Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) thesound válasza zoli03 (#4550) üzenetére


thesound
őstag

néha nálam is csinálja (ff 11.0), de kattintok párat a levelek és labelek között, aztán egyszer csak eltűnik...

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#4552) zoli03 válasza thesound (#4551) üzenetére


zoli03
őstag

Kattintgattam össze-vissza mindenhova, az egyik eltűnt, de a másik ugyanúgy megmaradt. Bár már kezdem megszokni, hogy mikor jött tényleg új levél és mikor mutatja még a régi olvasottat :).

(#4553) Zolás


Zolás
addikt

Üdv urak, kis gondom lenne.
Nem férek hozzá chrome böngészővel a gmail fiókomhoz, mert az oldal tanúsítványa érvénytelen. Hol lehet a hiba?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#4554) Zefír


Zefír
őstag

Üdv újra!
Az lenne a kérdése, hogy hol tudom felvenni a google-el a kapcsolatot, pl mailben, mert lenne egy problémám amit jelentenék nekik, de magánjellegű, íg ynem tudom, hogy hova írjak nekik. Valaki tudja? :F

(#4555) lostprophet válasza Zefír (#4554) üzenetére


lostprophet
aktív tag

Google-nek külön nem tudsz írni, egy űrlapjuk van, ahova viszont csak kérdésekre várnak választ, tehát nem tudod beírni jó bőlére eresztve a problémádat.
Viszont itt egy hivatalosnak tekinthető fórum, itt talán tudnak segíteni:
[link]

Én is itt korzóztam egy hétig, mire visszaadták a gmailemet.

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#4556) Zefír válasza lostprophet (#4555) üzenetére


Zefír
őstag

Köszi szépen! Megpróbálom! :R

(#4557) Kephamos


Kephamos
addikt

Valakit letiltottam a csevegő barátlistámból. Hogyan tudom a letiltást visszavonni?

(#4558) Egorov válasza Kephamos (#4557) üzenetére


Egorov
aktív tag

Yo faka!

Nesze, mit találtam neked.

A Csevegőben letiltott ismerősök tiltásának feloldása:

A csevegési lista tetején lévő keresési mezőben add meg annak az ismerősnek a nevét, akinek a tiltását fel szeretnéd oldani.
A megjelenő mezőben kattints a Letiltás feloldása elemre, vagy töröld a jelölést a Gmail szolgáltatásban a Letiltásbeállítás elől.
Az ismerős tiltását feloldhatod a nyitott csevegőablak alsó részén megjelenő Beállítások/Műveletek menüből is.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4559) Kephamos válasza Egorov (#4558) üzenetére


Kephamos
addikt

Dánke sőn! :R

(#4560) Eastman


Eastman
őstag

Gmail Backup -ot Ubuntu Linux alatt használta már közületek valaki? Simán menthető, DVD-re írható egy postafiók egész tartalma? Vagy csak egy másik levelezőrendszerre lehet importálni vele?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#4561) Subimp


Subimp
tag

Biztos valahol megtalálnám a választ, de most nincs sok időm rá. Azt szeretném megkérdezni, hogy lehet visszajelzést kapni, hogy az e-mailemet megkapták, ill. elolvasták.

(#4562) localhost válasza Subimp (#4561) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Akkor csak röviden, mert csak kevés időm van: a válasz = Egyes esetekben van, más esetekben nincs.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4563) shteer


shteer
titán

késik a gmail fiókom órája :)
hol tudom helyrehozni? :R már 1 órát rászántam de nem leltem ezen kívül mást:
To set your Gmail time zone:

Click the gear in your Gmail's top right corner.
Select Mail settings from the menu that comes up.
Go to the Accounts and Import tab.
Follow the Other Google Account settings link under Google Account settings:.
Select Products on the left.
Click Log into Dashboard under Dashboard.
If prompted:
Type your Gmail password under Password.
Click Sign in.
Now follow the Edit personal information link under Account.
Select the correct time zone under Time zone:.
If you cannot find the correct city or time zone, try checking Show all timezones.
Click Save.

nem segített

..szerintem jónak tűnik

(#4564) shteer válasza shteer (#4563) üzenetére


shteer
titán

windows time-zone és szinkronizációs probléma volt

..szerintem jónak tűnik

(#4565) Zefír válasza shteer (#4564) üzenetére


Zefír
őstag

Nekem is volt ilyen gondolm, de beállítottam a Time-zone-t Budapest-te és azóta tökéletes. :D
Ja hogy ja, semmi ..

