itthon drágább. :D

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#20077) hszilard666 válasza fityere (#20065) üzenetére


hszilard666
veterán

Szia!
Én a pro ra szavaznék. Miért? Jobb kijelző, erősebb cpu, valamint nagyobb display, avagy picit jobb rajta dolgozni szerintem. Én is most vittem haza egy 12.9 est, szintén affinity photo ra használom (csak el kéne mennem fotózni :D) 5D mk2 vel készített raw képeket gond nélkül editálja.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#20079) univerzita válasza #05304832 (#20078) üzenetére


univerzita
addikt

Itt nincs feltüntetve a,,Other ". De ha ráteszed a iTunes -ra ott mutassa. Gondolom én.

(#20081) Noxy válasza #05304832 (#20080) üzenetére


Noxy
veterán

Az iOs rendszert, meg az others hozzá adod és nagyjából meg is van az 53.7 GB foglalt hely.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#20082) univerzita válasza #05304832 (#20080) üzenetére


univerzita
addikt

Van akinek a Other akár több GB-tot foglalhat. Most néztem a új iTunes már nem mutat Other -t. A 3uTools viszont igen,de nem jó adatot( nálam).

(#20084) fityere válasza hszilard666 (#20077) üzenetére


fityere
senior tag

Igen mar én is a Pro mellett döntöttem. Gondolom elég a 10.5. 64gb verziót néztem míg hasonló árban a 12,9 32gb és nem bontatlan. Felek a 32gb nem elég.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#20085) hszilard666 válasza fityere (#20084) üzenetére


hszilard666
veterán

Valamint a 32 es 2016 os, én olyat már nem vennék! :N

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#20086) fityere válasza hszilard666 (#20085) üzenetére


fityere
senior tag

Akkor marad a 10.5 pro. :R

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#20087) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Szép napot mindenkinek.

Használ valaki ssh alkalmazást ipad-on? Androidon a juiceSSH-t használom, valami hasonlót keresek ios alá is (kulcskezelés, snipplet-ek, stb.).

Ha valakinek van bevált program ajánlasa legyen szíves ne tartsa magában :)

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#20088) #95561216 válasza Troy. (#20069) üzenetére


#95561216
törölt tag

Alaphelyzetben nem tudom, de úgy hogy töröltem pár gyári appot, feltettem újakatmeg halom könyvet-et most 22-23 giga van szabadon.

(#20089) #95561216 válasza Pew (#20047) üzenetére


#95561216
törölt tag

Köszi a tippeket, így egy hét után kezdem megszokni. Következőnek tokot vennék hozzá (ipad 2018), majdnem rendeltem smart covert, szerencsére még időben rájöttem, hogy az csak egy mágneses felcsatolható vacak, nem rendes tok. Milyet/hol érdemes nézni?

(#20090) r3dsnake válasza #95561216 (#20089) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

"csak egy mágneses felcsatolható vacak, nem rendes tok"

Semmi mást nem tennék az iPademre.

(#20091) Alex91 válasza #95561216 (#20089) üzenetére


Alex91
félisten

[link], nekem ilyesmim van az Air 2-hoz. Szerintem ez eleg jo megoldas. A merev tokok repednek, a szilikonok koszolodnak, szinezodnek, a bor tokok zsirosodnak, szetvalnak (apple eredeti is).

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#20092) gzbotii


gzbotii
veterán

Az idén bemutatott iPadről mi a vélemény?
Van aki esetleg már vett ilyet?
Lehet jó upgrade lenne a Mini 2 után.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#20093) Alex91 válasza gzbotii (#20092) üzenetére


Alex91
félisten

Imho jo vetel...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#20094) Pew


Pew
tag

Nekem innen van. [link] Nagyon minőségi(meglepően), és elég olcsó. Nekem ebből a szürke szövet textúrás elöl hátul 10,5 es penciles tok van. Annyi hogy drága a postaköltség Amerikából, de az a röhej hogy még így is olcsóbban jött ki mint bármelyik itthoni. ( 4 ezer volt a tok, és ugyanennyi a szállítás...) Én ezt tudom ajánlani, ezek között nézz szét, van mindenre, több féle.

gzbotii
Lényegében kapsz egy butított pro-t pencil támogatással. 115 ezerért. Akinek drága a pro, annak best buy, de tényleg. Csodálkozom, hogy ilyet ad ennyiért az apple :DD

[ Szerkesztve ]

(#20095) norbi2010 válasza gzbotii (#20092) üzenetére


norbi2010
őstag

Nekem volt 2017-es, de az lényegében csak teljesítményben különbözik az újtól. Annyi pénzért szerintem teljesen jó, az hogy nem laminált a kijelző elég zavaró tud lenni, de szerintem a Mini 2-nek sem az, szóval az fel sem tűnik majd szerintem.

(#20097) moleculez válasza #05304832 (#20096) üzenetére


moleculez
veterán

Amúgy miben van lebutítva, ami annyira lényeges?

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#20099) norbi2010 válasza moleculez (#20097) üzenetére


norbi2010
őstag

Pl. kijelző 120hz vs 60 ég és föld.

(#20100) szabogabor10 válasza moleculez (#20097) üzenetére


szabogabor10
veterán

- sima 60 Hz-es panel (120 Hz után laggolósnak látszik, ég és föld)
- kisebb kijelző, szélesebb káva továbbra is
- 1st gen Touch ID
- tükröződésgátló réteg hiánya
- gyengébb előlapi kamera

Soha nem vennék a Pro után ilyent.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.