Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16051) NoLF válasza Integra (#16050) üzenetére


NoLF
addikt

odafútta a szél :D

én ilyet nem iszok, úgyhogy valami buliból kerülhetett oda :))

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16052) orbano válasza NoLF (#16049) üzenetére


orbano
félisten

mibe kerül egyébként egy ilyen szép piros rúd?

A vér nem válik VAZZE!™

(#16053) NoLF válasza orbano (#16052) üzenetére


NoLF
addikt

párja 28 volt nemrég crxen, vannak drágábbak pl skunk2, ilyesmi, de ez is betölti a funkcióját ráadásul az istenszilentekkel együtt 20ért jutottam hozzá, így teljesen jó.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16054) zolynet


zolynet
addikt

Ezt néztem meg a hétvégén: fektet 1,6VTi
Úgy mentem oda h vagy beleszeretek a sedan formába vagy nem, sajnos az utóbbi történt.
Amúgy egy patika autó, ritkán látni ilyen szép motorteret és kasznit (egy pici elindulás van a bal hátsó ívnél,ennyi). Ad hozzá 90%-os nyári-téli szettet, 1.5M-ért ez ajándék. Ha valaki sedan-t keres akkor itt van. Én 3d-t keresek.

Life is too short to stay stock!

(#16055) wierra válasza zolynet (#16054) üzenetére


wierra
senior tag

Pedig az autónak van eleje, közepe, meg vége :DDD
Kíváncsi vagyok, ilyen állapotú 3d-t mikorra fogsz találni...

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#16056) zolynet válasza wierra (#16055) üzenetére


zolynet
addikt

soha sztem, most megint a 7gen 1.6sport van a buksimban , ez a végtelen dilemma :(((
kipróbálok még egy 7gent vmikor, és leülök magammal beszélgetni :)

Life is too short to stay stock!

(#16057) Integra válasza zolynet (#16056) üzenetére


Integra
titán

ha letudsz mondani a teljesítményről, akkor sportot fogod venni.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16058) orbano válasza zolynet (#16054) üzenetére


orbano
félisten

b*sszameg, ááááá ez miért kellett belinkelni?? :(
hol van helyileg az ótó?

A vér nem válik VAZZE!™

(#16059) zolynet válasza orbano (#16058) üzenetére


zolynet
addikt

Sárbogárd, crx-en is le van káderezve ;)
siessél mert kedden mennek megnézni

Life is too short to stay stock!

(#16060) orbano válasza zolynet (#16059) üzenetére


orbano
félisten

ééhh egyelőre próbálom magam lebeszélni, abszolút semmi értelme nem lenne megvenni. b*sszameg :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#16061) Integra válasza orbano (#16060) üzenetére


Integra
titán

ez így szokott lenni:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16062) xcbiker válasza wierra (#16055) üzenetére


xcbiker
addikt

:P a hatch-nek is van.

én mondjuk talaltam :DDD

fel oraja milomi gsi-jeben volt szerencsem ulni.
eleg eros, bar szerintem szegenyt en lelomboztam, mert nem zengtem odakat, mert nalam a teljesitmeny csak harmadlagos. nalam az igenyes belso, kulso es a forma fontosabb. Valamint a megbizhatosag, komfort es fogyasztas is.

ha tobb idom lesz majd megyunk az enyemmel is egyet.

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#16063) xcbiker


xcbiker
addikt

eleg hamar van O-rol 1OO-on a kis opelje, meg alul is rant rendesen.
hangja is van, de nem az en vilagom. En ovatos duhaj vagyok es szeretem a csondet.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#16064) wierra válasza xcbiker (#16063) üzenetére


wierra
senior tag

Akkor érdekes választás részedről a VTi. Autópályán nem a leghalkabb, tekintve, hogy 130 magasságában ~4700-at forog.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#16065) wierra válasza xcbiker (#16062) üzenetére


wierra
senior tag

Biztos sokan megköveztek a következő kijelentésért, de szerintem mai szemmel nézve a 10 évvel ezelőtti Hondák (vagy inkább Civic-ek) belseje inkább az elfogadható vagy max. praktikus kategóriába tartozik, igényesnek vagy szépnek nem igazán nevezném :U.
Én azé' vettem VTi-t, mert nyugisan is lehet csorogni vele, de ugyanakkor szempillantás alatt előcsalogatható belőle a ménes és én kifejezetten szeretem hallani a nyerítést a blokkból 5500 felett ;]

