Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5901) greenity válasza GEPESZ66 (#5900) üzenetére


greenity
aktív tag

Ha megnyitod a levelet, akkor a saját magam / to me mellett van egy nyíl, ha lenyitod, akkor tudsz neki olyat mondani, hogy mostantól ne jelenítse meg.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5902) GEPESZ66 válasza greenity (#5901) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nagyon szépen köszönöm!

(#5903) kutga


kutga
nagyúr

Sziasztok!

Vissza lehet valahogy térni gmailben a régi inboxra, hogy ne az elsődleges-közösségi-promóciók felosztást lássam?

Let the Zone take me if I am.

(#5904) sgergi válasza kutga (#5903) üzenetére


sgergi
veterán

Fogaskerék/ Beállítások/ Beérkező levelek/ Elsődleges legyen csak bepipálva, így a felső vízszintes fülek el fognak tűnni.

(#5905) GEPESZ66 válasza greenity (#5901) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Otthon vagyok, s most ráértem megnéztem. Ha egyszer láthatóvá tettem a képeket, akkor így nem tudom visszavonni, nincs ilyen lehetőség!Engedélyezni tudom a képek megjelenítését, de visszavonni nem!
Van-e megoldás?

(#5906) greenity válasza GEPESZ66 (#5905) üzenetére


greenity
aktív tag

Nekem működik, azért mondta, sőt ki is próbáltam.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5907) DS39 válasza greenity (#5906) üzenetére


DS39
nagyúr

+1 van ilyen lehetőség.

GEPESZ66:

a címzett mellett kis lefelé nyíl, katt, kijön egy infólap ezzel a szöveggel az alján:

"Az ettől a feladótól érkező képek mindig jelenjenek meg. Ne jelenjen meg többé." (a kiemelt rész a gmail-ben link)

[ Szerkesztve ]

(#5908) GEPESZ66 válasza DS39 (#5907) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nem vagyok informatikai analfabéta, de nem látom.
Ha a címzett mellett lévő kis nyílra kattintok, akkor a felnyíló ablakban látom a dátumot, a faladót, a címzettet, ill. az üzenetet.Az általatok írt választási lehetőséget nem találom továbbra sem!?
A Gmail a JB-n lévő legújabb verzió.

(#5909) DS39 válasza GEPESZ66 (#5908) üzenetére


DS39
nagyúr

ahha, ezt az "apró" részletet elfelejtetted említeni hogy Gmail android app-ról beszélsz... mi a webböngészős Gmail (mert ez a topik elsődlegesen arról szól) opciójáról beszélünk :D

az Android alkalmazások topikban biztos fél perc alatt megmondják lehet-e a Gmail app-ban is ezt állítani.

[ Szerkesztve ]

(#5910) greenity válasza DS39 (#5909) üzenetére


greenity
aktív tag

így már értem a problémát, másrészt erre a kis időre nem tudsz felmenni netre?

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5911) atillaahun


atillaahun
veterán

Üdv, tudom hogy nem konkrétan a levelezéshez tartozik, de van arra mód hogy megtudjuk egy nyilvánossá tett GDoc látogatottságát?

(#5912) Ablakos


Ablakos
őstag

A lehetséges módokat végig próbáltam, de nem tudom visszaszerezni a gmai/google account jelszót. A telefon tudja, automatikusan bejelentkezik. Sim csere volt, az emlékeztető telefonszám sem ok, másodlagos email sem járható út. Van még esély?

(#5913) havri1


havri1
félisten

Valakinek van esetleg (újabb) ötlete, hogy hogyan tudnám a google talkomból (Android, és nem Hangouts, hanem talk) a neveket kitörölni? Olyanok vannak bent, akikkel életemben nem beszéltem, és biztosan nem vettem őket fel a csevegőmbe! (pl ebayes eladók stb)

:R

[ Szerkesztve ]

havri

(#5914) EmberXY válasza havri1 (#5913) üzenetére


EmberXY
addikt

Webes felületen ha kiszeded őket a csevegőből (törlés funkcióra nem emlékszem, de azt biztosan be lehet jelölni, hogy soha ne látszódjanak), vagy ha a címtárból kiszeded a feleslegesen behúzott címeket, akkor sem oldódik meg a dolog?

Up the Irons!

(#5915) havri1 válasza EmberXY (#5914) üzenetére


havri1
félisten

Webes felületen nekem a csevegőben más nevek vannak ott..van olyan, aki itt itt van, de androidon nincs, és fordítva is.
És nem tudom, hogyan kell webes felületen törölni. Hogyan kell? :B

havri

(#5916) havri1 válasza havri1 (#5915) üzenetére


havri1
félisten

Pontosabban kiszedni, hogy ne látszódjanak, csak még korán van :R

havri

(#5917) greenity válasza havri1 (#5916) üzenetére


greenity
aktív tag

emberke neve fölött kurzor, megjelenik egy névjegy aminek a jobb alsó sarkában van egy lefelé mutató nyíl, oda katt és megtalálod.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5918) havri1 válasza greenity (#5917) üzenetére


havri1
félisten

Rossz helyen keresem?

havri

(#5919) vgyuri válasza havri1 (#5918) üzenetére


vgyuri
őstag

Google Contacts - egyéb névjegyeknél ha kitörölsz párat akkor nem tűnik el GMail-ből?

