Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1800) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát pont olyan mint minden más. Jönnek az ellenfelek, leütöd őket és nyertél. Annyi "csavar" van benne hogy 2 "pakk" között lemész alfába pár secre és ennyi.

Korábban is említettem már hogy játékmechanikailag valamiért nem tudnak többet kihozni belőle. Jópofa hetekig tartó even, de hiába van 3 fázisa ha abból 2 tökéletesen ugyanaz, az első meg "virágszedés az esőben" kategória!

Pont ezért kellene legalább a COOP részét erőltetni, mert bármit is terveznek, ez így nem fog évekig kitartani nekik. Mondjuk én elvagyok vele továbbra is, de már nagyon várom a Dec 3at :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1802) Jumbozorz válasza Sirandrish (#1801) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

En egyelőre meg maradok:DDD es nem koncentrálok másra.

(#1803) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1802) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én sem hagyom itt, de mivel a "napi rutin" nem emészti fel túl sok időmet, a felfedezés részét meg már többszörösen is túlteljesítettem, ezért kell valami más is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1804) Yodamest válasza Sirandrish (#1801) üzenetére


Yodamest
addikt

A Fenyxre én is kíváncsi leszek, de egyelőre fenntartásokkal kezelem, látod a Godfall is mekkora ratyi lett végül. Ha jó lesz az nálam is vevős, de mivel a Genshinnel ellentétben AAA áron jön ki, valami többletet kell tudnia, hogy indokolt legyen az áttérés.

(#1805) Sirandrish válasza Yodamest (#1804) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Majd beszámolok róla amint tudok. Az biztos hogy maximum 1-2 nappal megjelenés után (meglátom hogy jön ki a meló) megveszem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1806) Jumbozorz válasza Sirandrish (#1805) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

király, köszi!

(#1807) wierra válasza Yodamest (#1804) üzenetére


wierra
senior tag

Várhatóan egy újabb AC klón lesz belőle, írhatnám rókabőrnek is. :((

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#1808) Yodamest válasza Sirandrish (#1805) üzenetére


Yodamest
addikt

ennyire biztos vagy benne, hogy jó lesz? mai világban én már semmire sem vennék mérget, majd ha kint lesznek a kritikák azokból leszűröm a konzekvenciát

Free demo ugyan kint van az oldalán de úgy látom az csak a stadiára vonatkozik....

wierra ezt nem tudhatjuk csak így, meg kell várni miket mondanak azok akik 10-20 órát már beletettek legalább

[ Szerkesztve ]

(#1809) Sirandrish válasza Yodamest (#1808) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nagyon sok Zeldát vélek felfedezni benne, ami csak jó lehet :)
Mire megveszem addigra kint lesznek az értékelések is, szóval azokra majd azért rákukkantok, de nem hinném hogy annyira rossz lenne, hogy elvegye a kedvem.

A látvány pazar lesz, a harcrendszer is tetszetős (már amennyit láttam belőle), és amit a VR vagy a gamestar mondott róla az is tetszik :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1810) Yodamest


Yodamest
addikt

Jópofa ez a Genshin de nálam ilyen hullámvölgyek vannak, először nem annyira tetszett, aztán rákockultam, ment a felfedezés meg minden, csak ezt toltam pár hétig, majd most megint azt érzem, hogy kicsit ellaposodott. Csinálom ezt az eventet, meg a napikat, storyval nem is nagyon haladok, a nagy farkas boss még csak most volt Razorral. Nincs túl sok fajta ellenfél mindig ezeket a szlájmokat kell időre megölni vagy a nagy pajzsos fenevadakat, lényegében ezeket a szörnyeket farmolgatja az ember csak vagy dungeonban, vagy abyssban, vagy eventben. Néha 1-1 bossfight a nyersanyagokért, lootért.

Kicsit ilyen langyos víz nemtudom, túl jó ahhoz, hogy ignoráljam, mindig visszakell menni elkölteni a resint, meg az eventet is must have megcsinálni, de közben meg kicsit ilyen kötelező jelleggel lépek be, mert annyira meg valahogy éppen nem köt le, mint a LoL pl. amivel heteket eltudnék úgy lenni, hogy gyakorlatilag fel sem állnék a székből. :DDD
A harcok is már eléggé kiszámíthatóak valahogy, váltogatod a karikat pörgeted az épp nem CD skilleket és ennyi, különösebb skill nem kell hozzá, csak annyi, hogy a fejlesztések meglegyenek, karakter és fegyver szintben de konkrét ügyesség nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#1811) Sirandrish válasza Yodamest (#1810) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azért az látszik hogy hamar belefut az ember az ilyen "free" cuccok falaiba, mert tényleg jó, de azért mégis zavar ez az.
Pl hogy lehet játszani 4 csillagos karakterekkel, de azért csak benne van az emberbe hogy az 5 csillagosok erősebbek és/vagy jobbak. De ha már mákod van és nyitsz egy 5 csillagosat, akkor az meg nagy valószínüséggel az életben nem lesz kihúzva a constellationokat illetően, főleg hogy az emberek 90%ának csak banneres hősei vannak, vagy 1-2 más.

