Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5251) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Nem tudok hozzáadni egy gmail es címet
a gmail es címemhez, azt írja login vagy pass probléma.

Mi a helyes beállítás? SMTP? portszám?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#5253) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Azt hogy lehet átírni, hogy mikor elküldök egy levelet, akkor az e-mail címem mellett levő név ugyanaz legyen mint G+-on?

Jelenleg hiába van a jobb felső sarokban az, hogy XY, mikor elküldök egy levelet mégis ZY-ként küldi el, a régebbi nevemen.

(#5254) Rototti válasza Vasinger! (#5253) üzenetére


Rototti
senior tag

Beállítások/Fiókok és importálás/Email küldése erről a címről -> Adatok szerksztése?

Kimi - The King of Spa

(#5255) Vasinger! válasza Rototti (#5254) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszöntem! :R

(#5256) Rototti válasza Vasinger! (#5255) üzenetére


Rototti
senior tag

Szívesen! ;)

Kimi - The King of Spa

(#5257) TazLeacher válasza TazLeacher (#5248) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Erre senki? :F

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5258) EmberXY válasza TazLeacher (#5257) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem ezt csak valamelyik levelező kliens segítségével tudod megtenni, a webes felületen nem. Nekem eddig fel se tűnt, csak most, hogy olvastam a hsz-ed, ez még valóban kimaradt a fejlesztésből...
A súgóban sem találni semmi ilyesmit, csak a címkék meg a szűrők állnak rendelkezésre..

Up the Irons!

(#5259) TazLeacher válasza EmberXY (#5258) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Pedig valami olyan válaszra számítottam, hogy a homlokomra csapok, és de égő, hogy eddig nem vettem észre, hogy hol kell...de nem...kár.

Azért köszönöm. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5260) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy gmail-ből kilépve német nyelvűre vált a gmail.com.
A teljes böngészési előzményt, sütiket stb. törölve (Chrome) ismét magyarul tudom használni, de használat utáni következő belépés előtt megint német nyelvű a felület. A gmail-t korábban ugyan németül használtam, de már régen átállítottam magyarra, tehát ez nem lehet a probléma forrása.

Tapasztalt már valaki hasonlót? Megoldás esetleg van rá?

(#5261) DonThomasino válasza Apollo17hu (#5260) üzenetére


DonThomasino
veterán

Másik böngészővel is ugyan ez a helyzet?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#5262) Apollo17hu válasza DonThomasino (#5261) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Megnéztem Firefox-szal: alapból angol nyelvű a gmail.com felülete, és angol is marad.

(#5263) DonThomasino válasza Apollo17hu (#5262) üzenetére


DonThomasino
veterán

Hát nekem a gmail.com egyből magyarul jön be.

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#5264) imi290 válasza Apollo17hu (#5260) üzenetére


imi290
aktív tag

Be vagy jelentkezve a chrom-ba a gmail-os fiókodba ? lehet hogy akkor csináltál mentést mikor még németül használtad.de mondjuk ez nem hinném hogy a firefoxnak is gondot okozna.
esetleg egy másik gmail-os fiókkal is ugyanezt csinálja ?

(#5265) Apollo17hu válasza imi290 (#5264) üzenetére


Apollo17hu
őstag

Alapból sehova nem vagyok bejelentkezve. Most megnéztem egy másik fiókkal is, ami mindvégig magyarra volt állítva: Chrome-ban bejelentkezést követően magyar a felület, majd kijelentkezés után, ha újraindítom a Chrome-ot, ismét német nyelvű a bejelentkezési oldal. Firefox-ban pedig ugyanez, csak angolra vált. Hiába állítom át a jobb alsó sarokban a bejelentkezés előtt a nyelvet magyarra, Chrome-ban mindig németre, Firefox-ban mindig angolra vált vissza.

(#5266) PumpkinSeed válasza Apollo17hu (#5265) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Szerintem ezek már automatikusan állítják a nyelvet az IP-címed alapján. Nem lehet, hogy valami vírus az ami ezt csinálja?

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#5267) vgyuri válasza Apollo17hu (#5265) üzenetére


vgyuri
őstag

http://whatismyipaddress.com/ melyik országba mutatja a neted?

(#5268) Apollo17hu


Apollo17hu
őstag

Mindkét böngészőben UPC Magyarországot találja meg, térképen is. Belenézek a beállításaikba is később, hátha találok vmit.

(#5269) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Kapott már valaki ilyet?

