Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) Sirandrish válasza Yodamest (#1250) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Igen, a Geo mint olyan engem is visszatart..
Ezért nem kell a Zhongli sem, pedig ő is érdekesnek tűnik.
A Traveler érdekes lehet a free up miatt, de szerintem az csak ideig óráig számít előnynek, hiszen egy UP-olt bannerből a 4 csillagos karikat zsákszámra lehet kiszedni...persze primo kell hozzá, de lényegében kb mindenből az a reward, szóval gyűlik az idővel.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1252) Mike válasza Yodamest (#1250) üzenetére


Mike
veterán

láttam Benettről pár videót, hát... egyébként szerintem tök mindegy, bármelyik karakter lehet op.

(#1253) Mike válasza Sirandrish (#1251) üzenetére


Mike
veterán

nekem elég ha nektek vannak op karaktereitek
amúgy is könnyű a játék

(#1254) kill_switch


kill_switch
senior tag

Sziasztok,

Story-val kapcsolatban lenne kérdésem.
AL 34-en vagyok és már csak ezek a kulccsal nyitható story küldetések vannak, amikhez szinteket kell lépni. Lesz még olyan küldetés amit magától bead a játék, vagy már csak ez a kulcsos megoldás lesz innentől? A story-n akarok végigmenni, aztán el is engedem a játékot, mert nem akarok a végtelenbe farmolni, de egyelőre nem látom a végét. Már egy ideje csak a napi küldetések miatt járok csak fel, meg 1-2 boss-t lenyomni fejlesztés miatt, de annyi. Puzzle már szinte mind meg van amit találtam, szóval már a pálya sem tud túl sok érdekességet elém rakni.

(#1255) Sirandrish válasza Mike (#1253) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Amennyire én nézegettem, kb bármelyik karakterből lehet igazi beastet csinálni, csak el kell hozzá érni az AR45öt, hogy elég nagy eséllyel droppolj jóféle artifactokat, onnan meg már csak kis szerencse és türelem kell.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1256) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Bekerült az összefoglalóba néhány tanács a napi/heti feladatokhoz.
Ha lenne még valakinek ötlete hogy mi kerülhetne bele, nem csak ehhez a részhez, az ne tartsa magában!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1257) Sirandrish válasza kill_switch (#1254) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A sztori a holnapután patchel fog befejeződni, legalábbis a Liyue-s rész, szóval azt érdemes lehet megvárnod.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1258) Yodamest válasza Mike (#1252) üzenetére


Yodamest
addikt

Jó hát atom felhúzva persze minden tud jó lenni, de ha alapjaiban gyengének érzem akkor nem fogom felhúzni maxra egy Bennett op videó miatt. Van egy single targetes chargeolós tüzes felütése voltaképpen, ami lockolja a karakteremet is szóval közben nem tudok mást csinálni és van egy ultija ami ilyen dmg + gyógyítás is egyben, de mindkettő ilyen meh szinten. Pedig a heal jó ami jön belőle, de engem zavar, hogy közben figyelnem kell, hogy a low HP hősömre leváltsak, ha azt akarom hogy az is gyógyuljon, ezzel megszakítva a rota sorrendjét.
A passzív talentje, hogy gyorsabban végez a bányászós küldikkel is azt sugallja hogy őt meg kell hagyni ilyen kincskereső kisködmönnek.

(#1259) body007


body007
addikt

Nézegetem a genshin.gg oldalt és látom a csapatok összeállítása és a karik neve mellett is van egy betű (S, A, B, C). Azok mik? A kari kategóriája? Ereje / minősége / tudása lenne az oldal szerint?

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#1260) wandor0930


wandor0930
aktív tag

Én Diona-t elfogadnám, de lesz egy küldi Fischl-ért két íjász pedig nem igazán kell a csapatba :s

Nekem eddig a elektro-tűz-jég kombó eléggé bejött 4. hely még kiadó. Karakter szinten meg Razor az aki valószínű marad de senki nincsen kőbe vésve.
Tényleg azt várnám hogy meglegyen az első 5*osom aztán hozzáigazítva építenék csapatot meg fejlesztenék mert felléptem WL3-ba és itt már nem érzem magam túl erősnek (40esek de 2 nincs ascendelve sem )mindenképp fejlesztgetnem kellene.