Az is fasza hogy lehet farmolni a bossokat, de a resinköltség miatt gyakorlatilag napi 10-15 percnél az sem tart tovább.

Szóval hja...amíg az embernek van mit felfedeznie, addig napi 4-6, de akár 8 órát is el tud lenni a világban, de amikor már azok megvannak, akkor amolyan rutinszerüvé kezd válni. Pár boss+napiküldik, és már zárod is be, mert érdemben nem tudsz haladni a játékban.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1812) wandor0930


wandor0930
aktív tag

Engem már az elején is zavart kicsit hogy igazából az összes normálisan kidolgozott karakter a játékban játszható. Gondolom költségmegtakarítás miatt szerepelnek NPC-ként is, de amennyi pénzt hozott azért a fejlesztéseknél kicsit szabadabbra engedhetnék magukat.
Az új területekre jólenne ha jönnének újfajta enemy-k, illetve tényleg a co-op mód fejlsztésével kellene talán foglalkozni, mert ha a játékmenet egyhangú is feltudja dobni ha csapatban játszol.
Játékmenetben igazán újat nehiszem hogy tudnak hozni, hacsak nem kap az utolsó elem valami nagyon egyedi mechanikát, de az is csak ideig óráig lesz érdekes.

(#1813) Yodamest válasza Sirandrish (#1811) üzenetére


Yodamest
addikt

Még az is zavar, hogy nagyon behatárol a játék bizonyos encounterekben, bizonyos ellenfél típusoknál. Kitaláltam, hogy na de fasza megyek ilyen jó kis fagyasztós buildet, tök jó de hoppá jön egy jég mágus vagy egy nagy pajzsos minotaurusz és fél órán át kell ütnöm, hogy meghaljon. Ugyanez ha nincs a csapatban víz karakter és szembekerülsz a pyro pajzsos puskás ellenféllel, vagy a pyro virággal, hát sok sikert azt a pajzsot effektíven csak vízzel lehet leszedni..... ezért nem jók általánosságban a geo és anemo karakterek, mert velük csak kiesnek a reaktív elementál helyek és elvárja a játék, hogy mindenre tudj reagálni, mert ha nem akkor nem arról van szó, hogy "jó hát nincs vizem, megbaxom elektróval" mert egy órán át ütheted akkor... és oda nem lesz jó a geo sem és az anemo sem ha egy specifikus elem kell.

Szóval ez is pl. nagyon zavar engem, lehetne a játék kicsit kevésbé fakalapos ilyen téren, sztem tök rossz, hogy a nagy fapajzsos ellent is CSAK tűzzel lehet effektíven legyőzni, amúgy meg csak csúszkálsz mögé hátha hátba tudod verni, meg rázúdítasz minden ultit és abba már belehal, de ez túl rigid így akkor is. Lehetne ilyenkor legalább azért egy 2 elem amivel reakcióba tud lépni, pl. mondjuk árammal is kilehetne verni a kezéből vagy geoval is szét lehetne zúzni végülis csak egy fa pajzs... kővel miért nem lehet szétverni?

(#1814) Sirandrish válasza Yodamest (#1813) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Teljesen jogos. Szerintem is baromság. Az hogy a saját elemére esetleg immunis, azt meg tudom érteni, de hogy csak az "ellenelemmel" lehet effetív küzdeni elenne, az baromság.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1815) Yodamest válasza Yodamest (#1813) üzenetére


Yodamest
addikt

Még ehhez annyi, hogy nálam az lenne talán a tökéletes balansz ha nagyobb részt kapna maga a harc a játékban, tehát a fizikai fegyveres harc és kicsit kisebbet maga ez az elementál dolog. Nem azt mondom ezzel, (mielőtt valaki rámtámad) hogy a játék alap tematikáját akarnám kukázni, mert persze ez erről szól, de számomra már úgy tűnik, hogy CSAK erről szól. Voltaképpen a fegyvered is csak azért számít, mert azzal skáláznak az elementál képességek, reakciók, és maga a fizikális harc semmi más csak placeholder 2 skill cooldown között, hogy azért valami kis "ütögetés" legyen már a köztes időben. 90-10 arányról én egy picit 70-30-ra elvinném ezt még mindig az elementál javára, de ne unalmas kitöltő effekt legyen a fegyveres csépelés azért és ha nincs épp a kellő elementál reakció a csapatban, skillel lehessen megoldani a helyzeteket. Most csak hirtelen példa mire gondolok, a nagy pajzsos minotaurusznál maradva, ha nekem nincs tüzem, kicsit ügyeskedve de pl. tudjam azt megtenni, hogy kiparryzom a pajzsot a kezéből vagy letudom stunolni egy heavy attackkal és addig nem tud pajzsolni stb. tehát több megoldás egy-egy helyzetre.

