Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13501) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Errol jut eszembe, Airen valaki használja a 10-et?

(#13502) Taybor


Taybor
tag

Sziasztok,

Hamarosan megöröklök egy ipad 4-et amin még az ios7.1.2 van. Ahogy nézegettem elég gyors még mindig ezzel a szoftverrel csak ahogy tudom van pár app amit már nem lehet letölteni erre a verzióra. Félek kicsit hogy ha frissítek 9.3-ra lassabb lesz a gép. Ti mit mondanátok, bírja még az A6X proci a 9-es ios-t vagy inkább maradjak a biztos 7-1-nél?

(#13503) vadászcsiga válasza Taybor (#13502) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hagyd rajta a 7-et. Ha valamilyen appra vágysz töltsd le pc-n, majd telefonon keresd ki purchased-en. Fel fog ajanlani egy kompatibilis verziót.

(#13504) #35723520 válasza vadászcsiga (#13501) üzenetére


#35723520
törölt tag

Én pár napja használom, de semmi különöset, mármint negatívumot nem tapasztaltam! Viszont az újítások nagyon jók! :C (iPad Air 2)

[ Szerkesztve ]

(#13505) vadászcsiga válasza #35723520 (#13504) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Sima Airre vagyok kiváncsi igazából.

(#13506) #35723520 válasza vadászcsiga (#13505) üzenetére


#35723520
törölt tag

Gondolom azon is ugyanúgy jól működik...

(#13507) vadászcsiga válasza #35723520 (#13506) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A gondolom az kevés nekem.

(#13508) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok! Miért nem tudom jailbreakelni az ipad mini 2-őt? Szifon oldaláról csinálom és nem megy. Nem léo tovább a betű kód megadása után. Mi lehet a gond? Repüső üzemmód és keresés kikapcsolva természetesen.

(#13509) SoldierL válasza SoldierL (#13508) üzenetére


SoldierL
senior tag

Sekerült :)

(#13510) dreizwanzig


dreizwanzig
tag

sziasztok!

egyszerűen nem boldogulok az alábbi problémával:

van egy csomó fényképet tartalmazó mappa, a PC-men, amit szeretnék felrakni az asszony ipad-jére. iTunes-szal nem találtam erre opciót. Feltettem dropboxra is a mappát, gondoltam majd onnan letöltöm. Hát nem. Mondja már el valaki, hogy hogyan tudom ezt megcsinálni, plíz

(egyszerűen nem tudom megérteni, hogy miért kell ezt ennyire elbonyolítani ezeken az apple cuccokon ezeket a dolgokat. úgy gondolom, hogy pont azért jók ezek a cuccok, mert egy kevésbé hozzáértő user is tudja használni ezeket az eszközöket, nem kell foglalkozni olyan dolgokkal, mint pl, h az android nagyon gyorsan teleszemeteli a rendszert, háttérben futó progik, stb.... erre a fájlok mozgatása az eszközre olyan bonyolult, hogy nem boldogul vele még egy tapasztalt user sem... na bocs, nem fikázni jöttem ide, de nem értem ezt....)

előre is köszönöm

(#13511) Ragnar95 válasza dreizwanzig (#13510) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Pedig nagyon nem olyan bonyolult az :U
iTunes>iPad>Photos>Sync Photos>Kiválasztod, honnan szinkronizálja a fotókat
Vagy még egyszerűbb, ha felrakod gépre az iCloud Control Centre-t, bekapcsolod az iCloud Photo Libraryt és akkor iCloudon keresztül szinkronizálódnak a képek.
Dropboxban meg nem értem, mi nem ment, feltöltöd gépen, iPaden megnyitod a Dropbox appot és látsz mindent, onnan le is tudod menteni a képeket.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13512) dreizwanzig válasza Ragnar95 (#13511) üzenetére


dreizwanzig
tag

hát esküszöm neked, hogy nincs ott olyan lehetőség, hogy kiválasszam, hogy honnan szinkronizáljam a képeket....

a dropboxban meg szintén nincs olyan opció, hogy letöltsem a mappát

[ Szerkesztve ]

