Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13701) Sakab


Sakab
senior tag

Közben keresgetek, elvileg több video van arról, hogy ha bizonyos oldalról nyitsz meg valami játékot az appstorba felteszed 1 percig futtatod, majd restart akkor JB + Cydia is lesz. Na most kb a 4. játékot teszem fel, de semmi. Most ezzel a bal**sz húzásommal, hogy JB-t frissítettem itunsal így soha többet nemtudok downgradelni, és még pluszba az éppen aktuális hivatalos verziót sem tudom JB-zni? Jelenleg ugye a 9.3.4 van fent a legfrissebb...

(#13702) vadászcsiga válasza Sakab (#13701) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Korrekt. A videókat felejtsd el, nincs visszaút. Apple epp a napokban foltozta be a 934-el a jb lehetőségét.

[ Szerkesztve ]

(#13703) Sakab válasza vadászcsiga (#13702) üzenetére


Sakab
senior tag

Azaz?Bővebben? innentől soha többet nem tudok JB-zni és Cyndilát se tudok feltelepíteni késöbbi verziókkal se?

Persze, befoltozta...ideiglenesen...ez megy már jó ideje...idő kérdése és találnak másik rést amin elérik.

[ Szerkesztve ]

(#13704) vadászcsiga válasza Sakab (#13703) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nincs bővebben. Szorits hogy legyen ujra jb, es onnantól jobban figyelj hogy legyen ujra Cindy :D

(#13705) Noxy válasza Sakab (#13703) üzenetére


Noxy
veterán

Ennyi naiv kérdés után a JB-ről, (mondjuk ez nem éppen baj) én már kétlem, hogy te JB-ted az iPad-t.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#13706) Sakab válasza Noxy (#13705) üzenetére


Sakab
senior tag

Valóban elég kevés a tudásom ios terén, legutóbbi ios renszerem egy Iphone 3ason volt kb 6 éve akkor ment, otthon voltam benne...de az még a 3. valahanyas időszak volt. Azóta meg csak android...idő hiányában meg sajnos nem volt lehetőségem jobban belemászni.

Cydia feltelepítéséhez szükgéses a JB? :F

(#13707) nofi válasza vadászcsiga (#13704) üzenetére


nofi
őstag

Ha el is kezdték, akkor most nagy anyázás lehet :DDD

Xbox GT: nozsolt

(#13708) zolikaDB válasza Noxy (#13705) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nekünk Ipadnál pl mik azok a dolgok, amik nagyon jók, hasznosak (nem feltétlen warez), nem vágják haza a tabletet és kell hozzá a JB (úgy értem, h pl állandóan fut a háttérben, pörgeti a procit, és merül, de amúgy egy okos app lenne... így értem), de anélkül nincsenek?

(#13709) silmatauki válasza zolikaDB (#13708) üzenetére


silmatauki
őstag

Pl. a NoSlowAnimations alap.

(#13710) vadászcsiga válasza silmatauki (#13709) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hát az marha fontos :D

(#13711) Sakab


Sakab
senior tag

Valaki akki jobban tud nállam angolul röviden letudná írni, hogy mi ez a 9.3.4-9.3.5 beta JB. Halas lennék nagyon

http://m.taig9.com/beta2.1/

(#13712) r3dsnake válasza Sakab (#13711) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Röviden: Kamu.

(#13713) Sakab válasza r3dsnake (#13712) üzenetére


Sakab
senior tag

Ez a taig9-es csapatnak mar volt JB-je regebben. Csak nem kamu :/

(#13714) r3dsnake válasza Sakab (#13713) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

A taig9-nek volt, de a weboldal kamu. Köze sincs hozzájuk. ITT az összes kamuoldal.

(#13716) Noxy válasza zolikaDB (#13708) üzenetére


Noxy
veterán

Pld: Magyar bill.. fix, SwipeSelection, iCleaner, Bloard, f.lux, CCSettings, Activator, Cylinder.
Fizetősek: AdBlocker, CameraTweak, iFle, iCaughtUPro.
Állandóan a háttérben meg nem pörget semmi. (Nem tudom hogy ezt honnan veszed.)

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#13717) Noxy válasza Noxy (#13716) üzenetére


Noxy
veterán

Ja és és lényeget lefelejtettem.
KODI.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#13718) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretnék kérni.
Billentyűzetre lenne szükségem az iPad Air készülékemhez.
Egyelőre 2 fajta van amit néztem.
Az egyik a Zagg Slim Book, ami egy tokot is magába foglal.
Illetve,
Magic Keyboard. Ennél ugye nincsen tok. Most ha a tok részét nem vesszük, akkor minőségre, megbízhatóságra és kényelem szempontjából szerintetek melyik jobb választás?
Esetleg ha tudtok még ajánlani valamit azt megköszönöm. Egy feltétel van, hogy magyar legyen a kiosztása.
Köszönöm. :R

(#13719) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Adott Ipad Air, Adott LG TV. Hogy tudom legegyszerűbben összekötni a két eszközt? Pl tudjak RR3 al játszani a TV-n? Miracast képes a TV.

