Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) PhoenixK válasza csudri (#3000) üzenetére


PhoenixK
őstag

Átirányítás kikapcs majd újra be... (egy utolsó ötlet :B )

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#3002) csudri válasza PhoenixK (#3001) üzenetére


csudri
őstag

Már próbáltam... :S

(#3003) csudri


csudri
őstag

Na, másik címre működik az átirányítás, de a csudri-ra nem.

Amikor csináltam a fiókot, akkor másodlagos fióknak azt adtam meg, ahová most át akarok irányítani. De sehol nem találom, hol lehetne ezt átállítani, vajon ez a gond?

(#3004) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Google Zümm.

ez ftw? :F most jött be, hogy ki akarom-e próbálni.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3005) mexel


mexel
veterán

2994-95-re senki sem tud semmit? Ezekre nem találtam még sehol választ.

(#3006) Mr.Csizmás válasza Mr.Csizmás (#3004) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

közbe kijött a zindekszen a hír róla. :)

nekem előbb volt, mint ahogy a hír lett volna róla :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3007) Pubszon


Pubszon
veterán

Kiválasztott vagyok, ma elinditották nekem a Zümm-öt. :DD

(#3006) Mr.Csizmás: Nekem veled egyidőbe volt. :P

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3008) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Zümmögök én is. Jó pofa..

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3009) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok,miért van az,hogy a upc előfizetőként van g-mail fiókom de egyes e-mail szolgáltatókhoz nem tudok levelet küldeni.De van akikhez elmegy,hozzájuhoz meg nem megy a levél melléklet csak a szöveges üzenet.Hiba űzet az szokót lenne,hogy nem tud a szolgáltatóhoz csatlakozni.Lehet valami a upc korlátoz vagy a g-mail fiók nincsen jól beállítva?

(#3010) csudri válasza qwertly (#3009) üzenetére


csudri
őstag

Egy címzettnek küldesz levelet, vagy soknak egyszerre?

Ha soknak, akkor valszeg túlléped a megengedett limitet. Anno asszem a T-Home-nál volt 15-ös limit, lehet a UPC-nél is van.

(#3011) qwertly válasza csudri (#3010) üzenetére


qwertly
addikt

Szia,természetes csak egynek küldök.

(#3012) csudri válasza qwertly (#3011) üzenetére


csudri
őstag

Akkor passz. :)

(#3013) PhoenixK válasza qwertly (#3009) üzenetére


PhoenixK
őstag

A gmail smtp szerverét használod? Elvileg az használható a UPC hálózatában is, mivel nem a standard smtp portot használja. Ha a gmail szerverén megy a levelezés, akkor ott nem a UPC-nél lesz gond! Esetleg teszteld webről is...

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#3014) qwertly válasza PhoenixK (#3013) üzenetére


qwertly
addikt

Szia,köszi a választ iten kell állítani?,hogy a smtp szervert használja a g-mail levelezőt?

(#3015) rum-cajsz válasza qwertly (#3009) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Saját klienst használsz, vagy a webes felületen küldessz?
Ha az előbbi, akkor az smtp szerver beállításait érdemes átnézned, ha utóbbi, akkor a címzettek szolgálttaóinál lehet gond.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#3016) mexel


mexel
veterán

Tényleg senki mást nem zavar a levelek összevonása vagy csoportosítása?

(#3017) MichaelSD válasza mexel (#3016) üzenetére


MichaelSD
őstag

Szerintem vannakn néhányan akiket zavar, de a nagy többség szereti. Ez a Gmail egyik alap jellemzője. Sajnos, és nem bántásként mondom, hogy ha nagyon zavar akkor a Gmail nem neked való.Rengeteg más szolágltató (ingyenes és fizetős) van, nézd meg hátha másik jobban tetszik. Szerencsére, lehet választani sok szolgáltató közül...

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3018) PhoenixK válasza mexel (#3016) üzenetére


PhoenixK
őstag

Esetleg javaslok pl egy thunderbird-öt levelezőnek, akár portable verzióban is!

