Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) Sk8erPeter válasza norbert999 (#5000) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nézd meg, amit az előző hsz.-ben a szerk. után írtam.

Sk8erPeter

(#5002) alienpapa


alienpapa
senior tag

Erre valami tipp esetleg? Nem baj ha csak találgattok, minden megoldás érdekel. :)

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#5003) Sk8erPeter válasza alienpapa (#4989) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hát ilyen para nálam is volt a saját nevemmel, próbáltam visszaállítani, és ugyanazt dobta, mint nálad.
Ötletem nincs, miért.
Igazából ezért nem írtam rá semmit, mert fogalmam sincs, miért van ez. :D

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#5004) alienpapa válasza Sk8erPeter (#5003) üzenetére


alienpapa
senior tag

Hát igen, elég logikátlan a dolog. De azért köszönöm, hogy foglalkoztál vele! :)

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#5005) Wolfskin válasza alienpapa (#5002) üzenetére


Wolfskin
őstag

ez nem az az a mail cím, amit arra kér, hogy elveszett jelszó esetén hova küldje?
valamelyiknél mintha olvastam volna, hogy ennek hiányában nem áll módjukban kiadni...

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#5006) gyga


gyga
senior tag

Sziasztok.

Hál istennek összekapcsoltam két google fiókomat, a probléma hogy nem találom hogy lehet szétszedni.
Valaki tudna segíteni?

[ Szerkesztve ]

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#5007) kispx válasza gyga (#5006) üzenetére


kispx
addikt

(#5008) gyga válasza kispx (#5007) üzenetére


gyga
senior tag

köszi

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#5009) TIT


TIT
veterán

Sziasztok!

Újabban esténként vagy 200m szerverhiba miatt nem tud csatlakozni vagy zárolják a fiókomat és csak reggelre javul meg,pedig nem küldök több száz levelet senkinek és nem is kapok.
Már a gutaütés kerülget :W

(#5010) Sk8erPeter válasza TIT (#5009) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Elég sok para van az én accountom esetén is mostanság. Olyan is volt, amit írtál, de ez a csetüzenetes dolog bosszantott múltkor igencsak... Ami érdekes, hogy azóta úgy tűnik, a csetüzeneteim visszakerültek, de van egy hatalmas kihagyás, konkrétan szeptember 25-e és október 13-a között egy darab csetüzenet nincs elmentve.
Soha nem volt még ilyen probléma, nem értem, mi a franc van. :Y

Sk8erPeter

(#5011) jooker82


jooker82
nagyúr

Sziasztok..
hogy tudnék gmailről telefonon 25mb-nál nagyobb fájlt csatolni? mert kb 300mb os fájl lenne..
freemailbe elvileg 1 gb-ot is lehet...
köszönöm..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5012) EmberXY válasza jooker82 (#5011) üzenetére


EmberXY
addikt

Úgy tudom, hogy erre nincs lehetőség, 25 Mb a maximális csatolmány méret...

Up the Irons!

(#5013) jooker82 válasza EmberXY (#5012) üzenetére


jooker82
nagyúr

ok,köszi...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5014) localhost válasza jooker82 (#5011) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Akkor most leírod százszor, hogy egy 300 MB-os file egyik helyről másikra történő eljuttatásának eszköze NEM AZ E-MAIL :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5015) jooker82 válasza localhost (#5014) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ha nincs más megoldásom?? :U akkor az..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5016) localhost válasza jooker82 (#5015) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De van más megoldásod.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5017) jooker82 válasza localhost (#5016) üzenetére


jooker82
nagyúr

Örömmel olvasom,ha leirod?? :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5018) kispx válasza jooker82 (#5017) üzenetére


kispx
addikt

Dropbox, Skydrive és a különböző fájlmegosztók

[ Szerkesztve ]

(#5019) jooker82 válasza kispx (#5018) üzenetére


jooker82
nagyúr

Az a baj,h nekem mindenképp telefonról kell küldenem egy megadott cimre emailként... Ezt az általad leirtakkal megtudom oldani??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5020) kispx válasza jooker82 (#5019) üzenetére


kispx
addikt

Egy honlapot megtudsz nyitni és feltölteni?
Szerk: Dropboxnak és a Skydrivenak van mobilra kliense, szóval onnan is fel lehet tölteni, és e-mailbe egy linket kell csak küldeni.

[ Szerkesztve ]

(#5021) jooker82 válasza kispx (#5020) üzenetére


jooker82
nagyúr

azért irtam,h akkor részemről nincs megoldás... a freemailnél lehetne 1 gb-ot küldeni,de ott meg a pusht nem találom,azt kellene engedélyezni...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5022) Sk8erPeter válasza jooker82 (#5021) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Nem értem a logikádat, hogy ezek után írod, hogy "akkor részemről nincs megoldás". kispx most írt remek alternatívákat, ezekkel mi a bajod?

