Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) Jumbozorz válasza Sirandrish (#1498) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Mit értesz reset alatt?

(#1502) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1501) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Karakter reset :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1503) Hzoltan969 válasza Jumbozorz (#1497) üzenetére


Hzoltan969
tag

Ha ilyen össznépi csapkodás van, abba én is szívesen beszállok. Főleg az Oceanid-ot, mert az némileg macerásabb a többinél solo-ban.

(#1504) Jumbozorz válasza Hzoltan969 (#1503) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Vasárnap délelőtt? Nekem kellene. Tűzessel tudok menni, meg jegessel, de kellene electro is a csapatba(Fischl a range miatt a legjobb)

[ Szerkesztve ]

(#1505) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Mindenki nagy kedvence :D
Oceanid..
Volt rák, repülő madárka, minden ami genyó :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1506) wandor0930 válasza Sirandrish (#1492) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Én is teperek hogy tudjak még nyitni a bannerből, Qiqi fasza, de Childe is kéne.
Az a baj hogy ha csak 90.-re adja akk esélytelen, max 30-40 nyitásom lesz kb ahogy kalkulálgattam :S
Pedig most ugye garantáltan őt adná...

(#1507) Sirandrish válasza wandor0930 (#1506) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Egyáltalán nem érdekelt, de aztán megkaptam ugye questekbe és hát marha jó volt :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1508) wandor0930 válasza Sirandrish (#1507) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Igen tudom, meg más is mutatta már itt hogy nyitotta, de őt nem érdekli nekem meg aki szeretné tuti nem adja be XD
Pedig nekem már az előzetes alapján is bejött, a próbakör meg csak megerősitett benne hogy jólenne.

(#1509) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Ki milyen BP levelen van már? Én 8.

(#1510) Mike válasza Jumbozorz (#1509) üzenetére


Mike
veterán

5. de nem akarom most megvenni. még van a múlltkoriból 2 millióm

(#1511) wandor0930


wandor0930
aktív tag

Ezzel a "Stone Harbor Treasure Journal"-al próbálkozik valaki?
Csak nálam ilyen rettenet vagy másnak sem működik normálisan?

(#1512) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1509) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

7, de a hetiből még van úgyhogy lenne 8 is, nah de majd holnap :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1513) Sz_Imre válasza wandor0930 (#1511) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Se tegnap és ma sem működik...
De a redditen is sokan írtak erről a problémáról.

(#1514) Mike


Mike
veterán

(#1515) Jumbozorz válasza wandor0930 (#1511) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Ez az event higy működik pontosan?

(#1516) wandor0930 válasza Jumbozorz (#1515) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Olyasmi mint az expedíció, berakod a karaktert elvégzi a dolgát felveszed érte a jutalmat.
Attól függően mennyi pénzt keresnek kapsz primogemet és mora-t.
Pár kattintás lenne az egész, de egyfolytában kifagy meg nem reagál semmire így kicsit azért macerás :s

(#1517) Jumbozorz válasza wandor0930 (#1516) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Hol van ez? Valami npc?

(#1518) wandor0930 válasza Jumbozorz (#1517) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Nem, menüből - Notice - Game és a legelsőben van egy link hogy go to event

(#1519) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda


Adott két káposztát a rohadék :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1520) Mike válasza Sirandrish (#1519) üzenetére


Mike
veterán

ő az aki fekszik?

(#1521) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

No, lejött PS5-re a játék, eddig csak elindítottam, mert később lesz időm játszani vele. Kezdőnek valami tipp trükk, hogy simábban menjen a buli? :) :R

Live-Die-Respawn

(#1522) Jumbozorz válasza oriic (#1521) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Az összefoglaló nagyon sok segítség, kezd azzal Mondanám, hogy olvass vissza, mert akkor sok minden világos lenne, de sok a hsz. Lenne kerdesed írjál csak. Az elején úgy sem tudsz rontani semmit (kesobb sem:)). Tapasztald ki melyik hős tetszik egyelőre szerintem.

