Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) saelin


saelin
veterán

És te csinálod jól. Nem is szabad egy csapatnál többre koncentrálni, mert akkor le fogsz maradni szintekben.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#752) dinostaRR válasza Sirandrish (#750) üzenetére


dinostaRR
tag

Barbara nekem is megvan, kipróbáltam de ment a második csapatba. Nem érzem még, hogy kell egy teljes értékű healer. Noelle nekem még elég egy dmg, tank, healer mixként. Shield, pörgés és csak jönnek a hp pontok dotként. Ámbár lehet pont Ő miatta nincs szükségem rá, mert az aura pajzs sokat elnyel :DDD

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#753) Sirandrish válasza dinostaRR (#752) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Barbara nem csak healel, hanem 20 secenként 10 secre (lényegében az idő felére) damaget is ad, ami nem elhanyagolható. Amellett az "aurája" be is vizez mindenkit, így elég jól lehet mindenki fagyasztani :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#754) Sirandrish válasza saelin (#751) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ezért kéne valamiféle reset, mert ha kapnék egy karit akit kipróbálnék hogy fejlesszem fel? WL4en lv20as kari nemigen lesz látványos :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#755) Mike válasza saelin (#751) üzenetére


Mike
veterán

na igen, de Amber helyett jobb Fischl, de ugyanakkor gyújtogatni is kell néha, illetve van amikor Barbara kell, pl. az elit növény ellen Barbara nagyon kényelmes
úgyhogy én igazából 6-ot húzok, a 3 fiút (Traveller, Chongyun, Razor) és 3 lányt (Amber, Fischl, Barbara), utóbbiből Ambert kevésbé, mert tűzet gyújtani gyengén is elég

[ Szerkesztve ]

(#756) Mike válasza Sirandrish (#754) üzenetére


Mike
veterán

ott a feedback a menüben

(#757) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Ez jött wishbol.

(#758) Sirandrish válasza Mike (#756) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Köszi...írtam, és kaptam 10K primogemet a kellemetlenségért, plusz egy ígéretet hogy dolgoznak rajta :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#759) Sirandrish válasza Jumbozorz (#757) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Legalább használsz olyat akinek jó az a könyv?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#760) Komplikato


Komplikato
veterán

Nálam előjött egy olyan bug(?), hogy ha van random event a közelben és lenne amúgy láda IS, akkor a ládát nem lehet kinyitni, mert nem jelennek meg az őrzői, így azokat nem lehet legyakni, így nem veszi le a játék a zárást róluk. Másnál is előjött ez?

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#761) Steve1207 válasza Komplikato (#760) üzenetére


Steve1207
veterán

Lehet a ládát ilyen ráállós cucc nyitja és rajta kell állni vagy le kell támasztani, amíg kinyitod.

.

(#762) Mike válasza Sirandrish (#758) üzenetére


Mike
veterán

hogy mit kaptál? 10 ezret? miért? mit írtál nekik?

(#763) Jumbozorz válasza Sirandrish (#759) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Meg pontosabban nem néztem meg ,de Klee es Barbara is könyvet használ

(#764) Sirandrish válasza Jumbozorz (#763) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah akkor Kleenek meg is van a fegyvere :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#765) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Én megtaláltam a Excaliburt, de nem bírom kihuzni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#766) Mike


Mike
veterán

nincs valahol fixen legalább egy kék geo-s artifact?

(#767) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Akinek megvan Klee erdemes a csapatban tartania 5 napig,mert jo kis ajándékokat ad. (Emailben jön). Cuki kis üzenetek kíséretében:N

(#768) Sirandrish válasza Jumbozorz (#767) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem nincs meg, így természetesen a csapatomban sincs benne, de az üziket nekem is küldi! :)
Gondolom mindenki másnak is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#769) saelin


saelin
veterán

[link]

:DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#770) dinostaRR


dinostaRR
tag

Valaki tudna segíteni egy jeges karakterrel eljutni egy kis szigetre? :)

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#771) Sirandrish válasza dinostaRR (#770) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Min tolod?
PC-n tudok segíteni!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#772) dinostaRR válasza Sirandrish (#771) üzenetére


dinostaRR
tag

PSen, de nincs crossplay?

