Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) wandor0930 válasza Mike (#1299) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Én a dátumokat és az időt szoktam nézni a sor végén, abból ahány féle van annyit nyitottam gondolom.
Arra figyelj hogy a kezdő nyitást is máshol listázza, illetve az állandó bannerből valót is.

(#1302) stuka20


stuka20
aktív tag

Mondjuk lehet meg kellett volna nyitás előtt várni az új bp-t, na mindegy. Van még esélyem nyitni/ gyűjtögetni, szóval nem hangolt le. Az a jeges chong akárki srác akit dobott nekem ő elég ba**ó szerintem. Tetszenek a képességei. Bár a karakterek szintezése kicsit lassan halad, ha kevés a könyv vagy az a lap.
Egyébként szimpla ládákból, amiket lehet találni random vagy küldetés vagy amiket az ellenség körbevesz, lehet nyitni nagyobb értékű tárgyakat? pl. 4* felettit

(#1303) Jumbozorz válasza stuka20 (#1302) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Nekem a Chongyun a fő DPS-em , szóval ajánlom neked. AR43-on láda, szörny nem dobott 4 csillagos fegyót még soha. Artifactot már igen!

(#1304) Yodamest válasza Jumbozorz (#1303) üzenetére


Yodamest
addikt

tényleg, most ez a world lvl növekedés hogyan ad jobb jutalmakat? Én tegnap este léptem meg a AR26-ot és ezzel a world lvl2-re léptem, de a jobb jutalmakat, hogyan kell értelmezni? A ládák jobbakat dobnak mostantól? vagy csak a dungeonok dobnak jobbakat?

(#1305) Mike válasza Yodamest (#1300) üzenetére


Mike
veterán

fogalmam sincs külön számolja-e. te honnét veszed, hogy külön számolja? valahol le van ez írva?

(#1306) Mike válasza stuka20 (#1302) üzenetére


Mike
veterán

hányas szintű karaktereid vannak?
tudunk neked segíteni, domaineknél, boss-oknál

(#1307) Mike válasza Yodamest (#1304) üzenetére


Mike
veterán

ad. fehér helyett pl zöld cuccot

(#1308) Yodamest válasza Mike (#1305) üzenetére


Yodamest
addikt

igen ez le van írva, én is valahol a bannerek leírsánál olvastam, tehát a limitált banner alatti nyitásaidat ha nézed, ott nem fogod látni az állandó bannerbéli nyitásaidat és fordítva. Ez 2 külön rendszer, ezért is akarok csak limitáltat nyitni, mert a garantált 5* hőst is bannerenként számolja 90. nyitásra, tehát ha felváltva nyitogatod akkor sokkal később lesz meg az a bizonyos 5* hős.

(#1309) Yodamest


Yodamest
addikt

Volt szó itt a tierlistekről, de ez is ahány oldal annyi féle, a game8.co oldalon pl. a fenti szerepel. Noelle itt A tiernek van írva, míg egy másik oldalon ő C volt.... de így érzésre szerintem is inkább az A-hoz lehet közelebb, mert erős karakter, szóval nekem ez a lista hitelesebbnek tűnik.

(#1310) Mike válasza Yodamest (#1309) üzenetére


Mike
veterán

szerintem ez meg kb dísz, semmi jelentősége nincs

(#1311) Mike válasza Yodamest (#1308) üzenetére


Mike
veterán

[link] itt a leirás
tehát külön számolja, de beleszámolja az előzőt

"Likewise if one pulled a non-promotional 5-star character on banner A, then the next 5-star character on promotional banner B will be guaranteed to be the promotional character." bár ezt agyilag nem fogom.

(#1312) Yodamest válasza Mike (#1311) üzenetére


Yodamest
addikt

főleg emiatt is jó promó bannert nyitni, mert amit itt is ír minden 10 wishből 1 biztosan 4* lesz, és promó hős bannerben meg valszeg az nem egy item lesz hanem tényleg egy hős.

Amit idézőjelben írtál annyit tesz, hogy gyakorlatilag minden második 5* nyitásod promó hős bannerből biztosan a banner címlapján lévő promó hős lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1313) Mike válasza Yodamest (#1312) üzenetére


Mike
veterán

én is valahogy így értelmeztem. tehát ha nyitok egy 5-öst akkor a promo bannerből biztosan a promo hős lesz az 5-ös, a 90-re garantáltan
de jó lennen ezt valahol hivatalos helyen is olvasni, mert a wiki minden, csak nem az

és ha csak a promo bannerből nyitok, akkor meg a második sem a promo hős lesz?