(#5920) havri1 válasza vgyuri (#5919) üzenetére


havri1
félisten

Nekem az tök üres :((

havri

(#5921) vgyuri válasza havri1 (#5918) üzenetére


vgyuri
őstag

GMail chat settings - "Csak azok a személyek cseveghetnek velem és láthatják online állapotomat, akiknek kifejezetten engedélyezem." ha ezt állítom be, akkor csak a névjegyzékben beállított email címek jelennek meg nálam.

(#5922) havri1 válasza vgyuri (#5921) üzenetére


havri1
félisten

Itt nekem 2 beállítási lehetőség van, csevegőt bekapcsolás, csevegő kikapcsolás.
:DDD kezdem feladni.

[ Szerkesztve ]

havri

(#5923) vgyuri válasza havri1 (#5922) üzenetére


vgyuri
őstag

Kapcsold be, kikapcsolva nincsenek ott a beállítások.

(#5924) havri1 válasza vgyuri (#5923) üzenetére


havri1
félisten

Be van kapcsolva :(

[ Szerkesztve ]

havri

(#5925) vgyuri válasza havri1 (#5924) üzenetére


vgyuri
őstag

Akkor kapcsold ki, utána be. Nálam ha ki van kapcsolva, akkor úgy néz ki ahogy nálad van, bekapcsolva 5 féle beállítás jön még elő.

(#5926) havri1 válasza vgyuri (#5925) üzenetére


havri1
félisten

Ugyanaz..mind1, köszi azért.

havri

(#5927) alratar


alratar
addikt

Kaptam levelet a paypal-rol, amelyben szerepel a Payment szó.
Be van állítva egy szűrő,mely archiválja az olyan leveleket, melyek tartalmazzák ezt a szót.
Eddig jó volt, viszont ezen a paypal levelén nem működik.

Mii lehet az oka?
Lehet az a gond, hogy ez továbbirtott levél egy másik címről?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#5928) vgyuri válasza havri1 (#5926) üzenetére


vgyuri
őstag

Kikapcsolás után rányomtál a változások mentésére? Utána bekapcsolás, változások mentése.

Kikapcsolva:

Bekapcsolásra klikk, változások mentése aktív:

Csevegő beállítások, ez valamiért nem jelenik meg nálad:

(#5927) alratar: Szűrőt nézd meg, szerintem a feladóra is szűrtél, ami a továbbításnál már nem a Paypal.

[ Szerkesztve ]

(#5929) alratar válasza vgyuri (#5928) üzenetére


alratar
addikt

Igazaad volt.
Nem is néztem az a sort!
Köszi :R

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#5930) havri1 válasza vgyuri (#5928) üzenetére


havri1
félisten

Áh, mindent próbáltam, ugyanaz sajnos. Nekem nem jönnek elő ezek a beállítási lehetőségek :(

havri

(#5931) vgyuri válasza havri1 (#5930) üzenetére


vgyuri
őstag

Másik böngészővel próbáltad? Mintha régebben pl. az Operáról olvastam volna , hogy nem szereti a Google oldalait.

(#5932) Something_


Something_
őstag

Sziasztok!

Komolyan csak úgy lehet gmail-es e-mailcímet regisztrálni, hogyha megadok egy telefonszámot?:D

(#5933) kispx válasza Something_ (#5932) üzenetére


kispx
addikt

Nem.
Az első űrlapon elfogadta nekem, hogy nem töltöm ki a telefonszámot.

(#5934) Something_ válasza kispx (#5933) üzenetére


Something_
őstag

Fiók ellenőrzése
Mindjárt kész. Már csak ellenőriznünk kell a fiókját, mielőtt megkezdhetné annak használatát.
pl. (201) 555-5555 Telefonszám

Hogyan küldjük el a kódokat?
Szöveges üzenet (SMS) Telefonhívás

Fontos: A Google soha nem osztja meg számát más cégekkel, vagy használja azt marketinges célokra.

A Google kizárólag a fiók védelmére fogja használni ezt a számot.
Szokásos SMS-díjak merülhetnek fel.

(#5935) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Sziasztok!

Régebben mintha valahol megtaláltam volna, hogy hol tudom szerkeszteni a Gmailben belépve a fenti hivatkozásokat.. Viszont most nem találom. Kiszedték volna belőle ezt a lehetőségeket? A "Keresés, Képek, Térkép, Youtube.." linkekre gondolok.