@qwertly: Ha nem használsz semmilyen levelezőprogramot, akkor a fogadó oldalon lehet probléma (pl. mail szerver/SPAM szűrő megfogja, esetleg veszélyesnek ítéli, mert ingyenes cím, stb.)

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#3019) Egorov


Egorov
aktív tag

Sziasztok!

Van 17 levelem, amit szeretnék tovább küldeni. Hogyan lehet egyszerre elküldeni ezeket? Nincs kedvem egyenként továbbítani.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#3020) localhost válasza mexel (#3016) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Engem például ennél jobban zavar egyes levelek tartalma. :K

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3021) joey04


joey04
titán

Hogy tudnám azt megoldani, hogy telefonról (iPhone) a kontaktokat szinkronizáljam a gmail címtárával/ba? Azt meg tudtam oldani, hogy a gmailes címtából lejöjjenek telefonra a kontaktok, de visszafelé nem megy... Esetleg még outlook is játszhat, az iTunes beszinkronizálta oda is, azt felküldeni lehetséges? Vagy bármi egyéb ötlet, ami nem jár pötyögéssel és/vagy szerkesztgetéssel?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3022) MichaelSD válasza joey04 (#3021) üzenetére


MichaelSD
őstag

Passz, lehet hogy egy iPhone topicban jobban tudnak segíteni.

Mondjuk erre vannak az Android telefonok,,. :D

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3023) joey04 válasza MichaelSD (#3022) üzenetére


joey04
titán

Ott is kérdeztem, de idáig semmi válasz, ezért gondoltam, hogy a másik végéről is megpróbálom. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3024) MichaelSD válasza joey04 (#3023) üzenetére


MichaelSD
őstag

Furcsa, Goggle szerint mennie kellene.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3025) joey04 válasza MichaelSD (#3024) üzenetére


joey04
titán

Tudom, ezt meg is csináltam :)
de csak a gmail címtár jött le a telóra, visszafelé nem megy. :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3026) MichaelSD válasza joey04 (#3025) üzenetére


MichaelSD
őstag

Kérdés, mert jobb ötletem nincs: "if you have Push enabled"? Megtörtént? Ha igen nincs több ötletem...

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3027) joey04 válasza MichaelSD (#3026) üzenetére


joey04
titán

igen. a naptár pl jó is volt, átment minden
no mindegy. úgyis akarok egy imacetvenni, és akkor adress bookból már menni fog, az nem fostalicska outlook. Nem életbevágó, csak ki akartam próbálni és érdekes, hogy csak félig működik

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3028) Dom.?!


Dom.?!
csendes tag

-.-

(#3029) Dom.?!


Dom.?!
csendes tag

Kolbi itt vagy??? :

(#3030) MichaelSD válasza Dom.?! (#3029) üzenetére


MichaelSD
őstag

???

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3031) lucky07


lucky07
aktív tag

Sziasztok!

Én is gmailt használok,sztem könnyen kezelhető,van benne néhány kacifántos írás de amire kell sztem perfect. :C
A levelek letöltésére használok egy incredimail-t,az mindig rendesen le szedi nekem ha jön vmi.
Szóval nekem tetszik. :R

Szép napot mindenkinek!!! :))

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=lucky07 Üzlet menete: http://logout.hu/bejegyzes/lucky07/ha_uzletelunk.html

(#3032) LLKobe


LLKobe
veterán

Nekem napok óta nem megy a Gmail-el az IMAP. Nektek működik??

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#3033) MichaelSD válasza LLKobe (#3032) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nekem a telefonon megy.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3034) sbazsi


sbazsi
veterán

hogyan tudnák olyan szűrőt/cimkét létrehozni, ami csak az olvasatlan üzeneteket jeleníti meg?!
tudom, kereső, és label:unread, de én baloldalra szeretnék egy cimkét :F

(#3035) edward2


edward2
addikt

Nem találtam még rá megoldást, de valaki tudja-e lehetséges-e a gmailben törölt üzenetet töröltetni az eredeti pop3 kiszolgálón is? Vagy mondjatok valami más megoldást erre :) más szolgáltató akármi program szerver kliens bármi.