[ Szerkesztve ]

(#1314) Yodamest válasza Yodamest (#1312) üzenetére


Yodamest
addikt

folytatva: ez annyiban jó, hogy tegyük fel a mostani Klee bannerből nem sikerült Klee-t nyitnod, de kaptál valami más 5* hőst, akkor a következő ilyen kiemelt bannerből 100% hogy ha nyitsz 5*-t az a banner reklámarc hőse lesz. (bár hát teszem hozzá ilyen 5*-okkal kalkulálni már nagyon eszement, meg erre tervezni, de na erre is úgy látszik azért kidolgozták a szabályokat)

(#1315) Mike válasza Yodamest (#1314) üzenetére


Mike
veterán

amit idéztem abban az van, hogyha nem promoból nyitom akkor lesz utána a promoból nyitás banner hős

nekem ez túl komplikált :D

(#1316) #44330240


#44330240
törölt tag

GENSHINGIFT

Jutalom: 50 Primogem és 3 Hero's Wit
Platform: PC, Android, iOS

Beváltható itt.

(#1317) Mike válasza #44330240 (#1316) üzenetére


Mike
veterán

köszi

(#1318) Yodamest válasza Mike (#1315) üzenetére


Yodamest
addikt

nem, azt utána az oldalon kontextusában olvasva már értettem, hogy hogy van, csak te keveset ragadtál ki belőle, de ez a lényeg:
promó banner A-ból ha nyitsz 5* hőst, de nem a promó hőst, akkor promó banner B-ből már biztosan a promó hőst fogod nyitni 5*-os nyitás esetén

(#1319) Mike válasza Yodamest (#1318) üzenetére


Mike
veterán

aha, hát lehetséges

[ Szerkesztve ]

(#1320) Yodamest válasza #44330240 (#1316) üzenetére


Yodamest
addikt

köszi aktiváltam is, otthon kiderül megkaptam-e. :R

(#1321) Jumbozorz válasza #44330240 (#1316) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

de király vagy be is váltottam. :R

(#1322) Sirandrish válasza #44330240 (#1316) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Köszike :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1323) KaitouP válasza #44330240 (#1316) üzenetére


KaitouP
veterán

Valaki adjon már választ arra hogy PS4-re mi a tökömért nem kapunk ilyen kódot... :(((

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1324) wandor0930 válasza KaitouP (#1323) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Szerintem ez azzal lehet kapcsolatba amiért a PS accountot nem tudod más platformon használni.
Gondolom olyan adatokat kellene kiadnia hozzá a Sonynak amit ők nem hajlandók a felhasználók védelme érdekében.
De persze ez csak egy tipp.

(#1325) #44330240 válasza KaitouP (#1323) üzenetére


#44330240
törölt tag


Neked kód kell, nekem inventory slot...

[ Szerkesztve ]

(#1326) Jumbozorz válasza #44330240 (#1325) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Atyaég. Nem tudom mit csinálsz :D Nekem 10015 van foglalt. Mit halmozol? :D 1 csillagos artifactokat?

Más: Miért jó, hogy egy artifact 5 részből áll, amikor azért nem ad plusz dolgot, ha mind az 5 artifactom azonos szettből van csak 4 darab. Vagy valamit benézek? Vagy érdemes 4 szettet kimaxolni, majd az 5.-be berakni egy koronát, ami egy szettes effektje van?( elemental res..ilyesmi). Mit gondoltok?

(#1327) KaitouP válasza #44330240 (#1325) üzenetére


KaitouP
veterán

Egy rahedli felesleges cuccot halmozol problably, olvaszd be őket fejleszteni jobb fegyvereket.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1328) #44330240 válasza Jumbozorz (#1326) üzenetére


#44330240
törölt tag

Jumbozorz
Lehetőséget ad arra a játék, hogy variálhasd a szetteket. Ha neked egy adott szettből megvan mind az 5, de a toll statja nem a legjobb; de egy másik szett tolla kedvezőbb értékeket mutat, akkor berakhatod azt helyette és még a 4 részes bónuszod is megmarad.

GhostPetya
Egyrészt megmondom őszintén nem is figyeltem az inventory telítettségét (boss-körök járultak hozzá a végeredményhez), aztán meg már kíváncsi voltam, hogy ha már ilyen közel vagyok a limithez, mit csinál a játék. Nem gondoltam volna, hogy túlcsordul. De persze, csattant már a kraftolási.

(#1329) Sirandrish válasza #44330240 (#1328) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

És vajon meddig csordul túl? 200K-ig? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1330) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

5.6 giga az update:P

(#1331) #44330240


#44330240
törölt tag

GENSHIN1111

Jutalom: 60 Primogem és 10.000 Mora
Platform: PC, Android, iOS

Beváltható itt.

(#1332) #44330240 válasza #44330240 (#1331) üzenetére


#44330240
törölt tag

Megjegyzés: elméletileg már a PS4-esek is feltudják használni a kódokat a "Settings - Account" menüpont alatt. Jelezzetek vissza, hogy valós-e az infó.

