Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) HXY


HXY
addikt

Itt van egy petíció, ha elegen aláírjuk, akkor talán meghagyja opcióként a Google: [link]

(#4602) Egorov


Egorov
aktív tag

Mi az, ami ennyire nem tetszik sok embernek az új kinézetben? Nekem semmi bajom nincs vele, tetszik. :) Van valami speckós funkció, ami rosszabb lett esetleg?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4603) Wind-Storm válasza Egorov (#4602) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Az én problémám evvel az új kinézettel:

Sötét kinézetnél undorító az átlátszó háttér ami a sima üzenetek fehér háttere helyett is ott van, zavaró. Áttekinthetetlen szar lett az egész.

A világos kinézetek meg túl világosak.
Hihetetlen, hogy lehetett így elkúrni. szerintem alap, hogy egy üzenet háttere fehér...

Egyetlen használhatóbb téma van, az pedig a „Nagy kontraszt" nevet viseli.
A régi „minimal" vagy „minimalist"?-ra ez hasonlít leginkább amit használtam.
Tökéletes volt funkcióilag, letisztult, átlátható és egyszerű.

(#4604) raziel01 válasza Wind-Storm (#4603) üzenetére


raziel01
veterán

Jaja a nagy kontraszt elég jó.

(#4605) kovy79 válasza Wind-Storm (#4603) üzenetére


kovy79
őstag

Nekem meg a "bolygók" téma hasonlít még a régimre kompakt nézettel, erre nem változtatja folyamatosan a hülye G-je a hátteret?? Nem értem, miért nem lehet saját témát csinálni, vagy a régieket meghagyni?!

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#4606) Wolfskin válasza Egorov (#4602) üzenetére


Wolfskin
őstag

a kérdés költői ugye? mint amikor a gonosz szülő megkérdezi a vak gyerekét, hogy miért baj az, hogy hetente átrendezi a szobáját? kell a változatosság.

az ember a mailt nem örömében használja, hanem szükségből. pl. munkára. akkor jó, ha rááll a keze, vakon, rutinból megtalálja, amire szüksége van. az Adobe sem konstruálja át photoshopot már nagyon régóta. mert aki azzal dolgozik, annak nem a változatosság kell, meg a kaland. a munkaeszköz ne legyen állandó kihívás, arra van más.

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#4607) EmberXY válasza Wolfskin (#4606) üzenetére


EmberXY
addikt

De azt se felejtsük el, hogy a gmail ingyenes szolgáltatás, tehát a felhasználónak nemigen van beleszólása abba, hogy a fejlesztők éppen unalmukban mit írnak át, hogy ne unatkozzanak a kávé mellett... ;]
A photoshop-ért fizet az ember (jó esetben), ezért az inkább tekinthető munkaeszköznek szerintem, és ha már az ember kipengeti a nem kevés pénzeket, ezért talán joggal várhatja el, hogy ne kelljen hetente újra megtanulnia használni...

Up the Irons!

(#4608) Wolfskin válasza EmberXY (#4607) üzenetére


Wolfskin
őstag

azért azt nem hiszem, hogy a google jótékonysági misszióból finanszírozna egy mail szolgáltatást. cserébe adatokat kap rólam, ismeri a titkaim, a szokásaim, adataim, bekerülök az adatbázisába, leönthet reklámmal (amivel keményen keres), tehát értéket adok cserébe. amikor aláírtam (alá-klikkeltem) a felhasználói feltételeket, akkor szerintem, létrejött egy kétoldalú jogviszony: elfogadtam az általa felajánlott szolgáltatást.
a jogban van olyan is, hogy ajánlati kötöttség (bár ez nem az, de pl. az ajándékozás is kétoldalú jogi aktus.), azért azt hiszem teljesen egyoldalúan akkor sem módosíthatja az eredeti megállapodást.

akárhogy is, rohadjon a meg a googli ott, ahol van :K

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#4609) EmberXY válasza Wolfskin (#4608) üzenetére


EmberXY
addikt

"...létrejött egy kétoldalú jogviszony: elfogadtam az általa felajánlott szolgáltatást."
És ugyanúgy az 'apróbetűs' részt is...

"akárhogy is, rohadjon a meg a googli ott, ahol van"
Na ebben úgy általában egyetértünk.. :DDD :C

Up the Irons!

