Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15301) NoLF válasza Tomics (#15297) üzenetére


NoLF
addikt

1ért vettem ritka jó állapotban, áprilisban asszem. azóta rátoltam 4 kilót kb, s már csak a hifi van hátra és ennyi.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#15302) milomi


milomi
tag

Nekem az Integrák soha nem tetszettek.. de hát nemhiába adták ki a Lancerekből 1993 ba a SPORT változatot.. laposabb volt sokkal ,ültetteteb ,viszont a motorja ugyan az a jó kis 113 LOvas maradt. és mégis sport nak mondja a gyártó... sztem a a civic VTI . és a type-r is van olyan sportos számomra mint egy integra.... és tudtommal a type-r súlya kb 1200-1250 kg körül van ha jól tudom vagy kevsebb ? Sport,feszes futomű ez már sztem maga sportos... + a pontos kormányzás , stb .szélesebb gyári peres gumik, sztem ez is sportossab mint egy széria modell ... vagy csak én látom igy ? : :O
Számomra a Type-r egy csodás autó persze a CIVIC :) mondjuk enyipénzért kap az ember túrbósat is :) de hát sztem a turbósnál több a meghibásodási lehetőség is :S véleményem szerint.. persze a szivóóra is vigyázni kell adni neki ami jár szervíz terén :)

NFS World Nick Ewing1987

(#15303) Tomics válasza NoLF (#15301) üzenetére


Tomics
addikt

az még jó is :K na majd visszatérek talán 1x. köszi az infókat!

PH! addikt since 2004

(#15304) milomi válasza NoLF (#15301) üzenetére


milomi
tag

szép a hondád nagyon jó állapotban van :)

az enyém bár nem HONDA :( De jó állapotban van és megy is :)

http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=64421

NFS World Nick Ewing1987

(#15305) zolynet


zolynet
addikt

az ideg szétvet :W , mert ugye nem találom a törzskönyvet, mely a kezemben volt a héten, a hirdetésbe is direkt beleírtam, ááá
azt hogy lehet pótolni, ill nem elég az eredetiségvizsgálat, mely úgyis kötelező a vevőnek? :F

Life is too short to stay stock!

(#15306) orbano válasza _Voyage_ (#15293) üzenetére


orbano
félisten

az, hogy Te nem hallottál még szép hangú 4 hengerest, legfejlebb az eddig is sejthető tapasztalatlanságodat igazolja... persze nyilván mindenki tudja, hogy a civic type-r nem sportos. az ilyen lomha nőcis városi bevásárlós kocsi... egyébként meg mi van Veled, anyu letépte a Lamborghinis posztert a falról nagytakarítás közben, aztán most jöttél ide cimmogni? :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#15307) Winner_hun válasza wierra (#15298) üzenetére


Winner_hun
félisten

De nem ám, nekem Bp széle 10km de ha valamit akarok akkor még legalább annyi, szóval egy oda-vissza út minimum 50 km:) Helyileg meg már nem megyek kocsival ha kézben is el tudom hozni amit kell, inkább sétálok a kutyámmal egy jót:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15308) Manitou válasza wierra (#15298) üzenetére


Manitou
addikt

Jól van, kezdek megnyugodni, hogy nincs baj a kocsimmal :D Nekem most ebben a hidegben ilyen ~10 literes fogyi fog kijönni, bár most lehet 9,9 lesz :Y :D az már csoda lenne :D Viszont 100% város és csak 4-5km-es távok.

[ Szerkesztve ]

(#15309) wierra válasza Manitou (#15308) üzenetére


wierra
senior tag

Sajnos simán normális (vagy mindkettőnk autójával gond van :DD ), ilyen hidegben a szívató a pénztárcát is megszív(at)ja ;]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#15310) Manitou válasza wierra (#15309) üzenetére


Manitou
addikt

De gondolom te azért nyomod is néha :D én nem igazán, érezem is, hogy kezd lustulni a kocsi, neha most már oda kell majd lépjek neki kicsit, csak sajnálom, mert még nem nagyon melegszik be a motor ilyen kis távokon :(

(#15311) Sipi16 válasza Manitou (#15308) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ha visszanézed nekem is hasonló a futásom és a fogyasztási adatok is. Most etanolos próbán kezdtem el gondolkozni. :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#15312) wierra válasza Manitou (#15310) üzenetére


wierra
senior tag

Rendszerint csak zebrán (főleg, ha gyalogos is van rajta) és záróvonalon, valamint ha Suzukist kell kegyesen leigázni ;] :DD (persze ez mind nem igaz).
Télen én sem feltétlen tolom ki a szemét, mert nem győzném tankolással.
Nincs felétek valami elkerülőút, ahol megtudod kergetni bemelegítés után?

