Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Hzoltan969


Hzoltan969
tag

Érdekes, hogy a számláló szerint a heti küldik ma lejárnak, de a BP csak egy nappal később. Ez azt jelenti szerintetek, hogy a holnapi napi küldiket még be lehet tolni ebbe a BP-be? Illetve ha lesznek új hetik, akkor amiket holnap csinálok meg, azok még ebbe a BP-be számítanak, az utána teljesítettek pedig a következőbe? :F

(#1202) scyllafren


scyllafren
senior tag

Ha valaki hirtelen nem tudna mit farmoljon, talaltam egy hasznos reddit linket.

(#1203) Yodamest válasza KaitouP (#1199) üzenetére


Yodamest
addikt

Hát nálam ő a csapat healere, simán hozza azt amit Barbara tudott, mindenkit felHP-z egy pajzs alatt. Annyiban jobb, hogy az ultija offenzív és gyakorlatilag úgy gyógyít, hogy mellette tank is és még sebez is. Meglepően jó sebzésem van vele, szóval így kisebb instákra meg a világban mászkálásra jobban bevált, tempósabb vele a haladás és hasznosabb az ulti, főleg ahol időre kell ölni. A claymore is nagyon sokszor kell, szóval az is jó pont.

[ Szerkesztve ]

(#1204) Sirandrish válasza KaitouP (#1199) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Amíg ilyen körülményes "enni", addig én hanyagolom a kajákat :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1205) Sirandrish válasza Yodamest (#1203) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szerintem Barbaraba pont az a jó hogy úgy healel (és buffol) hogy nem is kell ott lennie lényegében..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1206) KaitouP válasza Sirandrish (#1204) üzenetére


KaitouP
veterán

Kövi update-ben megoldásra kerül elvileg, én addig kibírom. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1207) Sirandrish válasza KaitouP (#1206) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Néztem róla videót, ugyanolyan sz*r marad mint most. Annyi lesz a különbség hogy egy "tatyót" fogsz megnyitni amiből ki kell válogatni a kajákat, de videó alapján nem a hagyományosan vett "quickslot" lesz :(
Remélem csak nem mutatták meg a vidiben...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1208) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Most a heti küldikkel mi van? Ha ma betolom, akkor holnap amikor új BP indul mi lesz? Nem számolódik bele?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1209) #44330240


#44330240
törölt tag

(#1210) Sirandrish válasza #44330240 (#1209) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ez a Childe nagyon szimpi, csak nem tudom mennyire tudnám beépíteni.
Meg jó lett volna ha olyan 4csillagos is kerül a bannerbe, aki érdekel hogy tudjam húzni...
Túl sokat kérek? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1211) KaitouP válasza Sirandrish (#1207) üzenetére


KaitouP
veterán

Pfft, lehet akkor az még majd továbbfejlesztésre szorul. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1212) KaitouP válasza #44330240 (#1209) üzenetére


KaitouP
veterán

Na, a srácot meghagyom másnak, a csajok jöhetnek. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1213) Sirandrish válasza KaitouP (#1211) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem kicsit :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1214) #44330240 válasza Sirandrish (#1210) üzenetére


#44330240
törölt tag

Innen Diona jöhetne a repertoárba, mert így is híján vagyok Cryo és healer (pláne így egybe) karakternek. Low-budget Qiqi, ugyebár. De őrá meg nem várok...

Na meg mivel egy 2-3 nyitással ezelőtt sikerült megint Keqing-et kinyitni (yuppé), ezért így elég messze lesz a srác, szóval rá nem is feltétlen számítok már. Zhongli is jó lesz, egyefene.

(#1215) #44330240


#44330240
törölt tag

További információ a közelgő patch-ről.

Ha jól számolgattam az időzónákat, valamikor holnap este (kedd) 11 körül kezdődhet el a "maintenance", szóval elméletileg másnap hajnalra (szerda) már éles lesz az 1.1.