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#16066) Winner_hun válasza wierra (#16064) üzenetére


Winner_hun
félisten

Majd ha fél mázsa szigeteléssel ezt is kiplakátolja akkor nem lesz olyan hangos:D

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#16067) neduddki válasza Winner_hun (#16066) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

aszondod kemenyn mg fog dogoznyi hogy elerje az 1.4 dinamizmusat???
hogy Te mekkora egy ... ize vagy Motkany:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16068) Sipi16


Sipi16
senior tag

Na április 12-re kértem az idöpontot a szervízbe. Kíváncsi vagyok mennyi idö alatt fogják megcsinálni... :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#16069) VTI-Totya


VTI-Totya
tag

Ha valakinek kell, én tudok hímeztetni.

Ha össze tudok elég embert szedni, akkor nem kell abszolút kifizetni a tervezésért szokásos pénzt. (5000ft-10.000ft)
Póló fajtákat amiből lehet rendelni, azt e-mail címre el tudom küldeni mindenkinek excel-ben. Benne van az ára is a pólóknak.

Igazából, bármit lehet kérni, csak ne unatkozzon az ember. :D :D :D :D
Kiszerkeszti az egyedi rajzot is(autód körvonala) és az alá írja mondjuk a nick nevedet. (pl. talira, hogy meg ismerjenek)

Kb. annyi variálhatósága van mint a matricának. Csak kocsira nem lehet hímezni. :D :D

Ha van pólód amire szeretnéd a hímzést, azt is vállalja. De persze akkor el kell postáznod. ;)

200ft/karakter a hímzés ára.
De ha pl. az autód körvonalát akarod bele hímeztetni és az alá a nick-ed, akkor persze az autó körvonala kb. 300ft lesz.

Amint lesznek minták, töltök fel azt is. Esetleg ha kér valaki valamit akkor azt megcsinálva felrakom mintának.

Ragozhatnám még, de úgyis egyedi árak lesznek, hiszen mindenki mást akar majd. :)

1-2 hétig mérem fel az igényt, mert feleslegesen a számból nem csinálok segget senki kedvéért és nem ígérek semmit amire nem tudom biztosan a végeredményt.
Sem nektek nem akarok olyat ígérni amit aztán nem tudok teljesíteni sem a hímző emberkének. Aki ismer, az már tudja rólam.......

vti-totya@mugen-power.hu Ide küldjétek légyszi az ötleteket és igényeket vagy ha kell az excel az árakkal.

PH-s guruknak még félisten feliratot is csinálunk a nick alá......... :DDD :DDD

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#16070) VTI-Totya válasza xcbiker (#16062) üzenetére


VTI-Totya
tag

Van 1-2 gsi-s ismerősöm(nem köpködni rám) de a fogyijukat igen csak ismerem.

VTI-vel akkor fogyasztok annyit ha kimegyek a ringre..........még néhányuk fogyiját még rossz lambdaszondával sem tudtam elérni és nincsen kis lábam.......

Szal, nem mondom, hogy szarok de nem is tankolnám.

150-nél tolok egy negyediket és a lehúzott ablakon dobom neked a fehér zsepit, hogy töröld szemed, szád.