(#4610) Wind-Storm


Wind-Storm
őstag

Evvel amúgy akkor most mi van?
Alá kell írni címmel együtt vagy mi?

(#4611) Wolfskin válasza Wind-Storm (#4610) üzenetére


Wolfskin
őstag

én aláírtam. huszonötödikként... remélem leszünk harmincan.

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#4612) Wind-Storm válasza Wolfskin (#4611) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Miért kell megadnom a címem amúgy, te megadtad a sajátod?

[ Szerkesztve ]

(#4613) Wolfskin válasza Wind-Storm (#4612) üzenetére


Wolfskin
őstag

hááát... egy régebbit, ahol valóban laktam. ha petíció,meg hivatalos aláírásgyűjtés, akkor muszáj azonosítani magad. de van adatkezelési kötelezettség, tehát elméletileg nem élhetnek vissza vele. elméletileg. ha nem kamu az oldal.

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#4614) Wind-Storm válasza Wolfskin (#4613) üzenetére


Wind-Storm
őstag

Én aláírnám, ha egyszerűbb lenne, de most így..
Meg az 500-at is mikor érjük el, ha ez így megy... :F

[ Szerkesztve ]

(#4615) Wolfskin válasza Wind-Storm (#4614) üzenetére


Wolfskin
őstag

Én aláírnám, ha egyszerűbb lenne, de most így..
Meg az 500-at is mikor érjük el, ha ez így megy...

hát ha így megy, akkor tényleg sokára... :DDD

asszem témába vág:
Top 19 Free Email Services

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#4616) Wolfskin


Wolfskin
őstag

megjegyzés: a hotmailt senkinek nem ajánlom, egyszer egy rövidebb szünet után belépve meglepve tapasztaltam, hogy közel 10 év levelezését törölték ki egy laza mozdulattal. az ilyen tamagocsi, ha nem eteted folyamatosan, megdöglik. a gmail, yahoo ilyet sosem csinált, pedig nem mindet használom napi rendszerességgel.

a yahoo az jó, a régi felületen használom, olyan klasszikus mappa struktúrás, mint a win intéző. jobb lenne, ha több szint mélységben lehetne rendszerezni a mappákat, de nem lehet. van új felülete, nem használom, de úgy tudom elég jól lekoppintotta a gmailt. egy baja van, ha írok egy levelet, és közben egy másik tabon meg akarok nézni valamit egy régebbi levélben (pl hogy hivatkozzak rá), akkor a levélírás fület a háttérben kilépteti. visszatérve ide befejezve a levelet nyomok egy send mail, mire megjelenik a belépési oldal. a levél természetesen elveszett. előnye viszont,hogy VALÓBAN KORÁTLAN tárhelyet biztosít.
nekem a gmail kb 5 év alatt betelt, az összes attachementes levelemet ki kellett törölni.
további előnye, hogy sokkal fejlettebb a keresője, a levelekben többféleképp lehet keresni, szűrni, sorrendbe állítani.

egyébként ha valaki lépne a gmailről, vagy csak megtelik a tárhely, vannak jó programok, amik oflineba rántják a teljes tartalmat, megőrizve a szerkesztési stílusokat, címkestruktúrát, csatolmányokat.

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#4617) Egorov válasza Wind-Storm (#4603) üzenetére


Egorov
aktív tag

Hmmm. Igazad van. Eddig nem is néztem meg a témákat, én már régen a dark témát használom, nekem bejön. Viszont most, hogy meglestem tényleg van egy-két szutykos kinézetű. :DDD

Wolfskin #4606

Én már szinte nem is emlékszek rá, hogy milyen volt a régi, simán megszoktam az újat. Nem emlékszek semmi anyázásra, mindent megtaláltam ami kellett. Úgy látszik, hogy szerencsés vagyok. Vagy csak fele annyira sem használom ki, mint ti és nem vettem észre a változásokat. :)
Köszi a mail listát, a nagyjáról nem is hallottam még. :R

Szerk.: Azt hogy lehet megnézni, hogy mikor csatlakoztam a gmail.hez? Az meglestem, a legelső levelemet, de az nem a gmail üdvözlős levele, sajna már kitöröltem. :(