(#1261) Sirandrish válasza body007 (#1259) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az az amivel nem nagyon kell foglalkozni.
Elméletileg egy lista hogy melyik kari melyik Tierbe tartozik, és az S a legjobb , a C meg D a legrosszabb, de mindegyik példára láttunk már ellenpéldát is, szóval ne ez alapján ítélj meg egy karaktert. Pl ha jól látom Barbarat pl visszaminősítették B-re, holott 2 hete még S volt, és azóta az égegyadta világon semmi sem történt :N :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1262) Yodamest


Yodamest
addikt

Nagyon jó rotát találtam, az ultik nélküli verziót írom:

-Noellel shield up, csattogtatok kicsit a nagy pallossal, ezzel is mindenkit felkészítve, hogy full HP-n kezdje a harcot.
-Jön Xiangling, maci le, kicsit ütögetek vele is, 1-2 sorozatot beviszek.
-Traveler a kövi, jön a maci alá egy tenyér vákum ezzel beszippantva őt is és a környező ellenfeleket, miközben ő tüzet köp.
- végül Beidou zárja a sort a tüzes mezőn az ellenfelek közé berongyolva egy elektro parry támadással. ( amivel voltaképp nem is kell parryzni így, mert a tűzben állva a dot is felrakja rá a dupla stacket!)

rinse & repeat

(#1263) KaitouP válasza Yodamest (#1203) üzenetére


KaitouP
veterán

Értem, de "szakszerű" healre még mindig Barbara a legjobb opció, mert Noelle az egy defender tank, gyengébb HP visszatöltó ability-vel. Kérdés nyilván hogy mire építész nála, de egy komolyabb csatában elfogyhat Barbara mellett.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1264) Sirandrish válasza KaitouP (#1263) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ráadásul ATK buffot is ad a heal mellett, ráadásul két healje van, szóval ha szarabb a szitu, neki még akkor is ott az ultija :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1265) Yodamest válasza KaitouP (#1263) üzenetére


Yodamest
addikt

Jó persze kisebb a healje az biztos is, de én még nem tartok ott, hogy ne legyen elég. Valakit vagy oneshotolnak vagy ha nem, akkor Noelle visszatuja hozni egy egészséges hp szintre a rota kezdetekor. Sok def kell neki, nálam minden item ami rajta van ad neki valamennyi defet, kivéve a fegyót, bár abból is van def + 15%-os ha rászorulnék.

(#1266) body007 válasza Sirandrish (#1261) üzenetére


body007
addikt

Akkor jól gondoltam, h hülyeség :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#1267) Yodamest válasza body007 (#1266) üzenetére


Yodamest
addikt

Szerintem is alapvetően hülyeség, de a hype hősök mind ott vannak S-A-B tierekben, szóval iránymutatásra valamennyire jó, hogy mi a "népszerű". Jó lenne tudni, hogy milyen szempontok alapján vannak ezek így besorolva, mert ott van az én példám: A tieres Bennett nem jött be, de a C tieres Noelle meg nagyon kedvenc. Szerintem egy betűvel nem lehet ezeket így beskatulyázni, annál komplexebb a játék.

[ Szerkesztve ]

(#1268) #44330240 válasza Yodamest (#1249) üzenetére


#44330240
törölt tag

Már úgy értettem, hogy feljebb szinteződtek a mobok a World lvl miatt, én viszont maradtam azon a szinten, mint előzőleg. Így nyilván nagyobb sebzést kapok be tőlük.

Más: Domain-t még nem mentem, majd ide-oda benézek, mennyivel lett nehezebb a most feloldott nehézségű opció.
Az egyikhez majd szükségem lenne alkalomadtán segítségre. Electro Slime-ok ellen, plusz a Domain sajátossága miatt tehetetlen vagyok. Jumbozorz, Sirandrish, ti álltok legközelebb 45-höz, erős Cryo karakteretek van-e?