(#13513) dreizwanzig válasza dreizwanzig (#13512) üzenetére


dreizwanzig
tag

kép

[ Szerkesztve ]

(#13514) univerzita válasza dreizwanzig (#13513) üzenetére


univerzita
addikt

Ha Windows -t használsz akkor tedd fel a iCloud for Windows ( Apple Support) gépre és azzal a iCloud.com-ról lehet képeket másolni. De még egyszerűbb hogyha a iOS &Android Manager free - vel (syncios.com)

(#13515) dreizwanzig válasza univerzita (#13514) üzenetére


dreizwanzig
tag

köszi! a syncios féle cuccal nagyon egyszerű. ezer hála :)

(#13516) vadászcsiga válasza dreizwanzig (#13510) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én nem szoktam iTunes-al szarakodni. Valami wifi transzferes appal egyszerűen átküldöm a képeket oda vissza oda ahova kell. A PhotoSyncet használom de van pár másik is.

[ Szerkesztve ]

(#13517) SoldierL


SoldierL
senior tag

A 9.3.3 jb használhatatlan. Semi-tethered ezért befagy a cydia bármilyen telpitett alkalmazástól. Inkább ki se adták volna.

[ Szerkesztve ]

(#13518) SoldierL


SoldierL
senior tag

Mostmár nem lehet Jailbraikelni sem. Az istenért sem sikerül. Ennyit a Szifon szaktudásáról.

(#13519) silmatauki válasza SoldierL (#13518) üzenetére


silmatauki
őstag

Ne a web-bongeszon keresztul probald, azt tegnap(elott?) letilltotta az Apple. Programbol siman megy a JB most is.

(#13520) silmatauki válasza SoldierL (#13517) üzenetére


silmatauki
őstag

Vmit rosszul csinalsz, mert a semi-tether CSAK akkor okoz gondot, ha rebootolod a gepet, es utana nem JB'lsz ujra.

(#13521) 20ár válasza SoldierL (#13518) üzenetére


20ár
tag

Nálad van a hiba haver, itt vígan pörög a cucc. 1-2 biztonsági tweak kell, de ennyi.

(#13522) Noxy


Noxy
veterán

Az a baj itt ebben a fórumban meg az iPhone topikban is, hogy ha valaki nem tud, vagy nem ért valamit mindjárt a másikban keresi a hibát. Ezt sokan alpári stílusban fikázva teszik. Ha meg hasonló stílusban kap választ mindjárt besértődik, indul a szájkarate amiben már szó sincs az eredeti problémáról, meg mindjárt akadnak hasonszőrű társak is, akik partnerek ebben.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#13523) SoldierL


SoldierL
senior tag

Ugy probáltam ahogy a szifon oldalán le van írva. A PPhelper-el. Itunes-restore, Keresés ki, repülő üzemmod. Tudnátok segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#13524) SoldierL válasza SoldierL (#13523) üzenetére


SoldierL
senior tag

Na? Ki tudja mit csinálok rosszúl? Miért nem segít itt soha senki?

[ Szerkesztve ]

(#13525) Ragnar95 válasza SoldierL (#13524) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Talán ha nem türelmetlenkednél és nem neked állna feljebb, ha fél órán belül nem kapsz választ, az sokat segítene :U
Senkit nem fizetnek azért, hogy válaszoljon itt a fórumon, szóval majd ha valaki olyan olvassa a kérdésed, aki tudja a választ, akkor ő válaszol, ha meg nem tudja senki a választ, akkor ez van...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13526) SoldierL válasza Ragnar95 (#13525) üzenetére


SoldierL
senior tag

Csak segítséget kértem.

[ Szerkesztve ]

(#13527) Ragnar95 válasza SoldierL (#13526) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Senki nem kötelez rá, hogy használd ezt a fórumot, ha nem tetszik...
Ha ahelyett hogy megköszönnéd a segítséget mindig neked áll feljebb, ne csodálkozz, ha legközelebb már nem is kapsz segítséget.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13528) SoldierL válasza Ragnar95 (#13527) üzenetére


SoldierL
senior tag

Valakivel nagyon összekeversz. Igazad van senki sem kötelez. Itt mindig csak a veszekedések mennek, mivel egyesek itt próbálnak érvényesülni ha már az életben nem megy. Tömérdek oltás, vita, veszekedés ami itt olvasható. És ha valaki feltesz egy kérdést, ami az egyik legtipikusabb fórum téma (Jailbreakelés) annyi a válasz, hogy " valamit rosszul csinálsz haver" és kész. Leoltjuk a kezdőt. Te is kétszer válaszoltál, ennyi erőből már írhattál volna valami tippet is am számomra jelenthetné a megoldást.. Ph nagyúr.. Na erről meg ennyit.