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#773) Sirandrish válasza dinostaRR (#772) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor UID 701153074..vegyél fel :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#774) dinostaRR válasza Sirandrish (#773) üzenetére


dinostaRR
tag

Köszönöm szépen a helpet :) :B

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#775) Sirandrish válasza dinostaRR (#774) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nincsen mit. Én egyedül csináltam ezeket, és jóval tovább tartott átjutni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#776) Steve1207 válasza Sirandrish (#775) üzenetére


Steve1207
veterán

Csak nem a multis achievement? :D Áttoltam a karaktert még az első héten 2-3x a hegyről átrepülve, plusz úszva, megnézni mi van arra a kis szigeteken, utána olvastam pár napra, hogy ott egy achi van, de ugye kell hozzá partner.

.

(#777) Sirandrish válasza Steve1207 (#776) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem..geoculus van a szigeten, de staminával nem tudod elérni, csak ha fagyasztod a tengert :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#778) Monoton


Monoton
tag

Sziasztok!
Pc es Ps4 crossplay kozott van voice chat ahol tudunk coopban kommunikalni?

(#779) Jumbozorz válasza Sirandrish (#777) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

En staminabol oldottam meg. Kell hozza egy kaja ami csökkenti a repüléssel elhasznált staminat. 3 achievement is feloldódik,ha stamimabol mész el a szigetre.

(#780) Sirandrish válasza Jumbozorz (#779) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah ez eszembe se jutott :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#781) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Beraktak ma az ajandekos eventet. Az arus Moonstand ben van a virágos csaj mellett, ha keresnetek.

(#782) Ventur@


Ventur@
senior tag

Hali!

A Trails in Tianqiu World Quest-hez valami csapatötlet, hogy kikkel tudnám megcsinálni? Pontosítva már csak egy szintet kellene, azt ahol meg kell csapkodni az elleneket. Van egy hydro-s mage, azt hiszem 2-3 vagy cryo vagy hydro nagy slime, meg 2 cryo-s íjász hilichurls, meg egy sárga-fekete szikla. Ez az utolsó szint és egyszerűen nem tudok mit csinálni, de nem megy. Általában a Razor-Diluc-Barbara és valaki kombinációval megyek, de itt ez sem jó. Állandóan lefagyasztanak. Próbáltam cryo és hydro resistant potions-t betolni a nagy csata előtt, de ez sem segített.

Aki megcsinálta már, adjon legyen szíves valami ötletet, hogy hogyan tudnák túlesni ezen a küldetésen, mert így nem elérhető a co-op mód, mivel nincs kész a küldetés. Csapatösszeállítás, vagy akármi, mert tegnap már azt hittem, hogy darabokra töröm a billentyűzetet.

Lvl 40-60 között vannak a karakterek és a fegyvereik. Akik meg vannak:
Amber, Barbara, Diluc, Fischl, Kaeya, Lisa, Noelle, Razor, Sucrose, Traveler, Xiangling.

Előre is kösz a segítséget :R !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#783) Sirandrish válasza Jumbozorz (#781) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Tudnál majd valami gyors leírást adni róla hogy mit hogy merre meddig? 12 oraba dolgozok, es nemigen lesz időm pár percen kívül, de nem szívesen hagynám ki :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#784) Sirandrish válasza Ventur@ (#782) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Diluc, Barbara, Fischl, Kaeya.....velük meg mindent meg tudtam csinálni. Fischl madarat lerakod, az jó buff Dilucnak és Kaeyanak is, plusz Barbara is ad dmgt megfelelő könyvvel.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#785) Jumbozorz válasza Sirandrish (#783) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Aha! Lesz egy árus valahol a térképen minden nap(ez még nem tudom, hogy fog működni..ugye a mai a kezdő városban volt, de elméletileg keresgélni kell). mindig kér valamit tőled, amit meg kell csinálni és cserébe kinyithatsz egy ajándékot(azthiszem 9 van, de fejből nyomom). A mainál nekem 10 gombát kellett felajánlanom és kaptam 40k mora-t meg 30 primo-t. Ha 5-t ajándékot kinyítsz az event alatt a battle Pass-os questet is megkapod.

(#786) Ventur@ válasza Sirandrish (#784) üzenetére


Ventur@
senior tag

Köszi, ezt a fantasztikus négyest kipróbálom így :D . Mondjuk Kaeya-ra gondoltam már én is, de a franc tudja hanyadik próbálkozás után inkább kiléptem.

"...plusz Barbara is ad dmgt megfelelő könyvvel." ... és ez konkrétan melyik könyv :) ? Mert összesen kettő könyvem van. Egy Lisanál, egy meg Sucrosenál. Könyv nevét nem tudom, de az egyik az biztos hogy az, amit meg lehet csináltatni alapanyagokból a kovácsnál.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#787) Mike válasza Jumbozorz (#785) üzenetére


Mike
veterán

de ki lehet nyitni a legvégén is egyszerre
mondjuk nemtom miért várnék a nyitogatással

más:
tegnap egy dolog jutott eszembe, ha így world lvl2-ben kinyitogatom az összes ládát, akkor mi fog maradni később mondjuk world lvl4-re?
meg láttam videót, hogy tele volt a csávó arany artifactokkal. ilyet csak farmolni lehet majd?

