Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) mmm27


mmm27
csendes tag

Megoldva, storno! :))))))))

(#4802) Egorov válasza Imy (#4799) üzenetére


Egorov
aktív tag

Ott szerintem sehogyan. Max. azt tudod beállítani, hogy mentse vagy sem a beszélgetéseket a gmail-ben, szóval gmail-ben kell törölni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4803) Imy válasza Egorov (#4802) üzenetére


Imy
veterán

És azt hogy törlöm? Gmailben az van beállítva, hogy ne naplózza, de gtalk mégis naplózza. :(

(#4804) Egorov válasza Imy (#4803) üzenetére


Egorov
aktív tag

Lehet, hogy gtalk-ban is be kell állítani, hogy ne mentse. Setting/chat/Do not save....
Gmail-ben meg szerintem csak simán rámész a chat fülre (inbox alatt) és kitörlöd az ott található beszélgetéseket.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4805) mandin


mandin
senior tag

Sziasztok.
Hogyan lehet kinyomtatni egy válaszlevelet, úgy hogy csak a válaszlevél legyen a lapon, amit én írtam előzőleg az ne.
Eddig csak úgy tudtam, hogy mindkét üzenet rajta van a lapon.

Köszönöm

(#4806) TGa


TGa
tag

Sziasztok!
Erre a biztonsági kérdésre mi a válaszotok?
erhhrjrjftj?
egy kis fejtörő, és ez nem csak kusza gépelés :-)

(#4807) tknof1871


tknof1871
őstag

Hi! Csináltam egy emaicímet. Kész volt, be voltam lépve, de van másik is, ezért kiléptem, mert valamit meg akartam benne nézni. Most nem tudok belépni az újba. Nem jó a jelszó. De a jelszó le volt írva egy docx fájlba, onnan másoltam mi, mikor a fiókot csináltam. Rákattintottam a linkre, hogy nem tudok belépni, majd arra, hogy elfelejtettem a jelszót. Erre azt írja, ilyen néven fiók nincs. Jó, akkor megint megcsinálom, gondoltam. Akkor meg azt írta ki, hogy a fiók már létezik.
Akkor most mi van?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#4808) Imy


Imy
veterán

Gdrive mappámból töröltem anyagokat, majd másoltam, és azt írja ki, hogy nincs elég hely. A Google drive mappám pedig még a 3Gb-ot sem éri el így. A webes felületen is ugyanaz van fent, mint a mappában, tehát nem szinkronizációs probléma, hogy weben többet látok.

Nem lehet az, hogy törléskor nem azonnal frissül a mappa infó, és azt hiszi, hogy megtelt, amikor valójában nem is mivel közben volt egy törlés, és utána másolás? Vagy? :F

(#4809) Nobuo válasza tknof1871 (#4807) üzenetére


Nobuo
tag

Ilyen eset már nekem is volt. Tudtam a jelszót is, tök ugyan ez volt a helyzet, de én meguntam és csináltam egy másik címet...

(#4810) geratn


geratn
tag

Valakinek van tapasztalata mennyire használhatóak jól az labs cuccok ? Használja valaki őket ?

(#4811) kispx válasza geratn (#4810) üzenetére


kispx
addikt

Én pár hónapig egy olyan modult használtam, ami küldés után 30 másodpercig késlelteti a tényleges elküldést. Stabil volt, mindig pontosan működött. Viszont most rákerestem és nem leletem meg azt a modult.

(#4812) geratn válasza kispx (#4811) üzenetére


geratn
tag

Most én is tesztelek majd párat, amit mondasz abból ilyet találtam ez a neve : Küldés visszavonása írta: Yuzo F

(#4813) kispx válasza geratn (#4812) üzenetére


kispx
addikt

Igen, ez volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#4814) eriklili


eriklili
tag

Sziasztok!
Régóta használom a gmailt,eddig meg voltam vele elégedve,de az utóbbi időben a beérkező leveleket 98%-ban a spam mappába teszi.
A freemail és citromail leveleim is ide vannak átirányítva.
Az androidos mobilomon úgyszintén ez a helyzet.
Előre is köszi a segítséget!! :W

Eriklili /Anna

(#4815) Imy válasza eriklili (#4814) üzenetére


Imy
veterán

Webes felületen jelöld be, hogy nem SPAM, és akkor elvileg megjegyzi!

(#4816) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

A webes Gmail nem mutatja egyetlen levelemet sem. Látszik, hogy 24%-ot lefoglalják a levelek, de minden mappa üres. Több gépről, több böngészővel is próbáltam, de nem látszanak a levelek. Levelezőprogramban láthatók pl. a Bejövő üzenetek mappában levő levelek, de a webes felületen nem. Nincs szűrő beállítva.
Mi okozhatja ezt?