(#3036) mrudipapa


mrudipapa
csendes tag

Kérdés ez inkább Gmaillal kapcsolatban.
Hogy lehetne rábírni a gmail-t, hogy valamiképpen kakukkoljon, ha emilem érkezik? :(((

(#3037) MichaelSD válasza mrudipapa (#3036) üzenetére


MichaelSD
őstag

Goolge Notifier

Kakukk :)

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3038) volvoguy


volvoguy
addikt

Üdv. Tegnap létrehoztam egy Gmail fiókot, de pár percre rá töröltem is, mert nem jó adatokat adtam meg.
Szóval a törlés után újra létre akarom hozni, de nem engedi, mondván az a felhasználónév már foglalt. De hogy lenne foglalt, mikor töröltem, és azonnal csinálni akartam újra?

Abban az egy percben csak nem foglalta le más.

Most akkor mi van? Nem töröltem rendesen (belépni nem tudok), vagy ki kell várni egy bizonyos időt, amíg a rendszerből is törlődik, esetleg ezt a felhasználónevet soha senki nem fogja már használni?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#3039) MichaelSD válasza volvoguy (#3038) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nem tudod ugyanazzal a névvel létre hozni. A Google nem törli a fiókot egy ideig. Sajnos más nevet kell választanod.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3040) volvoguy válasza MichaelSD (#3039) üzenetére


volvoguy
addikt

mekkora kibszás. És most akkor meddig várjak?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#3041) MichaelSD válasza volvoguy (#3040) üzenetére


MichaelSD
őstag

Ne várj, nekem 3 év múlva se ment....

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3042) MichaelSD válasza volvoguy (#3040) üzenetére


MichaelSD
őstag

Iletve itt tudsz segítséget kérni, próbáld meg.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3043) MichaelSD válasza MichaelSD (#3042) üzenetére


MichaelSD
őstag

Mondjuk nekem nem sikerült, mert olyan kérdések vannak hogy mikor hoztam létra a fiókot és nem volt elég pontosak az információim.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3044) coci válasza mrudipapa (#3036) üzenetére


coci
csendes tag

Outlook-kal, imap. és outlookot beállítod, hogy induljon háttérben minden indításkor.

(#3045) coci válasza sbazsi (#3034) üzenetére


coci
csendes tag

a labs részben van olyan, hogy több fiók megjelenítése, vagy vmi ilyesmi. és oda meg tudsz adni olyanokat, amiket a keresőmezőbe be tudsz írni. beírod, hogy label:unread
és máris kilistázza az összes olvasatlant a fiókod mellé, alá ahova akarod.

(#3046) BaliBoy


BaliBoy
csendes tag

Sziasztok!
Van egy elég idegesítő problémám.
A barátnőm gmail fiókjának meg kellett változtatni a jelszavát. Meg is lett változtatva. Weben semmi gond nincs vele, viszont az outlookban probléma van. Hiába változtatom meg a jelszót, folyamatosan feldobja a kis ablakot, hogy a felhasználó név vagy a jelszó nem megfelelő. Már többször újra kreáltam a fiókot az outlookban, a gmail-en belül ki-be kapcsoltam a POP engedélyezést de semmi változás. Valakinek ötlete?

(#3047) BaliBoy válasza BaliBoy (#3046) üzenetére


BaliBoy
csendes tag

Időközben elindult. Csak várni kellett. Igaz több mint 24 órát. De legalább megy.

(#3048) MichaelSD válasza BaliBoy (#3047) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nekem régen Thunderbirddel csinált ilyet.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#3049) BaliBoy válasza MichaelSD (#3048) üzenetére


BaliBoy
csendes tag

Ez valószínűleg nem a kliens hibája volt. Érdekes, hogy tegnap ismét meg kellett változtatni mert végül olyan jelszót állítottam be, hogy én a saját gépemről tudjam nézni, próbálgatni (meg tudjam jegyezni) és tegnap kapásból működött az új jelszó.

(#3050) Troy.


Troy.
addikt

Hello! Hol lehet beállítani azt, hogy a csevegőjében kik jelenjenek meg? üdv

.

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.