[ Szerkesztve ]

(#13529) Ragnar95 válasza SoldierL (#13528) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Egyből kaptál segítőkész választ is, de ezt persze rögtön elfelejtetted...
Abba bele sem gondolsz hogy lehet azért nem írtam semmit a kérdésedre, csak a fröcsögésedre reagáltam, mert nem használok JB-et :F

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13530) Noxy válasza SoldierL (#13526) üzenetére


Noxy
veterán

1X már megcsináltad.
Csináld meg uan úgy, ne a szifonos megoldásokat nézd.
A cikk kiadása után már pár órával, amár nem megy egy sem.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#13531) SoldierL válasza Noxy (#13530) üzenetére


SoldierL
senior tag

Megcsináltam de mindig befagyott a cydia ezért kellett a retore. Ugyanúgy csináltam volna ma is de már azóta feladtam.

[ Szerkesztve ]

(#13532) 20ár válasza SoldierL (#13528) üzenetére


20ár
tag

Ha rögtön azt állítod, hogy nem működik, miközben látod, hogy nekünk igen, akkor tényleg nem a jb-vel van a baj.

Egyébként: pcről, vagy Macről próbáld. Én az EverythingApplePro videója alapján csináltam: [link]

[ Szerkesztve ]

(#13533) SoldierL válasza 20ár (#13532) üzenetére


SoldierL
senior tag

Nem megy, én is innen csináltam tegnap de már azóta nem lehet. Higyétek el mindent megpróbáltam. Windows 10-em van. Miután megadom az apple id-met (nyilván nem azt amit rendszeresen használok) csak forog-forog még fél óra mulva is, nem fejezi be. Igazából már elfogadtam a kudarcot. Ráment a tegnap éjszakám és a mai napom. Csak egy folyamat elindításához kellett volna a JB.

[ Szerkesztve ]

(#13534) Auratech válasza SoldierL (#13533) üzenetére


Auratech
őstag

Az általad vágyott eljárás nem egy atomstabil, garantált dolog. Mindig van némi rizikó.
iPad vásárlásakor (2012) eldöntöttem, hogy nem élek a winen, droidon addig próbálgatott hasonló logikájú megoldásokkal. Nem bántam meg, aztán, mikor fiamnak átadtam a régi 4-et, mondtam neki, hogy döntse el, vagy JB, vagy a családi megosztásban eddig megvett jópár ezer forint értékű app.
Nem okoskodásul mondtam. Sajnálom, hogy bajlódsz a dologgal. Remélem megoldódik!

Auratech Field Recording

(#13535) nofi


nofi
őstag

Most vettem észre, hogy 3rd party videós appoknál (Nplayer és Netflix aminél láttam) folyamatosan változik a brightness miközben nézem a filmet (hol sötétebb, hol világosabb). Ez másnál is így van, vagy csak az iOS10 béta szórakozik velem? :U

Xbox GT: nozsolt

(#13536) Rage47 válasza nofi (#13535) üzenetére


Rage47
veterán

gondolom attól függ, hogy a környezetedben milyen fényviszonyok vannak

(#13537) nofi válasza Rage47 (#13536) üzenetére


nofi
őstag

Nincs beállítva auto-brightness és koromsötétben nézek rajta filmeket. Egyenletesen, pár másodpercenként váltakozik a világos, illetve a sötét kép, de mondjuk nappal nem észrevehető.