(#1216) Mike válasza Sirandrish (#1208) üzenetére


Mike
veterán

logikus, nem? a BP még nem járt le

#1201 zoltan: igen

(#1217) Sirandrish válasza #44330240 (#1214) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha nem íjat használni, akkor azonnal rávetődnék, de így...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1218) Mike válasza Sirandrish (#1210) üzenetére


Mike
veterán

majd nekem jó lesz :D

(#1219) Sirandrish válasza Mike (#1216) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Logikus akkor lenne ha a heti és a BP össze lenne fésülve...így inkább gagyi, de ne lovagoljunk a szavakon :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1220) Sirandrish válasza Mike (#1218) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem kéne minden, csak felhúzni nem tudnám őket :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1221) Mike válasza Sirandrish (#1219) üzenetére


Mike
veterán

mi ebben a gagyi?
hogy kedden fordul?
ha megnézed a banner is kedden fordul
plusz nekem éppen jól is jön, mert még 2 szintet bele tudok tenni, 300 primogemet spórolok vele
te meg kedden csinalod meg a hetit, ejhaj :D

(#1222) Sirandrish válasza Mike (#1221) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az a gagyi benne hogy ezeknek együtt kéne mozogniuk.
Az hogy neked pont kapóra jön, az nem nagyon számít ebbe bele. Nekem meg az jött volna kapóra ha ma be tudom tolni a küldiket, mert holnap már melózom.
De elég csak belegondolni...kaptál egy heti feladatsort 1 napra...ez logikus? Szerintem nem :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1223) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Egyébként ki hány ládát talált meg eddig? VAgy csak én vagyok ennyire rájuk gerjedve? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1224) KaitouP válasza Sirandrish (#1223) üzenetére


KaitouP
veterán

Sooookat. :D (Pontosan a fene tudja mennyit. :DDD)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1225) Sirandrish válasza KaitouP (#1224) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem is lehet tudni csak ha az Achievmenteknél megnézed hogy mennyi van a 2 területen, és összeadod. Vagy van ahol írja? Én még nem találtam :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1226) KaitouP válasza Sirandrish (#1225) üzenetére


KaitouP
veterán

Na majd megnézem akkor otthon. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1227) #44330240 válasza Sirandrish (#1223) üzenetére


#44330240
törölt tag

Vele beszéltél már? Egy kis challenge fejében, 4 különböző helyről összesen 12 ládát lehet tőle szerezni. Tegnap csináltam meg a Wangshu Inn-nél ácsorgó NPC-nél.

Mondstadt: 449
Liyue: 846

[ Szerkesztve ]

(#1228) Sirandrish válasza #44330240 (#1227) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Igen..dandyt kifiléztem :)
Nah az már szép ládamennyiség...
Megnyugodtam hogy nem csak én kattantam rá :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1229) Mike válasza Sirandrish (#1222) üzenetére


Mike
veterán

Miért kéne? A Sonynál is kedd a fordulónap. A hetit megcsinálhatod vasárnap este is. Pontosabban hétfőn! 4ig. Gondolj bele, a múltheti feladatokat csinálod hétfőn! Szerintem, írj nekik :D

egyébként ki van írva mettől meddig tart a banner, battle pass, szóval nyomon lehet azért követni, nem ma derült ki.

[ Szerkesztve ]

(#1230) Sirandrish válasza Mike (#1229) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem azzal van a baj. Hanem hogy a HETI feladat EGY NAPig tart.
Tényleg ilyen bonyolúlt? :)
Simán megcsinálhatnám a hetit ma is, a BP-től függetlenül, hiszen maximum nem claimelném ki a rewardot majd ha csak a BP újraindul. De nem lehet, mert holnap KEDDEN, resetelig a HETIT, ami amúgy HÉTFŐN indul! Hogy írjam még le? :D

Amúgy tök jó hogy leírtad te is.."A hetit megcsinálhatod vasárnap este is. Pontosabban hétfőn! 4ig"
Akkor miért nem majd 4kor indul az új heti? :U :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1231) Mike válasza Sirandrish (#1230) üzenetére


Mike
veterán

:)) azért most felnevettem
A heti feladat egy hétig tart. a battle pass tart keddig.

Ja már értem mit írsz. hát nekem a heti ma hajnali 4-kor lejárt, éjfélkor írta hogy már csak 4 óra van hátra, tehát nálam hétfőn indult a heti, igaz ez csak feltételezés, mert reggel nem néztem meg.

Jó oké, akkor így ez azért fura

(#1232) Sirandrish válasza Mike (#1231) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Igen..hétfőn, azaz ma indult, csak épp ezt írja :

Tehát egy egész napig tart :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1233) Jumbozorz válasza Sirandrish (#1232) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Jaja. Speckó helyzet, mert gondolom a kód elindítja minden hétfőn a BP heti küldiket, de most ugye kedden kezdődik egy új, azért csak egy napos az eheti küldi :)

Nekem nem tetszik egy hős sem. Lehet fegyóért megyek wishbe. Meglátom.