(#1523) Sirandrish válasza Mike (#1520) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mint látod, nem fekszik :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1524) Sirandrish válasza oriic (#1521) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem nagyon vannak "receptek", a lényeg hogy barangolás közben ha látsz valamit, azt ne hagyd ott, mert valamikor, valamire biztos hogy jó lesz, legyen az bármi is :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1525) Ventur@ válasza Jumbozorz (#1517) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ezt keresd a Game részen:

Nem egy nagy truváj a feladat, de hát ez is ad egy pár mora-t és primogem-et, ami soseárt :D . Meg mondjuk most már működik is rendesen a feladat, mert nekem tegnap több órán át is csak 502-es hibával halmozott el.

Más:

Még mindig kva kevés ez a 160 resin is :O . Pillanatok alatt kifogytam, pedig csak 2 kör eletro kockát mentem (kellett Fischlhöz alapanyag ascendre), meg 4 kör anemo kockát. Mert onnan meg a windcatcher-hez kellett cumó. Ja és hát erre nem elég a 160 resin, szóvaval kénytelen voltam holdacskát beáldozni (ami 60 resint ad) :D :O .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1526) Sirandrish válasza Ventur@ (#1525) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ha kőkeményen próbál farmolni az ember akkor 6-800at is el lehet pörgetni pillanatok alatt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1527) Mike válasza Sirandrish (#1523) üzenetére


Mike
veterán

Őrá gondoltam Csak feküdt, nem csinált semmit.

(#1528) scyllafren


scyllafren
senior tag

A Discord link mar nem el, van uj vagy idokorlat nelkuli? Vagy az a szerver megszunt?

Ha legutobbi, akkor van egy permanens szerver: Discord, itt csak annyi kell, hogy koszonj, es adminok adnak tagsagot, es lehet dumalni. Ha kell, csinalunk kulon szobat, voice-al.

(#1529) Hzoltan969 válasza oriic (#1521) üzenetére


Hzoltan969
tag

No, lejött PS5-re a játék...

Nyugtass meg, hogy csak elgépelted. :U

(#1530) Hzoltan969 válasza Jumbozorz (#1504) üzenetére


Hzoltan969
tag

Jó lehet a vasárnap délelőtt, csak még nem tudom mikor ébredek. :)
Illetve kérdés az is, hogy azonos WL-en vagyunk-e... én AR41 vagyok, asszem.

(#1531) oriic válasza Hzoltan969 (#1529) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nope. PS5-re. :B

Live-Die-Respawn

(#1532) Hzoltan969 válasza oriic (#1531) üzenetére


Hzoltan969
tag

Azigen. Honnan van neked olyanod megjelenés előtt 5 nappal? Amcsiból? Vagy review példány?

(#1533) oriic válasza Hzoltan969 (#1532) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Utóbbi

Live-Die-Respawn

(#1534) wierra válasza oriic (#1521) üzenetére


wierra
senior tag

Éld túl a tutorial részt.
Illetve ne lepődj meg, ha rádhajnalodik IRL. :DD

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#1535) Hzoltan969 válasza oriic (#1533) üzenetére


Hzoltan969
tag

Menő! :R

(#1536) KaitouP válasza oriic (#1521) üzenetére


KaitouP
veterán

1. Jól gondold meg hogy kit/mit fejlesztész, mert egy idő után már át egy grindfestbe a játék.
2. Ha aktívan akarod nyomni akkor a Destiny 2 / CoD / Genshin triumvirátusbóo gondold meg, hogy melyik legalább játékról mondasz le. ;]
3. Örülj, hogy nálad 60 fps-el megy a játék. ;]
4. Lisa is the best girl. (okay, one of them)
5. Klee too.
5. Loli power.
6. Moe, Moe.

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1537) oriic válasza KaitouP (#1536) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eh, tudtam hogy kit kellett volna elsőként megkeresnem. :DDD

Köszi mindenkinek amúgy. :R

Live-Die-Respawn

(#1538) KaitouP válasza oriic (#1537) üzenetére


KaitouP
veterán

Rám mindig számíthatsz Bröther! :R :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1539) Trk.Adam87


Trk.Adam87
aktív tag

Azt az event questet hol lehet felvenni, ami jutalomként oda adja Fischl-t is?