Xbox GT: nozsolt

(#13538) niko87


niko87
újonc

Szervusztok, szeretném kérni az alábbiban a segítségeteket:

Váratlanul az iphone és ipad készülékem is lost mode-ba kapcsolt azzal a felirattal, hogy írjak a helpappleus3@gmail.com címre. Ez nyilván kamu :/
Az iphone-on volt passcode, ezért simán feloldottam azzal, viszont az ipadem nem volt passcode-al zárva, viszont ezután az eset után került rá valahogy (amit nem tudok, mi lehet.).

Find my iphone-os webfelületen kiszedtem a lost mode-ból, viszont nem kapcsolódik wifire (pedig előtte az itthoni wifit megtalálta).
PC-re rádugva az itunes pedig nem hajlandó foglalkozni vele, mert lost mode-ban van.

Hogyan szereznétek vissza?

Köszönöm előre is!

(#13539) Noxy válasza niko87 (#13538) üzenetére


Noxy
veterán

iPad recovery mód, majd iTunes.
De 1x sürgősen változtasd meg az Apple ID jelszavát. (Ha még megtudod.)

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#13540) 33as


33as
senior tag

Sziasztok, hát így lehalni az iPad eladásoknak itt az aprón, ki vagyok akadva!

Már vagy egy hete árulom a mini 2 retinámat 42000ft irányáron, magyarul 40000-is odadnám mert szerencsére ne kenyérre kell, csak az bánt, hogy itt porosodik szegény a fiókban!

De ezidáig csak a hitegetés megy. :W Lehet igazuk volt az elemzöknek az iPad eladásokkal kapcsolatban!

(bocsi ki kellet írnom ezt magamból)

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#13541) lacy86 válasza 33as (#13540) üzenetére


lacy86
addikt

1 het az meg nem olyan veszes ( szerintem )
Tegyuk hozza, hogy ilyenkor nyaral a legtobb csalad.
Utana meg nem lesz ra penzuk 😋😅

Csaladon belul nem probaltad meg? ( hatha valaki alma fan akar lenni )

(#13542) sutyesz96 válasza 33as (#13540) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ment privát. :R

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#13543) ZS3NI válasza 33as (#13540) üzenetére


ZS3NI
őstag

Ezzel sztem az a gond, hogy legit forrásból (igaz 1+ hónap várakozási idővel) 45k újan a mini2 a kedvenc vateras eladonal. Használtan biztos nem venném meg 40ert én. Bár nekem nem sietős. :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#13544) DJosef


DJosef
őstag

Udv Urak!

Szeretnem kerni a segitsegeteket.

Telefon fronton most valtottam iPhone-ra es tervezem, hogy lecserelem a Droid-OS(😊) Tab-ot is iPad-re.

Amire fokent hasznaltam a tabot az soroztaok es filmek fogyasztasa.

Erre a celra az MX Player-t hasznaltam ami szepen elbirt a kulonfele codec-ekkel es feliratokkal.

iPad-en is van erre alternativa JB nelkul?

Thx elore is!

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#13545) univerzita válasza DJosef (#13544) üzenetére


univerzita
addikt

Nagyon sok alternatíva van. Ingyenes a VLC. De legjobb talán a nPlayer ( aszthiszem kezeli a nem,,beépített " feliratot).

(#13546) joey04 válasza DJosef (#13544) üzenetére


joey04
titán

VLC-t használom, mindent megzabál. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13547) Noxy válasza DJosef (#13544) üzenetére


Noxy
veterán

AppStore keres: MX Player.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#13548) DJosef válasza Noxy (#13547) üzenetére


DJosef
őstag

Nem fogalmaztam pontosan.

Droid-on kellett egy a.i.o.1.7.32.zip kodek csomagot felmasolni az MX player-nek a tablet gyoker konyvtaraba, hogy bizonyos fajloknak legyen hangja. Itt ilyen gond nincs?

Forget about it

(#13549) Süvi válasza DJosef (#13548) üzenetére


Süvi
őstag

Nplayer alkalkalmazassal nem találkoztam olyan filmmel, aminek ne lett volna hangja, ahhoz semmi más nem kell.
Egyedül a 3D Bd50 ISO-T nem tudtam vele lejátszani :P

(#13550) univerzita válasza Süvi (#13549) üzenetére


univerzita
addikt

A ingyenes VLC - ben is már megy minden hang kodek.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.