[ Szerkesztve ]

(#1269) Sirandrish válasza #44330240 (#1268) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Még csak 42es vagyok, szóval még el fog tartani egy darabig, bár kérdés hogy mit hoz a patch, hány quest ilyesmi, de még pár hétig tuti nem leszek 45.
Viszont ha meglesz akkor egy 80as Kaeya, 80as fegyverrel várja a lehetőséget :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1270) Yodamest válasza #44330240 (#1268) üzenetére


Yodamest
addikt

Elektrok ellen miért nem mész tűzzel?

(#1271) #44330240 válasza Sirandrish (#1269) üzenetére


#44330240
törölt tag

Sirandrish
Ebből a szempontból nem sietek sehova, az a rengeteg Gladiator artifact egyelőre teszi a dolgát, de nyílt titok, hogy majd elkél a Crimson set. Csak már így előre számításba szeretném venni, milyen karaktereitek vannak magas szinteken, mert amilyen szerencsém volt pl Diluccal (aki ugye oda nem jó), olyannyira nem lesz Chongyunnal (akit meg nem fog kidobni a rendszer)...

Yodamest
Mert a Domain sajátossága (Hidden Palace of Zhou Formula), hogy Overload (Pyro <-> Electro) esetén derült égből villámcsapás éri a karakterem, amiből elég 3 és elvérzek. Ezért érdeklődök Cryo karakteres játékostársak iránt (hogy kihasználhassuk a Superconduct előnyeit).

[ Szerkesztve ]

(#1272) Sirandrish válasza #44330240 (#1271) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jaja...nekem is az kell majd, mármint a Crimson set :)
Mondom...egy 80as Kaeyam van...elég penge egyébként, szóval szeressem :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1273) Yodamest válasza #44330240 (#1271) üzenetére


Yodamest
addikt

hoppá az kemény :DDD hát igen ilyenkor jön ki a gacha sajátossága, hogy mindenféle karaktered kell, hogy legyen, mert anélkül nem jutsz előrébb, vagy coop.

(#1274) stuka20


stuka20
aktív tag

Mikor érdemes a Wishben költekezni?

(#1275) Sirandrish válasza stuka20 (#1274) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Amikor új karit vagy fegyvert szeretnél. Vannak az event bannerek, azokat akkor érdemes tolni amikor a benne lévő karik közül fáj valamelyikre a fogad, mert azokra a drop rateje fennt van az egekben. Ha esetleg más kari kell, akkor az alap wish kell neked, vagy vársz amíg olyan banner érkezik, amelyikbe szimpi hősök vannak.
Én ez utóbbit javaslom, mert ott célzottan tudsz hősökre menni, míg a sima wishbe bármi (értsd bármi) eshet.

Példának okáért ha Klee tetszik, és szeretnéd, akkor még most wishelj ahogy bírsz, mert még pár óráig emelt drop rateje van..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1276) #44330240 válasza Yodamest (#1273) üzenetére


#44330240
törölt tag

Elmaradt részemről az informálódás, mert közben kiderült, hogy az emlegetett Domain 4. szintjén nem Electro Slime-ok vannak. Hanem 2 db Pyro Slime, 2 db Pyro Abyss Mage és 2 db Blazing Axe Mitachurl. Mindegyik 90. szintű. Nos hát ezzel sem jobb a helyzetem, mert így Diluc és Keqing továbbra sem használható. Szóval továbbra is jöhetnek majd a Cryo-k, hehe.

[ Szerkesztve ]

(#1277) Yodamest válasza #44330240 (#1276) üzenetére


Yodamest
addikt

Kequing nem elektro? ő miért nem jó a tüzesek ellen?

(#1278) #44330240 válasza Yodamest (#1277) üzenetére


#44330240
törölt tag

Mert sajnos továbbra is fennáll az Overload és annak villámcsapós hatása. Ott még nagyobbat ver, némi túlzással fél HP, hello.

(#1279) KaitouP válasza Yodamest (#1265) üzenetére


KaitouP
veterán

Nálam is fel van pimpelve rendesen a kisasszony, sőt, a csapatomból ő rendelkezik a számára legjobban összeszedett szettel. :K

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1280) stuka20 válasza Sirandrish (#1275) üzenetére


stuka20
aktív tag

Hol látom, hogy melyik banneren van éppen ilyen boost? Azt látom, hogy a beginneren kedvezmény van, de ezt a másikat nem.