(#4817) eriklili válasza Imy (#4815) üzenetére


eriklili
tag

Köszönöm szépen,ezt tettem és amiket a spamból áttettem a nem spamba,vagyis a beérkezőkhöz,azt legközelebb már oda teszi,de amint irtad,ezt csak a pc-n lehet megcsinálni,telcsin,tabon nem.
Még egyszer köszi!!! :C

Eriklili /Anna

(#4818) weiss válasza kispx (#4747) üzenetére


weiss
addikt

Nekem is ez a gondom, rohadt idegesítő :((

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#4819) locall


locall
tag

sziasztok!

Van rá valami mód, hogy az egyik gmail címemről áthelyezzem a másikra az összes névjegyemet, egyszerűen?

Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír.

(#4820) fazr válasza locall (#4819) üzenetére


fazr
senior tag

Exportáld az egyiken, majd importáld a másikon.

(#4821) locall válasza fazr (#4820) üzenetére


locall
tag

Én vagyok ennyire degenerált vagy el van dugva ez az opció valahol?

Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír.

(#4822) fazr válasza locall (#4821) üzenetére


fazr
senior tag

[ Szerkesztve ]

(#4823) locall válasza fazr (#4822) üzenetére


locall
tag

Degenerált lettem :D

Kössz

Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír.

(#4824) Pityke78


Pityke78
őstag

Sziasztok!

Van már arra lehetőség, hogy visszaigazolást kérjek a küldött leveleim olvasásáról (olvasási nyugta)?

Köszönöm

(#4825) KTU


KTU
addikt

hogyan tudom megjeleníteni a többi nem listázott találatot, a G-mail naptárában
példa a képen [link]

a régebbi megjelenésen még lehetett görgetni, most nem
:F

:R

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#4826) kispx válasza Pityke78 (#4824) üzenetére


kispx
addikt

Még mindig nincs.

(#4827) Nobuo válasza kispx (#4826) üzenetére


Nobuo
tag

Nekem is hiányzik.

(#4828) kispx válasza Nobuo (#4827) üzenetére


kispx
addikt

Pedig szerintem értelmetlen, mert ha kapsz egy ilyen levelet, akkor megkérdi a rendszer, hogy szeretnél-e visszajelzést küldeni és ott kapásból a nemre kattintanak. (Mint én)

[ Szerkesztve ]

(#4829) MichaelSD válasza Pityke78 (#4824) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nincs is nem is lesz szerintem, mert semmi értelme. Az olvasó azt klikkel amit akar, vagy csak becsukja az ablakot. Semmit információ tartalma nincs a visszaigazolásnak.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4830) kispx válasza kispx (#4826) üzenetére


kispx
addikt

Nos, egy kis guglizás és tesztelés után módosítom a véleményemet :)
A gmail webes felületéről továbbra sem lehet visszaigazolást kérni.
DE
1) Levelező kliens (pl Thunderbird) segítségével igen (tesztelve - működik)
2) Olvasmány (nincs tesztelve)

(#4832) kali válasza Kalandor (#4831) üzenetére


kali
legenda

jelenleg nálam is, de nem mindenkinél, több ismerősnél is működik!
egy ideig még zöldnek láttak engem is, de már akkor is elérhetetlen voltam a számukra, viszont egymással vígan cseverésznek most is! a fene érti ezt... :(

(#4833) r3dsnake válasza kali (#4832) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Itt sem megy, es az ismeroseimnel sem

(#4835) kali válasza Kalandor (#4834) üzenetére


kali
legenda

reménykedjünk, hogy mihamarabb javítják a hibát!
mostanra minden ismerősnél behalt...

(#4836) kispx


kispx
addikt

Elméletileg már jó. De nekem elsőre nem akarta a partnerlistát betölteni.

[ Szerkesztve ]

(#4837) kali válasza kispx (#4836) üzenetére


kali
legenda

18:30 körül már tudtam cseverészni, mind a két irányba átmentek az üzik, de a szerver órája még nem volt okés egy ideig, 01:00-ról indult, egy ideig onnan ketyegett, nem tudom, hogy mikor állt be végül pontosra...

(#4838) kali válasza kali (#4837) üzenetére


kali
legenda

ma is csinált (még?) érdekes dolgokat, például nem mindig jelezte a két munkaállomáson történő párhuzamos bejelentkezett állapotot/használatot, illetve néha offline állapotúnak jelzett olyat, aki - másnál - nem volt az!

[ Szerkesztve ]

(#4839) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Úgy gondolom, nagyjából ide tartozik a problémám. Be vagyok jelentkezve a GMail fiókomba. Onnan beírom a bookmarks.google.com-ot, erre az minden esetben ciril betűs, vagy szláv formában nyílik meg. Másik böngészőben is ugyan ez fogadott. Automatice átíródik erre a címre: "https://www.google.com/bookmarks/?hl=ru" - nekem meg folyton szerkesztenem kell a végén a "ru" tagot "hu"-ra. Miért nem menti el a fiók, vagy a böngésző az ország beállításokat? :F

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#4840) AppleUser


AppleUser
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék egy szűrőt össze állítani, azoknak az emaileknek, amiket a családtagjaimtól kapok, viszont csak 1 emilt enged beírni, mivel kell elválasztani 2 email-t?
Feladóhoz hogyan írjak be több emailt?

