Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Sirandrish válasza Mike (#1100) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Vetkőzésre készültem, de legyen :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1102) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Ha valakinek kell segitseg 6 utan en is elérhető vagyok.

(#1103) Mike válasza Sirandrish (#1090) üzenetére


Mike
veterán

az elitek milyen sűrűn respawnolnak?

(#1104) #44330240 válasza Mike (#1091) üzenetére


#44330240
törölt tag

Ha egy adott nap nem lépsz be, akkor az aznapi 90 primogem ugrik.

(#1105) Jumbozorz válasza Mike (#1103) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Eltereportálok egy másik helyre vérok 5 percet és mehetek is vissza.

(#1106) Jumbozorz válasza #44330240 (#1104) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

uhh..megvettem én is, de még nem hagytam ki napot, akkor ezek szerint szerencsére... :U

(#1107) wierra válasza Mike (#1103) üzenetére


wierra
senior tag

Btw hogy az elit Hydro elementállal mennyit sz*ptam, mire sikerült leverni... te jó ég... :O :Y

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#1108) Jumbozorz válasza wierra (#1107) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Az a csapatom gyengéje és Barbara miatt le kell gyaknom nekem is. Azt hagyom most utoljára(jelenleg klee-t húzom). A repülő madarak miatt, mert nincs ranged karakterem. Ha van valaki, aki effektív lehet WL5-ös Hydrohoz ne tartsa magába. A hét második felében hydrozni szeretnék. Köszi :R

(#1109) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1108) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda


Fischl szolgálatra jelentkezik! :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1110) Sirandrish válasza Mike (#1103) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Maximum 2-3 perc, mert sokkal többet nem szoktam várni két csata között :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1111) Sirandrish válasza Sirandrish (#1109) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azért ránézek, mert WL5ön még ne nyomtam le :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1112) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda



Lement. :)
Nem mondom hogy könnyű volt, de olyan nagyon nehéz se :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1113) #44330240 válasza Jumbozorz (#1108) üzenetére


#44330240
törölt tag

Ha lesz Fischl, Diluccal vagy Keqinggel betudok majd segíteni.

(#1114) Sirandrish válasza #44330240 (#1113) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Micsoda party lesz itt kérem :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1115) Maxxy10


Maxxy10
addikt

Sziasztok!
Van már kontroller támogatás iOS-on?

(#1116) Yodamest


Yodamest
addikt

én amin nagyon meglepődtem, hogy nem lehet a billentyű/kontroller leosztást változtatni, ilyet még egy játékban sem láttam ezelőtt.... elég hanyag megoldás, mert nekem pl. a 1-2-3-4 karakterváltáshoz baromi kényelmetlen, csomószor mellényomok és nem arra vált akire kéne. Simán átraknám szívem szerint oldalsó egérgombokra, dehát nem lehet....

(#1117) Jumbozorz válasza Sirandrish (#1114) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Köszönöm nektek, majd jelzek , akkor.

(#1118) Yodamest


Yodamest
addikt

Rerolloltam, lvl10-en legelső nyitásom így nézett ki, szerintem rendben leszünk :DDD

(#1119) Yodamest válasza Yodamest (#1118) üzenetére


Yodamest
addikt

rögtön utána pedig jött még egy Bennett :DDD na ezúttal nem lesz gondom a tüzes karakterekkel úgy nézem

(#1120) Jumbozorz válasza Yodamest (#1119) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Gratulálok. Jobb volt mint az enyém:DDD

(#1121) Sirandrish válasza Yodamest (#1118) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Grat..én ha relollolnék, tuti addig csinálnám míg vagy 2 darab 5 csillagost be nem mákolnék, szóval sanszos hogy LV 1-7 között rohadnék meg :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1122) scyllafren válasza Sirandrish (#1121) üzenetére


scyllafren
senior tag

Rerollhoz nem kell uj emailcim, csak username es jelszo :D Csak rakj szamot a username vegere :) En hatszor rerolloltam, mire Qiqi-t beadta, azota megint AR31 :)

(#1123) Sirandrish válasza scyllafren (#1122) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A mailcím lenne a legkevesebb. A gond az hogy úgyse elégednék meg egy 5 csillagossal, ha már reroll, aztán állandóan kezdeném előlről. :D
Szerencsére eszembe sem jut, pedig ritka szarul nyitok, de ez van :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1124) Jumbozorz válasza Sirandrish (#1123) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Te nyitsz szarul? :DD Köszi.

Infó: Lvl70-ről LVL80-ra 340.000 mora kellett. :C

(#1125) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1124) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát 1darab 5 csillagos esett eddig összesen(az is a pity systemnek köszönhetően), az annyira nem számít jónak szerintem :D

Oké a te 4 legutóbbi wished sem volt túl acélos :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1126) Sz_Imre válasza Yodamest (#1118) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Grat a jó wish nyitáshoz! Nekem persze tegnapi wishbe megint sucrose adta be, ami már 3. constellations van neki, de szegényként nem használom. Csak felhúztam lvl 13-ra a karit, hogy azért érreze a törödést. :D

(#1127) Sirandrish válasza Sz_Imre (#1126) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nálam LV1en ő a szeles gyerek :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1128) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Végre van értelme farmolni...
80as Domain dropja

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1129) Yodamest válasza Sirandrish (#1123) üzenetére


Yodamest
addikt

Egyébként úgy van ez a reroll, hogy akár lehet 3 profilod is egyszerre, anélkül, hogy username1-2-3 verziókat kéne használni. Játékon belül bármikor lehet változtatni, hogy mihez akarod linkelni a belépésedet. Az előző csaj protagonistás accom pl. átraktam link via username opcióra, tehát arra felhasználónévvel tudok belépni, erre az új accra pedig email címmel, de van mobile opció is, akkor pedig telefonszámmal és ezek bármikor változtathatóak.

