Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13051) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

udv
ugy nez ki befosott az ipad-em. tenap meg volt rajt egy skype hivasom, kozel 100%os feltoltottseg mellett, kileptem, lehajtottam, ma delutan meg se nyikkant. se kep se hang. gondoltam hatha vhogy nem kapcsolt ki es lemerult, de semmi rakcio a toltesre se. egyik kollegam mondta h ha megnyomom a kikapcs gombot meg a home-ot egyszerre kb 10 masodpercig akkor valami service modba kene belepnie. tapasztaltatok mar ilyesmit?
1,5 eves Ipad Air 2 64m, eddig semmi baja nem volt, relative keveset hasznaltam, nem utodott be sehova

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13052) vadászcsiga válasza BÁ Nutrition (#13051) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az a kombináció egy szimpla újraindítás.

(#13053) oszy válasza D@niel (#13049) üzenetére


oszy
veterán

Én kíváncsi vagyok rá milyen lesz :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#13054) Ragnar95 válasza BÁ Nutrition (#13051) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Home+power gomb egyszerre hosszan nyomvatartva egy erőltetett újraindítás, ha lefagy a készülék, akkor segíthet.
Ha ezt kipróbálva nem jó, próbáld meg gépre kötni az iPadet és nézd meg iTunesra reagál-e, ha simán nem, akkor recovery módban is próbáld meg.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13055) BÁ Nutrition válasza Ragnar95 (#13054) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

koszi, remelem akkor csak lefagyott. eddig semmi baja nem volt soha. eleg keveset is hasznaltam kb havonta 2x. utso egy honapban szoktam rajta csak gyakrabban skype-olni napi negyed orat

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13056) Ragnar95 válasza BÁ Nutrition (#13055) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Remélhetőleg valóban egyszeri szoftveres anomália volt és nem hardveres gond.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13057) benyito


benyito
csendes tag

Sziasztok!
Az a kérdésem lenne, hogy lehet-e pendive-ot vagy valami hasonlót csatlakoztatni iPad-hez (air2 vagy pro 9,7) amiről elsősorban filmet vagy zenét szeretnék lejátszani.

A repülés titka az, hogy valaki próbálja ledobni magát a földre, de elvéti. - Douglas Adams

(#13058) BÁ Nutrition válasza Ragnar95 (#13056) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Hazajöttem melóból, felhajtom az ipadet és minden működik.. :s
Vagyis örülünk ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#13059) viharhozo


viharhozo
addikt

Ipad Air 1-re kene vmi tokot vennem. Igenyek:

1. Egy hetem van a beszerzesre, Kina nem jatszik.
2. Ne legyen nagyon csiricsari.
3. Olcso legyen, gyari nem jatszik.
4. Nem tudom, Ipadben letezik-e ilyen, de jo lenne, ha tudna a wake up-ot.

Kösz!

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#13060) Süvi válasza viharhozo (#13059) üzenetére


Süvi
őstag

Szia!

ismerősöm innen rendelt, elég jó Case hamisítványt, de jobb minőség mint a kínai kínai.
2, Air-re már vannak egész jó leárazások

A wake up tokokat az Apple találta fel :)

[ Szerkesztve ]

(#13061) Ragnar95 válasza benyito (#13057) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Lightning csatlakozós pendrive-ot lehet.
Itt találsz többet is, itt pedig egy magyar cikket az iFlashDrive-ról
BÁ Nutrition: lényeg, hogy megoldódott a probléma, bár az oka továbbra is rejtély ezek alapján :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13062) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy le lehet tiltani valahogy a Game Center-t? Idegesítő, hogy minden játék elején felugrik a game center ablak, hogy jelentkezzek be. A beállításoknál pedig minden ki van kapcsolva!

(#13063) Noxy válasza SoldierL (#13062) üzenetére


Noxy
veterán

Nem. Ez így van megoldva.
Ha bejelentkezel, nem fog ugrálni.
Amúgy ez miért zavar? Olyan kamu nevet írsz oda, amilyet akarsz.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#13064) SoldierL válasza Noxy (#13063) üzenetére


SoldierL
senior tag

Azért zavar, mert ha bejelentkezem, egyes játékoknál letiltja a fecebook profillal való szinkronizálást. E miatt már egyszer elveszett egy mentésem. Nem is akármilyen szintű mentésem. Azt hittem megőrülök. Ez a game center pedig elvileg csak játékban elért teljesítményeket ment el.

(#13065) univerzita válasza SoldierL (#13064) üzenetére


univerzita
addikt

Úgy néz ki hogy a 10-ben már nemlesz Game Center.

(#13066) bok92 válasza univerzita (#13065) üzenetére


bok92
addikt

Én úgy tudom, hogy csak a beta kiadásokban nem lesz, a véglegesben igen.

(#13067) univerzita válasza bok92 (#13066) üzenetére


univerzita
addikt

Akkor én tudom rosszul. Lehet hogy így lesz.

