Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4651) F34R válasza localhost (#4650) üzenetére


F34R
nagyúr

neeeeeeeeeeeehhhh :P
ugye nem most is egy karaktert a végére kellett biggyesztenen , de ha elérem a level 99-t akkor választhatok az eddigi jelszavaim közül.

(#4652) Wind-Storm válasza localhost (#4650) üzenetére


Wind-Storm
őstag

:C

Ami azt illeti tessék csak új jelszavakat létrehozni! :P

(#4653) kriszwells


kriszwells
aktív tag

Üdv! Biztos volt már kérdés, de ha egy cím (citromailes) át van irányítva gmail.com-osra akkor ha egy nagy méretű üzenet, amit citromailes tudna fogadni de gmail-es nem akkor azt nem fogom megkapni?

Core i5 10400F, Lenovo T32h-20, Nikon Z Fc, Pocketbook Sense 630, GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 , https://www.youtube.com/channel/UC9JycGJu4WSrta7RomJtinA

(#4654) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Meg lehet azt valahogy oldani, hogy van egy feladótól 300 darab levelem, mindegyikben van egy vagy több melléklet. Hogyan lehetne az összes csatolt fájlt egyszerre leszedni? A e-mail tárgya és szövege nem érdekes, csak a mellékletek.

(#4655) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Valaki röviden elmondaná mi történik? Mert én mailboxos vagyok és enyén szólva lett msot kavar. Kb lett már annyi mail címem, hogy kiteszi a napomat ha át akarom őket nézni. Ide helyez át oda de csak így meg úgy. Semmit nem vágok.

(#4656) Kolondrum válasza Kolondrum (#4655) üzenetére


Kolondrum
félisten

Na rendeződik. A főfőfőőőő gond ott van, hogy a nevet amit 6 éve használok már beregelték. Amit csak azért tudtak megtenni mert nekem nem régóta van netem. Mostanába koppanok, hogy foglalt. Yt, gmail és sorolhatnám.

(#4657) raziel01 válasza Kolondrum (#4656) üzenetére


raziel01
veterán

Mivel tök átlagos neved van így ne csodálkozz rajta, hogy már foglalt.

(#4658) Kolondrum válasza raziel01 (#4657) üzenetére


Kolondrum
félisten

Á á á á ez nem átlagos (köze nincs itt semmihez a PH-n) "barátom"! :U Azért lopták el annyian. Vaterán is lefoglalta valaki és azóta be sem lép, évek óta. Yt-n egy csajé aki még ezer más helyen használja, Fb-n is fent van, ott enm zavar még mert én nem vagyok fent. Ahova nézek csak foglalt. Ez a fiók dolog jól meg lett kavarva. HA valaha lesz androidom nem kis gondot fog okozni a google fiók. Most kettő van, egy mailboxos a mailhez amivel be tudok lépni a google fiókba, de nem megy vele sem a Yt, picassa. Ahhoz ,hogy működjön át kell lépnek az ezzel összekapcsolt másik fiókra. Mert a mailbox nem kezeli le ezeket. Máshogy nem ment. Ma csináltam egy időzített bombát ezzel. :R :(((

[ Szerkesztve ]

(#4659) raziel01 válasza Kolondrum (#4658) üzenetére


raziel01
veterán

"Azért lopták el annyian."

Istenem. Nagy lopás kellett. Képes voltál egy ennyire közismert nevet mint a Symbian oprendszer választani, akkor nem kell csodálkozni ilyeneken.
Ezért kell általad kitaláld nevet választani, például neved kezdőbetűi. pl.: Kovács Tamás - Kota
szvsz még jól is hangzik.