Valaki nemrégiben egy alkalmazás használatával megkísérelt bejelentkezni Google Fiókjába Ezt a bejelentkezést megakadályoztuk abban a hiszemben, hogy fel akarták törni a fiókot. Kérjük, tekintse át a bejelentkezési kísérletre vonatkozó információkat:

Ha nem ismeri fel ezt a bejelentkezési kísérletet, akkor valaki megpróbálhatott hozzáférni a fiókjához. Haladéktalanul jelentkezzen be, és változtassa meg a jelszavát. Ennek módjáról itt olvashat: http://support.google.com/accounts?p=reset_pw

Ha Ön próbált bejelentkezni, és hozzáférést szeretne biztosítani fiókjához az alkalmazás számára, hajtsa végre az itt felsorolt problémamegoldó lépéseket: http://support.google.com/mail?p=client_login

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#5270) PumpkinSeed válasza DonThomasino (#5269) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Nem, de amúgy te akartál bejelentkezni?

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#5271) DonThomasino válasza PumpkinSeed (#5270) üzenetére


DonThomasino
veterán

Volt ott vmi USA IP cím nem hiszem, hogy én lettem volna.

Annyi van hogy próbáltam összehozni a fiókomat egy másik gmail es
címmel lehet esetleg az kavart be ?

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#5272) PumpkinSeed válasza DonThomasino (#5271) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Nem tudom, de lehet tényleg, hogy hacker támadás lett volna, mert a hackerek által használt hide IP progi többnyire USA-beli IP címeket add meg Fake IP-nek. Lehet valami magyar emberke meg akart viccelni, mert ha különösképp nem vagy titkosügynök akkor nem hinném, hogy próbálkoznak ilyennel. Ha meg az lennél akkor úgy csinálnák, hogy nem veszed észre. :) Én azért a biztonság kedvéért még ha nem is történt semmi jelszót cserélnék. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#5273) Sk8erPeter válasza DonThomasino (#5269) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Volt már ilyen itt a topicban is, ha visszakeresel, meg mutternak is egyszer volt ilyen.
Meg kell változtatni a jelszót minél előbb, aztán kész.

Sk8erPeter

(#5274) localhost válasza DonThomasino (#5269) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Igen, és elolvastam, értelmeztem, megtettem.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5275) bigdady


bigdady
nagyúr

sziasztok!

Nem tudom vhogy az outlokkal szinkronizálni a google naptáram? A google apps csak business felhasználóknak megy...
iphone-on már megy de ms outlokkal nem bírom összehozni sehogy?

(#5277) bigdady válasza Sk8erPeter (#5276) üzenetére


bigdady
nagyúr

:R

(#5278) bigdady válasza Sk8erPeter (#5276) üzenetére


bigdady
nagyúr

sajnos nem jött össze mert gapps ingyenes gmail-lel nem megy, illetve outlook 2003-mam van de az meg nem támogatja az icalendart-t :W

(#5279) Sk8erPeter válasza bigdady (#5278) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

még egy ilyet találtam, de ez is csak mininum 2007-es Outlookkal megy:
http://www.syncmycal.com/home.htm

2003-as Outlookhoz nehézkesen fogsz találni már szerintem.
Egyébként nem próbáltam még a dolgot.

Még ezek vannak:
http://superuser.com/questions/106555/how-can-i-sync-shared-google-calendars-into-outlook-2003-for-free

http://superuser.com/questions/13840/free-tool-for-synchronizing-google-contacts-and-calendar-with-outlook

Sk8erPeter

(#5280) bigdady válasza Sk8erPeter (#5279) üzenetére


bigdady
nagyúr

nem megy sajna, le kell mondanom róla. Azért köszi

(#5281) Sk8erPeter válasza bigdady (#5280) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hmm, hát akkor upgrade-elned kéne Office 2007-re vagy még inkább legalább 2010-re.

Sk8erPeter

(#5282) bigdady válasza Sk8erPeter (#5281) üzenetére


bigdady
nagyúr

akkor már olcsóbb a havi 5 eur google account :)

(#5283) Csuklósbusz


Csuklósbusz
tag

SZiasztoK!

Azt hogyan tudhatnám meg hogy a gmail fiókom leveleit a gmail pontosan melyik országban is tárolja. Tehát ha küldök magamnak egy e-mailt akkor az melyik ország szervertermében fog landolni?

Válaszokat előre is köszi!

(#5284) MichaelSD válasza Csuklósbusz (#5283) üzenetére


MichaelSD
őstag

Sehogy. Mivel másolatokat is tárol backupnak és ezek is változnak, nincs sok értelme erről bármiféle információt kiadni. Nagy valószínűséggel azt a server farmot(okat) használja amelyik kontinensen vagy, de ez csak egy tipp.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#5285) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Meg lehet azt csinálni, ha van több gmail es címem,
egy fiók alá rendelni az összest?

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#5286) localhost válasza DonThomasino (#5285) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Igen.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5287) DonThomasino válasza localhost (#5286) üzenetére


DonThomasino
veterán

És esetleg kifejtenéd..mit...? .. hol.. ? :))

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#5289) szilard28


szilard28
aktív tag

Hogyan lehet beállítani a régi fajta levélírást? Ahol az új levél elfoglalja a teljes képernyőt és nem csak az alsó harmadát?