(#13068) SoldierL válasza univerzita (#13065) üzenetére


SoldierL
senior tag

Ipad mini 2-re már lehet sok lesz a 10. Amugy meg ez a felugró kötelező frissítési ablak teljesen kiábrándított az ios-ból. Kényszerített elavulási marketingpolitika. Mégis mit képzelnek?! Át akartam váltani telefonon is ios-ra de ezek után biztos nem fogok.

(#13069) gzbotii válasza SoldierL (#13068) üzenetére


gzbotii
veterán

Ha letorolod a letöltött frissítést a készülék tarhelyéről, akkor nem fogja folyton felajánlani a frissítést.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13070) Ragnar95 válasza gzbotii (#13069) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez is csak időleges megoldás. Pár nap után újra letölti a készülék a frissítést és utána megint jönnek az értesítések is.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13071) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#13070) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Így van. Ez lett az iOS legundorítóbb viselkedése. Remelem hamarosan kiveszik.

(#13072) gzbotii válasza Ragnar95 (#13070) üzenetére


gzbotii
veterán

fantasztikus

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13073) SoldierL válasza gzbotii (#13069) üzenetére


SoldierL
senior tag

Már többször írták, hogy ez a megoldás nem segít. Bolondok lennének kivenni ezt a funkciót :(

(#13074) ZS3NI válasza SoldierL (#13073) üzenetére


ZS3NI
őstag

Amúgy elég fura de nekem soha nem ugrik fel. Ipad air2 64gb. 9.0.1 van fenn, jailbreakelve. A beállításokban ott van a kis piros 1es szám a szoftver update mellett, és ennyi. Családban másik ipaden viszont mindig felugrott ami nagyon idegesítő volt. Inkább frissítettük. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#13075) vadászcsiga válasza ZS3NI (#13074) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Cydia automatikusan kilövi az update daemont vagy hogy is hívják. Csak a piros 1-es marad. Ha jb alatt rányomnál a frissítésre az gebaszt okozna.

[ Szerkesztve ]

(#13076) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#13071) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Szinte biztos vagyok benne, hogy nem fogják, mivel az Apple-nek semmi érdeke nem fűződik hozzá, hogy a felhasználói ne frissítsenek.
Amúgy a nem frissítés is csak időleges megoldás, mert ha nem is akar az ember új appokat letölteni, lehet, hogy a gyakran használt appjai fognak hasznos frissítéseket kapni, amik viszont már újabb szoftververziót követelnek, illetve ha használ más készüléket is az iPad mellett az ember, akkor frissítés nélkül is lassabbnak fog tűnni az iPad minden máshoz képest, mint korábban.
#13075: le van tiltva az OTA frissítés JB-el, szóval még véletlenül se tudna rányomni

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13077) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#13076) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ugy értettem en is. Azért van letiltva.

Te ha kinyúlna egy kéz és sokkolna ahányszor feldobja az ablakot es a későbbre nyomnál akkor is egyetértenél az apple-el?

[ Szerkesztve ]

(#13078) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#13077) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem mondtam, hogy egyetértek az Apple-el, csak azt írtam, hogy nem hiszem, hogy meggondolnák magukat :D
Általában engem is zavar az értesítés, bár az iPhone-om már jó ideje nem JB-elem, de általában az x.x.x-es alverziókat csak azért frissítem, mert idegesítenek az értesítések, amúgy kb csak főverziónként frissítenék, mert legtöbbször semmi lényegi újdonságot nem hoznak még az x.x-es alverziók sem.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13079) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#13078) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én már megszoktam az ablakot. Amíg nem javul a PH linkelő ablak bug, addig marad a 921.

(#13080) SoldierL


SoldierL
senior tag

És végül a zavaró update ablakok miatt előbb-utóbb használhatatlanra frissítjük a készülékünket. Ezt kéne valahogy elkerülni!

[ Szerkesztve ]

(#13081) gzbotii válasza vadászcsiga (#13079) üzenetére


gzbotii
veterán

Nálam nincs bug...

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13083) vadászcsiga válasza #05304832 (#13082) üzenetére


vadászcsiga
félisten

SJ már régen elfordult sajnos.

(#13084) dmad


dmad
aktív tag

Sziasztok.
Olyan gondom akadt, hogy az ipad-emen nincs 3G net.( Ipad 4 LTE, Ios 9.3.2)
Próbáltam másik szolgáltató kártyájával, de azzal sem megy, a Vodafone 3G, vagy a Telekom 3G felirat ott van a sarokban, de csak forog,forog,forog...
Néha beindul, akkor megy rendesen, de az esetek 99%-ban nem.
Hálózatok visszaállitása meg volt többször, sőt már a restore-n is túl vagyok.
Wifi müködik jól.
Valakinek ötlete??
Köszi.

[ Szerkesztve ]

Élj úgy, hogy.......