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4618) EmberXY válasza Egorov (#4617) üzenetére


EmberXY
addikt

Azt, hogy mikor csatlakoztál, úgy tudom, hogy pontosan nem lehet megnézni, hacsak nincs meg az üdvözlő e-mail, de hozzávetőlegesen meg lehet határozni, most én is elgondolkodtam rajta, és megnéztem az internetes előzményeket (fiók beállítások, internetes előzmények megtekintése mellett klikk az ugrás az internetes előzményekhez...), ott a legrégebbieket kiválasztva azt találtam, hogy 2006 május 24 óta logolja, hogy mikor mire kerestem rá és mit látogattam...
A dátum nagyjából stimmel, mert 2006-ban regisztráltam, az biztos...

Up the Irons!

(#4619) Egorov válasza EmberXY (#4618) üzenetére


Egorov
aktív tag

Köszi, megpróbáltam, de nem jött össze. :N A gmail-ben a legkorábbi levél 2006-os, a keresési előzményekben meg 2007-es dátummal van a legkorábbi bejegyzés. Na mindegy, így jártam. Kíváncsi vagyok pedig, hogy napra pontosan mikor csatlakoztam. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4620) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

segítség kellene:

androidos telón megnyitottam a gmail-ra érkezett üzenetet és véletlen az archiválás gombra nyomtam, így eltűnt a bejövő üzenet közül. Mobilon az "összes üzenet" alatt megtaláltam és megszüntettem a cimkét, amit kapott, de így se találom sehol PC-n keresztül
Egyedül az elküldött üzenetek közt van erről vmi.

hol lehet az üzenet? hogyan tudom visszatenni a beérkező mappába?

(#4621) localhost válasza Sanyi.mTs (#4620) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Bocs félreértettem.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4622) Kam1kaze


Kam1kaze
tag

Tudja valaki, hogy tudok alkalmazásokat törölni?
Létre hoztam egy új g-mail címet, és most végre csak levelezőt csinált nekem, Google+ szolgáltatások nélkül, azzal így minden rendbe van.
Viszont amit pár hónapja készítettem, annál még azzal együtt hozta létre nekem, és utólag töröltem a Google+ szolgáltatást, de megmaradt pár alkalmazás, amit sehogy se tudok eltávolítani.
Ez a három nem kéne: Google Dokumentumok, Picasa Webalbumok, YouTube

(#4623) Predator2


Predator2
addikt

azt szeretném kérdezni h egyedi háttérképet be lehet valahogy állítani gmail-re
illetve a csillagozás az mire jó? már jó pár éve használom a gmailt de nem sikerült rá jönnöm

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#4624) EmberXY válasza Predator2 (#4623) üzenetére


EmberXY
addikt

Háttérképet úgy tudom, hogy nem, a google keresőben igen..
A csillagozással ki tudsz jelölni bizonyos leveleket, a csillag rajtuk marad kilépés után is, bármikor előveheted őket, a sima kijelölőnégyzetek kilépés után törlődnek.

Up the Irons!

(#4625) akom


akom
senior tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem.
A gmail-t használom a domainem.com levelezésére.
Meg szeretném változtatni a témát, de a beállításoknál nincs témák fül.

Rákerestem, és elméletileg engedélyezni kell a cpanel-ben a témákat.

A gondom az, hogy a leírást követve a (General) Általános fülnél nem találok olyan szekciót hogy (Themes) Témák.

Így nem is tudom a 4. pontot végrehajtani.

Esetleg más is találkozott már ezzel a problémával?

Hogyan lehetne elővarázsolni a témákat?

:R

(#4626) Wolfskin


Wolfskin
őstag

kényszerűségből elkezdtem használni az új felületet.
úgy gondolom, több ok is vezethetett oda, hogy a google lebutította a szolgáltatását, hogy megszabaduljon a felhasználóktól. szerintem kevés a tárhelye, plusz az ipari szintű (céges, munkára használó) felhasználókat át akarja terelni fizetős szolgáltatásba.
azzal, hogy áttekinthetetlenné tette, plusz be is lassította a hevy userek előbb vagy utóbb (mint én is) új lehetőség után néznek. viszont inkább fizetnek is (másik szolgáltatónak), de ilyen gugli szerű üzleti magatartást nem tolerálnak (remélem mások sem).
de az is lehet (ez lenne a legkedvezőbb kivitel), hogy egy kém épült be a gmail menedzsmentjébe, és ilyen "innovációkkal" akarja csődbe vinni azt (bárcsak ez lenne...!)