Nekem a ládák nem állnak olyan jól, pedig mindent..MINDENT kivittem. Nincs puzzle, amit ne oldottam volna meg, szerintem...Moon:374/Liy:633

(#1234) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1233) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát az a baj hogy minden karinál van olyan ami nem tetszik, szóval lehet tolom a kövi bannerig a gyűjtögetést. :K
Mondjuk az 5 csillagos claymore-t adnám nagyon :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1235) Mike válasza Sirandrish (#1232) üzenetére


Mike
veterán

nem kell screendump, elhittem volna anélkül is. csak ugye nem értettem mi bajod, de most már igen. az is lehet hogy kedden új weekly mission van, és ezt azért van így
1. aki nem tudta befejezni az még tud szerezni pontokat a BP-hez
2. így tudták megoldani a programozók
ez utóbbi is simán benne lehet a pakliban, lehet, hgy a 11-i update olyan változásokat hoz ami a weeklyt szétveri

[ Szerkesztve ]

(#1236) Mike válasza Jumbozorz (#1233) üzenetére


Mike
veterán

inkább az update-nak van köze
ugyanakkor ha anomáliakat tapasztaltok, akkor ott a feedback, el lehet küldeni
bár szerintem ha 2 hét alatt bejött 100 millió dollár, tuti van minimum 2 millió Andrishoz hasonló ember, akinek a rendezett világába ehhez hasonló anomáliák nem férnek bele, de biztos van 2 millió olyan mindenbe beleszarós, és minden jó ahogy van ember is van mint én :D
Andris meg ne sértődj!

(#1237) #44330240


#44330240
törölt tag

Követelmény:
* Adventure Rank 15
(nem idő-limites)

Követelmény:
* Adventure Rank 5

1 nap belépés | Hero's Wit ×3
2 nap belépés | Mystic Enhancement Ore ×6
3 nap belépés | Primogem ×100
4 nap belépés | Mora ×50,000
5 nap belépés | Hero's Wit ×5
6 nap belépés | Mystic Enhancement Ore ×10
7 nap belépés | Primogem ×200

Követelmény:
* Adventure Rank 40
* Chapter I: Act III és Fabulae Textile Chapter: Act I teljesítése
* 1 db Story Key (8 daily commission teljesítése után kapod)

Követelmény:
* Adventure Rank 35
* Archon Quest Chapter I: Act II teljesítése

* Memory of Dust (Catalyst) 5*
* Skyward Harp (Bow) 5*
* The Flute (Sword) 4*
* Rainslasher (Claymore) 4*
* Eye of Perception (Catalyst) 4*
* Rust (Bow) 4*
* Favonius Lance (Polearm) 4*

Követelmény:
* Adventure Rank 20
* Battlepass: Gnostic Hymn vagy Gnostic Chorus megvásárlása

(ha valamit elirtam/nem tükrözi a valóságot, bocsi)

(#1238) Sirandrish válasza #44330240 (#1237) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah ennyit a Claymore-ról :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1239) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Kirqly vagy. Koszi az összefoglalót. Bow.on elgondolkozok.:N

(#1240) Mike válasza #44330240 (#1237) üzenetére


Mike
veterán

csak 40 flett pörgethető ki Childie? vagy a története?

(#1241) #44330240 válasza Mike (#1240) üzenetére


#44330240
törölt tag

Pörgetni akármekkora szinten lehet rá, csak a hozzá tartozó questhez kell az AR40.

Amit elfelejtettem leírni: Childe questjét AR26 felett fogja jelezni az alább található menüpontban, de 40-ig nem lesz rá mód elfogadni. Csak egy kis mellékinfó.

(#1242) Yodamest válasza #44330240 (#1237) üzenetére


Yodamest
addikt

Barbit 5 szinttel előrehozták? én meg tökre siettem, hogy meglegyen még az 1.1 előtt az AR20 :DDD

(#1243) Sirandrish válasza Yodamest (#1242) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ráadásul aki már megcsinálta a küldit, az most megkapja ingyen, szóval egy constellationra pont tökéletes lesz :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1244) Yodamest válasza Sirandrish (#1243) üzenetére


Yodamest
addikt

úú na az fasza!
Egyébként szerinted lehet wishből nyitni full kezdő karaktereket is? Mármint csak elgondolkoztam, hogy egyik videóban vagy képen sem láttam még olyat, hogy valaki Kaeyat, Ambert, Lisát nyisson. Ezek is nyithatók?

