Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) randras válasza MichaelSD (#4850) üzenetére


randras
veterán

Rájöttem, határozottan nem! Kidzsuváztam, mostmár király!

:R

(#4852) JetiRulez válasza JetiRulez (#4839) üzenetére


JetiRulez
őstag

Erre tud valaki mondani valamit? :F

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#4853) AppleUser válasza randras (#4849) üzenetére


AppleUser
csendes tag

igen, de ki lehet kapcsolni. My callendars-settings-show in list- unsibscribe
Lekéstem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4854) randras


randras
veterán

Helló ismét,

azt ki lehet valahogy kapcsolni / vagy mi okozza, hogy ha fel van véve egy névjegyem egy adott e-mail címmel, akkor az arról a címről érkező e-mail küldőjének is azt a nevet jelezze ki, nem a felhasználó által megadottat?

:R

(#4855) peto.istvan


peto.istvan
aktív tag

Sziasztok!

Adva van egy Outlook 2007, beállított Gmail fiókkal. Minden tökéletesen működik de.. :)

Ha küldök egy levelet az outlookból azt a gmail a webes felületen eltárolja a küldött levelek mappába. Ki lehet kapcsolni ezt az opciót? Tehát ne tároljon semmit a webes felületen egyedül az outlook adatfájlban.

Köszönöm :R

(#4856) kispx válasza peto.istvan (#4855) üzenetére


kispx
addikt

Röviden: nem, mert....

"Ha az ügyfélprogram a Gmail SMTP-szerverén keresztül küld üzeneteket, az üzenetek másolata automatikusan bekerül a [Gmail]/Elküldött levelek mappába."

Link

[ Szerkesztve ]

(#4857) peto.istvan válasza kispx (#4856) üzenetére


peto.istvan
aktív tag

Köszi a választ! Ennek nem igazán örülök no de nem panaszkodom hisz teljesen ingyenes!

:R

(#4858) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Úl levél érkezésekor van lehetőség hangjelzést beállítani?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#4859) Kakumix válasza DonThomasino (#4858) üzenetére


Kakumix
senior tag

Majdnem azt válaszoltam, hogy ez az alapértelmezett, de aztán rájöttem, hogy a telefonom adja a hangot levél érkezésekor. Ezért azt javaslom szerezz be egy androidos telefont és az kukorékolni fog, ha levél érkezik. :)
Komolyabban: Nem találtam a beállítások közt és a labs-ban erre lehetőséget. Chrome-ot használva be lehet állítani az asztali értesítést, amikor egy kis ablakban feljön az óra környékén (a hely beállítás kérdése) egy kis ablak, benne, hogy levelet kaptál.
Harmadik féltől származó programot használva viszont szinte biztosan beállítható ez (gmail notifier - ez nem biztos, hogy létező program neve, csak tippként írtam a google-s kereséshez :) ).

Legyen szép napod!

(#4860) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Azlenne a kérdésem hogy szeretném átirányítani egyik mail címem ( nem gmail-es ) a gmailes accountomra. Szerintetek van lehetőség olyan beállításra hogy legyen egy külön sor a levelek között hogy pl

"invitel"

majd alatta bejövő levelek, elküldött stb stb stb.. Vagy egy az egybe megy a beérkezettek a bejövők közé.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#4861) kispx válasza jozsi252 (#4860) üzenetére


kispx
addikt

1) A nem gmailes címről átirányozod + szűrő a gmailnél
vagy pedig
2) Gmailnél email beállítása -> Fiókok és importálás -> Levelek ellenőrzése más fiókokból (POP3 segítségével): + a beállításoknál majd a felcímkézést válaszd ki. (Invitel nevű új címke)

[ Szerkesztve ]

(#4862) jozsi252 válasza kispx (#4861) üzenetére


jozsi252
veterán

A 2.ik jóis lesz szerintem.

köszönöm a segítséged :R

iPhone 13 Pro Max

(#4863) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Azt meg lehet oldani valahogy, hogy a különböző címkékbe érkező üzeneteket is jelezze a beérkező üzeneteknél?

(#4864) Kakumix válasza Vasinger! (#4863) üzenetére


Kakumix
senior tag

Gondolom szűrővel teszed rá a címkét. Ha így van, akkor szerkeszd a szűrőt és kapcsold ki "Megjelölés olvasottként" és/vagy a "A Beérkező levelek mappa kihagyása (Archiválás)" jelölőnégyzete(ke)t.