(#5936) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Sziasztok!
Ma reggel óta ez a kép fogad az Opera Miniben a gmail.com címre kattintva:

Semmire se tudok kattintani, illetve tudok, csak nem csinál semmit, a böngészőt is próbáltam állítgatni, de mindig ugyanez a kép fogad... Tudja valaki, mi ez?

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#5937) elfelejtette válasza elfelejtette (#5936) üzenetére


elfelejtette
veterán

Na még1x!
Sziasztok!
Ma reggel óta ez a kép fogad az Opera Miniben a gmail.com címre kattintva:

Semmire se tudok kattintani, illetve tudok, csak nem csinál semmit, a böngészőt is próbáltam állítgatni, de mindig ugyanez a kép fogad...
Tudja valaki, mi ez?

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#5938) Agyasima


Agyasima
senior tag

Nem biztos, hogy ez az a totyik, de jobb hirtelen nem jutott eszembe.

Gmail helyett e-mailszolgáltató ki legyen? Funkcióiban hasonló kéne, a gmailes csetpartnereket bele tudjam tenni. Nem 'muricai szolgáltató kéne, inkább európai. Elég, ha angolul tud. De ha magyar, az sem baj.

Van esélyem?

[ Szerkesztve ]

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#5939) buherton


buherton
őstag

Sziasztok!

Ezt az új gmail-es válasz írási felületet, illetve a piszkozat szerkesztési felületet el lehet valahogy tüntetni, és visszaállítani a régit? Pont az ilyen design miatt nem szeretem a win8-t. Vagy kénytelen leszek levelező klienst használni?

Köszi!

Üdv: Ádám

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#5940) kispx válasza buherton (#5939) üzenetére


kispx
addikt

Nem lehet eltüntetni. Mindenkinél aktiválni fogják. [link]

(#5941) greenity válasza buherton (#5939) üzenetére


greenity
aktív tag

Ha a jobb sarokban az oda-vissza nyílra kattintasz, akkor egy egészen tűrhető ablakot kapsz.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5942) Eastman


Eastman
őstag

Sziasztok!

G-mailes fiókban esetleg le lehet tiltani g-mailes feladót valahogyan?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5943) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Sziasztok!

Két kérdésem lenne:

van egy email címem saját domain alatt (defrankó[at]defrakó[pont]hu)

az ide érkező levelek értelemszerűen a tárhelyemre kerülnek, majd innen húzom át POP3-mal a gmailes emailemre (tehát magát a gmailt használom úgy mint egy levelezőkliens)

a kérdésem az lenne, hogy

1) van-e lehetőség arra, hogy ne POP3 hanem IMAP protokollal szedje be a gmail a leveleket a tárhelyes email fiókból

2) ha nincs, akkor lehet-e valahogy állítani a POP3 fetching gyakoriságát, hogy ne csak X percenként nézzen rá a leveleimre

(#5944) pepe091 válasza Eastman (#5942) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Gmail/Fogaskerék/Beállítások/Szűrők

Ott olyan címet adsz meg amilyet akarsz, és beállítod, hogy egyből törölje vagy hasonló.

(#5945) kispx válasza DeFranco (#5943) üzenetére


kispx
addikt

Ha a saját tárhelyről továbbítanád a gmail felé? Az úgy nem lenne jó?

(#5946) DeFranco válasza kispx (#5945) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az egyrészt elég kőkori, másrészt akkor a válaszolás lesz gondságos.

(#5947) DS39 válasza buherton (#5939) üzenetére


DS39
nagyúr

szerintem itt marad (az alap nézetben) a régi megoldás.

(#5948) Eastman válasza pepe091 (#5944) üzenetére


Eastman
őstag

Köszönöm szépen!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#5949) DS39 válasza DS39 (#5947) üzenetére


DS39
nagyúr

hát szokni kell ezt az új megoldást, ami nekem fura, és zavaró, hogy új levélírásnál ha több email cím van a fiókhoz kapcsolva, azt hogy éppen melyik van kiválasztva feladónak csak akkor látom ha a címzett sorba belekattintok, ha továbblépek a tárgy vagy a szöveg területre az eltűnik. ill. a piszkozat manuális mentésére sincs már mód, bár ahogy észrevettem elég gyorsan automatikusan csinálja a gmail ezt, de azért megnyugtatóbb volt ha egy hosszabb szöveg begépelése után magam nyomtam rá.

sokat szórakoznak állandó használatba veszem az 5-6 évvel ezelőtti style-t :(((

(#5950) DeFranco válasza DeFranco (#5943) üzenetére


DeFranco
nagyúr

megvan rá a válasz, nincs IMAP és automatikus a két fetching közt eltelt idő, ha nincs nagy forgalom, felkúszik akár egy órára is... ez így használhatatlan és felesleges, semmi értelme

más megoldást kell keresni

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.