Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) lostprophet válasza lostprophet (#4500) üzenetére


lostprophet
aktív tag

Fejlemények:
-Felmentem a Google fórumára, leírtam a helyzetet és egy valószínűsíthetőleg Google alkalmazott hatására ma reggel kaptam egy emailt a Google-től, hogy írjak le mindent jó terjengősen, mikor, hol, hogyan, hányszor, mit. Na, talán látszik már a fény az alagút végén.

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#4502) MichaelSD válasza lostprophet (#4501) üzenetére


MichaelSD
őstag

Ez jó hír. Itt már legalább mozog valami. Tovább jutottál, mint én.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4503) lostprophet válasza MichaelSD (#4502) üzenetére


lostprophet
aktív tag

Nos, végre elég információt szolgáltattam a Google-nek és visszakaptam a Gmailemet. Hála égnek és a bkc56 nevű alkalmazottnak.

[ http://lostprophet.hu ] Játék és számítógépes programfordításaim oldala

(#4504) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Létrehoztam pár mappát gmail-ben. Azt szeretném elérni, hogy a berékezett üzeneteim közül az összeset áthelyezze az adott mappába, ne a berékezett mappába legyen.

Szóval van pl. egy PH! mappám, akkor az összes PH!-tól jött levelemet tegye be a PH! mappába. Amikor rákeresek fent a keresőben, hogy pl.: PH! akkor kidobja az összeset, de nem bírom áthelyezni oda.

(#4505) Egorov válasza Vasinger! (#4504) üzenetére


Egorov
aktív tag

Filtert kell létrehoznod, akkor be tudod állítani, hogy a PH! üzenetek abba a mappába kerüljenek, ahova akarod. A képen a 3 ami be van pipálva:
1 - nem lesz a beérkezett üzenetek között a levél, hanem egyből a kiválasztott mappába teszi
2 - itt lehet kiválasztani, hogy melyik mappába tegye a leveleket
3 - azokat a leveleket is a mappába teszi, amik eddig érkeztek

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4506) Vasinger! válasza Egorov (#4505) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszi a segítséget, meglett! :R

[ Szerkesztve ]

(#4507) KubanitoS


KubanitoS
veterán

A Nagy Testvér figyel bennünket.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#4508) kali válasza KubanitoS (#4507) üzenetére


kali
legenda

ez vagány... :)

(#4509) napocska2 válasza KubanitoS (#4507) üzenetére


napocska2
senior tag

Milyen kis figyelmes! :))

(#4510) MichaelSD válasza KubanitoS (#4507) üzenetére


MichaelSD
őstag

Azért ez nem nagy testvér. :) Amúgy a Google Labsba már évek óta bekapcsolható volt.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4511) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
A upc internet elöfizetés van kell valamilyen különleges beállitás,hogy a gmail levelezést rendesen működésre bírjam?Mert a levélküldés működik de a levél fogadás nem megy.

(#4512) kispx válasza qwertly (#4511) üzenetére


kispx
addikt

A táblázatban szereplő beállításokat adtad meg?

(#4513) qwertly válasza kispx (#4512) üzenetére


qwertly
addikt

lehet én vagyok a béna de arra gondolok,hogy ha van upc internet előfizetésem akkor weben keresztül simán létre hozok egy gmail fiókot és levelezek.De amit te írsz akkor még valamit tennem kell port beállítás körül?

(#4514) localhost válasza qwertly (#4513) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Amit még esetleg tenned kell hogy belépsz weben az ONLINE Gmailodba és ott a Beállításokban rendelkezel a POP és IMAP csoportban a POP3 hozzáférés engedélyezéséről a postaládádhoz és/vagy az IMAP engedélyezéséről, ha azt szeretnéd.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4515) kispx válasza qwertly (#4513) üzenetére


kispx
addikt

Bocs, én néztem el, azt hittem, hogy valamilyen kliens szoftvert szeretnél használni hozzá. De weben keresztül ilyesmit nem kell állítani. A levélfogadással a weben keresztül mi a konkrét baj? Semmilyen levelet nem kapsz meg? Milyen böngészőt használsz hozzá? És milyen verzióval?