[ Szerkesztve ]

(#4566) Wind-Storm


Wind-Storm
őstag

Két kérdésem volna:

Gmail-on keresztül szeretnék HTML levelet küldeni, „kókányolás" nélkül, hogyan lehet rendesen beágyazni a kódot?

Illetve ha egyszerre szeretnék küldeni sok e-mail címre levelet, akkor hogy lehet megoldani, hogy ne tudjanak egymásról a címzettek?
Esetleg van erre valami spec. kliens?

Kösz!

[ Szerkesztve ]

(#4567) Zefír válasza Wind-Storm (#4566) üzenetére


Zefír
őstag

a html-esre nem tudok választ, viszont szimplán beírod a ccímzetteket, ( mindet ) a Titkos másolatot kap-ba.

(#4568) Wind-Storm válasza Zefír (#4567) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Kössz a tippet, de így meg azt fogják látni a címzettek, hogy undisclosed recipients.
Eléggé zavaró ez is így...

(#4569) fatal`


fatal`
titán

Csak nekem van 500-as hiba, fiók átmenetileg nem elérhető?

(#4570) LazyG válasza fatal` (#4569) üzenetére


LazyG
csendes tag

Nem csak neked.... :( :(

(#4571) Rototti válasza fatal` (#4569) üzenetére


Rototti
senior tag

G+-on is panaszkodnak rá, pedig nekem pl. működik rendesen.

Kimi - The King of Spa

(#4572) raziel01 válasza fatal` (#4569) üzenetére


raziel01
veterán

Nekem sem megy.

(#4573) Rototti


Rototti
senior tag

Hivatalos infó: [link]

Google (frissülő): [link]

[ Szerkesztve ]

Kimi - The King of Spa

(#4574) fatal` válasza Rototti (#4573) üzenetére


fatal`
titán

Köszi. :)

(#4575) DonThomasino


DonThomasino
veterán

A régi kezelő felületre már nem lehet vissza térni?
Nem teszik ez az új. :F

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#4576) KubanitoS válasza DonThomasino (#4575) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nekem sem tetszik, de előbb-utóbb meg lehet szokni.

Engem sokkal inkább zavar, hogy bal oldalon automatikusan elrejti a program a kategóriákat. Ezt ki lehet valahogyan kapcsolni?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4577) MichaelSD válasza KubanitoS (#4576) üzenetére


MichaelSD
őstag

A labelekre / címkékre gondolsz? Nekem nem rejti el, csak az alap párat, mint szemetes, stb.

Állíítsad át az ikonokat szövegre és máris hasonlítani fog a régi felületre. Nekem segített.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4578) KubanitoS válasza MichaelSD (#4577) üzenetére


KubanitoS
veterán

Úgy rejti el, hogy csak akkor jelenik meg az összes, ha ráviszem a kurzort. Hasonlóan működik, mintha a Start menüt rejtetté tesszük a Windowsban.

Ezt szeretném megszüntetni, én szoktam figyelni a Spam mappát is és az is el van rejtve. Nem lehet ezt valahogy megszüntetni?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4579) Timocicu válasza KubanitoS (#4578) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Nekem nem rejti el, látom az összeset a kukáig a 9 alapot. Bár az általam létrehozottakat nem látom, csak ha rá teszem az egeret.

Pedig nem állítottam rajta semmit, olyan maradt, mint mikor a régi volt.

Amúgy nekem sem bejövős ez az új, a régi sokkal jobb volt. Megszokott és átláthatóbb. Eddig mindig visszaállítottam, de most nem találom a módját, úgy látszik már nem lehet :(

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4580) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

a cimkéknél baloldalt > továbbiak > cimkék kezelése
itt be lehet állítani, h mi látszódjon és mit rejtsen el.