(#16071) milomi válasza xcbiker (#16063) üzenetére


milomi
tag

Sziasztok Enyém a GSI amivel vittem xcbiker-t :) országuton 100 en ha notmálisan megyek vele 6-8 litert közt.. ha lépem neki akkor 8-12 közt fentebb még nem ment :)

NFS World Nick Ewing1987

(#16072) milomi válasza xcbiker (#16063) üzenetére


milomi
tag

Szép az autód nagyon ahogy láttam :) remélem legközelebb te viszel :) de 0-100 -at szigorúan akarok nézni :) Jók a GSI -k csak ha valaki számottevő lerőt akar kihozni akkor Hondát vegyen... mert azt könyebb szerintem tunigolni stb :) De xcbiker legalább tudja miet húz az autóm :) örülök neki hogy tudtunk találkozni :K

NFS World Nick Ewing1987

(#16073) zolynet válasza wierra (#16065) üzenetére


zolynet
addikt

nem Téged majd minnyá engem köveznek meg, mert nagyon finoman fogalmaztál, sztem a 6gen bele puritán (ÉKE) ... ezért is kérdezgette mit lehet a 7gen-ekből kicsavarni

havernak volt gsi-je, ültem benne, igazi állat módjára is tud vezetni a srác és nem is rosszul ... kifejezetten tetszett a gépállatja, csak ugye amit ráköltött az nem, ez volt az: [link], belseje [link]

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#16074) wierra válasza zolynet (#16073) üzenetére


wierra
senior tag

A belseje szebb ;] . Bár az a Barca címer... :U Hala Madrid! :DDD
Mondjuk én nem bőröztetnék, nem a píz miatt, de télen hideg, nyáron meg hozzáragadsz.
A 6 gen puritánságához könnyű hozzászokni, a 160 ló sokmindenért kárpótol. :K
Vezetés közben amúgy is az utat kell figyelni, nem a bélést.

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#16075) zolynet válasza wierra (#16074) üzenetére


zolynet
addikt

Pókos is ezt próbálja belémverni. :DDD
Igazad/igazatok van.

Life is too short to stay stock!

(#16076) wierra válasza zolynet (#16075) üzenetére


wierra
senior tag

Autót akarsz venni, vagy élményt? (igazi szar marketinges duma) ;]

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#16077) zolynet válasza wierra (#16076) üzenetére


zolynet
addikt

Úgy gondoltam h mindkettőt egyszerre, durva? :F :)

Life is too short to stay stock!

(#16078) NoLF válasza zolynet (#16077) üzenetére


NoLF
addikt

akkor wrx ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16079) orbano válasza wierra (#16076) üzenetére


orbano
félisten

kinek mi az élmény? nekem pl. az 1.5 is az :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#16080) zolynet válasza NoLF (#16078) üzenetére


zolynet
addikt

maradjunk a gyökereknél akkor, evo ;)

Life is too short to stay stock!

(#16081) wierra válasza zolynet (#16077) üzenetére


wierra
senior tag

Az eléggé. Sokat kell még hozzárakni akár a VTi árához is :DDD...ahogy látod NOLF javaslatát is :K

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#16082) xcbiker válasza wierra (#16065) üzenetére


xcbiker
addikt

Nekem nincs bajom vele. Jobban tetszik, mint a 7gen-é.
Én az igényeséget az állapotára értettem. (Mint új, karcmentes)

Én a VTI-t már csak akkor fogom lecserélni, ha lesz egy párom és jön a gyerek. De még talán akkor is jó ez 1-2 évig.

szerk: Nekem is szóbakerült a 7gen is, de mivel abból ha kb ilyet szeretnék mint a mostani VTI, elég sokat hozzá kellene tolnom.

Mellesleg tegnap átirattam a kocsit. 18500Ft + 40750Ft lett a vége.

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#16083) wierra válasza orbano (#16079) üzenetére


wierra
senior tag

Az élményt nem arra értem, hogy 1 tank bengából kétszer megkerülöd a Földet ;] :P úgy, hogy az eco lámpa azt jelzi, hogy nem fogyasztod, hanem termeled a matériát :))

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#16084) xcbiker válasza wierra (#16083) üzenetére


xcbiker
addikt

ő arra érti szerintem, hogy egyéb régebbi vagy korabeli autókhoz képest a civic-et nagyobb élmény vezetni. Nekem is jó volt az 1.4 is, pedig az elég gyengécske és még vtec sincs.

