Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5101) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Hol tudom azt beállítani, hogy visszaigazolást kérek az üzenet olvasásáról?
Hol találom az arhivált üzenetet?

(#5102) sgergi válasza GEPESZ66 (#5101) üzenetére


sgergi
veterán

Visszaigazolást nem lehet kérni, csak ha külső klienst használsz.
Az Összes levél menüpont alatt jelennek meg az archivált üzenetek.

(#5103) perempe


perempe
addikt

hello.

van pár csatolt állományom a piszkozatok között. át lehet-e rakni ezeket a google drive-ra egyszerűen? vagy le kell őket egyenként menteni a merevlemezre, majd feltölteni a drive-ra?

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5104) sgergi válasza perempe (#5103) üzenetére


sgergi
veterán

Ha megnyitod őket (megtekintés), akkor tudod menteni őket a Google dokumentumokba.

(#5105) perempe válasza sgergi (#5104) üzenetére


perempe
addikt

nálam le akarja őket tölteni. letöltöttem, majd fel a google drive-ra.

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5106) SenorGrande válasza perempe (#5105) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Egy script-tel meg lehet oldani. Anno ezt a megoldást találtam rá, de sosem használtam.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5107) perempe válasza SenorGrande (#5106) üzenetére


perempe
addikt

nem volt nálam pendrive, és azt mondtam, hogy google drive, oda meg adott környezetben -iskolában voltam- vmi miatt nem lehetett feltölteni. levél piszkozatába csatolt állományként engedte. el se kellett küldenem.

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#5108) Kinga70


Kinga70
csendes tag

Sziasztok!
Az érdekelne, ha valaki tudna válaszolni, hogy a telefonomra (xperia okos) miért érkezik folyamatosan hibaüzenet, hogy helytelen belépési jelszó próbáljam meg újra. Átlalában nem a telefonomról próbálok belépni (néha onnan is) hanem inkább számítógépről. De egész nap jönnek az üzenetek, azóta, amióta megváltoztattam a jelszót, mert feltörték a gmailem és kétlépcsős (telefonra PIN kód) rendszert állítottam be.
Próbálkozik valaki folyamatosan, vagy esetleg a telefonomat csak szinkronizálni kell?
Köszi a válaszokat.

(#5109) SenorGrande válasza Kinga70 (#5108) üzenetére


SenorGrande
senior tag

A hibaüzenetet milyen program adja? Vagy SMS-ben jön?

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#5110) smnetbp


smnetbp
csendes tag

Hello mindenkinek!

Veletlenul toroltem egy gmail accountot tele androidos regisztraciokkal. Jelszo nuku. Helyreallitas nem megy mert a hasznalt telefon is megszunt.

Mennyi ido mulva lehet ujrareggelni a felhasznalo nevet?

Koszonom

(#5111) Sk8erPeter válasza smnetbp (#5110) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Csak feltételezés, de szerintem jó sokáig nem.
Bocs, de hogy lehet véletlenül törölni egy komplett accountot? :F

Sk8erPeter

(#5112) smnetbp válasza Sk8erPeter (#5111) üzenetére


smnetbp
csendes tag

Hááát minden androidos telefonnak kell egy account ugye. Telefonok elkeltek és a gmail accountokat elkezdtem szortírozni. Figyelmetlen voltam és egy olyat is töröltem amire vásároltam egy két programot a storeban.

(#5113) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

véletlen archiváltam az egyik levelem, hova került, mert nem találom?

(#5114) localhost válasza Sanyi.mTs (#5113) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"Összes levél" ? :K

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5115) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Nem biztos, hogy teljesen ide tartozik, de a Picasa web albumba lévő képeimnél miért nem látom azt, hogy mennyien nézték meg? Régebben kiírta alul, de most nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#5116) Rototti válasza Vasinger! (#5115) üzenetére


Rototti
senior tag

"Hi everyone, we've updated the Picasa Web view count to only display on photos with 250 or more views. View counts shouldn't have been reset to zero, but they were temporarily displayed this way until the view counter was removed on photos with less than 250 views. In addition to counting views from Picasa Web through desktop browsers, we also now include view counts from mobile and from Google+. We also update view count throughout the day, rather than the previous daily cycle. Thank you for your feedback on these changes, and I'll continue to share your feedback with our team."