(#4660) Kolondrum válasza raziel01 (#4659) üzenetére


Kolondrum
félisten

Idézem: köze nincs itt semmihez a PH-n - se telefonhoz se semmihez.
A túl átlagost nem szeretem és azt sem ha számozni kell. Mostmár számokban nincs hiány. :DDD

(#4661) Egorov válasza Kolondrum (#4660) üzenetére


Egorov
aktív tag

A neved után küldted a PI-t 500 számjegyig? :DDD http://www.angio.net/pi/digits/500.txt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4662) MichaelSD válasza Kolondrum (#4660) üzenetére


MichaelSD
őstag

Ha annyira fontos, vegyél egy alomnev.com vagy alomnev.net, vagy ami tetszik domian nevet és használd GAFYDdal.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4663) Wind-Storm válasza raziel01 (#4659) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Ezért kell általad kitaláld nevet választani, például neved kezdőbetűi. pl.: Kovács Tamás - Kota

Bizony bizony :K [link]

[ Szerkesztve ]

(#4664) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nem teljesen ide tartozik,de hogyan tudom a picassát és a panoramiómat másik google fiókhoz rendelni? Egy már létezőhöz. Yt-n megtaláltam ezt a menüt. Köszönöm!

(#4665) localhost válasza Wind-Storm (#4663) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Névválasztás ? példa

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4666) Hitman


Hitman
aktív tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy nemrég megváltoztattam a gmail belépési jelszavamat, és most szeretném visszaállítani a korábbi jelszóra, de a rendszer nem engedi. ("Válasszon egy olyan jelszót, amelyet még nem használt ehhez a fiókhoz.")
Van rá valami mód, hogy visszaállítsam a korábbi jelszavamat, vagy ez lehetetlen?
(Elég idegesítő, hogy folyton a régi jelszavammal próbálok belépni...ezért szinte minden alkalommal másodjára tudok csak bejelentkezni)

(#4667) localhost válasza Hitman (#4666) üzenetére


localhost
Közösségépítő

4650

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4668) Hitman válasza localhost (#4667) üzenetére


Hitman
aktív tag

Ha kipróbálnád és elmondanád a tapasztalatokat, azt megköszönném :DDD

(#4669) Wind-Storm válasza Hitman (#4668) üzenetére


Wind-Storm
őstag

:C

(#4670) localhost válasza Hitman (#4668) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Oké, kérésedre szívesen megteszem!
Az árajánlatot DARABSZÁMRA vagy ÓRADÍJRA számolva küldjem a címedre? :U

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4671) thesound


thesound
őstag

Volt egy olyan labs, -ha az e-mail listádat nézted- akkor jobb oldalról a csatolmány, chat ikonjait jobbról átette bal oldalra. Ez most eltűnt, megszüntették, így ismét jobb oldalon vannak ezek a jelölések.

Valahogy vissza lehet tenni bal oldalra?

Kezdem unni, hogy egyre több opciót vesz el úgy a google, hogy nincs helyette más megoldása...

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#4672) zoli62


zoli62
addikt

A balolldali panel összecsúszásának problémájára van valami megoldás a megújult felületen? Windows XP-n Internet Explorer 8-en gondolom más is tapasztalta ezt.

(#4673) raziel01 válasza zoli62 (#4672) üzenetére


raziel01
veterán

Mindenki normális böngészőt használ nem IE8-at.

(#4674) Hitman válasza localhost (#4670) üzenetére


Hitman
aktív tag

Heh, ja küldd az árajánlatot, majd meglátom mit kezek vele :P

Hogy végre pontot tegyek a kérdésre - amit előttem már más is feltett - 100 alkalommal kell jelszót változtatni, hogy használhassuk a régi jelszavunkat, ez kb 15 percen belül kivitelezhető (Én egy szimpla excel táblába generáltam kódsort, aztán copy paste...)

(#4675) Wind-Storm válasza Hitman (#4674) üzenetére


Wind-Storm
őstag

:C

(#4676) mefistofeles

Skacok! Hogy kell a gmailban domaineket engedélyezési listára tenni? :F

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#4677) Vasinger! válasza Vasinger! (#4654) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

(#4654) UP? :F

(#4678) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

hol lehet beállítani az olvasottság visszajelzését?