(#1333) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Jó sok minden változott hála az égnek a frissítéssel. BP-re be is rúháztam. Ami nagyon zavar, hogy AKAD a játék. Telón játszok ugye a frissítés előtt High-on simán futott, most meg a mediummal játszhatatlan. Remélem javítják.

[ Szerkesztve ]

(#1334) wierra válasza #44330240 (#1332) üzenetére


wierra
senior tag

Müxik! :R :C
Az egyel ezelőtti kóddal is!

[ Szerkesztve ]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#1335) Mike válasza #44330240 (#1332) üzenetére


Mike
veterán

igen, működik

pörgettem párat
az új cica csajon kívül semmi értelmes
pedig a felénél felültem a szobor tenyerébe

[ Szerkesztve ]

(#1336) Mike


Mike
veterán

na Andris, ezért érte meg elszórni úgy 1000 primogemet. azért cserében kaptam legalább arany könyveket

az új cica karakter neve Diona, és cryo
nem tudom mit csináljak vele, az 50es Chongyunt biztos nem cserélem le

[ Szerkesztve ]

(#1337) Yodamest válasza Mike (#1336) üzenetére


Yodamest
addikt

este nyitok 8 ezret, remélem jön valami értelmes :DDD csak az új bannert fogom nyitni semmi mást

[ Szerkesztve ]

(#1338) Mike válasza Yodamest (#1337) üzenetére


Mike
veterán

majd este kirakom ide az eredményt mert felvettem
lehet megszegem a saját szabályom és kidobok 10k-t az ablakon

bár azt magyarázza meg valaki, hogy lesz a 10 dolláros olcsóbbik battle pass forintban 3800? az áfa miatt?

[ Szerkesztve ]

(#1339) Yodamest válasza Mike (#1338) üzenetére


Yodamest
addikt

de csak a jó eredményt szabad ide kitenni, a gagyikat mindenki látja a saját játékán belül is ;]

Úgy lesz 3800 szerintem, hogy 1:1-ben váltják a dollárt euróra, így mi euróban fizetjük ki gyakorlatilag azt a 10 dollárt. Tehát ami amcsi szerveren 10 dolcsi, az európai szerveren 10 euró.

[ Szerkesztve ]

(#1340) Mike válasza Yodamest (#1339) üzenetére


Mike
veterán

Mind kell hogy látszódjon mennyi az arány

(#1341) wandor0930 válasza Jumbozorz (#1330) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Nekem telón (ios) 4.3 gb, de Pc-n 12+ :D

[ Szerkesztve ]

(#1342) wandor0930


wandor0930
aktív tag

Notessék nem ezt vártam, de azért nembánom :)

Diona így sajnos kispadra kerül valószínűleg pedig nekem ő is tetszik, illetve Childe is szimpi volt azzal a hibrid közel-távol harcos mivoltával, de sebaj így megvan oldva a healer is legalább.
Ningguang vszont kap egy esélyt Traveler helyén.

Telón már kaptam egyébként egy pármegás mikropatchet, pc-n meg valamiért nagyon lassan frissít és megszakadozik, de ez lehet inkább szolgáltató hiba.

(#1343) KaitouP válasza #44330240 (#1332) üzenetére


KaitouP
veterán

F*CKING FINALLY! :D

Más: Barátnőm már ki is húzta Diona-t. :DD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1344) Jumbozorz válasza wandor0930 (#1342) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Nyomassátok a wisheket, nekem elég megnézegetni őket itt :DD Saját nem kell egyelőre. Ez a reputation system nagyon tetszik. Örülök, hogy a játék elment a felfedezés jutalmazása felé mégjobban. Jó fele haladnak szerintem :C

(#1345) Yodamest válasza wandor0930 (#1342) üzenetére


Yodamest
addikt

Grat ezek nagyon jó nyitások szerintem, főleg azzal az 5* cukival, illetve Dionát én is nagyon szeretnék nyitni.

[ Szerkesztve ]

(#1346) KaitouP válasza KaitouP (#1343) üzenetére


KaitouP
veterán

Klee húzása utáni első 10-es pull. :D

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1347) Yodamest válasza KaitouP (#1346) üzenetére


Yodamest
addikt

az tűzforró, én már itt kiszállnék :DDD

na majd este lehet röhögni az én nyomorult nyitásaimon.... :(

[ Szerkesztve ]

(#1348) KaitouP válasza Yodamest (#1347) üzenetére


KaitouP
veterán

Ez barátnőmé, szerintem az enyém is vacak lesz majd, de este beszámolok. :D Azt mondja, küldi a szerencseport irányodba is. :D

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1349) wierra


wierra
senior tag

Kellene egy ki segítség. A lenti képen látható ládához hogy a bánatba tudok feljutni? Közel s távols sincs olyan hely, ahonnan le tudok vitorlázni. :F

[térkép]

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#1350) Mike válasza KaitouP (#1346) üzenetére


Mike
veterán

egyeseknek azért van mázlija

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.