Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) DonThomasino válasza localhost (#4450) üzenetére


DonThomasino
veterán

Hálás köszönet! :R

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#4452) Dictator^


Dictator^
veterán

Üdv.

Nem biztos, hogy itt találok választ, de ez a legaktívabb, google-vel foglalkozó topic.
A történet:
Volt egy uw.hu-s ingyenes tárhelyem, amin random dolgokat tároltam. Időközbe feltöltöttem az önéletrajzomat, meg egy fellebezésemet is.

Namármost, google.com alatt akármikor fellelhető volt, amiben személyes adataim is áltak.
Ezeket a fileokat eltávolítottam, de a google cachebe még mindig benne van.

Szerettem volna törölni, találtam is egy Google Webmaster -t gmail fiókból bejelentkezve.

A lényeg annyi, hogy egy html alapú filet kellett letöltenem, majd feltöltenem az oldalamra, hogy verifyolni tudja a google, hogy tényleg enyém az oldal.
De ez nem jött össze.
Altanatív megoldás, hogy egy programkódot beleírok az index.html-embe, de sajnos ez sem jött össze, mármint maga a verify. A feltöltés-beleírást megcsináltam.

Innentől elveszett vagyok, a google.com találatokból így lehetne kitörölni a régi cachet az oldalra.

Probáltam google.com groupokba, de az is egy f0s.

Segísetek mit csináljak?

Gyanakszom arra, hogy azért nem tudok verifyolni, mert az uw.hunak a "fejléc" része, másik cím alá tartozik.

<script src="http://stat.dyna.ultraweb.hu/pgstat.js?server=4&amp;username=usernevem" type="text/javascript"></script><script src="http://stat.dyna.ultraweb.hu/pgstat.js?server=3&amp;username=usernevem" type="text/javascript"></script>google-site-verification: google-randomkódsor.html

Ötlet? UW.hu nem tud segíteni.. Googlének megtalálok olyat helyet, ahol nem közösségi fórumokból jönne help, hanem konkrét google munkatárstól.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#4453) Dictator^ válasza Dictator^ (#4452) üzenetére


Dictator^
veterán

Közbe rájöttem, hogy az atw.hu-s címemen sikerül beazonsítani magamat, de az Uw.hu-n nem, szóval az UW.Hu-n lesz a gebasz.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#4454) Sickboy25


Sickboy25
addikt

Sziasztok

A képen látható címke jelent meg egyik napról a másikra a gmail fiókomba (pirossal keretezve)! Nem tudom törölni sem és azt sem tudom, hogy mi lehet?

Van valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4455) fatal` válasza Sickboy25 (#4454) üzenetére


fatal`
titán

Ránézésre olyan redszeren léptél be, ahol nem kezelte az ékezeteket, ezért létrehozott egy ilyen mappát, ami az elküldött üzeneteket takarja. Hogy hogy lehet törölni, passz :(

(#4456) EmberXY válasza Sickboy25 (#4454) üzenetére


EmberXY
addikt

A beállítások menüben a Címkék fülre kattintva nem ajánlja fel az elrejtését? Ott van lehetőség a rendszercímkéket is eltüntetni, mint pl Beérkező levelek, stb, hátha ott szerepel ez a mappa is, ha törölni nem feltétlenül, de legalább elrejteni el tudnád..

Up the Irons!

(#4457) Bjørgersson válasza Kloden (#4448) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszönöm, sikerült! :R

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4458) Sickboy25 válasza EmberXY (#4456) üzenetére


Sickboy25
addikt

Köszönöm sikerült törölnöm is...

Valszeg az iphone-on hoztam létre...

‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

(#4459) Littoral


Littoral
aktív tag

Az valami új feature, hogy a Kukába helyezett levelek nem távolíthatók el a Kuka ürítése linkkel? Sőt, meg se jelenik a link, csak kb. 1-2 perc után. Nekem legalábbis így van, már a héten is megfigyeltem ezt. Ha van valami, ami értelmetlen, akkor ez az.
Az előbb három levelet helyeztem szándékosan a Kukába. Fent, ahol a számukat kéne, hogy kiírja, az szerepelt, hogy

-1-1/-2

A Kuka ürítése link sehol, csak miután megfrissítettem a mappát kb két perc után.
Ez így értelmetlen. :))

[ Szerkesztve ]

(#4460) localhost válasza Littoral (#4459) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nálam 3 fiókomból egyikben sem jelentkezik :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4461) peto.istvan


peto.istvan
aktív tag

Sziasztok!

Egy kérdésem lenne. Miként tudok küldeni tömörített fájlokat gmail fiókon keresztül? Egyáltalán nem engedi. Ki lehet kapcsolni ezt a védelmet valahol vagy nyugodjak bele?

Üdv :R

(#4462) rii


rii
nagyúr

gmail akarná a telefonszámom

jó ez nekem? véd az ellen, ha feltörik a fiókom?

fog küldeni nekem fasságokat a gmail?

illetve nekem kell válaszolnom majd a jelszócseréknél? (szóval feltöltött telefonnal kell rendelkeznem?)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#4463) localhost válasza peto.istvan (#4461) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Engedi.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4464) kispx válasza peto.istvan (#4461) üzenetére


kispx
addikt

Az indítható állományokat (EXE, COM) ne tartalmazzon.

(#4465) rt06


rt06
veterán

hol lehet (lehet?) report-olni olyan account-o(k)t, mely(ek) hasznalataval tomegesen* (s feltehetoleg spam-elesi szandekkal) regisztralnak egy szolgaltatasra?

*: kihasznalva, hogy a pont-ot hogyan ertelmezi a cimben a gmail, pl asdf@gmail.com, a.sdf@gmail.com, a.s.d.f@gmail.com es igy tovabb, eddig legalabb 100 peldanyban)

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#4466) MichaelSD válasza rt06 (#4465) üzenetére


MichaelSD
őstag

Itt.

De az alábbi három email nem létezhet külön külön, mert mindegyiket asdf@gmail.comnak érteltmezi a Gmail

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4467) attiati


attiati
veterán

azt be lehet állítani, hogy egy bizonyos e-mail címről érkező leveleket automatikusan átrakjon egy mappába? (külső levelezőprogram nélkül)

(#4468) EmberXY válasza attiati (#4467) üzenetére


EmberXY
addikt

Szűrőt kell rá létrehozni, feltételnek megadni a feladót, és beállítani, hogy melyik cimke alá tegye a levelet, még azt is meg lehet adni, hogy csak ott látszódjon, ne mutassa a beérkezettek között...
A beállíások, szűrők menüben tudod beállítani.

Up the Irons!

(#4469) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Ma reggel egy olyan üzi fogadott, hogy lehetséges, hogy más számítógépekről beléptek a fiókomba:

Ismeretlen Kína (175.42.111.0) márc. 14. (14 órája)

Megnéztem mit csináltam akkor. Éppen egy honlapomról készítettem screenshotot a Firefox Awesome Schreenshot nevű kiegészítőjével (azóta letöröltem), aztán azt elküldtem e-mailbe egy barátomnak. Na mind1.

A kérdésem az lenne, hogy be lehet-e valahol állítani, hogy csak Magyarországról lehessen belépni az e-mailcímemre?

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#4470) attiati válasza EmberXY (#4468) üzenetére


attiati
veterán

:R

(#4471) MichaelSD válasza Inv1sus (#4469) üzenetére


MichaelSD
őstag

Tudtomal nem.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4472) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Aki jó az ékes, német nyelvben, annak ajánlom ezt a cikket. Nem mondom, hogy mindennel egyetértek, de azért érdekes. Akit érdekel, hogy hogyan gyűjt adatot a Google, kötelező elolvasnia.