(#5290) desigo


desigo
senior tag

Üdv!

Abban kérném a segítségeteket,hogy androidos telefonon nem kapok értesítést az érkező levelekről. A levelet azonnal megkapom de se hang,rezgés se ikon az információs sávon.
Korábban gondoltam a telefonon valami beállítás nem megfelelő de most új telefonnal sem kapok semmit.
Pcn Thunderbird 17.0-át használok több fiókkal.
Ott már leellenőriztem egy másik(párom) gmail fiók beállításait plusz a mail.google.com-on is összehasonlítottam a beállításokat.Mindenhol egyformák mégse kapok értesítést.
Mi lehet a gond?

(#5291) bigdady


bigdady
nagyúr

Telefonomon nem lehetett arhiválni, csak törölni imap-os gmailből vagyis mikor töröltem akkor nem hagyta meg az összes mappában a levelet.
Ezért vmit átállítottam gmail-ben és most ha törlök a telóról akkor megmarad az összes mappában és el is tűnik a beérkezettből, viszont most outlook-ban nem tudok törölni mert csak áthúzza az emaileket és nem helyezi sehova. Hogy lehet hogy telón működik outlookban nem? Outlookban kéne állítanom vmit az a tippem.

Lényeg hogy ha törlök emailt attól még megmaradjon az összes mappában outlookban is.
5let? köszi

(#5292) eriklili válasza desigo (#5290) üzenetére


eriklili
tag

Nekem meg egy két kivétellel minden levelem a spam mappában landol így persze,hogy nem jelez,ha levelem jön.
Miért nem a bejövőkhöz kerülnek?Valami rosszul van beállítva a gmail fiókomban?
Tegnap du.pl kiírta,hogy le van tiltva a g-mailem,alig tudtam újra beállítani.Amióta frissítették nagyon vacak lett,rendszeresen leáll.Már vagy 5-szőr írtam a jelentésben,hogy javítsák már ki,hogy rendesen működjön.Jobb volt,mint lett és az android alapból a google,-mailre épül.Szuper!

Eriklili /Anna

(#5293) desigo válasza eriklili (#5292) üzenetére


desigo
senior tag

Regisztráltam egy új gmail fiókot.
Azt beállítottam a telefonon és azzal hibátlanul értesít.
Semmi eltérést nem találok a két fiók beállításaiban és még sem jó :/

(#5294) eriklili válasza desigo (#5293) üzenetére


eriklili
tag

Én meg a meglévőmet töröltem és telepitettem többször,de semmi változás.
Már az agyamra megy sokszor.
Jó lenne,ha már frissitenék pozitiv irányba.
Már ma reggel is irtam nekik,mert egymás után kétszer is leállt az sgs2-n. :))

Eriklili /Anna

(#5295) bigdady válasza eriklili (#5294) üzenetére


bigdady
nagyúr

iphone-on nincs gond
5291-re valaki profi?

[ Szerkesztve ]

(#5296) MichaelSD válasza eriklili (#5294) üzenetére


MichaelSD
őstag

Szerintem más lehet gond, mert nekem gond nélkül ment minden.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#5297) eriklili válasza MichaelSD (#5296) üzenetére


eriklili
tag

Amennyiben valakinek van valami ötlete a spam-hoz való beérkezés és tableten és sgs2-n való rendszeres kilépéssel kapcsolatban akor kérem irja meg.Előre is köszi!!! :K

Eriklili /Anna

(#5298) RicoRR


RicoRR
tag

sziasztok!

mi történik, ha megváltoztatom a gmail (google account) jelszavamat pc-n. Mit művel a telefon? Kidob a google fiókból? Hogy lenne érdemes ezt művelnem? Kikapcsoljam az időre a telefont, és amikor bekapcsolom, esetleg kéri az új jelszót? vagy töröljem a fiókot a telefonról és mintha új fiókot vinnék fel úgy járjak el?

esetleg telefonon lehet jelszót változtatni? talán az lenne a legkönnyebb.

köszi!

(#5299) TazLeacher válasza RicoRR (#5298) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Semmi nem fog történni, csak amikor be akarsz lépni az első olyan alkalmazásba, amihez kell (Play, Gmail...), akkor kéri a jelszót, és onnantól minden megy tovább a maga útján.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#5300) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Olyan kérdésem lenne, hogy ez mi???

Delivery to the following recipient failed permanently:

szignasport@playersroom.hu

Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the recipient domain. We recommend contacting the other email provider for further information about the cause of this error. The error that the other server returned was: 550 550 Requested action not taken: mailbox unavailable or not local (state 13).

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.