Sk8erPeter

(#5023) Sanyi.mTs válasza jooker82 (#5021) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

(#5024) jooker82 válasza kispx (#5020) üzenetére


jooker82
nagyúr

már értem,csak közbe szerkeszthetted.. :) regeltem a dropboxra,most töltöm fel a fájlt...utána a cimet hova kell beirnom,ahova küldeni szeretném??

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5025) SenorGrande válasza jooker82 (#5024) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Dropbox egy online tárhely, nem küld fájlt. A fájl elérhetőségét kell majd elküldened a címzettnek (e-mail, sms, stb.), aki onnan majd letölti.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5026) kispx válasza jooker82 (#5024) üzenetére


kispx
addikt

A "Sharing"-ban kellene lennie egy "Share Link" gombnak. Azzal kimásolod a linket a vágólapra és azt elküldöd e-mailben. A címzett megkapja a linket és onnan letölti.

(#5025) SenorGrande
Épp a 300 MB email melléklet effektet akarjuk elkerülni. Ezért választottunk egy fájlmegosztót.

[ Szerkesztve ]

(#5027) jooker82 válasza SenorGrande (#5025) üzenetére


jooker82
nagyúr

akkor ez igy megintcsak bukta...
Telefonról szeretnék a youtubera feltölteni,mert a gépem hibásan tölti fel.. és a fiókomba megvan adva egy youtube-os cim,ahova kell küldeni... emailbe.... Remélem,mostmár értitek,mit szeretnék...Tehát linkekkel nem érek semmit...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5028) Sk8erPeter válasza jooker82 (#5027) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Mióta lehet emailen keresztül feltölteni YouTube-ra? :Y
De ne csináld már...remélem csak viccelsz, hogy ha asztalin nem sikerül feltöltened, akkor majd telefonról, valami email-címre elküldve majd menni fog... :O Azon még nem gondolkoztál el, hogy valószínűleg valami oka van, hogy asztali gépről SEM megy a feltöltés YouTube-ra? :U :N (Pl. nem elfogadott formátumban akarsz feltölteni, vagy ötezer más oka is lehet, de hibaüzenet ismerete nélkül nehéz lesz bármi konkrétumot mondani...) Nem árt, ha ilyenkor az ember a hibaüzenetektől nem csak összesz@rja magát, hanem megpróbálja azokat értelmezni is. Tudom, melós gondolkodni, de ez a megoldás.
Igencsak OFF, hogy YouTube-ra nem tudsz feltölteni, nagyon nem ennek a topicnak a témája. A konkrét hibaüzenettel együtt írd meg pl. az Azonnali kérdések órája topicban, vagy hasonlóban.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#5029) jooker82 válasza Sk8erPeter (#5028) üzenetére


jooker82
nagyúr

Több,mint 200 videót töltöttem már fel youtubera,igy tisztába vagyok,h milyen formátumokat szabad..
A gépem teszi hibássá a feltöltés során...mert ha mobilon visszanézem a videót,akkor minden rendbe...
Kockásodás meg hanghiba jelentkezik....
Ez pedig a youtube beállitásokban van:
Egy cim....
Videókat úgy tudsz feltölteni a telefonodról, ha elküldöd e-mailben erre a címre. Másik címet szeretnél? Kattints ide

És amint láttad gmailes hozzászólással kezdtem,csak a félreértések miatt át kellett térni az adott problémára is... :R

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5030) Sk8erPeter válasza jooker82 (#5029) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"A gépem teszi hibássá a feltöltés során"
Hogy "teszi hibássá"? :F

Sk8erPeter

(#5031) jooker82 válasza Sk8erPeter (#5030) üzenetére


jooker82
nagyúr

ez az amit én sem tudok.... a gépen,meg a telefonon is hibátlanul játsza....hidd el,h 2 napja szenvedek vele és kb már vagy 30 féleképpen töltöttem fel és hibás. :W

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5032) Sk8erPeter válasza jooker82 (#5031) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hogy jelentkezik, hogy "hibás", milyen hibaüzenet formájában?

Sk8erPeter

(#5033) Keem1 válasza jooker82 (#5031) üzenetére


Keem1
addikt

Mielőtt kivágnak offolásért, csak egy gyors tanács: gépen próbáld meg átkonvertálni más formátumra, hátha azt megemészti. Nem YouTube-bal, valami lejátszóval volt, 30 képkockás mpg-t nem játszott le tökéletesen (PC, kamera igen), az alja állandóan "recés" volt és vibrált, átkonvertáltam 25 képkockás mp4-re, príma volt a céleszközön is.