nemtudom ti ezt hogy érzitek?

(#1816) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Én úgy gondolom a combat akkor lenne jobb, ha kicsit feltolnák a nehézséget (vagy adnának ki olyan kontentet külön ami erre pályázik). Childe bossfight például rohadt jó volt szerintem úgy hogy a sztoriban underleveled karakterekkel mentem neki. Abyss 10-11-12 is nagyon élvezetes szerintem, nagyon oda kell figyelni ha nincs meg az embernek egy két OP 5*os karakter. Openworld pedig csak unalmas farmolás, végig lehet szántani a mobokat. Plusz itt van ez a fun elemental rendszer de nem érzem hogy nagyon kihasználná Mihoyo, inkább a Casual playerbase-re mennek rá úgy érzem.

Elvileg amúgy jönni fognak co-op boss raidek, kíváncsi vagyok hogy fog kinézni.

A játék erőssége szerintem a sztori és felfedezés, de miután minden küldetés el lett végezve és minden chest ki lett nyitva (köszönöm a random kínainak aki csinált egy videó sorozatot erről), nincs mit tenni csak új content updatere várni.

Üdv. Johnny

(#1817) Mike válasza Yodamest (#1808) üzenetére


Mike
veterán

Kritikák alapján játékot venni, hát. Pl mindenki dicsérte a pokembert, de nekem nagyon nem jött be. Amit meg szaroznak, tetszik pl fallen order

[ Szerkesztve ]

(#1818) Mike válasza jonnyjoker01 (#1816) üzenetére


Mike
veterán

A casual hozza a bevételt. Ha túl könnyű játszd csak egy karakterrel.

(#1819) Mike válasza Yodamest (#1815) üzenetére


Mike
veterán

Le tudod stunnolni, mint ahogy a legtöbb ellenfelet. Ott van pl a kingdom hearts, végig egy gombot nyomogatsz, mégis élvezetes a harc

(#1820) jonnyjoker01 válasza Mike (#1818) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Végül is jogos, a játék megadja a lehetőséget arra hogy magamnak megnehezítsem a játékot :DDD

Üdv. Johnny

(#1821) Sirandrish válasza Mike (#1818) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azért ennek nem így kéne működnie. Ez kb olyan mintha azt mondanád hogy játszak csak egy kézzel. Én egy fogyasztó vagyok, azzal tudok játszani amit elém tesznek, de ne dörzsöljek már hagymát a szemembe hogy megnehezítsem a játékot azzal hogy nem látok :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1822) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#1820) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

PS-en tolhatod lemerült controllerrel, PC-n meg kihúzott egérrel is akár :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1823) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Ami kell, azt megvettem :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1824) Yodamest válasza Sirandrish (#1821) üzenetére


Yodamest
addikt

ez jó :) na de ezaz, hogy én is így vagyok vele, hogy utálom ha nekem kell nehezíteni egy játékot. Ezért is ellenzem játékokban a többfajta nehézségi szintet, mert onnantól, hogy nem easyn tolom úgy érzem én nehezítettem a játékon nem pedig úgy, hogy rá vagyok kényszerítve, hogy átvergődjek rajta valahogyan. :DDD

Itt a genshinben mondjuk nem bánom, hogy nem kell vért izzadni, de legalább easy fokozatot nem tettek a menübe. Így is folyamatosan underleveled vagyok szóval épp kellő kihívást jelentenek a bossok. Oceanid kimondottan nehéz volt úgy, hogy ő lvl 51 nekem meg lvl 40 volt a legmagasabb karakterem lvl 20 fegyverrel. :DDD