az eddig fellelt hátrányok:
• az új homogén (fekete-fehér) ikonok közt lassú kiigazodni (korábban ki volt írva a neve is, meg használtak színeket)
• az egész felületet rettenetesen belassult,
• a levelek infótartalma (pl. feladó) egy modernül korszerűen látványos, ugyanakkor teljességgel haszontalan és kimondottan idegesítő felugró ablakban jelenik meg, amiből nem lehet kijelölni/másolni (pl egy mail címet)
• a szövegbeviteli mezőben az egérklikkéles gyakran nem működik (copy/paste stb. csak billentyűkombinációval)
• levélíráskor hiába állítok be normál méretet alapértelmezettnek, mindig, minden levélben kis betűket használ. mindig ki kell jelölni, és át kell állítani normálra

egyelőre ennyi, de folyamatosan fedezem fel az új "fícsöröket"

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#4627) raziel01 válasza Wolfskin (#4626) üzenetére


raziel01
veterán

"az új homogén (fekete-fehér) ikonok közt lassú kiigazodni" - vidd fölé az egeret

"• az egész felületet rettenetesen belassult," nem igaz, 128kbit-es mobilnettel nyomom és semmivel sem lassabb, mint régen.

"a levelek infótartalma (pl. feladó) egy modernül korszerűen látványos..."
Nálam gyönyörűen ki lehet jelölni mindent.

"a szövegbeviteli mezőben az egérklikkéles gyakran nem működik (copy/paste stb. csak billentyűkombinációval)"
Tökéletesen működik. Vegyél új egeret.

"levélíráskor hiába állítok be normál méretet alapértelmezettnek..."
Alapból normál méret van, nem kell semmit állítgatni.

De ezek ellenére én jobban szerettem a régi felületet de max 2 hét és semmi bajom nem lesz az újjal.

[ Szerkesztve ]

(#4628) fazr válasza Wolfskin (#4626) üzenetére


fazr
senior tag

Beállításokban be lehet állítani, hogy az ikonok helyett szöveg jelenjen meg.

Sajnos az új felület valóban kevésbé átlátható, de ez van.

(#4629) Wolfskin válasza raziel01 (#4627) üzenetére


Wolfskin
őstag

"az új homogén (fekete-fehér) ikonok közt lassú kiigazodni" - vidd fölé az egeret
igen, akkor kiírja egy buborékba a nevét. de ahhoz fölé kell vinnem, és várni. legalább 2 másodpercet. az 10 ikonnál 20 másodperc. az levelenként, naponként... és megtöri a folyamatos munkát. nekem nem jön be. de nem rossz dolog az ikon sem, ha egyértelmű. de ezek nem azok.

"• az egész felületet rettenetesen belassult," nem igaz, 128kbit-es mobilnettel nyomom és semmivel sem lassabb, mint régen
"a levelek infótartalma (pl. feladó) egy modernül korszerűen látványos..."
Nálam gyönyörűen ki lehet jelölni mindent..

az is lehet, hogy csak az operaval nem kompatibilis. a google sosem volt jóban vele... kipróbáltam explorerben, ott valóban ki lehet jelölni. de mennyivel egyszerűbb egy folyó szövegből kijelölni, mint egy felugró ablakkal szarozni! plusz a szemem egyszerűbben és gyorsabban fölé viszem, mint az egeret. elengedni a klaviatúrát, egérrel megcélozni a kis kockát, és várni, hogy kinyíljon a lufi, vagy egy pillantással elolvasni, hogy ki a feladó, vagy kik még a címzettek. melyik egyszerűbb??? (a kérdés költői) egyébként ugyanígy szétszarta a képkeresés találati listáját is a googli, a felugró képeivel (úgy látszik valaki nagyon beetette a főnökséget, hogy ez milyen menő), szerencsére ott ki lehet kapcsolni a java-t...