[ Szerkesztve ]

(#4516) localhost válasza kispx (#4515) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Most már én sem értem. :(

Mi az, hogy nem működik a fogadás ONLINE ?

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4517) kispx válasza localhost (#4516) üzenetére


kispx
addikt

"ha van upc internet előfizetésem akkor weben keresztül simán létre hozok egy gmail fiókot és levelezek."

Azaz böngészőből szeretné használni, és nem Thunderbirddel, Outlookkal, Live Maillel...

Legalábbis nekem ez jött le.

[ Szerkesztve ]

(#4518) localhost válasza kispx (#4517) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én nem így értem. Mert hogyan máshogy hoznád létre, ha nem weben keresztül?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4519) qwertly válasza kispx (#4517) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
Igen egy weben keresztül szeretnék levelezni,mégpedig upc előfizetés van.Így gondoltam,hogy nem gond a gmail levelezés de azt tapasztaltam,hogy nem megy a levél fogadás csak a levél küldés.És még tapasztaltam,hogy ha megérkezik a levél csak a fejléc jön meg és max. e levél első sorra.

(#4520) kispx válasza qwertly (#4519) üzenetére


kispx
addikt

Ennek függetlennek kell(ene) lennie az UPC-től.
Milyen böngészőt használsz? Milyen verziószámmal? A JavaScriptet engedélyzd (ha nincs engedélyezve)

(#4521) qwertly válasza kispx (#4520) üzenetére


qwertly
addikt

Szia!
A böngésző firefox 11,de a gép az egy ótvar :O mert egy celeron 900mhz egy 256mb ddr1 és egy sis630e videochip az op windows sp2 a böngészöben be van kapcsolva a adblock.
Az,hogy az upc lehet a gond onnan gondoltam,hogy mint ha lett volna szó róla.Ha külső levelezőt akarsz használni akkor valamit engedélyezni kell a upc oldalán azt,hogy ez a gmail-ra is igaz már nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#4522) kispx válasza qwertly (#4521) üzenetére


kispx
addikt

Az másra vonatkozik. Ha email klienst pl thunderbid, outlook, .. akkor kell engedélyezni, de akkor is a levélküldést(smtp protokoll) és nem a fogadást.

Így nem tudom megmondani, hogy mi lehet a baj. A webes felületre nem tudnak annyira beavatkozni, hogy a honlapnak egyes részei ne működjenek, max a teljes honlapot letilthatják. Egy másik gépen megtudnád nézni, hogy ott normálisan bejön a gmail?

(#4523) qwertly válasza kispx (#4522) üzenetére


qwertly
addikt

Köszi a segítséget ma már nem foglalkozok vele majd,holnap. :R
Szia

(#4524) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Nemértem a Gmailnél azt hogyha törlök 1 üzenetet a bejövőből pl akkor ugye a kukába kerül az. Rámegyek a kukába és ottvan kiírva hogy a kuka ürítése. illetve zárójelbe hogy a 30 napnál régebbi üzenetek autómatán törlődnek. Ha 30 napnál régebbiek autómatán törlődnek akkor mit keres még januári mail a kukába?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#4525) thesound válasza jozsi252 (#4524) üzenetére


thesound
őstag

A kukába helyezés után 30 nap, nem amikor kaptad.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#4526) jozsi252 válasza thesound (#4525) üzenetére


jozsi252
veterán

Köszi :R

Illetve annyi maradt még le hogy az Összes Levél tároló mi akar lenni pontosan? Abba hogy kerülhetnek levelek? Mert ahogy látom a bejövő mappába levő leveleim alapból megvannak ottis. Viszont még vannak más levelek is, amiket én nem helyeztem át ha emlékezetem nem csal.

iPhone 13 Pro Max

(#4527) kispx válasza jozsi252 (#4526) üzenetére


kispx
addikt

Az összes be-, és kimenő levél megkapja az összes levél címkét.

[ Szerkesztve ]

(#4528) sly54 válasza qwertly (#4521) üzenetére


sly54
tag

A gmail a crhomot szereti mint böngésző

(#4529) Fehércápa


Fehércápa
aktív tag

Sziasztok!