Fúj de hülye vagyok :W

[ Szerkesztve ]

(#4841) Matthias M


Matthias M
csendes tag

Sziasztok! Segítségre lenne szűkségem a Gmail fiókommal kapcsolatban. A helyzet az, hogy hozzárendeltem egy fiókot a sajátomhoz, így mindkettőből belelátni a másikba. A napokban arra a pontra jutottam, hogy a barátnőm után a gmail fiókjától is megválnék :D , és eredeti állapotában, függetlenül szeretném tudni a sajátomat. A Google súgórendszere nem segített, remélem, hogy ti majd tudtok! :)) (értelem szerűen a hozzárendelt fiókból már nem tudok intézkedni, de ahogy elnéztem, az enyém a main-fiók, kell, hogy legyen mód a szétválasztásra.) Előre is köszönöm nektek! :) :)

(#4842) AppleUser válasza Matthias M (#4841) üzenetére


AppleUser
csendes tag

Nem is tudtam, hogy ilyet lehet. Viszont jó hülye ötlet, már ne haragudj :U

[ Szerkesztve ]

(#4843) kispx válasza Matthias M (#4841) üzenetére


kispx
addikt

Remove a Linked Account

"Would you like to remove the extra accounts you added? Unfortunately there isn’t currently a way to remove just one linked account, so you’ll need to turn off Multiple sign-in to remove the accounts. To do that, login to your Google Accounts page as before, and click Edit beside Multiple sign-in.

Click the Off bullet near the bottom, and click Save.

Once you’ve saved the changes, you’ll only have access to your main Google account. If you ever decide you’d like to add the second account again, repeat the steps above. Note that this fully removes the data about your second account from the first account, which is great if you accidently added your account to the wrong Google login.
"

Képekkel tarkítva a linken.

[ Szerkesztve ]

(#4844) AppleUser


AppleUser
csendes tag

Sziasztok!
Azt hogyan lehet megcsinálni, hogy mondjuk 10 ember van 1 csoportban, és ha tőlük kapok egy emailt, akkor azt belerakja egy külön mappába? Mert a szürőknél csak 1emailt tudok beírni, és ez így nagyobb névjegyzéknél elég sok meló.

(#4845) Fecogame


Fecogame
veterán

Nektek már írt ki ilyesmit?

Ez a fiók ki van kapcsolva
Ebben a pillanatban sajnos nem tudjuk feldolgozni a kérését, kérjük, próbálkozzon később.

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#4846) Hlidia válasza Fecogame (#4845) üzenetére


Hlidia
csendes tag

Nekem is ezt írja ki. :(

(#4847) Yooha


Yooha
aktív tag

Elkezdtem írni egy választ egy levélre, aztán abbahagytam és ottmaradt piszkozatként a levelem. Később rájöttem, hogy nem akarom elküldeni a levelet, ezért a piszkozatot kitöröltem.
Ezután gondosan töröltem minden levelemet a kukából, hogy szép tiszta legyen.
Eztán észrevettem, hogy nemcsak a piszkozat törlődött, hanem az összes előzménye, ay carramba!
Ez normális működés?

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#4848) Kakumix válasza Yooha (#4847) üzenetére


Kakumix
senior tag

Igen, mert az egész "beszélgetés" ott volt és valószínűleg a levél (beszélgetés) előtt lévő jelölőnégyzetet bekattintva majd a törlésre nyomva törölted. Ha csak azt az egy levelet szeretted volna törölni, akkor azt megnyitva - jelen esetben piszkozatként - az elvetés gombra nyomva tudtad volna törölni (kukába helyezni). Ha egy nem piszkozatot szeretnél törölni egy beszélgetésből, akkor azt szintén meg kell nyitni és a címzett mellett van egy lenyíló menü, amiben a törlést választva csak a megnyitott levél lesz törölve.
Egyébként a beállítások közt át lehet állítani, hogy ne csoportosítsa a leveleket "beszélgetésekbe", ha ez nagy gondot okoz neked (Beállítások->Általános->Beszélgetési nézet->Beszélgetési nézet kikapcsolása).

Legyen szép napod!

(#4849) randras


randras
veterán

Helló,

nem igazán Gmail, de majdnem: Google Calendar-ral kapcsolatban lenne kérdésem:

az normális, hogy az alapértelemezett fiók naptáramhoz hozzárendeli a magyar névnapokat?

:R

(#4850) MichaelSD válasza randras (#4849) üzenetére


MichaelSD
őstag

Szerintem nem.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.