Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) Sk8erPeter válasza PumpkinSeed (#5300) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ennek semmi köze a Gmailhez. Nem létezik az általad megadott e-mail-cím, pont ezt írja a kapott hibaüzenet is.
Főleg, hogy rosszul írtad a címet, picit utánanézve kiderül, hogy nem szignasport, hanem szingasport van a kukac előtt.

Sk8erPeter

(#5302) PumpkinSeed válasza Sk8erPeter (#5301) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

De tard vagyok :D

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#5303) localhost válasza Sk8erPeter (#5301) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"szignasport, hanem szingasport" --- így sincs értelme, úgy sincs :) :C

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5304) Sk8erPeter válasza localhost (#5303) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hát az biztos, de legalább az egyik egy létező címre mutat :D

Sk8erPeter

(#5305) qwertyqwerty


qwertyqwerty
tag

sziasztok
nekem az lenne a kérdésem hogy ha valaki belépet a fiókomba de nem tudom ki.
ezt valahogy kilehet deríteni?

(#5306) Sk8erPeter válasza qwertyqwerty (#5305) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Max. IP-címet tudnál kideríteni a history-ból, utsó 10 tevékenységet mutatja, alul, jobb oldalt, a levelek alatt, az utolsó tevékenységnél a részletekre kattintva. De ha IP-cím alapján kideríted, konkrétan ki lehetett, akkor hatékony hatóság vagy. :D
Változtasd meg a jelszót minél előbb.

Sk8erPeter

(#5307) qwertyqwerty


qwertyqwerty
tag

Köszi

(#5308) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Van egy gmailes címem, amelyet 100%-osan kihasználok, minden ide jön, nincs is másik és nem is szeretnék. Ez az e-mail cím megegyezik az itteni nevemmel és érthető okokból nem szívesen használnám ezt, ha komolyabb hangvételű e-mailt kell írnom, esetleg munkánál kérnek egy e-mail címet. Szóval értitek. :D

Van arra valami lehetőség, hogy legyen egy másik e-mail címem is, de a jelenlegi fiókomhoz kapcsolva? Üzenet írásakor meg ki lehetne választani, melyik címről menjen a levél. Marhára nincs kedvem egynél több e-mail fiókkal szórakozni, bőven elég egy.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#5309) localhost válasza KubanitoS (#5308) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Teljes mértékben megoldható.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5310) KubanitoS válasza localhost (#5309) üzenetére


KubanitoS
veterán

:D

Bővebben?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#5311) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Annyit sikerült találni, hogy amennyiben a jobb felső sarokban rákattintok az e-mail címemre, akkor ott van olyan lehetőség, hogy fiók hozzáadása.

Gondolom ehhez mindenképpen regisztrálnom kell egy másik Gmail fiókot is. Enélkül nem is működhet a dolog, ugye?

A másik problémám: a jelenlegi fiókom le van védve telefonos azonosítással is. Ez hogy oldható meg több fiók esetén? Az új e-mail fiókomhoz is hozzá kell rendeli majd egy azonosítást?

Vagy ha meghagyom a jelszót csak és azt valahogy feltörik, akkor be tudnak majd lépni a fő e-mail fiókomba is?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#5312) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sikerült megoldani, hogy látja mindkét fiókomat és egy kattintással tudok váltani egyikről a másikra. Üzenetet is tudok írni az eddigi e-mail címemről a másik e-mail cím nevében.

Viszont ha új üzenetet kapok az új e-mail címemre, az nem látszódik a jelenlegin is. Erre van valami megoldás?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#5313) localhost válasza KubanitoS (#5312) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Levelek Levelek ellenőrzése más fiókokból (POP3 segítségével): További információ A Beállításokban

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5314) Sk8erPeter válasza KubanitoS (#5312) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

http://prohardver.hu/tema/gmail_com_mi_a_velemenyed/hsz_5285-5288.html

Centralize mail from different accounts

Üzenetletöltő

Az IMAP- és a POP-alapú hozzáférés használatának első lépései

Érdemes címkékkel is ellátni a másik fiókból érkező leveleket az áttekinthetőség érdekében, itt leírtam, hogyan tudsz címkézni:
http://prohardver.hu/tema/gmail_com_mi_a_velemenyed/hsz_5221-5221.html

Remélem, így már sikerülni fog, ha valami nem megy, kérdezz.