(#4581) Timocicu válasza Sanyi.mTs (#4580) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Nekem úgy van beállítva, hogy megjelenítse az összes címkét, de mégis csak az alapokat jeleníti meg, ahogy írtuk is, a többit csak akkor jeleníti meg, ha ráteszem a kurzort.
gmail-nál és a postafiok-nál is így van :(((

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4582) KubanitoS válasza Timocicu (#4581) üzenetére


KubanitoS
veterán

Most akkor látszódik a 9 alap, vagy nem?

Nekem egyébként ilyen és eléggé irritáló, hogy nem látom legalább az alap mappákat...

(#4580) vegytek:

Nekem mindegyik a megjelenítésre van állítva és ott is vannak a bal oldalt, viszont ki van takarva az egész és csak akkor látom a többi cimkét, ha ráviszem a kurzort, de van, hogy ez elsőre nem sikerül, mert "beakad". Irritáló...

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4583) Egorov válasza KubanitoS (#4582) üzenetére


Egorov
aktív tag

Azt a kis "vonalat", ami neked most a "Fontos" mappa alatt van, meg lehet fogni és lejjebb lehet húzni. Így megjelenik a többi is. Viszont így a csevegési listád is lejjebb fog tolódni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4584) KubanitoS válasza Egorov (#4583) üzenetére


KubanitoS
veterán

Isten vagy, köszi szépen! :C

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4585) Wolfskin


Wolfskin
őstag

SOS Segítsetek!

minden gépösszeomláskor átváltja az opera a gmail-t az ordenáré "új nézetre" ennek az okát nem tudom, de eddig nem is érdekelt, mert vissza lehetett váltani "használható nézetre" (jobb oldalt a fogaskerékné, visszatérés a régi felületre).

most azonban eltűnt ez az opció. megfogadtam, hogy addig használom a gmailt, ameddig nem kényszerítenek változtatásra (pedig már vagy 8 éve van, azóta egyszer meg is telt a "korlátlan" fiókom...) utána visszamegyek a yahoo-ra. ezt meg átirányítom oda, látni sem kívánom többé.

tudja valaki hogyan lehet visszaállítani?
milyen (mail)címen lehet elküldeni a gmail/google szerkesztőit az anyjukba? nincs valahol valami közösségi tiltakozás, ellenállás, együtt köpködés?

plíz azt ne, hogy milyen klassz az új nézet, meg mennyi előnye van...

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#4586) kovy79 válasza Wolfskin (#4585) üzenetére


kovy79
őstag

Én is hasonló megfontolásból kerestem meg ezt a topikot... :)
"Fantasztikus", hogy a régi témákat likvidálták. Nem értem, hogy a lényegi változás mellett miért nem lehetett azokat megtartani??? Folyamatosan a pofámba nyomja, hogy istockphoto. Köszi...
Egyébként nekem a "témás téma" mellett nem lenne több problémám, a változások számomra megszokhatók.
Van valakinek ötlete, hogy hogy lehet saját, teljes felületet kitöltő hátteret beállítani? Már a "Saját téma" lehetőséget sem találom.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#4587) fatal` válasza Wolfskin (#4585) üzenetére


fatal`
titán

Akkor csomagolhatsz a yahoora, ez van.

Vagy a beállítod az opera e-mail kliensét IMAPon és kész. Emberemlékezet óta nem nyitottam meg a gmail.comot.

(#4588) Wolfskin válasza fatal` (#4587) üzenetére


Wolfskin
őstag

akkor Isten áldjon mindenkit a gmailen, én léptem!

megnyitottam egy egy régebben kreált másik fiókomat is, de időközben abban is átállítódott a felület, be sem tudok lépni, csak az "igen, nagyon szeretném az érdekes új felületet használni" gomb megnyomása után.

remélem a következő dotkom járvány elvisz a google-t is G+-ostul, keresőstül, gmailestül (androidostul). ennél inkorrektem, gusztustalanabb piaci magatartást még nem láttam.

akkor ezek szerint most nem a Lenovo-Opera-Win7 tengely szokásos összeomlása miatt állt át a gmail fiókom, a szarházi google egyoldalúan módosított az együttműködésünk feltételeit.