Segítség kéne,ugyanis egy barátom küldött egy buli meghívót, velem együtt kb 30 embernek.
Én nem mentem, viszont kaptam 30embertől visszajelzést,hhogy jön-e és azóta 30 ember írja,hogy milyen jó volt stb. én meg lassan idegbajt kapok az emailektől!
Hogy tudom megoldani,hogy ne kapjam meg,ha az illetők a "válasz mindenkinek"-re nyomva folyamatosan nekem is elküldik a maileket! :O

(#4530) EmberXY válasza Fehércápa (#4529) üzenetére


EmberXY
addikt

Ha van valami "közös" a levelekben, akkor hozhatsz létre szűrőt, ami törölheti őket, amint beérkeznek.
Pl ha a válaszlevelek tartalmazzák az eredeti levél szövegét is, akkor annak egy részét megadod, mint feltételt a szűrésnél, vagy a címzettek közül egy-kettőt...
Esetleg kipróbálhatod egy ilyen levélnél, hogy a "hasonló levelek szűrése" opció mit ajánl fel, elméletileg ki fogod tudni szűrni ezeket a leveleket, és tudsz automatizálni valamilyen műveletet rájuk, jelen esetben nyilván a törlést....

Up the Irons!

(#4531) Fehércápa válasza EmberXY (#4530) üzenetére


Fehércápa
aktív tag

Köszi! Sajna nem mindig csatoják az eredetit, kifejezést meg nem merek tiltani, mert félek más levelet is kikukázni. Inkább tiltok mindenkit közülük. Van rá mód hogy ne egyenként kelljen?

(#4532) EmberXY válasza Fehércápa (#4531) üzenetére


EmberXY
addikt

Egy szűrőn belül több feltételt is megadhatsz, a || jellel elválasztva (Alt Gr+ W, legalábbis nálam), így ha azok közül bármelyik teljesül, akkor működik a szűrő.

Up the Irons!

(#4533) Fehércápa válasza EmberXY (#4532) üzenetére


Fehércápa
aktív tag

Köszöntem!

(#4534) Remus389


Remus389
veterán

sziasztok, állásokra jelentkeznék

az a kérdésem hogyan lehet egyszerre több mail-t küldeni hogy biztosan megkapják és egymást ne lássák

pl: geza@gmail.com bali@gmail.com susu@gmail.com keyboard@gmail.com

na ezekre kéne, úgy hogy egymást ugye ne lássák és mindeki megkapja

így jó lenne?

címzett: geza@gmail.com

titkos másolat: bali@gmail.com; susu@gmail.com; keyboard@gmail.com

tehát kell egy címzett és a titkos másolat-ban pontos vessző+utána szóközzel jó?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#4535) PazsitZ válasza Remus389 (#4534) üzenetére


PazsitZ
addikt

A titkos másolatot megkapó címzettek nem látják egymást.
Viszont akkor lesz jó a dolog, ha a címzett mezőt üresen hagyod, különben azt mindenki látni fogja. (ha jól értem a cél, hogy senki ne lássa, semelyik másik címzettet)

Viszont így fenn áll a veszély, hogy egy thread-ként fogja kezelni a gmail ezeket, ami nem biztos, hogy optimális.
Én külön küldeném őket.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#4536) Remus389 válasza PazsitZ (#4535) üzenetére


Remus389
veterán

na jó csak külön-külön olyan munkás

Viszont így fenn áll a veszély, hogy egy thread-ként fogja kezelni a gmail ezeket, ami nem biztos, hogy optimális. ezt hogy érted? ha válaszolnak megkapom nem?

a pontos vessző+szóköz az jó?

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#4537) PazsitZ válasza Remus389 (#4536) üzenetére


PazsitZ
addikt

Persze, megkapod, csak lehet, hogy az ötféle helyről jövő válaszok ugyanabban a thread-ben lesznek, nem pedig külön. Így oda-vissza válaszoknál áttekinthetetlenebb lesz.

Valószínű feldolgozza a pontosvesszőt is, de a gmail alapvetően vesszőt használ.