(#4679) thesound válasza Sanyi.mTs (#4678) üzenetére


thesound
őstag

a webes felületen sehol

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#4680) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Egyre jobban szeretem a gmailt. De komolyan. Mióta kavar volt a mailboxal az opera mini next véletlenül sem jegyzi meg a jelszavamat, rá sem kérdez. A vicc, hogy a mailbox.hu-n megjegyzi, elindul a belépés és újból kéri de már mint gmail. Igaz nem mindig. Jó szórakozás begépelni azt a **** kacifántos kódot minden egyes ilyen alkalommal. :W

[ Szerkesztve ]

(#4681) kitzz


kitzz
tag

Sziasztok!

Biztos, számtalanszor volt már a kérdés, de a topik hihetetlenül hosszú és nem tudom, hogy keressem,

A problémám az, hogy a barátom számítógépéről véletlenül beléptem a saját google fiókomba, ami rögtöm behozott minden könyvjelzőmet és hasonlókat. Ki is léptem azonnal.

Viszont így az ő összes korábbi könyvezője eltűnt, és azért, hogy ezzel ne legyen később baja, csinált ott helyben egy saját google fiókot, ami az alábbi problémát okozta:

Itthon, a saját gépem tárolta az összes jelszavát (gmail, facebook, MINDENT!) és szeretném ezt megszüntetni, hogy ne tudjuk egymás jelszavaival belépni. (valószínű, másodlagos fiókként kezeli a gépem az ő adatait)

Segítsetek!! fontos!

(#4682) alpihun válasza Kolondrum (#4680) üzenetére


alpihun
senior tag

Én meg yahoo-ról tértem át gémali-re (én már csak így becézgetem). Mikor yahoos ímélemet csináltam, még nem tudtam, hogy létezik alternatíva, az volt a divat, mindenki csak azt ismerte. Most már lassan, velem az élen, megindult a gmail őrület errefelé is. Bár ez inkább köszönhető az ezzel összekapcsolt dolgoknak (G+, YT, picasa stb).

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#4683) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

legalább 3 hete törölt emaileket vissza lehet valahogyan állítani?

(#4684) raziel01 válasza Sanyi.mTs (#4683) üzenetére


raziel01
veterán

Ha nincs a kukában akkor nem.

(#4685) legiaap


legiaap
nagyúr

Hozzá akarok adni egy hotmailos mail címet a google fiókomhoz. Én általában csak a gmailban csekkolom a leveleim és ezért gondoltam, hogy ez jó megoldás lenne.
Az email címek és felhasználóneveknél adtam hozzá a hotmailos címem, már meg volt a megerősítés is, de amit a hotmailra kapok leveleket nem mutatja a gmail.
Valamit rosszul csináltam?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4686) Wind-Storm válasza legiaap (#4685) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Én spéci ATW-vel jártam így...
Ha jól értelmezem akkor POP3/SMTP alapon akarsz levelet fogadni/küldeni és tudtommal ezt nem támogatja a hotmail (bár lehet újabban már igen. sose használnám a hotmailt mail-ezésre, messenger melléktermékeként kapsz egy e-mailt amivel jobb nem is törődni..)
Lehet az átirányítás működne, már ha van hotmailben.

(#4687) mandin


mandin
senior tag

Azt hogy tudom megoldani, hogy amik a YouTube-ról jönnek üzeneteim naponta, azokat csak egy külön mappába tegye, ne látszódjon a beérkező üzenetekben, csak akkor ha rámegyek a YT mappára. Remélem érthető :D

Más:
3 fiókom van van importálva pop3-al. A beérkező üzeneteknél 2-t felcímkéz, hogy melyik e-mail-emről jött, viszont a harmadikat nem.
Ez mitől lehet?

Itt van egy kép a problémáról:
link

[ Szerkesztve ]

(#4688) Egorov válasza mandin (#4687) üzenetére


Egorov
aktív tag

Az elsőre: LINK

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4689) mandin válasza Egorov (#4688) üzenetére


mandin
senior tag

Óriási vagy. Nagyon köszönöm.
Új értelmet nyert most így a Gmail :D
Mondjuk azt nem értem miért kellett ennyire túl bonyolítani.
Egyébként a mappán mutatja majd számmal, ha üzenet jött, vagy mindig csekkolni kell?

(#4690) sgergi válasza mandin (#4689) üzenetére


sgergi
veterán

Mutatja.