Szóval ha valaki eddig emaillel lépett be mondjuk, de rerollolni akar, nem kell új email fiókot létrehozni emiatt, egyszerűen csak át kell rakni az előző accot username vagy mobile belépésre. Nálam ez nagyon jól jött, mert féltem, hogy buktam az email címemet és nem fogom tudni használni az új (mostmár végleges) accomhoz.

[ Szerkesztve ]

(#1130) Yodamest válasza Sirandrish (#1123) üzenetére


Yodamest
addikt

Szimplán karakterek miatt nem rerolloltam volna és nem is ajánlom, nekem egész egyszerű oka volt: nem tetszett a női protagonista karakter, szóval szimpla nem váltás miatt kellett.

De azért amikor nyitottam a fent mutatott karaktereket első wishből, nagy kő esett le a szívemről, és tök érdekes mennyire más úton kell elindulnom ezúttal, mivel Noellen kívül aki ugye 100% drop rates, minden nyitott hős más, mint az előző accon volt. :C

(#1131) Sirandrish válasza Yodamest (#1130) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Lehet a patchel bejön egy plasztikai sebész, és elég lett volna átmüttetni magad nála :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1132) Mike válasza Yodamest (#1118) üzenetére


Mike
veterán

mivel pörgetted, sima vagy spec?

(#1133) Mike válasza Yodamest (#1129) üzenetére


Mike
veterán

mert aliast csinálni egy email címhez akkora cucc

(#1134) Yodamest válasza Sirandrish (#1131) üzenetére


Yodamest
addikt

Utána néztem, nem fog jönni ilyen, a story miatt nem tudsz már "menet közben" váltani főhőst és antagonistát, szóval ez tuti permanens.

Mike eddig csak a kezdő 20% discountos wisheket pörgettem el, máshoz még nem nyúltam.

Aliast szerintem sokkal nehezebb csinálni, mert ahhoz egy valós email címed kell legyen, hisz arra kapod a megerősítést, mennyivel egyszerűbb már csak átrakni username belépésre és használni a rendes emailodat. Nem vagyok híve a több email címnek.

(#1135) Sirandrish válasza Yodamest (#1134) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

CSak vicceltem :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1136) Yodamest válasza Sirandrish (#1135) üzenetére


Yodamest
addikt

de nem, amúgy jogos felvetés, mert szerintem tök alap kéne legyen, hogy nem vagy örökké hozzákötve a kezdeti választásodhoz, én legalábbis ha az én játékom lenne biztos nem tennék ilyen megkötéseket. :) főleg a mai tranzszexuál elfogadós PC világban

[ Szerkesztve ]

(#1137) body007


body007
addikt


ezeket a cucclikat hol / hogy lehet használni?
Ahol wish-elnni szoktam ott nem látok rá opciót...

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#1138) Sirandrish válasza body007 (#1137) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az első kettőt a shopba tudod elkölteni, a másodikat és harmadikat 1-1 ingame boltba (2 városban), az utolsót meg bárhol el tudod használni, és 60 resint ad.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1139) Yodamest válasza body007 (#1137) üzenetére


Yodamest
addikt

elkéstem

[ Szerkesztve ]

(#1140) Mike válasza Yodamest (#1136) üzenetére


Mike
veterán

eléggé lányos sok fiú karakter, Ventit is csajnak néztem előszőr (bár ugye ázsiai játék, tehát ha van melle akkor lány, ha nincs, fiú)
de amit írni akartam: én sem engedném. ha új főhőst akarsz, kezdd újra

(#1141) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Este 8 körül számíthatok valakire Hydro Wl5-ös bosst ölni? Mondjuk 5x? :DDD

(#1142) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1141) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Korábban én bennevagyok, de 8 körül már asszonytime van :B :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1143) Jumbozorz válasza Sirandrish (#1142) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Mit jelent a korábban?

[ Szerkesztve ]

(#1144) Yodamest válasza Jumbozorz (#1143) üzenetére


Yodamest
addikt

7:50 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1145) Jumbozorz válasza Yodamest (#1144) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

na majd írok, lehet előbb bent leszek. Köszi :R

(#1146) #44330240 válasza Jumbozorz (#1141) üzenetére


#44330240
törölt tag

Megoldjuk.

(#1147) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1143) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát nem tudom... 6 körül esetleg?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1148) Mike


Mike
veterán

Én bejelentkezem péntekre, könyvezni

(#1149) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Úgy látom egyre több party alakúl, így tényleg jó lenne használni a Discordot.
Mivel a játékon belül nem lehet ráírni senkire, így érdemes lehet használni.
Aki épp elérhető, az feljön..
Genshin Impact (PH) DC szerver

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1150) Mike válasza Sirandrish (#1149) üzenetére


Mike
veterán

megy a discord mobilon fülessel? mert úgy lenen az igazi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.