Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:56

LOGOUT.hu

Gyakori Kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) _stick_ válasza Subimp (#4290) üzenetére


_stick_
őstag

Hali!
Fentebb írtam, az én fiókommal is ugyanez történt, szintén Kínából írta a belépést.
Szerencsére a leveleim megvannak. Persze a jelszót azonnal lecseréltem és "bonyolítottam". Viszont nálam ugyanabban az időben ugyanarról az ip címről történt egy POP3-as hozzáférés is, de azt nem jelölte pirossal. Egy tanács, ha nem használsz, akkor a POP3 hozzáférést le tudod tiltani a beállításokban.

(#4302) Egorov válasza Orlin (#4300) üzenetére


Egorov
aktív tag

Ha az egeret a dátum felé viszed, akkor kiírja, hogy pontosan mikor érkezett.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4303) tzimash


tzimash
őstag

Sziasztok!

Tegnap átváltottam az új felületre, végül is hozzá lehet szokni. Ami idegesít, az ezen a képen látszik. Vagyis inkább nem látszik. Szóval hová tűntek a "szövegszerkesztő" meg többi funkció gombjai?
Ott vannak, ha föléjük viszem a kurzort, kiírja, hogy mi az, működnek is csak éppen nem látszanak.
Tudtok erre valamilyen megoldást?
szerk:
Megnéztem IE alatt is, ott jó. Akkor egy kis FF piszkálás következik :)

[ Szerkesztve ]

(#4304) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Üdv

Hogyan lehet visszaállítani a régi nézetet? Vagy azzal, hogy átváltottam (nem sok választást hagytak), azt a nézetet el is felejthetem?

Nem minden vándorút céltalan...

(#4305) HarryPotter


HarryPotter
őstag

Sziszatok! Az új nézet alatt van arra lehetőség, hogy egyedi színeket állítsak be a Themes helyett? Ha nem megy alapból, lehet, hogy kell a better gmail kieg ff alatt?

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#4306) Rototti válasza 3.Aragorn (#4304) üzenetére


Rototti
senior tag

Jobb felül csavarkulcs ikon -> Átmenetileg visszatérek a régi nézethez

HarryPotter: Egyedit hivatalosan sztem nem lehet, a kieget nem ismerem. Keress rá google-n.

[ Szerkesztve ]

Kimi - The King of Spa

(#4307) 3.Aragorn válasza Rototti (#4306) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Köszi. :R

Nem minden vándorút céltalan...

(#4308) looser


looser
addikt

Sziasztok, van arra lehetőség, hogy a levelezéseket különálló levelekre bontsam és ne egy ilyen üzenetfolyamban jelenjen meg? Néha átkozottul nehéz követni a levelezéseket...

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#4309) HarryPotter válasza looser (#4308) üzenetére


HarryPotter
őstag

a settingsben van, hogy conversation mode on/off, na ezt állítsd offra (alapból on).
szerk: conversation view, de minden egyéb stimmel

[ Szerkesztve ]

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#4310) looser válasza HarryPotter (#4309) üzenetére


looser
addikt

Remek, köszönöm :-)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#4311) #41133696


#41133696
törölt tag

Helló,

kétlépcsős azonosítással védhető gmail fiók.

A Fp email címemnél én ezt beállítottam :K

(#4312) fazr válasza #41133696 (#4311) üzenetére


fazr
senior tag

Valakinek megjelenik az okostelefon app beállítási lehetőség? Anno egyik fiókomra megcsináltam és azóta is használom, de most nem tudom beállítani a másik fiókomnál. Csak sms és hívás opciók vannak.

(#4313) #41133696 válasza fazr (#4312) üzenetére


#41133696
törölt tag

Sony Ericsson K800i -vel használom :)

Amúgy egyszer előfordult hogy a kiküldött SMS-re azt mondta, hogy helytelen, hirtelen lefőttem, aztán kértem egy telefonhívást a gép beolvasott egy másik kódot, és azzal már betudtam lépni a saját email címemre :D

(#4314) Rototti válasza #41133696 (#4311) üzenetére


Rototti
senior tag

Nem mai hír, de nem lehet elégszer hangsúlyozni. :K

fazr: Én mostanában kapcsoltam át sms-ről Android app-ra és simán ment a dolog.