=======================================================

(#5313) localhost :
18 másodperc különbség. :P

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#5315) localhost válasza Sk8erPeter (#5314) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De te tovább gépeltél, mert több infot adtál, nem baj.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5316) KubanitoS válasza Sk8erPeter (#5314) üzenetére


KubanitoS
veterán

Köszönöm a válaszokat!

A POP és IMAP dolgok gondolom csak akkor szükségesek, ha nem Gmail-es e-mail címem van, hanem egy külső szolgáltatóm.

A fiókot nagyjából teljesen sikerült belőni, egyetlen problémám van, a Google+. Sikerült már letiltani, de az irritáló Google+ gombok ottmaradtak.

Ha rámegyek a megosztásra, akkor kiírja, hogy ez a funkció nem működik, mert nincs Google+. Ezeket el lehet valahogyan tüntetni?

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#5317) desigo


desigo
senior tag

Üdv!

Arra esetleg nincs ötletetek,hogy miért nem kaphatok egy email címről a telefonomra push notificationt?
Nem is érkezik meg a mail csak ha belépek a gmail appba.
Új regisztrált fiókkal (teszt kedvéért) meg tökéletes minden.
Webes felületen összehasonlítottam a két fiók beállításait és minden egyforma.

[ Szerkesztve ]

(#5318) CSorBA


CSorBA
őstag

Sziasztok!

Nekem kicsit a Gmail mappa (cimke) kezelésével lenne gondom.

Ha megadom, hogy levél kerüljön egy bizonyos cimke alá áthelyezésre (Azaz a beérkező üzenetek alatt ne szerepeljen, csak az adott mappában), akkor nem kapok róla értesítést (se notifier, se mobil). Hogy lehet megoldani, hogy át is helyeződjön, és kapjak is értesítést?

Köszi.

(#5319) CSorBA válasza CSorBA (#5318) üzenetére


CSorBA
őstag

Mobilon rájöttem :B
De pc-n? :)

(#5320) Sk8erPeter válasza CSorBA (#5319) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ha mobilon rájöttél, akkor írd már le, ha már kérdezted... :)

Sk8erPeter

(#5321) CSorBA válasza Sk8erPeter (#5320) üzenetére


CSorBA
őstag

Igaz :)

Mobilon a Labelekre (címkékre) történő értesítés beállítása:

Menü gomb -> Beállítások -> Beállított E-mail címünkre katt -> Címkék kezelése menüpont

Itt láthatjuk a saját címkéinket, rákattintva be tudjuk állítani, hogy szinkronizálja-e őket, illetve milyen értesítések legyenek. :)

PC-n (windowson) A Google által kiadott Gmail Notifiert használtam, de ahogy látom azt már jó ideje nem frissítik :(

(#5322) Halo válasza CSorBA (#5318) üzenetére


Halo
senior tag

de jóó! én meg pont ezzel nyűglődök. hogyan kell beállítani, hogy a bejövőkből átpakolja adott mappába?