(#1825) Mike


Mike
veterán

végigolvasva amiket írtatok, hű, milyen szinten nem értek egyet veletek. felsorolni is sok. nekem tetszik, hogy nem vagy rászorítva a 5*-os hősökre, kifejezetten tetszik, hogy midnen karakternek van sajá története, tetszik, hogy bárkit bérmivel le lehet győzni, de van amivel egyszerűbb, szerintem jó arányban van a fegyveres harc és az elemtál, tetszik, hogy minden karakternek van ilyen képessége, nem csak a "varázslóknak". Arról nem beszélve, hogy a játékmetetet is nekem találták ki, szerintem van legalább 60 órám a játékban, de még csak a főküldit fejeztem be. Én az a tíus vagyok aki a GTA SA-t 7 év alatt fejezi be. :D pont nekem való ez a játék. Ott az rdr2 online, vadászgatáson, mászkáláson és gyűjtögetésen kivül nem igazán lehet benne semmit se csinálni, még ilyen szintű harc sincs benne, csak egy kis lövöldözés, mégis beletettem 1000+ órát 2019-ben.

(#1826) Mike válasza jonnyjoker01 (#1820) üzenetére


Mike
veterán

lentebb linkeltem egy videót, a csávó Aetherrel, craftolt karddal győzi le Childie-t. És akkor jön majd ugyanez, sérülés nélkül. Tehát azért lehet reálni kihívásokat, pont ez benne a szép.

(#1827) Mike válasza Sirandrish (#1821) üzenetére


Mike
veterán

ha a játék nem szolgálja ki az igényeidet, kis kreativitással olyanná alakíthadod hogy megtegye. arról nem beszélve, hogy mindenkinek más az igénye, más tetszik.

Neked egyetlen bajod van, mi tizedannyit játszottunk a játékkal mint te. ratamon tegnap pl. azt mondta, nálam hemzsegnek a mobok. tehát még kevesebbet játszottam a játékkal mint ő.

[ Szerkesztve ]

(#1828) Yodamest válasza Mike (#1825) üzenetére


Yodamest
addikt

Én megértem azt is akinek 100% bejön, mert tényleg szépen összerakott gém, én is örlődök sokszor, hogy most tetszik vagy nem tetszik pont ezért, de azt is érzem, hogy vannak számomra konstans zavaró dolgok benne, amik visszavetik a lelkesedésemet.

(#1829) Sirandrish válasza Mike (#1826) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Tehát szerinted az a megoldás egy ilyen problémára hogy ha valami túl könnyű, akkor erőszakoljam meg MAGAM hogy nehezítsek rajta?
Ez kb olyan mintha én azt javasolnám azoknak akiknek a Souls játékok nehezek hogy "nem gáz...nézt youtube-n egy végigjátszást"..

Tényleg te vagy minden fejlesztő álma, mert azért itt már tisztán látszik hogy minden pozitív tulajdonsága mellett a játékban van bizony negatívum is, de valamiért te ezekről nem vagy hajlandó tudomást venni. Ezzel nincs egyébként baj, de attól még sajnos bizony ott vannak :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1830) Mike válasza Sirandrish (#1809) üzenetére


Mike
veterán

hát amiket láttam belőle videókat sajnos az elég fos volt , pedig én is kinéztem, de nem tudom. de tuti nem feszem meg itthon, mert 26k, usaban meg 18

(#1831) Sirandrish válasza Mike (#1827) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Tévedés. Tőled biztos többet játszottam, ez tény. De csak a PH-n van legalább 2 ember akik előttem vannak szintben, így valszeg ők többet játszottak mint én. Egészen egyszerűen arról van szó, hogy te úgy viselkedsz mintha legalább részvényes lennél, mert úgy támadsz mindenkire aki csak egy kicsi rosszat is mer mondani a játékról, pedig ha már 4 meg 5 ember látja azt amit te valamiért nem, akkor lehet hogy mi többiek látjuk jól, nem gondolod?

A mobok meg folyamatosan respawnolnak...nem értem annak most mi köze bármihez is..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1832) Mike válasza Yodamest (#1824) üzenetére


Mike
veterán

soul game-ket javaslom. mi meg hagy ne szopjunk :D

(#1833) Sirandrish válasza Mike (#1830) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Elmondod mi az amiben fos? Vagy inkább azt mond már el hogy miben tud többet a genshin szerinted? Tényleg nagyon kíváncsivá tettél :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1834) Sirandrish válasza Mike (#1832) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

No offense, de komolyan az a jó ha végig lehet sétálni a játékon? Nulla kihívással? Ha erre vágyom akkor tényleg inkább megnézem ahogy más játszik, közbe legaláb vakargathatom a seggemet is :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1835) Mike válasza Sirandrish (#1829) üzenetére


Mike
veterán

nem kötelező, te döntésed. de ha kihívásokra vágysz, és azt nem kapod meg, kitalálhatsz magadnak, igen. mert a játék könnyű. főleg ha kipasztaltad, vagy ugye, tele vagy 5*-os feltáőpolt karakterekkel.
a soul játétkok még tube-on is idegesítenek, eszemben nincs azzal szivatni magamat, én kikapcsolódni szeretnék, nem ragelni.

biztos vannak, de megtanultam mindig a pozitiv dolgokra koncentrálni/észrevenni.
és ameddig meg nem unom, addig nem is fogom észrevenni, illetve nem fog zavarni
ez ilyen.