(#788) KaitouP


KaitouP
veterán

Mona videó (vigyázz, hot): [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#789) Sirandrish válasza Ventur@ (#786) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Megnezem amint játék ele kerülök :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#790) Sirandrish válasza Jumbozorz (#785) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Köszönöm:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#791) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Na összejött megint egy wish. Ki is dobta az 5 csillagos claymore-t:

:))
Megcsináltam a 60-as Stormterror-os boss-t. Jó nehéz volt nekem, de sikerült. Jött is egy 5 csillagos Artifact.

Valaki megcsinálta az unknown treasure-s questet? Belebotlottam és sikerült megcsinálni. Kapta érte Primo-t és 100k mora-t. Király kis küldi volt. Nagyon király ez a játék, hogy ilyen hidden questek vannak benne. Egyre jobban tetszik.

Ki hányas battle pass-os szinten van? Én a 39-eset taposom.

(#792) Ventur@


Ventur@
senior tag

10 db fenyőtobozt kér Liben, egy ajándékért cserébe. Azt nem árulom el, hogy hol találjátok meg, mert úgy is kaptok róla üzenetet ;) . Elég annyi, hogy mit kér cserébe :) .

Nekem adott a dobozból Talent fejlesztőkönyveket (zöldet) és 30 primogemet. Lassan, de biztosan gyűlik az újabb 10-es wish-re való :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#793) KaitouP válasza Ventur@ (#792) üzenetére


KaitouP
veterán

Tegnap 10 gombát kapott, Monstadt-ban, de akkor most már nem ott van? Az fasza, mert nekem Li még nincs megnyitva.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#794) csuzda válasza KaitouP (#793) üzenetére


csuzda
aktív tag

Liyue Harbor még nekem se. Nekem Springvale-ben volt, a 10 fenyőtoboz stimmel. :)

(#795) Ventur@ válasza KaitouP (#793) üzenetére


Ventur@
senior tag

Igen, minden nap máshol lesz megtalálható Liben. Ez benne is volt a videóban, amiben az eventről volt szó. De mindig lesz róla levél, hogy éppen hol található majd meg :) . Egyébként ahogy csuzda írta, ma Springvale-ben van, a teleporttól északra, a két ház között ;) .

Amúgy eddig két dobozt nyitottam ki, mind a kettőben ugyanaz az ajándék volt (Talent fejlesztőkönyvek és 30 primogem).

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#796) KaitouP válasza Ventur@ (#795) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem néztem a videót. Most azt mondod, hogy minden nap máshol lesz megtalálható Liyue-ben, de tegnap Monstadt-ban volt. :DDD Nekem már rég bejárható Liyue ugyan, de annyi teendő van még Monstadt-ban, hogy nem mentem el oda. Úgy érzem, akkor éppen esedékes lesz, bár azokkal meg kibaszás, akiknek nem opció még oda elmenni. Túl sok cuccot nem ad a csóka amúgy, oké, az event nem nagy erőfeszítés, ezekkel a nyersanyagokkal amit kér, meg már amúgy is dugig vagyok.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#797) KaitouP válasza csuzda (#794) üzenetére


KaitouP
veterán

Príma, akkor ott keresem majd.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#798) Mike válasza Ventur@ (#792) üzenetére


Mike
veterán

nekem van már 3200, de tartalékolom a következő hónapra
meg hátha jön valamilyen jobb karakter Klee helyett

(#799) Mike válasza KaitouP (#796) üzenetére


Mike
veterán

én már voltam a viág tetetjén :D

egyébként nekem muszáj volt Liyue-ba menni, ugyanis sárga kő kell Chongyunnak

[ Szerkesztve ]

(#800) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Nekem is Springdale-ben volt és nekem is talent materialt adott(könyveket) meg 30 Primo-t. Mostantól én is gyűjtöm a Primo-t, mert a fegyvereket kipörgettem, karaktert meg nem akarok, mert a 4 darab is elég fejleszteni. Én kihúztam Klee-t és nagyon örülök, mert nagyon tetszik a karakter, lehet Diluc-ra se cserélném le, ha meglenne :DDD és csak egy tűzesbe gondolkodnék a csapatban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.