állítólag az operában van egy beépített levelező kliens, ami nem rossz...

nincs valahol valami googlet anyázó közösségi megmozdulást, akiket lehetne aláírással támogatni?

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#4589) Wolfskin válasza kovy79 (#4586) üzenetére


Wolfskin
őstag

nekem az egész felület áttekinthetetlen, kaotikus, logikátlan. és be is lassult kegyetlenül. de ami a leginkább zavar benne, ez a gusztustalan üzleti magatartás, hogy az akaratom, megkérdezésem és tudtom nélkül egyoldalúan kényük-kedvük szerint megváltoztatják a feltételeket. amikor létrehoztam a fiókomat és elfogadtam a feltételeket egyben az általuk tett ajánlatot is elfogadtam. ha jól gondolom, ez egy kétoldalú jogviszony (még ha ingyenes is a szolgáltatás). csak őket nem köti semmi annak a betartására.

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#4590) Wind-Storm


Wind-Storm
őstag

Kicsit reménytelen elérni a google-t, itt leírják, hogy miért. [link]

Használjatok IMAP-ot a google-hez! :C

Én direkt a gmailban kezelem a freemail-os címeimet is POP3-mon keresztül, hülye lennék a google-hez klienst használni, direkt ezért tértem át... :(((

(#4591) jooker82


jooker82
nagyúr

sziasztok
5 évnyi freemailezés után,szeretnék gmailre váltani.. Mert a freemail,gyakran nem kézbesitette a leveleket..
Létre is hoztam egy gmail fiókot....de valamiért összeköttetésbe van a youtubbal,mert a 2 helyre egyszerre nem enged belépni..gondolom a youtube is egy google fiók és ezmiatt...van erre megoldás,h ne kelljen mindig kijelentkeznem,ha a másik helyre akarok belépni??
köszönöm

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4592) EmberXY válasza jooker82 (#4591) üzenetére


EmberXY
addikt

Ha a youtube-ra belépsz, a jobb felső sarokban elő tudod hívni a beállításokat, ott be lehet állítani az e-mail címet. Addig az e-mail fiókodból jelentkezz ki.

Up the Irons!

(#4593) jooker82 válasza EmberXY (#4592) üzenetére


jooker82
nagyúr

Azt nem lehet,mert nem fogadja el az új gmailes cimemet a youtube...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4594) EmberXY válasza jooker82 (#4593) üzenetére


EmberXY
addikt

A youtube fiókodhoz is gmail-es cím van hozzárendelve? Mert máskülönben nem lehetne gond, ha mindkét helyet megnyitod..
Esetleg a gmailben próbáld meg a "belépés másik fiókba" opciót, ezáltal egyszerre több fiókban is lehetsz belépve, így valószínűleg a youtube is működni fog..

Up the Irons!

(#4595) jooker82 válasza EmberXY (#4594) üzenetére


jooker82
nagyúr

Igen a youtubehoz is gmail cim van,de azt a cimet nem akarom használni...de érdekes mód ott nem tudok belépni a gmailbe....vagyis az szerintem nem is gmail cim,hanem a freemail cimemet látom jobb felül....és más fiókba nem enged belépni... már én is belekavarodtam.....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4596) Wind-Storm válasza jooker82 (#4595) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Nekem is voltak ilyen gondjaim..
Szerintem egyszerűbb összekapcsolni a youtube-ot a gmail-es google fiókkal és akkor elég egy helyre belépned.
Lassan már minden google....

(#4597) jooker82 válasza Wind-Storm (#4596) üzenetére


jooker82
nagyúr

és azt hogyan kell?? :U :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#4598) Wind-Storm válasza jooker82 (#4597) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Én már régen csináltam, kicsit nézelődsz a google fiókodban vagy ha a youtube-ba belépsz, tuti megtalálod valahol... nekem anno rinyált mindig.

(#4599) HXY


HXY
addikt

Sziasztok!

A mai nap teljesen átállt a Gmail-em az új kinézetre, és most eltűnt az opció, hogy visszaállítsam a régi kinézetet.

Tud valaki, valami megoldást, hogy visszaváltsak?

(#4600) HXY


HXY
addikt

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.