Kimi - The King of Spa

(#5117) Vasinger! válasza Rototti (#5116) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Csodás....azt ennek mi értelme is van? :F

(#5118) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Mostanában random ilyen hibaüzenntel találkozok ha be akarok lépni a gmail-be:
eléggé idegesít mert már nem az első eset

Szokatlan használat - a fiókot ideiglenesen zároltuk

A rendszer biztonsága érdekében a Google ideiglenesen letiltotta a fiókját. Ilyesmi főleg akkor történik, ha fiókjában szokatlanul aktív tevékenységet észlelünk. A hozzáférés visszaállítása általában 1 óráig tart. Ritkán előfordulhat, hogy csak 24 óra alatt sikerül visszaállítani a hozzáférést.

Elnézést kérünk a kellemetlenségekért.

Íme a probléma néhány lehetséges oka:
Nagy mennyiségű üzenet fogadása, törlése vagy letöltése a POP vagy IMAP protokollon keresztül rövid idő alatt.
Nagy mennyiségű üzenet küldése túl sok címzettnek.
Bejelentkezés a Gmailbe vagy a Gmail szinkronizálása túl sok számítógépen, ügyfélprogramban vagy mobileszközön.
Böngészővel kapcsolatos problémák. Ha észreveszi, hogy a böngésző állandóan újra betölti az oldalt, miközben megkísérli megnyitni a postafiókot, akkor valószínűleg a böngészővel van a probléma, ezért ürítse ki a böngésző gyorsítótárát, és törölje a cookie-kat.
Hozzáférés biztosítása fájlmegosztáshoz, fájltároló szoftverhez, levelezéselemző szolgáltatáshoz, böngészőbővítményekhez és harmadik féltől származó, a Gmail-fiókba automatikusan bejelentkező szoftverhez.

A probléma megoldásához további információt ide kattintva találhat. A Google Apps-felhasználóknak azt javasoljuk, hogy további problémák esetén kérjék a rendszergazda segítségét.

Miért csinálja? És mit csináljak h újra rendesen menjen?
Oprea 11.64-et használok.

THX a választ

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#5119) Rototti válasza Vasinger! (#5117) üzenetére


Rototti
senior tag

Na azt én sem tudom. :(

Kimi - The King of Spa

(#5120) kispx válasza Predator2 (#5118) üzenetére


kispx
addikt

Jobb alsó sarokban apró betűvel van olyan, hogy Legutóbbi fióktevékenység: X perce, Részletek
Ott a részleteknél nézd meg az előzményeket, hogy valóban te léptél be a fiókba.

Szerk.: Ezután, egy vírusirtást egy Live CD-vel is érdemes megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#5121) Predator2 válasza kispx (#5120) üzenetére


Predator2
addikt

nem tudok semmit csinálni mert nem hagy belépni sem

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#5122) kispx válasza Predator2 (#5121) üzenetére


kispx
addikt

1) Vírusirtás Live CD-vel

2) Jelszó visszaállítás (Bejelentkező képernyőn "Nem tud hozzáférni fiókjához?" link)

(#5123) Predator2 válasza kispx (#5122) üzenetére


Predator2
addikt

Hozzáférés típusa [ ? ]
(böngésző, mobiltelefon, POP3-fiók stb.) Hely (IP-cím) [ ? ] Dátum/Időpont
(Az Ön időzónájában értendő)
Böngésző * Magyarország 16:17 (0 perce)
Atom-feed * Magyarország 15:10 (1 órája)
Mobiltelefon Magyarország 14:19 (1,5 órája)
Atom-feed * Magyarország 6:54 (9 órája)
Atom-feed * Magyarország nov. 10. (20 órája)
Böngésző * Magyarország nov. 10. (20 órája)
Atom-feed * Magyarország nov. 10. (22 órája)
Böngésző * Magyarország nov. 10. (22 órája)
Mobiltelefon Magyarország nov. 10. (23 órája)
Böngésző * Magyarország nov. 10. (1 napja)

Most már beenged. Van vírusirtóm a Kaspersky IS

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#5124) kispx válasza Predator2 (#5123) üzenetére


kispx
addikt

Ha garantáltan vírusmentes a gép, akkor egy jelszócsere is jöhet.