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4473) rt06 válasza MichaelSD (#4466) üzenetére


rt06
veterán

ha jol ertem, ez oldalak jelentesere valo, en email account-ot kivanok jelenteni

es igen, tudom, hogy az un dot blindness miatt ugyanoda mennek a levelek, pont ezert jelentenem (kicsit gyanus, hogy par nap alatt tobb tiz regisztracio szuletett ezen email account kulonbozo modon pontozott variansaival)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#4474) MichaelSD válasza rt06 (#4473) üzenetére


MichaelSD
őstag

Elméletileg nem lehet beregisztrálni őket.

xy@gmail.com az emailem, akkor nem lehet már beregisztrálni a x.y@gmail.comot.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4475) rt06 válasza MichaelSD (#4474) üzenetére


rt06
veterán

felreertesz, nalam regisztraltak, nem a gmail-nel, s ugyanazt az email cimet adtak meg, maskent pontozva (email megerosites kell a regisztraciohoz)

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#4476) MichaelSD válasza rt06 (#4475) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nem értem még mindig, de nem szerintem többet amúgy se tudnék segíteni. :)

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4477) lostprophet


lostprophet
aktív tag

Üdv mindenkinek!
3 napja feltörték a Gmailemet, még aznap kitöltöttem a fiókvisszaállító űrlapot, majd elküldtem Google-nek, de semmit sem jeleztek vissza, még azt sem, hogy megkapták vagy tudomásul vették. A kétlépcsős védelmet nem állítottam be, viszont aki feltörte, most beállította és a titkos kérdést is megváltoztatta. Körülbelül mennyi idő, amíg lehet látni valami eredményt (olvastam, 3-5 nap "elvileg")?

Egyébként mennyire számít az, hogy fogalmam sincs, mikor készítettem a gmail címet (6 éve használom) és valamit megadtam dátumnak?

[ Szerkesztve ]

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#4478) MichaelSD válasza lostprophet (#4477) üzenetére


MichaelSD
őstag

Az évet jó pontosan megadni, mert ez is biztosíték, hogy ismered az accountod. Ha válaszolnak azt is tudni kell, hogy milyen emailek voltak az accounton. Nekem ilyeneket kérdeztek.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4479) mandin


mandin
senior tag

Sziasztok!

Gmail-ben a csatolt fájlok mérete maximum 25 MB lehet?
Nincs fizetős, vagy bármilyen lehetőség, ezt a korlátot növelni?

(#4480) MichaelSD válasza mandin (#4479) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nincsen sajnos.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4481) mandin válasza MichaelSD (#4480) üzenetére


mandin
senior tag

Hát ez szomorú :(

(#4482) EmberXY válasza mandin (#4479) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem ezt nem lehet megnövelni... [link]

Megelőztek...

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#4483) MichaelSD válasza mandin (#4481) üzenetére


MichaelSD
őstag

Ekkora fájlt inkább FTPz fel, vagy használj dropboxot. Ha sokat küldesz ilyen fájlokat úgy is gyorsan megtelik a fiókod.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4484) mandin válasza MichaelSD (#4483) üzenetére


mandin
senior tag

A DropBox-on jól látom, hogy 2 GB tárhelyet adnak?
Hogyan működik?

[ Szerkesztve ]

(#4485) lostprophet válasza MichaelSD (#4478) üzenetére


lostprophet
aktív tag

Ott a gond, hogy már eltelt 4 nap, de semmi visszajelzés. Steam esetében például kaptam egy emailt akkor, amikor bejelentettem a feltörést, de Gmail esetén még semmi. Jelentsem be esetleg még egyszer?