[ Szerkesztve ]

(#1245) Sirandrish válasza Yodamest (#1244) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szerintem lehet, csak ugye ha az UP-olt bannerből nyitsz, akkor szinte semmi esélyed. hiszen 3 darab 4 csillagos karakter is fel van boostolva.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1246) Yodamest


Yodamest
addikt

Ha már bannerek: reroll óta csak az első 2 akciós wishemet nyitottam el, abból jött karakterekkel haladok, már AR25 vagyok és nem wisheltem még egyet sem. Össze is gyűlt jó sok primogem meg golyócska, nem akartam a Klee-s bannerből már nyitni, majd inkább az újból. Te mindig igyekszel a limitált idejű bannerből nyitni vagy néha nyitogatsz a normálból is? Márcsak azért sem mindegy mert úgy tudom külön számolja a rendszer, tehát 90. nyitásra kapod az 5 csillagos itemet, viszont ha felosztva nyitogatsz lehet csak 179.-re fogsz garantált 5 csillagost kapni.

[ Szerkesztve ]

(#1247) #44330240


#44330240
törölt tag

Nagyjából az a helyzet, mint az eddigi World lvl lépéseknél. Inkább nőtt a mobok sebzése, mint az életereje, nyilván kicsit tovább tart őket leverni, de nekem jobban fáj a bejövő sebzés.

(#1248) Sirandrish válasza Yodamest (#1246) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát a Ventisből nyitogattam, de amint kiesett Diluc, azt is abbahagytam. A Kleesből 2-t nyitottam, mert a 4 csillagosokat akartam, de Klee egyáltalán nem kellett.
Mivel a következő 2 bannerből sem kell konkrétan egyik sem, így lehet a sima Bannert fogom nyitni, ott legalább lesz esélyes Qiqi-re, aki mondjuk jó lenne.

De nem tudom. Rengeteget gondolkodtam a csapatösszeállításon.
Diluc biztosan marad, mert egy állat. Fisch nagyon állat support, és a sebzése sem elhanyagolható, így őt is megtartanám. Barbara amire kell arra több mint tökéletes. A healje is rendben van, pedig az artifactokban még nem is mentem neki healing bonuszra, és a sebzés buffja is fasza.
Egyedül kaeya van akit TALÁN lecserélnék, de már ő is 80as, 80as fegyverrel, szóval a szívem szakadna meg ha azt a rengeteg nyersanyagot kukáznom kellene. Emellett elég erős ő is, és a cryo sebzés is hasznos sokszor. Meg nem is nagyon tudnám kire lecserélni. Vagyis letudnám akárkire, csak nem tudom hogy megérné-e, és ha igen, akkor kire :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1249) Yodamest válasza #44330240 (#1247) üzenetére


Yodamest
addikt

Nem lehet, hogy azért van ez mert tankosságra nem mentál rá csak a sebzésre? nyilván ha minden artifact +dmg%-os meg crit%-os akkor a bejövő sebzés egyre nagyobbnak fog érződni.

(#1250) Yodamest válasza Sirandrish (#1248) üzenetére


Yodamest
addikt

Jó kis csapatod van, Diluc és Fischl baromi jó páros lehet, mert amúgy is egy tüzes meg egy elektro hős mindig kell.

Most én is nagy dilemmákban vagyok, Noelle egyre jobban tetszik, ő most egy biztos pontja a csapatnak, csak a geo miatt nem tud reakcióba lépni voltaképp semmivel. A main kari nagyon erős, főleg, hogy ingyen kapja a fejlesztéseket, nem kell hozzá nyitni semmit, szerintem őt vétek lenne nem használnom. Ez eddig akkor már 2 stabil pont. Akkor ott van Beidou akit még nem tudok hová tenni, de tetszik ez a parryzős mechanika és az ultija igazából kurvajó. Xianglingnek nagyon örültem nyitáskor, de tudtam is, hogy jó lesz, ő most a main dps karim, a legtöbb sebzéssel.

Bennett kispadozik, ő még rejtély számomra, nem tudom lenne-e értelme valaki helyett őt használni. Annyira nem tűnik jónak, az ulti is healre annyira nem jó, mert csak az aktív karaktert healeli, nem úgy mint egy Barbi ulti vagy a Noelle pajzs, ami egész csapatos.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.