Legyen szép napod!

(#4865) jozsi252


jozsi252
veterán

Van arra lehetőség hogy a spam-ek egyből törlődjenek? Csakmert kezd abból elegem lenni hogy már majdnem napi szinten jön olyan mail hogy Vivien lefeküdne veled - akkor Ági párt keres - és nem utolsó sorban, akarsz 1 jó éjszakát...

Szóval elegem van ebből a sok szennyből.

köszönöm előre is :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#4866) kispx válasza jozsi252 (#4865) üzenetére


kispx
addikt

Szűrők használatával. Email beállításai -> szűrők.

[ Szerkesztve ]

(#4867) jozsi252 válasza kispx (#4866) üzenetére


jozsi252
veterán

Köszi :R

iPhone 13 Pro Max

(#4868) Belba válasza DonThomasino (#4858) üzenetére


Belba
őstag

Én a gépemre telepített IncrediMail levelezőprogramot használom, ebben legalább százféle "levélhozó" közül választhatok, különböző hangokkal, kinézettel, akár küldőnként más-más "levélhozó"-val...

Beállíthatom, hogy mennyi időnként (pl. 5-15-20 perc) töltse le a leveleimet a különböző postafiókokból, sokkal kényelmesebb és komfortosabb a levelező felülete, mint a Gmail-nek... Millióféle előregyártott "levélpapír" közül lehet választani, animációk, smiley-k, stb...

Szerintem nagyon jó, én már több, mint 10 éve használom... :)

< A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

(#4869) zonusz


zonusz
tag

Hello!
Elég hülye kérdésem van, miért nem tudom a beállítások - általános részben a csatolmányokra vonatkozó beállítást előhívni. Eredetileg az a problémám, hogy nem tudok fájlt csatolni az emilhez (egy héttel ez előtt még ment) és erre kezdtem el keresgélni. Mindenhol leírják, hogy menjek le a lap aljára és ott van, egy videón meg is néztem. Nálam a kimenő levelek kódolása az utolsó sor. Persze annak is örülnék, ha az alap probléma megoldásában segítene valaki. A fájl nem tiltott, 6 MB sincs, az eddigi beállításokon nem változtattam. Köszi.

(#4870) sgergi válasza zonusz (#4869) üzenetére


sgergi
veterán

Másik böngészővel próbáltad?

(#4871) zonusz válasza sgergi (#4870) üzenetére


zonusz
tag

Igen, Chrome és Firefox

(#4872) Orionk


Orionk
senior tag

Sziasztok !

A gmail-es felhasználónévvel lehet Chatelni is !

Beléptek gmail-ra, és bal oldalon a menü alatt vannak felsorolva a partnerek, és ott is lehet bejelölni, hogy elérhető vagy-e vagy sem, stb..., és Chatelni lehet, mint FAcebook on, vagy Skype on, vagy MSN en.

Azt szeretném kérdezni, hogy van-e erre valami külön program ?
Azt hallottam, hogy van valami Gtalk, de ez pontosan mi ?, és van e nála valami jobb ?

köszi szépen

(#4873) kispx válasza Orionk (#4872) üzenetére


kispx
addikt

Jobb oldalt: Gtalk Ez egy desktop kliens. Elég jó.

(#4874) Egorov válasza Orionk (#4872) üzenetére


Egorov
aktív tag

Így van, a Google Talk lesz az. Van még kliens, ami tudja kezelni a google accountod, például a pidgin, viszon ezen régen mocskos lassú volt a file átvitel.
A Gtalk jó, letisztult, semmi sallang, jelzi, ha jön email. Használható és kész.

szerk.: Úgy tudom, hogy Google bácsi már nem nagyon fejleszti, inkább a böngészős változatot részesíti előnyben (Chrome OS). Szóval nem véletlen, hogy elég régi a verziószáma.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4875) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Mikor elmenetek egy piszkozatot vastag lesza piszkozat mappa
mint amikor egy új levél érkezik.
Meg lehet csinálni hogy normál legyen ne vastag?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#4876) Littoral válasza DonThomasino (#4875) üzenetére


Littoral
aktív tag

Ha aktív piszkozat van az alatt a címke alatt, akkor az vastag lesz a továbbiakban is. Megoldás, ha ez zavar:
1. A piszkozat elvetése (gyakorlatilag megszüntetése).
2. Ezt a címkét állítsd a Beállítások-->Címkék fülön "elrejtés"-re, és csak akkor fogod látni, ha a mappák alatti "Továbbiak" feliratra kattintasz.