[ Szerkesztve ]

Kimi - The King of Spa

(#4315) #41133696 válasza Rototti (#4314) üzenetére


#41133696
törölt tag

Most így rákeresve a topicban látom, hogy kb féléves - tavaly júniusi - az első ilyen bejegyzés... viszont én tegnap olvastam róla először :)

(#4316) _stick_ válasza #41133696 (#4315) üzenetére


_stick_
őstag

Én sem tudtam róla, aktiváltam is.
Köszönöm! :R

(#4317)



addikt

Úgy döntöttem áttérek gmailre outlookról.

Minden nagyon szép és jó, 1 dolog lenne már csak hátra, amit nem tudok megoldani. Outlookban van pár ezer levelem, amit szeretnék áttenni, hogy legyen meg gmailben. Ezt meg lehet oldani valahogy?

Úgy lenne ideális, hogy az eredeti feladók maradjanak feladónak stb, szóval az elküldözgetem magamnak a gmailes címemre nem a legjobb megoldás.
Ha semmi más módszer nincs, akkor ez is működhet, viszont technikailag sem tudom megoldani, mert nem tudom, hogy kell outlookban egyszerre 1-nél több levelet feladni. Több ezret meg biztos nem küldök el egyesével.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#4318) Timocicu válasza (#4317) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Gmail-esek áttehetők outlookra atz tudom, de biztos lehet fordítva is.

Beállítások, fiókok és importálás, Levelek és névjegyek importálása ....

Talán itt, már nem emlékszem mi , hogy csináltuk ... :B

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4319) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Üdv!

A Gmail filtereivel meg lehet azt csinálni, hogy minden olyan levél, amelyiknek a feladója nem szerepel a névjegyzékemben, arra alkalmazzon egy címkét? Persze, külön be lehet írni az összes email címet, de hátha van ennek egy könnyebb módja. Előre is köszi! :)

(#4320) válasza (#4317) üzenetére



addikt

sikerült megoldani!

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#4321) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Hali!

Hogy lehet letiltani egy mail címet gmail-en?

Elég sok felesleges hírlevelet kapok. Hogy lehetne tiltólistára tenni a címeiket?

Másik kérdés: Ha csinálok mappákat gmail-en, akkor beállítható e, hogy pl a 12345@akarmi.hu címről érkezők egyből abba a mappába kerüljenek? ne a beérkezettbe...

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#4322) kispx válasza vilmaboy (#4321) üzenetére


kispx
addikt

A kérdéseidre a válasz a szűrők.
E-mail beállításai -> Szűrők -> Új szűrő létrehozása
A szűrő létrehozásánál megadod a feladónál, hogy kitől származik a levél. Majd a 1. kérdésednél a műveletként a törlést adod meg, 2. kérdésednél a "A következő címke alkalmazása" és kiválasztod a címkét.

[ Szerkesztve ]

(#4323) localhost válasza vilmaboy (#4321) üzenetére


localhost
Közösségépítő

SZERINTEM: minden hírlevélről leiratkozni kell, nem törölni.
Mert az hálózati szemétté válik: megkapod, csak törlöd, tehát hálózati forgalmat generál.
De ha minden hírlevéről leiratkoznál, meg sem kapná, nem terhelné a hálózatot.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4324) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv!

Gmail Notifier 3.6-ot használok, és ezzel kapcsolatban lenne egy kérdésem.
Be szeretném állítani, hogy adjon hangjelzést, amikor üzenetet kapok. Találtam egy olyan opciót, hogy "Play sound (if configured)...", ezt be is pipáltam, de hol találom a programban azt a bizonyos "configured"-et? Kerestem, de sehol sem lelem.

Valaki tud ebben segíteni?

Köszi!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#4325)



addikt

Azt hogy lehet megcsinálni, hogy a leveleknél a feladónál azt a nevet írja ki, ahogy nekem el van mentve a kontakt? Onnan is a becenév kéne.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#4326) legiaap


legiaap
nagyúr

Hali,
Azt merre tudom beállítani a GMail-ban, hogy ami több, mint 30 napja a kukában van az ne törlődjön autómatikusan?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4327) looser válasza legiaap (#4326) üzenetére


looser
addikt

Tedd vissza beérkezettbe ;]

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#4328) legiaap válasza looser (#4327) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én olyan megoldásra gondoltam, hogy azt a 30 nap után törlődik azt valahol lehet állítani.
A beérkezett az beérkezett, oda nem rakom a kukás dolgokat.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#4329) csabyka666 válasza legiaap (#4328) üzenetére


csabyka666
addikt

Ha nem találsz ilyen lehetőséget, akkor végső megoldásként csinálsz egy "Törölt üzenetek" nevű címkét, és a beérkezett üzeneteket nem törölni fogod, hanem átcímkézed. Így a beérkezettek között nem fogod látni.