De viszont mikor Winner VTI-ét vezettem vigyorogva szálltam ki. "Kici élmén VS. nad-nad élmén"

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#16085) wierra válasza xcbiker (#16084) üzenetére


wierra
senior tag

Így már értem. Nekem első autóm a zöldleveli, így nem nagyon van összehasonlítási alapom.
Most jobban belegondolva, tulajdonképpen a 330 HUF-os benga tankolása is élmény lesz, csak nem a pozitív kategóriából. :(

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#16086) wierra válasza wierra (#16085) üzenetére


wierra
senior tag

Ha már benga, akkor E85

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#16087) Pörp


Pörp
senior tag

Hogy kell leszedni az ajtókon levő fekete műanyag:F szegélyt, ami az ablakok alatt van?

(#16088) olbeteam válasza Pörp (#16087) üzenetére


olbeteam
tag

Feszítővassal! ;] :DDD

Sry! ;)

[ Szerkesztve ]

I can resist everything but temptation.

(#16089) Pörp válasza olbeteam (#16088) üzenetére


Pörp
senior tag

:) Csak nem. Egyik oldalon erősen megkopott a fesék rajta, gondoltam jó lenne rá ez a carstyling-os folyékony gumi vagy mi.

(#16090) wierra válasza Pörp (#16089) üzenetére


wierra
senior tag

Maszkold ki szigszalaggal vagy maszkolószalaggal amit nem akarsz lefújni.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#16091) NoLF


NoLF
addikt

[link] :Y

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16092) xcbiker válasza Pörp (#16087) üzenetére


xcbiker
addikt

leengeded az ablakot.
és a függőleges műanyag takaró 3 csavaját kitekered így a takaróval együtt a vízszintes szegélyt is ki tudod feszíteni.
De ezt én leírni nem tudom világosabban, viszont megcsinálni becsukott szemmel is :DDD

Ami még segíthet ha leveszed a tükröt is 3 csavarral.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#16093) Pörp válasza xcbiker (#16092) üzenetére


Pörp
senior tag

Na majd meglesem, megpróbálom, ha feldühít, akkor maradok a maszkolásnál. Köszönöm a segítséget!
A VTi alul milyen az 1.4-hez képest?

(#16094) xcbiker válasza Pörp (#16093) üzenetére


xcbiker
addikt

Szerintem minden szempontból jobb, gondolom a nyagobb köbcenti miatt.
1500-as fordulaton vagy kicsit alatta sem dadog.

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#16095) milomi válasza xcbiker (#16094) üzenetére


milomi
tag

:) :K

NFS World Nick Ewing1987

(#16096) Integra


Integra
titán

megtaláltam a kedvenc fotóm:)
remélem fog még így kinézni.... :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16097) neduddki válasza NoLF (#16091) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ez az egyik kedvencem, vajjonmennyije vehette be? 150-200???? tolem messze van mennyen nezzemeg aki Gyuribacsinal gogozik:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16098) xcbiker válasza Integra (#16096) üzenetére


xcbiker
addikt

szép.
mégse adod el?

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#16099) Integra válasza xcbiker (#16098) üzenetére


Integra
titán

majd eldöntőm ősszel, ha már tudom, hogy mi lesz jövőre.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16100) orbano válasza wierra (#16083) üzenetére


orbano
félisten

ma toltam kicsit neki, és azért városban ez is elég jó. bár a virsli gumik, a szétnyúlt szilentek, és haldokolni kezdő telók kicsit rontanak az összképen.
persze nekem nincs vtim, alacsonyabb az ingerküszöböm :D

A vér nem válik VAZZE!™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.