(#5034) jooker82 válasza Sk8erPeter (#5032) üzenetére


jooker82
nagyúr

Nem úgy hibás,hanem nézd,fellöktem egy videót,ez még egy lightosabb hiba,de 1.04-nél,ott a hanghiba, 1.21-nél,pedig a képhiba...van,h egyszerre mindkettő is van és 2-3 mp-ig..meg a hang elmegy stb...
[link]

ti kérdeztek,én már itt se lennék.. :D millió konvertálást végeztem már de semmi,egy másik tagnak is volt ilyen és hálózati problámára gyanakodott,nekem is az van szerintem..

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#5035) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

1. Gmail címtárat lehet valahogy szinkronizálni az Outlook névjegyzékével?
2.Google Calendar Sync-et használok a naptár szinkronizálásra. Van rá mód, hogy ha gmail naptárban több naptár van létrhozva akkor mindegyiket szinkronizálja?

(#5036) kispx válasza bozsozso (#5035) üzenetére


kispx
addikt

1)
Link1
Link2
Link3
2) Az Outlookal szerednéd szinkronizálni?

(#5037) bozsozso válasza kispx (#5036) üzenetére


bozsozso
őstag

Az elsőre köszönöm a linkeket.

A másodikra igen az outlookkal szeretném szinkronizálni.

(#5038) bozsozso válasza kispx (#5036) üzenetére


bozsozso
őstag

Mégegyszer köszönöm a Go Contact Sync úgy néz ki jó lesz. Már csak annyi a problémám vele ha oda-vissza megy a szinkron és az outlookban bármit módosítok egy névjegyen akkor a telefonszámokat + nélkül küldi tovább így a telefonomban keletkezik még egy szám amivel még fel sem tudok hívni senkit. Esetleg erre tud valaki megoldást?

Pl.:+36301234567 számot az outlook így rögzíti:36301234567

A telefonomban lesz 2 telefonszám az adott névhez:+36301234567 illetve 36301234567

(#5039) kispx válasza bozsozso (#5038) üzenetére


kispx
addikt

A telefonszám mezőjének a típusa hagyományos telefonszám vagy mobil telefonszám?

(#5040) bozsozso válasza kispx (#5039) üzenetére


bozsozso
őstag

Nem válogat van mobil és van vezetékes szám is. Mind a kettőnél csinálja.

(#5041) kispx válasza bozsozso (#5040) üzenetére


kispx
addikt

Akkor nem találok mást a neten róla. :(

(#5042) bozsozso válasza kispx (#5041) üzenetére


bozsozso
őstag

Miért ha csak az egyiket akkor van rá megoldás?

(#5043) kispx válasza bozsozso (#5042) üzenetére


kispx
addikt

Aha, a másik lett volna :)

(#5045) Sanyi.mTs válasza bozsozso (#5042) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

nem ismerem az utazási szokásaidat (külföld), de mindenképpen kell a +3630? nem elég a 0630?

(#5046) Sk8erPeter válasza Sanyi.mTs (#5045) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ez miben változtat?
Egyébként szvsz nem jó ötlet a 06-ot használni.

(#5034) jooker82 :
ja hogy így, bocs, nem volt tiszta, de akkor már érthető.
De nem a YouTube kúrja el a saját konvertálása során a videót? Nagyon kíváncsi lennék most már a megoldásra.

Sk8erPeter

(#5047) Nobuo válasza Sanyi.mTs (#5045) üzenetére


Nobuo
tag

Külföldön mindenképp kell a +36, ami az országunk előhívója.

(#5048) Sk8erPeter válasza Nobuo (#5047) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

sztem ezt ő is tudta, ezért kérdezett rá az utazási szokásokra :P

Sk8erPeter

(#5049) Sanyi.mTs válasza Sk8erPeter (#5046) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

a kérdés az, h csak a + jelet hagyja el az elejéről, vagy az első karaktert. (első esetben segíthet a 06-ozás, ha nem telefonál sokat külföldről)

(#5050) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Korábban valahogyan beállítottam, hogy a gmail legyen az alapértelmezett levelezőprogramom. Nem töltöttem le semmit (vagyis nem emlékszek ilyenre), hanem magától felajánlotta ezt a lehetőséget. Ezt hol tudnám ismét megtenni? Tehát ha pl. egy weboldalon van email cím, akkor rákattintva egyből a gmailből tudjak írni :R

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.