"a szövegbeviteli mezőben az egérklikkéles gyakran nem működik (copy/paste stb. csak billentyűkombinációval)"
Tökéletesen működik. Vegyél új egeret.

most vettem egy 518-as logitechet... egyébként másik egérrel is szarakodik, ez megint olyan opera inkompatibilitás lehet.

"levélíráskor hiába állítok be normál méretet alapértelmezettnek..."
Alapból normál méret van, nem kell semmit állítgatni.
alapból kisebb betűket használt, átállítottam, és le is okéztam, hogy normál, de akkor is kis betűket használ.

De ezek ellenére én jobban szerettem a régi felületet de max 2 hét és semmi bajom nem lesz az újjal.
remélem addigra én is találok egy másik levelezőt... :DDD

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#4630) Wolfskin válasza fazr (#4628) üzenetére


Wolfskin
őstag

hol?

update:
YES, YES! YES! Megtaláltam!!!
Kis lépés az emberiségnek, de egy nagy ugrás nekem! (és egy hosszúlépés neked...)
köszi!

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#4631) Wind-Storm válasza Wolfskin (#4626) üzenetére


Wind-Storm
őstag

A gyorsaságot illetően; nekem inkább mintha gyorsabb lenne kicsivel. (firefox)
A levelek infótartalmával egyet kell, hogy értsek...
A többit nem igazán tapasztaltam még eddig.

(#4632) akom


akom
senior tag

?

(#4633) Nobuo


Nobuo
tag

Sziasztok!

Légyszíves segítsetek nekem. A levélírásnál a címzett résznél van több olyan címzett is, akiknek egyszer küldtem mailt, nincsenek is benne a címtáramban, mégis ott a nevük és a mail címük. Ezt szeretném eltüntetni onnan, hogy csak a címtárban szereplők nevei jelenjenek meg, de eddig nem tudtam rájönni hogyan kell. Ötlet?

(az automatikus kiegészítést kikapcsoltam, pontosabban bejelöltem, hogy magam fogok névjegyeket felvenni, de csak ott vannak, mikor írni akarok...)

[ Szerkesztve ]

(#4634) Nobuo válasza Nobuo (#4633) üzenetére


Nobuo
tag

Megvan. A címtárban a legtöbbet keresettek közül ki kellett törölni azokat a címeket, amikre nincs szükség. Bocsi, pedig eddig kerestem egy hónapig. :D

De így legalább más is okul belőle, ha ilyen problémája van.

(#4635) MichaelSD válasza Wolfskin (#4629) üzenetére


MichaelSD
őstag

"az új homogén (fekete-fehér) ikonok közt lassú kiigazodni" - állítsad vissza szövegre

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4636) Wolfskin válasza MichaelSD (#4635) üzenetére


Wolfskin
őstag

igen, rájöttem (#4630), kösz!

@Nobuo
"Nappal a gépet csinálod, este meg engem." (Csajom)
-neked azért jó életed lehet... (feltéve, hogy nem felkiáltójel van a mondat végén...) :DDD

[ Szerkesztve ]

''Irén nem válaszol mert mosni, és főzni kell!'' (CsT)

(#4637) plus44


plus44
veterán

Sziasztok!

Lenne egy számomra elég bonyolult és összetett kérdésem:

Adott egy gmail fiók. E mellett van nekem egy másik szintén gmail fiókom és egy hotmail fiókom. Mindet más célból használom (munka, egyetem és egy ömlesztett). Nos nem szeretnék mindig ki-be lépegetni például a 2 gmail fiókom között, pláne nem szeretnék folyton belépni a hotmail-be, hogy lássam az email-jeimet, így kényelmi szempontból a következőt találtam ki. Az ömlesztett gmail-embe importálni szeretném a másik 2 fiók összes levelelét, de úgy, hogy azok ne az összesbe jelenjenek meg (vagy ne csak ott!), hanem oldalt külön fülön lenne egy hotmail és egy gmail felirat, amire rákattintva csak az ahhoz hozzárendelt fiók leveleit láthatom. Lehetséges ez?