- http://pazsitz.hu -

(#4538) Zefír


Zefír
őstag

Sziasztok!
Tudom nem Gmail, de mivel nincsen "Nagy Google Topik" tényleg, miért nincs? ezért itt teszem fel a kérdést.

1, ) Van valami app, amivel lehet feltölteni google Docs-ba fileokat?
Mert official app az nincsen, legalábbis nem találtam. ( mac-re kéne )

2, ) A másik, hogy valami olyan alkalmazás, ami egybe gyúrja a picasát, gplayt, meg gdocsot?
Mert picasa meg gplay félgigát zabál :W

3, ) Lehet, hogy rosszul fordítottam, de egy amcsi videóban azt hallodtam, hogy átlehet irányítani a hívásaidat gvoicera meg skypera, hogy ennek mi értelme? Valaki csinált már ilyet? Vagy MOn nem is lehet? Csak Verizonnal?

(#4539) gergo0007 válasza PazsitZ (#4535) üzenetére


gergo0007
tag

erre jó megoldás ha a címzett a saját másik (publikus) emailcímed, amit láthat bármelyik címzett.

(#4540) PazsitZ válasza gergo0007 (#4539) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nem kell rá igazán "megoldás", mert üres címzett mezővel is elküldi. (persze, csak ha a cc vagy bcc mező nem üres)

- http://pazsitz.hu -

(#4541) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

be lehet állítani a gmailben, h a kukába került maileket ne törölje 30 nap elteltével? ha igen hol?

(#4542) localhost válasza Sanyi.mTs (#4541) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem tudom, de mire jó ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4543) thesound válasza Sanyi.mTs (#4541) üzenetére


thesound
őstag

így konkrétan nem, de létrehozol egy kuka labelt és oda pakolod a leveleket, nem A kukába

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#4544) Zefír


Zefír
őstag

Az miért van, hogy beraktam a @me.com-os mailemet a gmailembe, viszont nem kamom meg a @me.com-os leveleket a gmailre. Amikor hozzácsatoltam, kipróbáltam ment.. ez volt tegnap este, ma már 5 olvasatlanom volt @me.com-os mailen, amik nem voltak a gmailemben :F :F

(#4545) thesound válasza Zefír (#4544) üzenetére


thesound
őstag

Én eddig úgy tudtam, hogy ha "hozzácsatolod" a másik mail címet, akkor a gmailről tudsz küldeni, mintha a @me.com-os mail címről küldted volna.

Ha @me.com-on állítod be, hogy minden levelet forwardoljon a gmail-re?

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#4546) Zefír válasza thesound (#4545) üzenetére


Zefír
őstag

Igen, ez volt a gond :R
Bezavart a levelezőm, mert osx-em van cloud bevan állítva és nem megfeletkeztem róla, hogy bevan téve a mail-be a @me.com-os mailcím. Facepalm.

(#4547) Zefír


Zefír
őstag

Lenne még 1 kérdésem, és tudom ez noob dolog, de nem találom akkorse.
Hogyan lehet beállítani, hogy egy adott mailcímről, ( jelen esetben @me.com) kapott emileket egy külön mappába tegye ( icloud mappa) .
Csak hogy azért mégse keveredjen a 2 levelező tartalma a gmailemben. Mappa megvan, beleimportáltam az összes eddigi @me.comos mailt., de ha kapok rá egy újat, akkor azt rögtök ebbe tegye és ne nekem kelljen átpakolgatni. Van erre lehetőség?

(#4548) Egorov válasza Zefír (#4547) üzenetére


Egorov
aktív tag

Szia!

LINK

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4549) Zefír válasza Egorov (#4548) üzenetére


Zefír
őstag

Köszönet!!! :R

(#4550) zoli03


zoli03
őstag

Pár hete azt csinálja a Gmail-em, hogy jön egy levél (több címke van, mindegyiknél csinálja), elolvasom, és a címke neve mellett mégis ott marad a szám, hogy új levél jött és a címke is félkövér marad. Viszont a levél már nem félkövér. Ha bezárom a böngészőt, megnyitom újra, elolvasom újra, akkor eltűnik az új levél jelzés. Nem mindig csinálja ezt, kb minden 4-5. levélnél. Firefox 11.0-át használok.

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.