Ja hogy a detailsben van oooh, elnézést.

[ Szerkesztve ]

(#1281) Sirandrish válasza stuka20 (#1280) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A banneren akik rajta vannak, azok vannak uppolva..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1282) stuka20 válasza stuka20 (#1280) üzenetére


stuka20
aktív tag

Ahhoz képest, hogy 50 meg 75% esély van, nekem 7-ből csak noelle jutott, de nem szomorkodom, mert én neki is örülök.

Más: elvileg story módban 5 karakterrel tudok játszani, nem? Vagy csak néggyel?

(#1283) Sirandrish válasza stuka20 (#1282) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Van olyan küldi ahol kapsz egy 5- karaktert (azt aki a történetbe épp jelen van), de alapvetően 4 karaktered van.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1284) stuka20 válasza Sirandrish (#1283) üzenetére


stuka20
aktív tag

Értem, köszönöm.

(#1285) Jumbozorz válasza #44330240 (#1268) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

43on vagyok. Chongyun ki van maxolva az a main dpsem, szoval suivesen csatába viszem, ha kell. A héten wolfban segíthetne makd valaki. Sárkány szinte, életvesztes nélkül megy.:DDD

(#1286) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1285) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szívesen segítek, de csak szombaton leszek, nem tudom tudsz-e addig várni :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1287) wandor0930 válasza stuka20 (#1282) üzenetére


wandor0930
aktív tag

7 Noelle esett? Az azért durva, még ha az elsőnél garantált akkor is.
Mondjuk így legalább a Constellation-t így maxra húzhatod :)

(#1288) Sirandrish válasza wandor0930 (#1287) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szerintem 7et wishelt, és Noelle-t kapott, de lehet neked van igazad.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1289) wandor0930 válasza Sirandrish (#1288) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Hát így utólag belegondolva inkább Neked :)

Nekem alapból az volt az evidens hogy 10es wisht pörget mert én azt szoktam és akkor 1 garantált pörgetésenként, de lehet hogy egyesével pörgeti.

(#1290) Jumbozorz válasza Sirandrish (#1286) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Köszi, majd meglátjuk. :)

Általánosságban:
Amúgy most hagyom a csapatomat. Gondolkoztam, hogy variálok, de nagyon sok nyersanyag bánná. A gyengeségem a range, villám (azza Fischl :DDD ), és a vízes ellenfelek. Egy két 1.1-es trailerbe láttam valami vízes polipot bossként, lehet megszívom :D de COOP ellensúlyozza, majd. A holnap megjelenő bannerekből nem húzok ki semmit tartogatom a Primo-t. Hős nem szimpi, fegyő meg nem kell (báár majd megnézem azt a könyvet mit tud) BP-t második sorát tuti megveszem, hogy sarkalljon valami. Remélhetőleg, jön majd új karakter, ami elnyeri tetszésemet. Eléggé szimpátia alapján döntök, de hát nem ez a lényeg? Nekem tutira, hogy olyanokkal játszak, akik "tetszenek". Ahogy írtátok, nincs gyenge hős és én is ezt vallom.
Ma Freedom könyveket farmoltam, mert a csapatomból 3 ember is azt használja(ez elg nagy pech :W ), de egyelőre nem érzem a súlyát a resin égetésnek (Hold itemekkel), hogy húzzam a talenteket.
Gladiator 5 csillagos artifact meg van teljesen a többiből csak egy-kettő. Az majd szépen esik szerintem. Főleg 45 után. :C
Aki holnap elkezdene húzogatni wish-t rakja ám be, hadd irigykedjek.

[ Szerkesztve ]

(#1291) stuka20 válasza wandor0930 (#1287) üzenetére


stuka20
aktív tag

Ezt nem is értem, hogy lehet félreolvasni. "nekem 7-ből csak noelle jutott", ergó hetet wisheltem Klee-nél és hármat annál, ami fegyvert ad. A 10 ingyenest nyomtam el, de utána még vettem és még 2db négyest dobott.