(#13085) B-L-A-C-K válasza dmad (#13084) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Minden kipróbáltál amit lehet a leírtak szerint, ha van rá garancia, gariztasd le.

(#13086) dmad válasza B-L-A-C-K (#13085) üzenetére


dmad
aktív tag

Sajnos már nem garis...
Esetleg ajánlott javító??

Élj úgy, hogy.......

(#13087) Ragnar95 válasza dmad (#13084) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Restore után újként állítottad be a készüléket, ugye? Ha igen, akkor 99%, hogy hardveres gond lesz, ahogy a kolléga is írta előttem.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13088) dmad válasza Ragnar95 (#13087) üzenetére


dmad
aktív tag

Igen.
Elsőnek próbáltam csak a hálózati beállításokat visszaállítani, ezt megtettem többször is, de nem lett jó, aztán végűl teljesen lepucoltam, de így sem lett jó.
A vicc az a dologban, hogy amikor a visszaállítás után az első weblapot akarom megnyitni, akkor jó, utána viszont csak forog...
Úgy fogalmaznám meg, hogy 98%-ban nem jó, 2%-ban pedig jó.
Beszéltem közben Péterrel a petiphone szervízes sráccal, és elkeserített, hogy ez sajnos arra utal, hogy betojt a 3G modem.
Határtalan a boldogságom. :(

[ Szerkesztve ]

Élj úgy, hogy.......

(#13089) chatran


chatran
őstag

Akinek huzamosabb ideje van Smart covere, air, air2-re attól kérdezném, hogy mennyire tartós a mágnescsík és a cover közötti hajtóka? Sok nyitogatástól, megtörhet, elszakadhat?

(#13090) vadászcsiga válasza chatran (#13089) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egyaltalan nem, inkább a cover éle ahogy az ember fel akarja hajtani.

[ Szerkesztve ]

(#13091) chatran válasza vadászcsiga (#13090) üzenetére


chatran
őstag

Ez menyugtató, köszi. Egyébként mi a különbség az air és az Air 2 smart covere között? A csatlakozó mágnescsík keskenyebb a 2-n?

(#13092) vadászcsiga válasza chatran (#13091) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem tudom, nincs Air 2 coverem, de nem hiszem hogy sok különbség van. Éppen annyi hogy ne legyen kompatibilis :)

(#13093) chatran


chatran
őstag

Aliexpressről rendeltem 16 dollárért egy az eredetire megszólalásig hasonlító Smart covert. Korábban egy olcsó zsanéros covert használtam, ahhoz képest kiváló minőség.
A mágnesei sokkal erősebbek, állványként használva, nem esik szét egy enyhe fuvallattól. Zárja, feloldja a kijelzőt, hátra hajtva is rátapad a tablet hátuljára.
A belseje sokkal puhább, szinte olyan mint egy finomabb velúrbőr felület. Még a designed by Apple feliratot is belevésték. :DDD
Hátránya, hogy eléggé kínai szagot áraszt, de ez egy nap után már mérséklődött, és kissé mintha keményebb és merevebb a külső borítása a zsanéroshoz képest.
Működő tracking nr-rel érkezett kb 2 hét alatt.
Ha érdekel valakit, priviben elküldöm a linkjét, szem előtt tartva, hogy szakmai fórumban tilos a reklám. ;)

További képek az album alján.

(#13094) vadászcsiga válasza chatran (#13093) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szentem mindannyiunknak van egy olyan. Ugyanabban a shenzeni fröccsöntő üzemben készül mind :)

[ Szerkesztve ]

(#13095) Imy válasza chatran (#13093) üzenetére


Imy
veterán

Nekem ilyen coverem van iPad mini2 retinára tökéletesen működik. A szaga pedig elment pár hét után. :D

(#13096) Süvi válasza chatran (#13093) üzenetére


Süvi
őstag

Nagyon jó kis album és Cover, köszönjük :)

(Szerintem ilyen Cover kevés embernek van, mert igazi ritkaság)

[ Szerkesztve ]

(#13097) danilla válasza chatran (#13093) üzenetére


danilla
őstag

Aliexpress-es hirdetést tudnál linkelni?

https://twitch.tv/ddplayzone

(#13098) chatran válasza danilla (#13097) üzenetére


chatran
őstag

Küldtem privit.

(#13099) vadászcsiga válasza chatran (#13098) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nyugodtan belinkelheted ide is. Saját hirdetésekre vonatkozik a tilalom.

[ Szerkesztve ]

(#13100) chatran válasza vadászcsiga (#13099) üzenetére


chatran
őstag

Rendben. Keresgéltem és eddig két eladót találtam, akik árulják.

Az első, jelenleg ez az olcsóbb, én tőle rendeltem.

A másik, jelenleg drágább, de több eladása van.

Gyakran változtatják az áraikat, érdemes figyelni, mikor, melyik az olcsóbb. Én app-ból rendeltem, úgy még jön rá egy minimális kedvezmény.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.