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#15313) !Overdose! válasza _Voyage_ (#15286) üzenetére


!Overdose!
őstag

Tényleg minden topikból ki akarod utáltatni magad? :(

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#15314) _Voyage_ válasza Sipi16 (#15300) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

140lovas s60nak természetesen esélye se lenne a vti ellen, de a 140lovas s60 pariban van a 110lovas civicel.
Nem is a volvo a világ legjobb kocsija, nekem pl nem is kéne.

!Overdose!: Kivételes eset volt, valaki beírt egy akkora baromságot, ami mellett nem tudtam elmenni.
Még pedig azt, hogy egy sima, fekete, gyári, 1.6-os, 110 lovas 3 ajtós civicről ordít a sportosság.
Mert ha valaki még erre mondja, hogy sportos, akkor azt mondom, oké: [link].

[ Szerkesztve ]

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#15315) orbano válasza _Voyage_ (#15314) üzenetére


orbano
félisten

köszönjük, hogy visszatereltél minket a tévútról, és megmutattad nekünk mi is a sportosság :R de most már befejezed ugye?

A vér nem válik VAZZE!™

(#15316) _Voyage_ válasza orbano (#15315) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

:DDD
Be.

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#15317) milomi


milomi
tag

valaki tud olyan autós oldalt ahol nemcsak 4-9 db civic Type-r találok ? használtauto.hu néztem .. viszont csak a 2004 évjáratól 2005 ig ! köszönöm !

NFS World Nick Ewing1987

(#15318) Manitou válasza Sipi16 (#15311) üzenetére


Manitou
addikt

Én nem megyek sokat vele így annyira nem érdekes a fogyasztás. Arra hogy itt városban elmászkálok munkába minden nap, meg ha kell menni valahova akor legyen mivel, arra teljesen megfelel. visszább olvastam hogy t1 írt erről a bioetanolos átépítésről, nem tűnik olyan soknak az átépítés, de nekem lehet vissza se hozná az árát a beépítése.

wierra mikor jövök haza örülök ha valahogy hazaérek minél hamarabb, rohadt nagy dugó van minden fele 16:00-tól, sokszor inkább bennt maradok tovább, hogy ne a csúcsforgalomban jöjjek haza, de még így se kicsi a forgalom, pedig ez nem is BP.
Utóljára mikor igazán megkergettem ,az még tavaly decemberben volt mielőtt a téligumi fel lett pakolva. Lámpánál "gyorsultam" egyet, egyből vérszemet kapott mellettem egy civices is :Y :D

[ Szerkesztve ]

(#15319) Winner_hun válasza _Voyage_ (#15314) üzenetére


Winner_hun
félisten

valaki beírt egy akkora baromságot...

Mekkora baromságot? Mint amiket te szoktál írni? (ahogy most is) Mert azok sokszor tényleg baromságok. Ez csak egy személyes vélemény volt, neki sportos.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15320) Winner_hun válasza milomi (#15317) üzenetére


Winner_hun
félisten

Google;]:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15321) Winner_hun válasza Manitou (#15318) üzenetére


Winner_hun
félisten

20-30 km-t menj pályán max megengedett sebességgel, úgy inkább tisztul a kupuff rendszer;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15322) Manitou válasza Winner_hun (#15321) üzenetére


Manitou
addikt

Lassan fél éve megvan a kocsi, autopályát még nem látott ;] Szerinted? :D

(#15323) orbano válasza Manitou (#15322) üzenetére


orbano
félisten

szerintem akkor épp itt az ideje, hogy kicsit kikormold...