Atom-feednél milyen programoot használsz?
Szerintem nincs köze hozzá, de még ilyet nem láttam.

(#5125) Toobee


Toobee
veterán

Sziasztok!
Lehet tudni, hogy a Gmail miért állítja át magát mindig franciára? Hiába állítom be, hogy magyar/angol, akármit. Random visszaugrik franciára. A gépem UK, a locationben.

https://barbieripnk.hu/

(#5126) Wolfskin


Wolfskin
őstag

sziasztok,
tudja valaki, hogy második fiókot hogyan lehet "rögzíteni"? hogy ne kelljen minden alkalommal beírni a felhasználónevet meg jelszót. hanem csak elég legyen rákattintani, vagy a jelszókezelő kitöltse (opera 12.01).

:F

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#5127) smnetbp válasza Wolfskin (#5126) üzenetére


smnetbp
csendes tag

Nem tudom, hogy erre gondoltál-e, de jobb felül kis ablak kinyit és fiók hozzáadása

(#5128) Wolfskin válasza smnetbp (#5127) üzenetére


Wolfskin
őstag

igen, és utána be kell írni a felhasználónevet, jelszót. ezt szeretném megkerülni, hogy ne kelljen minden alkalommal bepötyögni. az egyik laptomonon magától olyan lett, a többi gépen nem sikerült reprodukálnom (opera 12.10). ott rákattintok a kis nyílra fent, lenyílik, és ott figyel a másik fiók képpel, névvel (az "új fiók hozzáadása" gomb felett) csak rákattintok és már nyílik is egy új ablakban.

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#5129) smnetbp válasza Wolfskin (#5128) üzenetére


smnetbp
csendes tag

ha nem jelentkezek ki akkor nekem így is marad (google chrome - és eleve be vagyok jelentkezve a chrome-ba ezért a jelszavaim is bármelyik gépen elérhetők ha bejelentkeztem a böngészőbe)

szerintem az opera ezt nem fogja akarni

[ Szerkesztve ]

(#5130) Wolfskin válasza smnetbp (#5129) üzenetére


Wolfskin
őstag

nekem nem. illetve volt már hogy igen, a másik laptopon. újraindult az opera, megnyitotta a be nem zárt tabokat, és mindkét fiók megnyílt. na, azok voltak az idők. de nem értem min múlik. egyszerűen meg sem tud jegyezni több felhasználónevet? nekem már az is segítség lenne, ha a második nevet/jelszót megjegyezné. de gmailhez csak egyet tud. például a yahoo-s fiókokhoz, amikor a "kulcs" ikonra kattintok, egy felugró ablakban kidobja a listát, hogy melyik felhasználónévvel akarok bejelentkezni.

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#5131) concret_hp


concret_hp
addikt

lehet olyat csinálni valahogyan, hoyg csinálok egy másodlagos emailcímet, amiről viszont csak az én fiókomból lehet emailt küldeni / belépni / stb?
ha simán hozzáadom másodlagos címként az ugye csak arra jó, hogy mind2 fiókból tudok emailt küldeni róla, viszont én azt szeretném, hogy tulajdonképpen ne is létezzen olyan fiók, mint ami az emailcím.
remélem érthető amit írtam :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#5132) Wolfskin válasza concret_hp (#5131) üzenetére


Wolfskin
őstag

nem igazán. de ha úgy van, ahogy gondolom, akkor ne mondd meg senkinek a címét. és akkor csak e tudsz rá küldeni mailt. :)
vagy állíts be szűrőt, és minden más bejövő mailt dobjon a kukába.

a másodlagos cím az mindenre jó, az egy teljesen komplett mail cím. a fiók arra való, hogy stzerre tudsz mindkettőbe belépve lenni. egyébként annyi címet csinálasz, amennyit csak akarsz.