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#5323) CSorBA válasza Halo (#5322) üzenetére


CSorBA
őstag

Gmail webes felületén:

1,
Csinálsz címkét

2,
Rámész egy üzenetre, amit szűrni szeretnél
A levél jobb oldalán a lenyíló menüben: "Ilyen üzenetek szűrése"

VAGY

2,
Beállítások -> Szűrők -> Új szűrő létrehozása (alul)

3,
Felugrik egy ablak, ahol benne lesznek a feltételek (feladó, címzett, tárgy, stb)

4,
Az ablak jobb alsó sarkában "szűrő létrehozása keresés alapján"

5,
A Beérkező levelek mappa kihagyása (Archiválás) pipa

6,
A következő címke alkalmazása: válassz és pipa

7,
Szűrő alkalmazása X egyező üzenetre is. pipa

(#5324) Halo válasza CSorBA (#5323) üzenetére


Halo
senior tag

nagy köszönet érte!

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#5325) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Megszívatott a gmail. A mailcímemre beléptem itthon, kiléptem, majd ismerősöm amerikában belépett.
Azóta nem enged be minket a gmail, mert szokatlan tevékenységet észlelt. Adjak meg telefonszámot az ellenőrzéshez. Én ezt viszont nem szeretném, nem akarom megadni ilyen helyen a számomat, ne kapcsolják össze ezzel a fiókkal.
Be tudok lépni valahogy?

(#5326) localhost válasza mexel (#5325) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Szerintem magadat szívattad meg, nem a gmail. És ha nem akarod elfogadni azt a feltételt amit a gmail szab a visszaállításhoz, akkor ne fogadd el... de minden esetre ne add ki másnak a jelszavadat és ne engedd, hogy más belépjen a te nevedben.
A többi oké.

[link]

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5327) mexel válasza localhost (#5326) üzenetére


mexel
veterán

Közben ma beengedtek, de írták hogy tudom-e hogy egymás után 2 országból is beléptek. Írtam hogy tudom :)

(#5328) attiati


attiati
veterán

5 db gmail fiók gyors, együttes kezeléséhez mit javasoltok? (állandóan egyesével kell belépegetnem)

Van köztük egy olyan e-mail cím is, ami élet-halál kérdés, szóval a biztonság a fő szempont.

Értesítő ablak, hangjelzés nem kell.
Hatalmas plusz pont, ha indamail és citromailes fiókot is tudna kezelni.

(#5329) Sk8erPeter válasza attiati (#5328) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Azt javaslom, hogy egyetlen fiókban kérd le az összes levelet:

http://prohardver.hu/tema/gmail_com_mi_a_velemenyed/hsz_5312-5314.html

Sk8erPeter

(#5330) siebener


siebener
aktív tag

Üdv.

Erre valaki tudna megoldást?

:R

(#5331) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Nektek is sz*rakodik mostanában a gmail. Néha nem lehet elérni se kliensből se webről.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5332) EmberXY válasza Dr. Romano (#5331) üzenetére


EmberXY
addikt

Androidon szinkronizál rendesen, regisztrációs mailek is másodpercek alatt megérkeztek, szerverek szerintem rendben vannak. Webes felületen mostanában nem néztem.

Up the Irons!

(#5333) Sk8erPeter válasza EmberXY (#5332) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Én naponta nézem webes felületen, és egy-két kivételtől eltekintve (volt már, hogy 500-as HTTP code-ot kaptam) én mostanában nem tapasztalok különösebb problémát vele.

(A cset ritkán szarakodik (néha kijelentkeztet, majd újra be), de ennyi hiba nálam belefér.)

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#5334) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Rendben köszi a válaszokat, akkor nálam lehet valami gebasz.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#5335) Fboy


Fboy
aktív tag

Sziasztok!
Ha egy gépről két ember is használná a fiókját, akkor van arra valamilyen lehetőség, hogy pl. az asztalra kitegyek két parancsikont, amivel a két címre külön lehet belépni? Úgy, hogy ne kelljen mindig kijelentkezni a fiókokból.
Mert ugye, ha megnyitom a gmail-t, akkor az utoljára használt fiókot hozza be.

(#5336) vgyuri válasza Fboy (#5335) üzenetére


vgyuri
őstag

Pl. 2 különböző böngészővel megoldható.