(Átfutottam a beállításokat, de semmi olyat nem találtam, ami neked jó lenne. Persze ettől még elképzelhető, hogy van olyan, de én nem láttam.)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#4330) Timocicu válasza csabyka666 (#4329) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Én is ezt a címkézéses módszert használom és nagyon bevált.Remek funkció! :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4331) csabyka666 válasza Timocicu (#4330) üzenetére


csabyka666
addikt

Nekem is bejött, én is használok párat. Sokkal átláthatóbb így. :)

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#4332) Timocicu válasza csabyka666 (#4331) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Még külön színekkel is meg lehet jelölni, így látszik, hogy honnan tettem oda át és melyik - másik fiókból van átirányítva, ha ezt a funkciót is használja az ember. :K

Nekem pl 23 féle különböző címke van használatban :B

Tényleg sokkal átláthatóbb! :K

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4333) csabyka666 válasza Timocicu (#4332) üzenetére


csabyka666
addikt

Öhh, én ezt nem is tudtam. Köszi!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#4334) Timocicu válasza csabyka666 (#4333) üzenetére


Timocicu
aktív tag

A különböző mintájú és színű csillagozás is jó dolog, szvsz. :K

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#4335) Egorov


Egorov
aktív tag

Napot!

Gmail chat-ben egy emberke ilyen email címmel jelenik meg: <3euv3ulm--aer2mtnupnt--l6h@public.talk.google.com> Ezmiez? :Y A többieknek sima @gmail.com a vége és a@ előtt sincs ilyen fosság. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4336) válasza Egorov (#4335) üzenetére



addikt

Ha ismerősöd, kérdezd meg tőle.
Ha nem akkor tiltsd le és kész.

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#4337) Egorov válasza (#4336) üzenetére


Egorov
aktív tag

Ismerős, tegnap is beszéltem vele. Na olvasgattam egy kicsit: "Interesting surprise this morning - Google Talk is finally integrated with G+. I appreciate Google caring about privacy with clear warning and adding G+ people to GTalk with hash identifiers rather than visible usernames (though hash identifiers are looking quite ugly)"

Ezek szerint az lehet, hogy ő G+ -ból ír, én meg az email felüleltről?

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4338) DonThomasino


DonThomasino
veterán

T-home om e mal címet. (pop3)
Össze lehet hozni gmail fiókkal, hogy minden levél gmail es fiókra érkezzen?
(és meg is maradjon)

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#4339) localhost válasza DonThomasino (#4338) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Igen!
[link]

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4340) csabyka666


csabyka666
addikt

Valaki erre?

Köszi!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#4341) vilmaboy válasza kispx (#4322) üzenetére


vilmaboy
őstag

ne haragudj. nem voltam egy ideig... köszönöm a váalszod :R

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#4342) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Milyen beállítások kellenek levelező szoftverekhez, ha gmail címet szeretnék beletenni? pop3 be, smtp ki, meg ilyesmik...
Előre is köszi!
Dodo

(#4343) kispx válasza dodopek (#4342) üzenetére


kispx
addikt

IMAP

[ Szerkesztve ]

(#4344) localhost válasza dodopek (#4342) üzenetére


localhost
Közösségépítő

gmail.com beállítások

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4345) DonThomasino válasza localhost (#4339) üzenetére


DonThomasino
veterán

Megcsináltam jó is lett, viszont nem címkézi meg leveleket hiába állítottam be.

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#4346) localhost válasza DonThomasino (#4345) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Megcimkézi, csak valószínűleg rosszul állítottál be valamit.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4347) Dolby


Dolby
senior tag

Sziasztok. Gmail valahol regisztrálja hogy milyen IPről léptek be az emailembe, ez biztos mert külföldről pl rákérdez h biztos én vagyok-e stb. Ezeket az adatokat lekérhetem valahogyan?

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#4348) Egorov válasza Dolby (#4347) üzenetére


Egorov
aktív tag

Le kell görgetni legalulra, aztán jobb oldalon lesz egy ilyen: Last account activity: ... hours ago, Details. Ide kell kattintani és megjelenik az utolsó azt hiszem 10 belépés.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4349) Dolby válasza Egorov (#4348) üzenetére


Dolby
senior tag

Köszi, tökéletes.

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#4350) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

Hogy lehet beállítani, hogy ne jelöljön minden egyes új üzenetet fontosként?

Nem minden vándorút céltalan...

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Gmail (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.