Jó, lehet úgy is értelmezni, de akkor is abszurd.

[ Szerkesztve ]

(#1292) wandor0930 válasza stuka20 (#1291) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Igazadvan én voltam hülye hogy alapnak vettem a 10es nyitásokat mert magamból indultam ki.
Szerintem az jobban megéri mivel 10db-ként fixen ad egy 4es-t így kisebb a csalódás esélye :)

(#1293) stuka20 válasza wandor0930 (#1292) üzenetére


stuka20
aktív tag

Adhatott volna ötöst is nyugodtan, haveromnak sem volt nagyobb szerencséje.

(#1294) Mike válasza stuka20 (#1291) üzenetére


Mike
veterán

teljesen felesleges egyesével, 10esével csináld
az 50% azt jelenti hogy pl az 1% van növelve 50%-kal

van olyan videó a youtube-on, ahol a fickó 5000 dollárt tapsol el, hogy legyen egy Diluc-ja. Ehhez képest Andrisnak szinte azonnal lett

[ Szerkesztve ]

(#1295) Yodamest válasza Jumbozorz (#1290) üzenetére


Yodamest
addikt

"Aki holnap elkezdene húzogatni wish-t rakja ám be, hadd irigykedjek."

Na én direkt nem nyitottam el eddig semmit (Klee és a többiek nem érdekeltek, fegyvert meg nem akartam kapni) szóval holnap nyitok egy jópárat az új banneresből, majd csatolom a képeket ha lesz valami érdemleges. :DDD

(#1296) Yodamest


Yodamest
addikt

Artifact témában lenne pár kérdésem viszont:

1. A 4* voltaképpen azért jobb, mint a 3* mert tovább húzható? Mármint, hogy max szinten több statot fog adni?

2. De mi van akkor ha nem a max szint a cél, csak annyi, hogy erősebb legyen, mint a full alap? nyersanyagban egy 4* lvl 4 = 3* lvl6 kb és akkor már jóformán ugyanazt a statot adják.

3. Ilyen alapon ha nekem csak 3* lvl6 artik a cél, lehet jobban járok ha jobb stat elosztású 3*-kat húzok fel lvl 6-ig mintha kompromisszumos statelosztású 4*-t húznék lvl4-ig?

Ezt azért lenne fontos tisztázni, mert állandóan örlődök a set bónusz és az aktuális artifaktok bónuszai között. Egyszerűbb lenne ha elkezdenék 3*-kat húzni, mert azokból sokkal több van, könnyebben kitudnám választani a megfelelő karakterisztikájút az adott szetthez, mint abból a néhány 4*-ból, ami meg eléggé megköti a kezem. :U

(#1297) wandor0930 válasza Yodamest (#1295) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Nekem is lesz 5-6 nyitásom, Beidou-t leszámítva mindegyiküket elfogadnám, - igaz le is szivítnám akkor magam - szóval párat beletolok.
Aztán meglátjuk hogyan nyitok lehet megy a fegyveresbe is.

(#1298) Mike válasza Yodamest (#1296) üzenetére


Mike
veterán

1. erősebb, azonos szinten többet ad
2-3. nem kell mindenáron a lilát használni, ha a kék jobban passzol.
húzd nyugodtan a kékeket is, azzal a tudattal, hogy úgyis kidobod még a lilákat is mert azokat meg lecseréled aranyra (a többiek azt írák, ha beépíted csak 10-20%-ot vesztesz)

(#1299) Mike válasza wandor0930 (#1297) üzenetére


Mike
veterán

nekem is van 4, de lehet nem egyszerre lövöm el
hogy tudom eldönteni hányadik wishnél járok, oké, ott a history van 7 oldal, a sorok száma számít? mert azokon csak 6 sor van, ami ugye 42, ehhez képest volt 50 nyitásom a BP szerint

(#1300) Yodamest válasza Mike (#1299) üzenetére


Yodamest
addikt

de külön számolja a normál bannert és a limitáltat, nem lehet, hogy 8 nyitásod más bannerből volt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.