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#4486) MichaelSD válasza mandin (#4484) üzenetére


MichaelSD
őstag

Felinstalálod és lesz egy Dropbox mappád amit automatikusan synckel a háttérben.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4487) MichaelSD válasza mandin (#4484) üzenetére


MichaelSD
őstag

Monjuk neked lehet, hogy Skydrive-ot kellene haszálni, hamár mango telefonod van. Lehet hogy kényelmesebb.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4488) localhost válasza MichaelSD (#4487) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Vagy Box.com, most még néhány napig promós ajánlattal 50 GB!
http://blog.box.com/2012/02/bonjour-box-for-android-adds-new-collaboration-features-and-a-50gb-upgrade-to-boost-productivity/ [link]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4489) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Összesen egy gépről hány e-mail fiók engedélyezett? Jelenleg 10-et használok egyszerre és ma mikor beléptem az elsődleges fiókomba, olyan üzenet várt, hogy fura tevékenységeket észlelet a gmail és adjam meg a tel. számomat, majd küldtem rá egy sms-t egy kóddal amivel be tudtam lépni.

Egyébként a gmail után melyik a legjobb ingyenes levelező szolgáltatás?

(#4490) MichaelSD válasza Vasinger! (#4489) üzenetére


MichaelSD
őstag

Az hogy melyik a legjobb attól függ mi fontos neked. Érdemes a legnagyobbakat megnézni: Hotmail, Yahoo és tsa.

A telefonos reget, egyre inkább nyomják, márcsak az android miatt.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4491) Vasinger! válasza MichaelSD (#4490) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Annyi lenne a fontos nekem, hogy minden üzenet megjöjjön rá és intelligens, átlátható külseje legyen.. Több nem érdekes

A telefonos reget, egyre inkább nyomják, márcsak az android miatt.

Ezt nem értem. Mi az összefüggés?

(#4492) lostprophet


lostprophet
aktív tag

No, ez nagyon furcsa, freemailes címemre kaptam egy emailt a Google-től, hogy értékeljem már a fiókvisszaállításuk, meg úgy en block a supportjuk hatékonyságát. Ezzel nem is lenne gond, ha kaptam volna emailt tőlük, hogy visszaállították a Gmail fiókomat -.-
Viszont Gmailes címről kitöltöttem egy újabb űrlapot, amiről már jött értesítő, hogy dolgoznak rajta és majd értesítenek (újabb 3-5 nap, ajh).
Ennyire gagyi lenne a freemail? Azt eddig is tudtam, hogy bizonyos emailek soha nem érkeznek meg oda, de pont egy fiókvisszaállító email tűnjön el...

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#4493) MichaelSD válasza Vasinger! (#4491) üzenetére


MichaelSD
őstag

@Vasinger
A telefon nagyon jó autentikációs eszköz ami biztonságosabbá teszi a fiókodat. Ahogy a 2 szintű autentikáció is.

@lostprophet: reméljük sikeres leszel...

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4494) mandin válasza MichaelSD (#4487) üzenetére


mandin
senior tag

Igen, az lesz akkor, mert DropBox-on ahogy látom 2GB van ingyen, SkyDrive-on viszont 25 :K

(#4495) localhost válasza mandin (#4494) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Androiddal box.com-on 50 GB van ingyen.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4496) mandin válasza localhost (#4495) üzenetére


mandin
senior tag

WP7-em van :(

(#4497) localhost válasza mandin (#4496) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Wp7 :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4498) thesound válasza kispx (#4464) üzenetére


thesound
őstag

Sőt még apk-t sem.
Most próbáltam egy rendesen jelszavazott zip-et küldeni, ami csak akkor ment el, ha kivettem belőle az apk-t. (igaz maguk a file nevek megtekinthetőek voltak a zip jelszava nélkül is, (a file-ok tartalma meg csak idő kérdése...))

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#4499) kispx válasza thesound (#4498) üzenetére


kispx
addikt

Szerintem úgy jelszavazd le, hogy a fájlnevek se látszódjanak.

(#4500) lostprophet


lostprophet
aktív tag

Nos, első körben Google elutasított, mert szerintük a beküldött adatok alapján nem tudják egyértelműen megállapítani, hogy az enyém a fiók. Közben legalább megtudtam napra pontosan, hogy a YouTube fiókomat mikor hoztam létre és talán következő körben nagyobb szerencsém lesz.

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.