(#4877) Tüske0614


Tüske0614
aktív tag

Sziasztok ma ezt kaptam : Gmail rendszerfrissítése miatt sajnos beállításai hamarosan elvesznek.

Kérjük küldjön egy üres levelet erre a címre :

fiokoperator@gmail.com

a Tárgy rovatba csak ennyit írjon : "ön használatban lévő jelszava@ön használatban lévő felhasználóneve" ezután a levelet nyugodtan törölheti az Elküldött üzenetekből és a Kukából is, mert a rendszer azonnal frissíti fiókját.

Segítségét köszönjük !

További kellemes levelezést kíván a google csapata!
EZ most komoly ? irjatok ha volt ilyen köszi

(#4878) kispx válasza Tüske0614 (#4877) üzenetére


kispx
addikt

Ne csináld meg amit mondanak, fake! (És még a felh. nevedet és a jelszavadat is elkéri)

[ Szerkesztve ]

(#4879) Littoral válasza Tüske0614 (#4877) üzenetére


Littoral
aktív tag

Ugye, nem komolyan kérded, hogy mit csinálj vele?
Elküldenéd egy vadidegennek a felhasználói nevedet és a jelszavadat?

(#4880) Tüske0614 válasza Littoral (#4879) üzenetére


Tüske0614
aktív tag

Nem komoly persze de közben már tudom is h honnan jöhetett ... További szép estét mindenkinek

(#4881) DonThomasino válasza Tüske0614 (#4880) üzenetére


DonThomasino
veterán

Küld el a google helpdesknek az email címet és hogy mi jött róla
, megnézzük meddig ér el a google keze.

Csak okosba. :)

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#4882) whitezo88


whitezo88
nagyúr

sziasztok, hogy lehet kitörölni egy már nem élő címet, hogy automatikusan bedobja lehetőségnek? megváltozott email miatt. Nem vicces, mikor az ember utólag veszi észre, hogy rossz helyre ment a levél.

(#4883) Egorov válasza whitezo88 (#4882) üzenetére


Egorov
aktív tag

Bal oldalon ha ráklikkelsz a Gmail feliratra, akkor lenyílik egy ablak, ott a contacts lehetőséget kell választani. Onnan meg már csak kijelölöd azt ami nem kell és (nekem a more fül alatt van) törlés.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4884) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok!

Gmail címtárba vettem fel egynéhány névjegyet a következő formátumban:
Miután rámentem az "Új névjegyre", a nevet a következő formában adtam meg:
Első: ide írtam a keresztnevet
Utolsó: ide pedig vezetéknevet

Ha levelet írok, akkor hogyan tudnám beállítani, hogy a címzettnél a "Első Utolsó" helyett "Utolsó Első" formátumban jelenjen meg az adott név?

(Sajnos a Címtár menüpontnál a családnév szerinti rendezés csak a címtárban érvényes)

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#4885) Sn00k


Sn00k
veterán

Hi all!

Gmail -en belül a dokumentumok alatt van egy táblázat, amit 3 an szerkesztünk, 2 barátommal, és az lenne a kérdésem, hogy lehet az automatikus mentést kikapcsolni ? :U

3njoy the Lif3

(#4886) SureStudio válasza Sn00k (#4885) üzenetére


SureStudio
tag

Nincs állítgatási lehetőség.
De nagyon gyorsan működik normál esetben, nem zavaró, miért akarod módosítani?

*-._.-* *-._.-*-* [SureStudio] *-*-._.-* *-._.-*

(#4887) mandin


mandin
senior tag

Sziasztok, mivel nem találtam megfelelő topicot ezért ide írok.
A Google Naptárral lenne egy kis problémám. Importáltam focimeccseket a RM naptárából, amelyek szaggatott vonallal jennek meg a naptárban.
A kérdésem az lenne, hogy a telefonom naptárában miért nem látom az eseményt? (android)
Valamiért csak a webes felületen látom, de ha hozzáadom a sajátomhoz akkor már látszik. Jelezni fog így is elvileg a telefon, hogy nem látom az események között?