Továbbá ha ez lehetséges, az így meglévő ömlesztett gmail fiókomhoz (amibe ugye már megjön a hotmail és a másik gmail fiókom összes levele) hozzárendelem az exchange-t, akkor mindhárom fiók leveleit kezeli, vagy csak az adott gmail fiókját, a másik kettő pedig árván marad? (a push miatt fontos például iOS alatt)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4638) fazr válasza plus44 (#4637) üzenetére


fazr
senior tag

Használj szűrőt, vagy a pop3 fiókoknál is be tudod állítani, hogy címkézze fel az importált leveleket.

Viszont a pop3-ról érkező levelek kicsit késve érkeznek meg az ömlesztett fiókba. Van amikor pár perc, de előfordul, hogy 1 óra.

Ha telefonra beállítod pl exchange-el, akkor mindhárom emailcímre érkezett levelet meg tudod nézni, de válaszolni azt hiszem csak az eredetivel tudsz.

(#4639) plus44 válasza fazr (#4638) üzenetére


plus44
veterán

Köszi szépen, a hotmailt meg is csináltam, ellenben a másik gmail-es címemet nem lehet így megvalósítani. Arra csak az átirányítás lehetséges, igaz? (így viszont nem kap címkét)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4640) fazr válasza plus44 (#4639) üzenetére


fazr
senior tag

Gmailnek is működnie kell. Lehet nincs engedélyezve a pop3 a másik gmailes fióknál.

(#4641) plus44 válasza fazr (#4640) üzenetére


plus44
veterán

Nem engedi, hogy beállítsam. Lehet rossz helyen keresgélek? Merre leledzik ez a beállítási lehetőség?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4642) fazr válasza plus44 (#4641) üzenetére


fazr
senior tag

Beállításokban az Átirányítás és POP/IMAP fülön az első pont.
Két lépcsős azonosítás be van kapcsolva? Lehet az is baj.

Pár héttel ezelőttig én is így használtam a gmailes címeimet, szóval működnie kell. Elfelejtettem előbb írni, hogy simán be lehet jelentkezni több gmail fiókkal is egyszerre. Én már úgy használom. Telefonon pedig a 2 fontos cím pushol (exchange-gmail és me), a 2 kevésbé fontos pedig óránként fetchel (2 sima gmail).

[ Szerkesztve ]

(#4643) plus44 válasza fazr (#4642) üzenetére


plus44
veterán

Na köszi, végre sikerült. Nekem is csak a fontos push-ol, a többit, csak akkor tölti le, ha megnyitom, de mivel azok nem olyan fontosak, így nem is baj! :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4644) Imy


Imy
veterán

Sziasztok!

Nincs valami olyan program, ami jelez, ha új mail jött?
Spiffy-t ismerem, de nem igazán müködik jól, sokszor megfagy, és a procimat 100%-ban megterheli...

(#4645) raziel01 válasza Imy (#4644) üzenetére


raziel01
veterán

Firefoxhoz:
Gmail watcher

(#4646) Egorov válasza Imy (#4644) üzenetére


Egorov
aktív tag

Én a Google Talk programot használom ilyenre. Vagyis csevegésre használom, de jelez, ha jön egy új levél. Megváltozik az ikon is, valamint felugrik egy ablak is. Sajna hátránya, hogy nem jelzi azokat a leveleket, amikre olyan szűrő van beállítva, hogy skip inbox.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4647) Imy válasza Egorov (#4646) üzenetére


Imy
veterán

Köszönöm! :R
Kipróbáltam, tuti jó.

(#4648) F34R


F34R
nagyúr

Miért nem lehet visszaállítani a régi jelszavamat módosítás után ? azt írja adjon meg olyat ami korábban még nem volt. wutt?
Semmilyen módja nincs a kikerülésre?

(#4649) EmberXY válasza F34R (#4648) üzenetére


EmberXY
addikt

Ez egy biztonsági funkció, nyilván tárolja, hogy mi volt korábban, ezért újra nem fogod tudni beállítani.
Kikerülni szerintem nem lehet.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#4650) localhost válasza EmberXY (#4649) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hacsak nagyon sok körön át nem ?!
p0-t szeretnél visszaállítani p1 helyett, akkor előbb megváltoztatod p2-re, azt p3-ra, azt p4-re stb... p65-re.
Talán a p65-öt ismét megváltoztathatod p0-ra. Talán!
De lehet hogy 128 lépés vagy 1024 vagy 65535 lépés kell. :P

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.