A vér nem válik VAZZE!™

(#15324) t1 válasza Manitou (#15322) üzenetére


t1
addikt

Akkor ráfog férni, kicsit húzasd meg, hogy kikormold, menjél tartósan 4-be 130 körül szépen kifog tisztulni a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#15325) wierra válasza Manitou (#15318) üzenetére


wierra
senior tag

Néha áldozni kell az "oltáron" a szent cél érdekében :K ;) Esetedben egy kis időt, meg némi bengát. Én ha tehetem -úé. van hozzá tér - minden alkalommal, mikor beülök rendszeresen elforgatom 8000-ig -> amíg az asszony el nem kezd sipítozni :DDD

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#15326) Snoop-y válasza milomi (#15282) üzenetére


Snoop-y
veterán

Bullshit... akkor annak kilóg a bele
Enyém 9500-ig forgott és nem evett meg 2 liter olajat 8K alatt.
Amúgy meg egy Type-R-t ha taposol nem 9 ezrenként kell benne olajat cserélni.

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#15327) Integra válasza milomi (#15265) üzenetére


Integra
titán

faszság.
azok már szét vannak kúrva akkor.
nekem 1 decit sem eszik az autóm...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15328) milomi


milomi
tag

pedig 3 Tulajt kérdeztem :( ... ebből kettő beszámolt az olaj fogyasztásáról és az egyikbe csak 60 ezer Km van ! :S

NFS World Nick Ewing1987

(#15329) VR6-Fan válasza milomi (#15328) üzenetére


VR6-Fan
veterán

óra szerint vagy tényleg?

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#15330) xcbiker válasza Snoop-y (#15326) üzenetére


xcbiker
addikt

a max és min közt mennyi olaj van?

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#15331) milomi válasza VR6-Fan (#15329) üzenetére


milomi
tag

tuti 60 ezer.. kereskedésből vették tavaly nyáron asszem ! és Ő 9000 nél mondta a 2 literes olajfogyást.. + a másik illető meg pályán 8000 km alatt mondott 2 litert fogyást...

NFS World Nick Ewing1987

(#15332) orbano válasza milomi (#15331) üzenetére


orbano
félisten

ez melyik kereskedés? csak hogy ott véletlenül se vegyek autót :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#15333) Winner_hun válasza milomi (#15331) üzenetére


Winner_hun
félisten

A kereskedés és a tuti km óra állás igen sok esetben két külön dolog..

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15334) milomi válasza orbano (#15332) üzenetére


milomi
tag

asszem SZEGEDEN ... de nemtuti :( honda kereskedés én így tudom !

NFS World Nick Ewing1987

(#15335) VR6-Fan válasza milomi (#15331) üzenetére


VR6-Fan
veterán

oks köszi, kereskedés

amikor vették akkor kb 4 éves lehetett a gép, szal olyan durván 110-130 lehet mostanság benne ténylegesen, bár ennyi km után is 2l olaj fogyi egy kicsit durva, a régi "szarok" nagy része nem kajál ennyit 300e után, vagy akkor az alatt a 100e alatt kilehetett támasztva a gázpedál egy téglával...

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#15336) milomi válasza VR6-Fan (#15335) üzenetére


milomi
tag

a tulaj 23 éves :D

NFS World Nick Ewing1987

(#15337) orbano válasza milomi (#15336) üzenetére


orbano
félisten

Lehet nem kapott zsebpénzt olaj/szűrőcserére? :) esetleg nem bírta kivárni, hogy felmelegedjen a motor és nyomta neki? azzal pl. ritka gyorsan gallyra lehet vágni egy ilyen motort. ha meg egy a korához képest kopottabb, szétbarmolt motorba beletesznek egy ilyen castrol edge sportot, nem csoda, hogy elkezdi enni az olajat.
egyébként szar olajjal nekem is megevett vagy 1.5 litert, de aztán elmúlt. mondjuk nekem 150 van benne.

A vér nem válik VAZZE!™

(#15338) milomi válasza orbano (#15337) üzenetére


milomi
tag

iezekről nembeszélt hogy taposta volan neki hidegen stb.... de neked is ien Typered van ? civic ?

NFS World Nick Ewing1987

(#15339) orbano válasza milomi (#15338) üzenetére


orbano
félisten

nem, nekem egy 1.5iLS-em van, 98-as :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#15340) xcbiker válasza orbano (#15337) üzenetére


xcbiker
addikt

ez az én dilemmám is....
Állítólag a kiszemelt VTI is 10e km-en max-ról lement min-re. Igaz akkor Castrol Edge 10w60 volt benn a 100e km-es mociba.