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#5133) Wolfskin válasza Wolfskin (#5126) üzenetére


Wolfskin
őstag

ezt senki nem tudja, hogy operával hogyan lehet megjegyeztetni gmail fiók belépési adatit (felhasználónév/jelszó)? mert csak a fő mailcímhez jegyzi meg, a második fiókként való megnyitásakor minden alkalommal be kell pötyögnöm az adatokat. az egyik laptopon futó ugyanazon opera (12.10 usb win7 x64) esetében magától alakult úgy, csak ezt nem tudom másik gépemen reprodukálni... :W

ez gmail vagy opera rejtély??? :F (a kérdést mindkét topikban feltettem)

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#5134) Sk8erPeter válasza smnetbp (#5129) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"szerintem az opera ezt nem fogja akarni"
Könyörgöm, miért beszélsz hülyeségeket, ha soha nem használtad még az Operát?

Ez egyébként itt OFF, az Opera topicban is beszélünk már róla, egyáltalán nem kapcsolódik ehhez a topichoz.

Sk8erPeter

(#5135) smnetbp válasza Sk8erPeter (#5134) üzenetére


smnetbp
csendes tag

he he ez jóóó :-))

és hogyan kell az operát akkor beállítani, hogy a chrome-ba bejelentkezzen?

(#5136) Sk8erPeter válasza smnetbp (#5135) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hogy mi van? :DDD Nem értem a kérdést. Miért kéne a Chrome-ba bejelentkezni? :D
Itt csak arról van szó, hogy az Opera miért nem jegyzi meg a Gmailes belépéshez tartozó jelszót, szóval nem értem a problémádat. :)

Sk8erPeter

(#5137) smnetbp válasza Sk8erPeter (#5136) üzenetére


smnetbp
csendes tag

Nekem nem volt :-) Neked lett!

idézlek:

"szerintem az opera ezt nem fogja akarni"
Könyörgöm, miért beszélsz hülyeségeket, ha soha nem használtad még az Operát?

No hát azért nem fogja akarni szerintem mert az opera ez meg chrome.

Csak jelezni szerettem volna a kedves kérdezőnek, hogy nálam működik, chrome-on és így.

(#5138) Sk8erPeter válasza smnetbp (#5137) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"No hát azért nem fogja akarni szerintem mert az opera ez meg chrome."
És akkor mi van? :O Ne fárassz már... szerinted a Gmail jelszavai csak Chrome alatt jegyeztethetők meg a böngészővel? :W
Inkább segítek: nem, bármilyen, erre képes böngésző meg tudja jegyezni... az Opera is.

Szerk.: csak hogy tudd, azért ilyen idegesítőek az ilyen jellegű hozzászólások, mert kinyílik a bicska az ember zsebében, amikor valaki teljesen téves információkat (marhaságokat) terjeszt nagy magabiztossággal a fórumon, miközben maga sem tudja, miről beszél.

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#5139) smnetbp válasza Sk8erPeter (#5138) üzenetére


smnetbp
csendes tag

BRAVÓ! :C :C :C

Amúgy youtube-al még mindig háborúban vagy? Tedd le a fegyvert minek ide bicska? Még a végén magadba szúrod :-D

[ Szerkesztve ]

(#5140) Sk8erPeter válasza smnetbp (#5139) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Te milyen Youtube-háborúról beszélsz, be vagy tépve? :DDD Annak mindenesetre örülök, hogy bebizonyítottad, mennyire fogod fel a hsz.-ek lényegét. :D

Sk8erPeter

(#5141) smnetbp válasza Sk8erPeter (#5140) üzenetére


smnetbp
csendes tag

Na mielőtt elmennék aludni:

1 Semmiféle böngészővel kapcsolatos jelszó megjegyzésről nem ejtettem szót! Természetesen ha az emlékeim legmélyén keresgélek akkor TÉNYLEG! mint ha láttam volna már ilyet :-)
2 Annyit írtam le, hogy nálam ez mivel és hogyan működik!
3 Még azt is próbáltam átadni, hogy a chrome-ban magában a böngészőben a beállításoknál már be lehet felhasználóval bejelentkezni (semmi köze még a gmail-hoz viszont van köze a jelszavakhoz és máshoz), ami egyéb okokból is jó lehet.......