A talentek fejlesztésének módjára még mindig nem jöttem rá, igaz én nem vagyok annyira aktív játékos, 28-as adventure levelen vagyok.
A talent fejlesztésről írna nekem valaki egy kis összefoglalót?

[ Szerkesztve ]

(#1540) wandor0930 válasza Trk.Adam87 (#1539) üzenetére


wandor0930
aktív tag

A Fischl-es küldi 16-tól lesz azthiszem.

Talentfejlesztés pedig karakterszinthez van kötve, minél többször Ascendeled annál magasabb szintre engedi fejleszteni.

(#1541) wierra válasza wandor0930 (#1540) üzenetére


wierra
senior tag

Kiegészítésképpen:
Ascendelni meg csak úgy lehet, ha az adott karakter egynél többször van még.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#1542) KaitouP válasza wierra (#1541) üzenetére


KaitouP
veterán

Az a Constellation, Ascend-hez nem kell többször a karakter, oda csak a megfelelő material kell.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1543) wierra válasza KaitouP (#1542) üzenetére


wierra
senior tag

Tudtam, hogy éjfél környékén inkább játszanom kéne, csinálni a daily-két, nem pedig itt dezinformálni a sorstarsaimat. :DDD

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#1544) Sirandrish válasza Mike (#1527) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az enyém nem feküdt le...bár lefektettem :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1545) Sirandrish válasza scyllafren (#1528) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Működik az..
Itt a link..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1546) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Ez a Tartaglia egy állat :))
Felhúztam 70re, és nagyon ott van...marha jól használható, szóval Kaeyat menesztettem is a partiból :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1547) wandor0930 válasza Sirandrish (#1546) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Persze fájditsd csak a szívemet :D

Kérdés, ciki vagy nem csak most tűnt fel hogy ha egy karit ascendelek akkor egy bizonyos képessége kap bónuszt.

Pl. Ningguang

Nála még aztmondom érthető a geo bónusz , de van aki attack van aki crit stb. bónuszt kap.
Ezt mialapján adja?

Illetve van egy küldim amiben lehet a segítségeteket kell kérnem.
The Chi of Guyun a küldi, a végén meg kell védeni egy követ 5 robottól, hát nem nagyon akar összejönni...

(#1548) Jumbozorz válasza wandor0930 (#1547) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Minden karakternek megvan, hogy milyen bónuszt kap, szerintem ez adott.

A küldi tényleg nehéz. Nekem a megoldásom az volt, hogy minden robotot megütöttem, ezért engem ütöttek a kristály helyett. Ha igy sem megy, szólj, és megyek.

(#1549) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Először is...Oceanid bossban határozatlan ideig nem tudok segíteni..
Tartagliat húztam fel, és vagy 10szer kellett levernem, szóval besokalltam :D (minden másban szívesen)
Másodszor...ez egy igazi Beast...nagyon kemény, és szuperül használható..persze még kicsit szokni kell az "E" CD-jét, de bőven bele lehet kalkulálni egy 4es partyba..
Sikerült felrántanom 80-ra, amivel ugyan FULL lennulláztam az EXP-s cuccaimat, de egy pillanatig sem bánom...kegyetlen fasza kari. Diluccal szerintem remekül fognak együtt működni, Fischl, meg Barbara segédletével. :K

Pyro Resigvines vs Tartaglia

Le tudtam volna ütni picit hamarabb is, ha váltok Dilucra 3 normal attack erejéig , de direkt csak Tartagliával ütöttem (supporttal persze), és szerintem eléggé meggyőző, főleg annak fényében hogy az artifactjai még nem a legideálisabbak, és fel sincs mind húzva..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1550) Sirandrish válasza wandor0930 (#1547) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

701153074
Vegyél fel, szívesen segítek!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.