[ Szerkesztve ]

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#15341) milomi válasza xcbiker (#15340) üzenetére


milomi
tag

ORBANO igen megnéztem már a tiéd szép vas :) ..

neked meg azt mondom jó olajat használsz szerintem.. a rallis kocsikba raknak 10W -60 ast.. verseny GSI .. gondolom a VERSENY VTI -k be is.. nagy hőtűrése és nagy hő mellet is jól ken.. énnis iet akartam venni de helyette MOTUL 10W 40 lett

NFS World Nick Ewing1987

(#15342) xcbiker válasza milomi (#15341) üzenetére


xcbiker
addikt

nem én használok olyat, csak az olajfogyi aggasztó.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#15343) VR6-Fan válasza milomi (#15341) üzenetére


VR6-Fan
veterán

meg kb az összes utcai turbos vasba (10W)60-at illik rakni aminek egy picit is hajtósabb is a gazdája.

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#15344) olbeteam válasza milomi (#15331) üzenetére


olbeteam
tag

...vajon miert eszik a motor ilyen sokat, talan ki van taposva a bele?! Hidegen ki van nyomva a szeme?! Aki vezeti, annak fogalma sincs az Ottó motor működéséről?! Talán ezelőtt még matchbox-ot sem kapott, nemhogy autót?!

Örüljön vagy örüljenek az ilyen emberek, hogy még élnek, nemhogy eszi az olajat az autójuk...

I can resist everything but temptation.

(#15345) milomi válasza olbeteam (#15344) üzenetére


milomi
tag

akkor most megnyugodtam hogy ha szépen van vele bánva akkor nem eszik enyi olajat.. :) köszi ... am ezekszerint.. akkor télleg hidegen adtákneki :D

NFS World Nick Ewing1987

(#15346) NoLF válasza milomi (#15336) üzenetére


NoLF
addikt

megkérdezhetem, hogy te hány éves vagy?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#15347) milomi válasza NoLF (#15346) üzenetére


milomi
tag

23 leszek márciusban ... de hát más Honda fórumon is LÉT kérdés az olajfogasztás... nem akarok egy olyan SZART venni ... amiből 10ből 7 Typer. enyi olajat eszik meg .. ezért tettem fel a kérdést.. feleslegessne nemvágom magam ien pénzkidobásba hisz 3 milláról van szó.. nem 1-2 száz ezeről....

NFS World Nick Ewing1987

(#15348) Manitou válasza wierra (#15325) üzenetére


Manitou
addikt

Eddig úgy voltam vele, hogy majd munka miatt ha kell mennem messzebbre - nem csak a városba bóklászok - akkor majd úgyis kicsit meghajtom, de úgy alakult, hogy nem nagyon kellett menni sehova. Majd tavasszal - nyáron lehet más lesz a helyzet. Jó lenne kicsit hosszabb távokon is menni vele. Eddig a max távolság egyhuzamban olyan 70-75 km volt ez oda meg vissza sziontén ennyi. Akkor volt kicsit jobban meghajtva 5-ben 140-145 körül, de csak egy rövid szakaszon, ez nem autopálya volt, de jó minőségű főútvonal.

(#15349) Sipi16


Sipi16
senior tag

Na ma reggel a drágaság megviccelt és úgy döntött, hogy nem akar nekem elindulni. Nem voltam valami türelmes a második próbálkozás után kiszálltam és lenyúltam anyum kocsiját. Közben hívtam a szerelö ismerösömet, hogy nem ártana ránézni, mert holnap suli és amúgy is dolgom ezer. Idejött és kb egy perces indítózás után feléledt. Mondjta, hogy menjek vele egy kört és melegítsem be. Szerinte az üzemanyagszürönél lehetett valami bibi. Már komolyan várom a nagyszervízt. :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#15350) Integra válasza milomi (#15331) üzenetére


Integra
titán

semmi.

winner: type r-ről volt szó ahogy olvasom.
aki meg nem tud autót vezetni normálisan meg karban tartani, az ne vegyen autót, vagy ne rinyáljon. ez meg type r mentes törvénye, hülyének lenni alanyi jog.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.