YNWA

(#13720) r3dsnake válasza BoC1ka (#13719) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

AppleTV eszközzel.

(#13721) BoC1ka válasza r3dsnake (#13720) üzenetére


BoC1ka
senior tag

Azon kivul?

YNWA

(#13722) r3dsnake válasza BoC1ka (#13721) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Azon kívül nem lehet. (Esetleg más AirPlay kompatibilis eszköz, de ezek többsége gagyi és nem annyival olcsóbb, hogy megérje azt választani.)

Mindenképp kell egy eszköz, a tévéd nem AirPlay kompatibilis, más protokollon keresztül pedig nem lehetséges a mirroring.

[ Szerkesztve ]

(#13723) h1mpi válasza r3dsnake (#13722) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez idegesít engem is, hogy okos a tv-m, de mégse.... én a Twitch-et szerettem volna kitenni tv-re, de azt sem lehet csak a youtube-ot...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#13724) zolikaDB válasza Noxy (#13716) üzenetére


zolikaDB
veterán

Köszönöm!
"Állandóan a háttérben meg nem pörget semmi" Ezt félreértettük. Sohasem JB-eltem még. Ha root-olok meg custom recovery-t teszek egy Androidos telefonra, onnantól "bármit szabad", és amúgy is, de így még könnyebben felszaladhat olyasmi progi is, ami valami kártékony sz.r és pörgeti akár a procit is a háttérben. Ezért kérdeztem, h ugye ilyesmi nem következhet be iOS-es berkekben még JB után sem.

(#13725) Alex91 válasza BoC1ka (#13721) üzenetére


Alex91
félisten

Veszel hozza atalakitot, meg kabelt, azt kikotod vezeteken...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#13726) nofi


nofi
őstag

Használ valaki itt stylust ipadhez? Régen volt már, hogy rajzoltam, de tervben van egy blog, amihez jó lenne bejegyzésenként egy-egy magyarázó ábrát gyártani. Nem kell profi cucc, de műszaki magyarázatnál jó ha a kívánt élek csatlakoznak, emiatt egy Adonit Jot Pron gondolkodom, ami árban elég baráti és egész pontosnak mondják. :U

Xbox GT: nozsolt

(#13727) celf


celf
őstag

sziasztok, nem találtam ipad beárazós topikot, csak egyéb harvert meg DAC+fül/fejhallgatósat.
Egy ipad 2 32gb mennyit ér nagyjbáól manapság?

(#13728) vadászcsiga válasza celf (#13727) üzenetére


vadászcsiga
félisten

20-30 ezer. Nem érdemes eladni.

(#13729) celf válasza vadászcsiga (#13728) üzenetére


celf
őstag

igazából barátnő ipad air, nekem samsung tab s. gyakorlatilag a fiókban volt az elmúlt 1.5 évben kikapcsolva, szóval teljesen kihasználatlan. akkor már inkább csinálok egy kis pénzt belőle. vagy így sem éri meg?

(#13730) vadászcsiga válasza celf (#13729) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezt te döntöd el. Ennyit ér kb, attól függően milyen állapotban van.

(#13731) celf válasza vadászcsiga (#13730) üzenetére


celf
őstag

okés, köszi! :)

(#13732) kchris78 válasza nofi (#13726) üzenetére


kchris78
veterán

Ha veszel akkor tapasztalataid írd le legyszives.. Az igazán pontos az alma ceruza szerintem... láttam olyanokat amiknek a hegye alig volt vékonyabb mint az ujjam... kérdés a nem pró pad kijelzője mire képes...

(#13733) r3dsnake válasza Alex91 (#13725) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az átalakító ára pont egy 3. gen AppleTV-t visz.

(#13734) ZS3NI válasza r3dsnake (#13733) üzenetére


ZS3NI
őstag

Fura hogy nincs olcsó ebayes replika.. Múltkor én is kerestem neten, hogy ki tudjam tenni a twitchet tvre. Meglepődtem amikor meglattam az árát
:O

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#13735) #35723520 válasza nofi (#13726) üzenetére


#35723520
törölt tag

Én is tervezem az érintőceruza vásárlását, rengeteg tesztet végignéztem és az Adonit Pixel-t találtam a leginkább megfelelőnek. (Az ára sajnos magyar beszerzésnél elég borsos:28.990 Ft )
[link]

(#13736) nofi válasza #35723520 (#13735) üzenetére


nofi
őstag

Tomiapu és kchris78

A bluetoothos stylusok már egészen más kategória, de ha azt mondjátok az alatt ne is reménykedjek pontosabb rajzolásban akkor nem erőltetem. Amit linkeltem ~7000 pénz körül van, lehet azért kipróbálom.