Tudod, amit az Opera nem fog majd akarni :-)

Erre te:

Hülyeség, baromság, bicska meg még mit tudod te.... :-) Még egyszer engedd meg, hogy BRAVO! :C :C :C

Youtube: (ez csak azért jött mert éppen bele botlottam és jót röhögtem :-)

Keress rá a felhasználó nevedre és a youtube-ra. De lehet, hogy ott is csak éppen valaki be volt tépve. :-) Stttt súgok: 5028 - 5029 Vagy csak néha unatkozol és találsz magadnak valakit. Értetlenkedsz korrigálsz kötözködsz ja és bicskázol.... lehet, hogy előbb utóbb ölni is fogsz!

Ja és a témát (kettőnk között) részemről zártam!

[ Szerkesztve ]

(#5142) Sk8erPeter válasza smnetbp (#5141) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Kicsit így is sajnos túl sok időt szántam a tombolásodra, de akkor már legyen.
Most az a vicces, hogy bebizonyítottad, hogy még az eredeti kérdést sem értetted, amire reagáltál. :) Na, akkor próbálkozz meg vele még egyszer: [link]. Remélem, most talán sikerült, bár az eddigiek fényében kicsit kételkedem efelől.
Küldök neked screenshotot, hátha így átjön az üzenet:

Google account login

Na, megvan?
Itt be kell jelentkezni egy másik accountba. Teljesen mindegy, hogy Chrome, IE, FF alól böngészel-e, ezeknek a jelszókezelői megjegyzik az itt elmentett jelszavakat, miután beírtad őket, és a kérdésre igennel válaszoltál (hogy jegyezze meg). Ahogy az Opera is.
De azért örülök, hogy neked áll feljebb, miután az eredeti kérdésről sem volt lövésed sem ezek szerint.
Valószínűleg még elég fiatal lehetsz (vagy csak rosszul kommunikálsz), ha egy teljesen ide nem vágó témával érvelsz a saját őrjöngéseid megerősítésére. :) Na, de inkább ne OFF-oljunk lehetőleg, asszem ezt átrágtuk.

Sk8erPeter

(#5143) Sk8erPeter válasza smnetbp (#5141) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Még egyet azért belinkelnék neked: [link]. Szerinted akkor kettőnk közül ki is nem fogta fel a problémát? :) Segítek: neked nem sikerült, de azért újoncként jól kitombolhattad magad legalább, hogy gyűjts egy pár hsz.-t - rossz módszer. :)
Na, mostantól sajnos más célpontot kell keresned az őrjöngésre, minden jót!

Sk8erPeter

(#5144) Sk8erPeter válasza localhost (#5056) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

localhost, amúgy a korábban tárgyalt problémával kapcsolatban még az jutott eszembe, hogy a + karakter levágása már csak azért is gáz az Outlooknál, mert általában így ajánlott tárolni a számokat, mivel így automatikusan a nemzetközi előhívóra cserélődnek ezek a karakterek más országokban is; például ha valaki akár az USA-ban akar telefonálni - ott pedig nem a 00-t kell beírni a nemzetközi előhívóhoz, mint nálunk (itt erre cserélődik a + karakter, persze automatikusan).

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#5145) localhost válasza Sk8erPeter (#5144) üzenetére


localhost
Közösségépítő

:C
Legyen úgy!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#5146) szabeska


szabeska
addikt

Sziasztok! Szeretném kipróbálni az új outlookot (hotmailt), van is hozzá hotmailes fiókom. Gmailből tudok minden eddigi adatot, levelet áthelyezni valahogy?

F1

(#5147) jubilleum


jubilleum
senior tag

Üdv!

ugye nagyjából gmail címtár, meg android telefonkönyv egy és ugyanaz. Arra szeretnék megoldást találni, hogy a facebook profilképeket valahogy át menteni címtárba (gondolom akkor a telefon is leszinkronizálná). Mindezt normális felbontásban. Köszi!

(#5148) alratar


alratar
addikt

Lehet hülye a kérdés, de be lehet valahol állítani, hogy milyen régi spameket töröljön? (Kicsit sok az a 30 nap)

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#5149) Nobuo válasza szabeska (#5146) üzenetére


Nobuo
tag

Összekötöd a két fiókot és engedélyezed a levelek letöltését gmail felől-->hotmail felé.

(#5150) S-Attila


S-Attila
aktív tag

Van arra mód, hogy GMail-ben egyszerre több levelet továbítsak (értsd továbbküldjek, és ne kelljen őket egyenként megnyitni)?

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.