(#4888) pvt.peter válasza mandin (#4887) üzenetére


pvt.peter
őstag

lehet nem választottad ki hogy melyik gmail profilhoz tartozó naptárt szeretnéd megjeleníteni
vagy a fiókok szinkronizálásánál nincs bepipálva a naptár

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#4889) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Azlenne a kérdésem hogy van egy inviteles mail címem, és levelezésre a Thunderbird-öt használtam. 3 év alatt 6300 mail gyűlt össze. Lenne rá lehetőség hogy ezeket mind a gmail-es fiókomba beimportáljam valahogy szerintetek?

iPhone 13 Pro Max

(#4890) Kakumix válasza jozsi252 (#4889) üzenetére


Kakumix
senior tag

Thunderbird-be beállítod a gmail-es címedet is (IMAP nem POP3), majd szépen áthúzod az inviteles mappádból a gmailesbe a leveleket. Az IMAP elérést talán a gmailben engedélyezni kell, de lehet, hogy a POP3-at lehet engedélyezni, de az ide nem kell.

Legyen szép napod!

(#4891) Sanya


Sanya
nagyúr

Kedves xxx!

Valaki nemrég megpróbált bejelentkezni az Ön Google Fiókjába (xxx@gmail.com) egy alkalmazás használatával. A bejelentkezési kísérletet megakadályoztuk, nehogy egy fiókfeltörő legyen, aki megpróbál hozzáférést szerezni az Ön fiókjához. Kérjük, tekintse át a bejelentkezési kísérlet részleteit:

2012. szeptember 9., vasárnap 8:12:14 GMT
IP-cím: 212.150.136.27 (amir.org.il)
Hely: Tel-Aviv, Izrael
Ha nem ismeri fel ezt a bejelentkezési kísérletet, akkor lehet, hogy valaki más próbált meg hozzáférni fiókjához. Javasoljuk, hogy azonnal jelentkezzen be a fiókjába, és állítsa vissza a jelszót. Ennek módját a http://support.google.com/accounts?p=reset_pw címen olvashatja el.

Ha ez mégis Ön volt, és szeretné, ha ez az alkalmazás hozzáférne a fiókhoz, akkor végezze el a http://support.google.com/mail?p=client_login címen felsorolt problémamegoldó lépéseket.

Üdvözlettel:
A Google Fiók csapata

ez gyakori? az emailcímem töröltem a bevágott jelentésből.

Jelszót váltottam :)

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#4892) pvt.peter válasza Sanya (#4891) üzenetére


pvt.peter
őstag

nekem annó 1-2 hónaponta fordult elő ilyen, miután jelszót váltottam aztán már nem... :)

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#4893) Sanya válasza pvt.peter (#4892) üzenetére


Sanya
nagyúr

8 karakteres, kisbetű, nagybetű, szám és különleges karakter volt benne

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#4894) Egorov válasza Sanya (#4891) üzenetére


Egorov
aktív tag

Javaslom, hogy ne csak a jelszavad változtasd meg, hanem kapcsold be a kétlépcsős azonosítást is.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4895) pvt.peter válasza Sanya (#4893) üzenetére


pvt.peter
őstag

az egy dolog, hogy mi volt benne :D
a lényeg, hogy meglett szerezve vhogyan :D

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#4896) kispx válasza Sanya (#4893) üzenetére


kispx
addikt

Ilyenkor érdemes egy live CD-ről víruskeresést csinálni a keyloggerek ellen.

(#4897) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Azt meg lehet csinálni, hogy egy szűrő több feladótól szűrjön?

Tehát leegyszerűsítve van 5 e-mail amire szeretnék beállítani szűrőt, hogy azonos címkébe menjen.

Ezt hogy tudom megoldani?

Ha szűrőt hozok létre és a feladóhoz több címet írok be nem működik. :F

(#4898) Egorov válasza Vasinger! (#4897) üzenetére


Egorov
aktív tag

Több szűrőt kell beállítani és mindegyiknél ugyanazt a mappát megadni. Legalábbis nekem csak így sikerült. :F Pedig fasza lenne tényleg, ha egy szűrőben meg lehetne adni több címet is.
Vagy pedig láma vagyok. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4899) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Időutazás a Google-el :))

(#4900) concret_hp


concret_hp
addikt

2-step verification-nél csak sms-t és voice callt tudok választani, android appot nem. ötlet?
1 másik email cím van rendelve a telómhoz, tehát lehet hogy nem látja, hogy tudnék androidost is? :U

[ Szerkesztve ]

vagy fullba vagy sehogy :D

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.