Xbox GT: nozsolt

(#13737) Auratech válasza ZS3NI (#13734) üzenetére


Auratech
őstag

A lighting-Hdmi átalakító tulajdonképpen egy arm procis miniszámítógép 255 mb rammal.
1600*900-as képet ad ki a lighting és azt skálázza fel fHD-re. Nem pixelpontos ezért és van késése is. szóval játszani nem ideális de azért nem lehetetlen vele. Nekem a legjobb képminőséget a 720p-s projektorra kötve, annak natív felbontását megcímezve adta 1280x720x60fps és avval a leggyorsabb is. 3 éve megvan..
Az újabb ios verziókkal javult a kimeneti minőség de nem natív fHd. Mozinál nem gond. szövegnél észrevehető.
Az Apple tv viszont jobb minőséget ad. Az filmek esetén fHd

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#13738) #35723520 válasza nofi (#13736) üzenetére


#35723520
törölt tag

A teszteket elnézve nem hiszem, hogy abban az árkategóriában számíthatsz a pontosabb rajzolásban!(sajnos!) A másik fő szempont szerintem, hogy a stylus használata közben ki lehessen zárni a tenyér érzékelését, vagyis, hogy rajzolás közben csak a tollat érzékelje és a tenyerünket ne. (elég nehéz úgy rajzolni, hogy közben a kezünk ne érjen hozzá!) Az Adonit Pixelnél úgy rajzolhatunk, hogy csak az érintő eszközt érzékeli a gép, persze ez bizonyos értelemben függ attól is, hogy az adott program támogatja-e ezt a funkciót!

(#13739) kchris78 válasza #35723520 (#13738) üzenetére


kchris78
veterán

Ezeket az árakat elnézve ha pontos rajzolásra lenne szükségem vennék egy kis pró-t ceruzával, használtan esetleg jó áron be lehet szerezni... van ahol ajándékba adtak hozza cerkát..

(#13740) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Tudnátok ajánlani magyar nyelvű ipad játékokat? Fater szívja a vérem, hogy tegyek fel valamit de ötletem sincs. Főleg kártyázni meg logikait játszani szeret. De bármi ötlet jöhet, lényeg hogy magyar legyen.

szerk: fizetős is lehet

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#13741) #35723520 válasza kchris78 (#13739) üzenetére


#35723520
törölt tag

Igen, a legideálisabb a pro lenne az Apple pencil-lel, de, ha már valakinek mondjuk Air van, akkor más stylus után kell néznie, sajnos!

(#13743) nofi válasza #35723520 (#13741) üzenetére


nofi
őstag

Ezzel a kézérzékelésekkel most rátapintottál a lényegre. Egyelőre megpróbálom sima érintőtollal, aztán ha belejövök, vagy tart még a lelkesedés akkor nézek valami profibbat :U

Xbox GT: nozsolt

(#13744) Süvi válasza nofi (#13743) üzenetére


Süvi
őstag

Szia.
Nekünk van itthon 2 adonit toll + egy hamisítvány. Írtam mar korábban róluk.
Most nem vagyok elérhető, de ha nem találod meg a korábbi hozzászólások között és tudsz várni kedden tudok részletesebben írni.
Hova tűnt a 13742 és hozzászólás?

[ Szerkesztve ]

(#13745) nofi válasza Süvi (#13744) üzenetére


nofi
őstag

Köszi, nagyjából visszakerestem a hszeket, lényegében te is idővel a profibb bt-s stylusra váltottál. Szívesen elolvasnám miért :K

Xbox GT: nozsolt

(#13746) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Visszaolvastam pár hsz-t de nem találtam hogy feldobtátok volna témába ezért bátorkodom feltenni a kérdésem.. :B

A mostani 9.3.5 frissítés hozott valami újdonságot? Lehet bármi köze a majdani ios 10-hez?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#13747) vadászcsiga válasza sutyesz96 (#13746) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Semmit. Befoltozott egy biztonsagi rést.

(#13748) zolikaDB válasza sutyesz96 (#13746) üzenetére


zolikaDB
veterán

A majdani iOS10 mar letezik, beta fazisban, letoltheto, hasznalhato.

(#13749) sutyesz96 válasza zolikaDB (#13748) üzenetére


sutyesz96
őstag

A stabil verzióig engem nem érint a dolog.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#13750) Noxy válasza vadászcsiga (#13747) üzenetére


Noxy
veterán

Hármat. :)
http://szifon.com/2016/08/26/trident-es-pegasus-az-ios-malware-szent-gralja/

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.