(#4691) Egorov válasza mandin (#4689) üzenetére


Egorov
aktív tag

Még annyit hozzáteszek, hogy ha a "skip inbox" be van pipálva, tehát nem teszi a beérkezett üzenetek mappába, csak a kiválasztottba, akkor a google talk nem jelzi, hogy új üzenet érkezett valamint (én chrome böngészőt használok) a böngésző sem, hiába van nyitva a gmail tab.

Szerk.: kicsit félre lehet érteni. :DDD Szóval nem dob fel egy pop-up cuccot, hogy te ganaj gyütt egy levél. Természetesen, ahogy fentebb írva vagyon a mappa mellett zárójelben jelzi, hogy mennyi levél érkezett + még vastagon is szedi a mappa nevét.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4692) mandin válasza Egorov (#4691) üzenetére


mandin
senior tag

Értem, az nem gond. Annyi a lényeg, hogy azért írja valahol, hogyha jön üzenet, ne kelljen mindig ránézni.

(#4693) mandin válasza Egorov (#4691) üzenetére


mandin
senior tag

Eddig jól működik.
Esetleg olyan megoldás van, hogy olvasás után rakja át a mappába? Olvasatlanul a beérkező üzenetekben legyen?

(#4694) Egorov válasza mandin (#4693) üzenetére


Egorov
aktív tag

Nem tudom, hogy ezt be lehet-e állítani, ahogy automatikusan csinálja meg. Én legalábbis nem tudom, hogy hogyan kell.
Addig egy megoldás: megvan a mappád, de nem állítasz be szűrőt. Amikor olvasod a beérkezett üzenetek mappában a levelet, akkor felül vannak ikonok. Ezek között a mappa alakúra ha rákattintasz, akkor ki tudod választani, hogy melyik mappába tegye bele.
Két kattintással több, mintha lenne rá beállítás vagy mi, de működik. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4695) thesound válasza mandin (#4693) üzenetére


thesound
őstag

Bejön, kap két cimkét aut. inbox és xy.
Ha elolvastad megnyomod az archive gombot és így ezek után csak az xy cimke lesz rajta.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#4696) Egorov válasza thesound (#4695) üzenetére


Egorov
aktív tag

Zsíár, hasznos info volt. :R

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4697) chab7


chab7
addikt

Hello

Elkezdett egy valaki vagy valami zaklatni a gmail csevegőjében ilyen előregyártott ismerkedős szöveggel (angolul persze). Eddig ilyennel még csak az msn-ben találkoztam. Most már a gmail-en is van ilyen kamu dolog? Hol lehet az ilyen spam felhasználókat jelenteni a google felé? Bosszantó, hogy már itt is megjelennek ezek a - nem is tudom minek nevezzem - fals felhasználók. Remélem nem arra mennek, hogy feltörjék a fiókomat.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#4698) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Kicsit talán off, de talán ez a legmegfelelőbb aktív topik a kérdéshez.

Miért van az, hogy a Picasa Webalbumomban nem frissülnek a megtekintéssel kapcsolatos adatok? Szóval van egy album amiben vannak képek és mindegyikre 0 megtekintést ír, amikor már több százan megnézték.

(#4699) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Sziasztok!

Hogy tudnék - a böngészőn keresztüli gmailben, tehát nem email kliensben - egy táblázatot (formázott, színes, excel-ben készült) beilleszteni a levélbe? Tehát nem mellékletként szeretném, hanem konkrétan a szövegbe.

A LIVE Mail-ben működik a sima Ctrl+C majd Ctrl+V, de itt nem, mert itt sem a színeket, sem a formázást, sem a táblázat vonalait nem viszi át. Az elrendezés táblázatos, de nincsenek vonalak, és minden az alapértelmezett betűtípussal, színnel van.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#4700) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Az új Gmailben, hogy tudnám elérni a régebbi beállító felületet? Ahol be lehet állítani, hogy hova továbbítsa a leveleket, illetve POP vagy IMAP legyen. A fiókbeállítások alatt nem találom a régebbi lehetőségeket.

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.