(#5337) EmberXY válasza Fboy (#5335) üzenetére


EmberXY
addikt

Be lehet állítani többfiókos bejelentkezést is a google profilban, így nem léptet ki a fiókból, ha egy másikba lépsz be, vagyis ugyanazzal a böngészővel is nézhető több fiók, a többi már részletkérdés. A fiók beállításoknál lesz valahol.

Up the Irons!

(#5338) shteer


shteer
titán

gmail-éknek van valami közvetlen supportjuk? eltűnt leveleket vadászok, majdnem egy évnyi levelezésem nincs meg

..szerintem jónak tűnik

(#5339) localhost válasza shteer (#5338) üzenetére


localhost
Közösségépítő

https://www.google.hu/intl/hu/contact/

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5340) Badb0y


Badb0y
addikt

Érdekes dolog van gmailem-mel. Rengeteg levél az all mail-ba kerül az inbox helyett. Miért van ez ?
Tud erre valaki valami megoldást ?
Természetesen nincsenek szűrve archiválásra.

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#5341) dany27


dany27
őstag

Sziasztok!

Hogy tudok olyan szűrőt létrehozni, ami csak akkor címkéz fel egy adott levelet ha mondjuk csak az alma szót tartalmazza a tárgy? Mert jelenleg ha van mellette más szó is, mondjuk ez van a tárgyban hogy alma körte akkor is kiszűri.
Próbáltam regexel de nem használ...

Előre is köszi!

(#5342) RAiN91


RAiN91
őstag

Youtube-t és a gmail-t hogyan tudom szétkapcsolni? Elvileg össze vannak kötve, mert ha youtube-ról kilépek, akkor a gmail is kilép.

(#5343) Peethy


Peethy
őstag

Üdv!

Ide csak mailes kérdések jöhetnek, vagy Appson, egyéb Google-szolgálatatáson belüli kérdések is? A problémám az, hogy Google Rajzban (Draw) ha egy linket beszúrok az egyik objektumhoz, akkor a weblapra feltöltve, ha rákattintok a linkre, akkor azt csak új lapon hajlandó megnyitni. Hol tudnám ezt átállítani?

Köszi.

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#5344) dReFiX


dReFiX
senior tag

hali, van valami megoldás arra, hogy előre elmentsünk válaszüzenetek, és egy kattintással el tudjuk küldeni válaszként gmailben ? Láttam valami megoldást erre gmailen belül telepítettem, de sehogy nem tudom előhozni a beállításait.Köszi

(#5345) shteer válasza localhost (#5339) üzenetére


shteer
titán

itt van mindent, kivéve közvetlen support-ot

..szerintem jónak tűnik

(#5346) Sk8erPeter válasza dReFiX (#5344) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

(#5347) dReFiX válasza Sk8erPeter (#5346) üzenetére


dReFiX
senior tag

DE már új felületről lehet emailt küldeni, és ebben már nem találom ezt a lehetőséget a aktiválás után. :F
Megvan már ! köszi

[ Szerkesztve ]

(#5348) mandin


mandin
senior tag

Óriásmellékletet Google Drive-al csak az új e-mail írási felületen lehet? Nem találom a gombot a régi nézetes felületen.

(#5349) disco fever


disco fever
csendes tag

sziasztok!

volt nekem a gmail felületén (a jobb alsó sarokban) egy külön kis ablak, afféle tennivalók/emlékeztető-lista. na ez eltűnt, az lenne a kérdésem, hogy egyszerűen kilőtte a szolgáltatást a gugli, vagy megvan az még? ha megvan, meg tudja mondani nekem valaki, hol kell bekapcsolni? az istennek se találom... előre is köszi!

(#5350) MichaelSD válasza disco fever (#5349) üzenetére


MichaelSD
őstag

A Compose (levél írás) gomb felett az email felirat legördülő menü. Ott válaszd ki a taskot (feladatokat) és újra megjelenik.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.