(#1836) Sirandrish válasza Mike (#1835) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az hogy nem zavar eléggé és/vagy túlteszed magad rajta, az teljesen más mint hogy szánt szándékkal "nem veszed észre"..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1837) Mike válasza Sirandrish (#1831) üzenetére


Mike
veterán

én ugyan nem támadok senkit, max nem értek vele egyet. nem is kell senkinek sem. de ettől ez még nem támadás. bár részvényes lennék, csodálatos lenne.

ratamon mondta, hogy nála sokkal kevesebb mob van, mert már midnet kiirtotta. ugye azért vannak amik nem respawnolnak többet ha egyszer kinyitottad a ládát.

(#1838) Sirandrish válasza Mike (#1837) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ahol ládák voltak, ott mindig berak pár mobot, konkrétan pont a láda helyére :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1839) Mike válasza Sirandrish (#1833) üzenetére


Mike
veterán

hát grafikailag sehol nincs. legalábbis amiket láttam róla videót, elég nagy csalódás volt.
de ha majd kijön, nézek róla gameplayt, még nem mondtam le róla.

(#1840) Sirandrish válasza Mike (#1839) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hogy miiii??? Grafikailag sehol sincs? :D
Nincs több kérdésem! :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1841) Mike válasza Sirandrish (#1840) üzenetére


Mike
veterán

[link] lásd pl ezt. hogy néz ez ki? a főhős feje is? 3:10 ilyen gagyert rég láttam már. mostt gyenge felbontású textúrák, kb 10 éves grafika. ettől még persze lehet jó játék, a grafika nem minden

[ Szerkesztve ]

(#1842) Mike


Mike
veterán

hát hogy néz ez ki?

a grafika valahol itt kezdődik

és ez a búzaföld, amin csak átvágsz

[ Szerkesztve ]

(#1843) Sirandrish válasza Mike (#1842) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha a Fenyx csúnya akkor a genshin mi? :D
Bár inkább ne is válaszolj erre :))
Arról meg inkább ne is beszéljünk hogy a "fos" jelző miértjére annyit mondtál hogy grafika...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1844) Mike válasza Sirandrish (#1843) üzenetére


Mike
veterán

a genshin? a rajzfilmes grafikaként eléggé megüti a mércét

(#1845) Mike válasza Sirandrish (#1843) üzenetére


Mike
veterán

miért fos: #1841

[ Szerkesztve ]

(#1846) Sirandrish válasza Mike (#1844) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hjaa..se a földnek, se sziklának semmi texturája nincs, de valóban gyönyörű :D
Nincs egyébként bajom a grafikájával, de ezt szebbnek kihozni, ehhez már tényleg komoly fanboy szemüveg kell, ne haragudj!

Viszont itt ezzel én le is zárnám ezt a témát :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1847) wandor0930 válasza Mike (#1817) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Fallen ordert mondjuk pont nem húzták le...

(#1848) Mike válasza wandor0930 (#1847) üzenetére


Mike
veterán

itt a prohardveren? de

(#1849) Mike válasza Sirandrish (#1846) üzenetére


Mike
veterán

nem ahhoz hasoníltottam
oké, zárjuk

[ Szerkesztve ]

(#1850) wandor0930


wandor0930
aktív tag

A többséget megtudom érteni, illetve egyet tudok érteni vele. Főleg aki pikk-pakk végtolta az most biztos unatkozik és sokkal jobban feltűnnek neki a hibák.

Én személy szerint azért még kivárok, egy kb. 3 hónapos játékról beszélünk amit folyamatosan fejlesztenek szóval bőven van lehetőség a hibákat helyrehozni.

Illetve több problémára is amit felhoztatok egyszerű a válasz, a fejlesztők is pénzből élnek.
Az elementálokkal szerintem pont az a cél hogy mindenfajta karakterből húzz egyet, hogy mindenki ellen legyen megfelelő, ja hogy a játék ebben nem támogat...majd a mastercard segít.
Egy F2P játéknál azért erre lehetett számítani szerintem (persze ettől még ez nem jó).

De továbbra is tartom, tekintvén hogy nincs pvp rész ahol a fizetős játékos előnyt élvezne ezt F2P is simán lehet játszani max kicsit nehezebb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.