Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Yodamest válasza wierra (#1349) üzenetére


Yodamest
addikt

Geo elemű golyót lerakod az adventurerrel és arról felugrasz

(#1352) wierra válasza Yodamest (#1351) üzenetére


wierra
senior tag

Uhhh, bakker....mennyire triviális... :B
Köszi! ;)

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#1353) KaitouP válasza Mike (#1350) üzenetére


KaitouP
veterán

Ne irigykedj, nem szép dolog. ;)

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1354) Sirandrish válasza KaitouP (#1346) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem érdemelted meg, csak mondom ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1355) Jumbozorz válasza wierra (#1352) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

A jövőben, ha kiakarod maxolni a ládák gyűjtését frekventaltan kell cserelgetned a geo es aneno képességét a fo karinak... Nagyon idegesítő:D ( bar ha van valakinek masik anemo karaktere könnyebb)

(#1356) wierra válasza Jumbozorz (#1355) üzenetére


wierra
senior tag

Hál'istennek van egy Cukorkám (Sucrose), úgyhogy köszi a tippet, így marad Traveller geo-n. :R

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#1357) Jumbozorz válasza wierra (#1356) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Ámbár, ha a Traveller-ed benne van a csapatodban, akkor erősebb szerintem Anemo-ként, mint Geo-ként. Geo csak a puzzle miatt van szerintem a játékban :DDD Viszont van olyan puzzle, ami nélküle(Geo) lehetetlen

(#1358) body007 válasza Jumbozorz (#1355) üzenetére


body007
addikt

Hogy cseréled a képességét a fő karinak? :Y

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#1359) wierra válasza Jumbozorz (#1357) üzenetére


wierra
senior tag

A csapatösszeállítás nem fix; helyezet és küldetésfüggő. Jellemzően inkább nincs benne Traveller. Egyébként tegnap este kezdtem el felfedezni a 'geozás' szépségeit is. :DDD
Nekem az is sok időbe telik, hogy kitaláljam az optimális artifakt-kombókat. Órákat el tudnék vele molyolni...már ha lenne erre ennyi időm.

Egyébként nem minden esetben világos, hogy az elementális támadások hogyan, ill. mi alapján skálázódnak... :U ATK vagy Elemental Mastery...?

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#1360) KaitouP válasza Sirandrish (#1354) üzenetére


KaitouP
veterán

Pedig de. :P

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1361) Jumbozorz válasza body007 (#1358) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Vannak a "Statue of Seven" oszlopok. Mondstadt környékén a szelesek vannak, Liyoe környékén meg föld. A "fő" kari legyen aktív, amikor megszólítod a tornyot és kijön lehetősgéként, hogy "resonate with geo/anemo" és akkor változik át a karid képessége. Vica-Versa működik. Itt egy videó:

https://www.youtube.com/watch?v=-MFXv1-FQ10&ab_channel=Jonooit

(#1362) body007 válasza Jumbozorz (#1361) üzenetére


body007
addikt

Aha, köszi :R

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#1363) Jumbozorz válasza wierra (#1359) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

ATK is skáláza az elemental sebzésedet. Elemental Mystery, mint attribútum is befolyásolja az elementál rekacióinak az erejét/sebzését. A Vaporize, Melt, a leggyengébb reakció összehasonlítva pl a Superconduct,val, Electro Charged-val stb.

(#1364) Over567


Over567
aktív tag

Szerencsére ha GEO kellett idáig Noelle-el megoldottam mindig de még nem nagyon volt olyan hely ahova nem tudtam feljutni (Kösz Venti :DDD ) Egyébként sok jóra nem számítok a wishekkel kapcsolatban. Sok szerencsét mindenkinek.

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1365) #44330240


#44330240
törölt tag

Eddig 2 db Diona esett 20 nyitásból. Elégedett vagyok, mert csak ő kellett ebből a bannerből. Mármint a többinek is örülnék, de van elég karakter a repertoárban. Lehet, hogy még nyitok 10-et, hátha ad még valami használhatót, de a többi megy félre a Zhongli bannerre.

(#1366) stuka20


stuka20
aktív tag

Gnosty hymn nélkül is -tehát ingyen- lehet teljesíteni a bp-t?

(#1367) wierra válasza stuka20 (#1366) üzenetére


wierra
senior tag

Persze, ha elég kitartó vagy. De csak az ingyenes reward-okat kapod (a felső sor).
A BP végi fegyverekhez persze kell a Gh is.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#1368) stuka20 válasza wierra (#1367) üzenetére


stuka20
aktív tag

Szomorú :/

(#1369) Ventur@ válasza wierra (#1349) üzenetére


Ventur@
senior tag

A kisebbik oszlop elé rakj le egy geo hordót. Arról fel tudsz mászni az elsőre, repülj át a középsőre, majd ugyanezt csináld meg a második oszlopon (geo hordó az oszlopra és ugorj fel rá). Onnan meg át tudsz repülve ugorni az utolsó oszlopra. Vagy megpróbálhatod, hogy lépcsőszerűen lerakod a két geo hordót a ládás oszlop elé és úgy ugrasz fel rá.

Én az első változatot csináltam, nekem így ment :) .

Ui: Vagy még onnan a szikláról (ahol van az a kis bokor a képen) is megy, csak tegyél a szikla tetejére egy geo hordót.

Ui2: Ja, már látom megválaszolták :) . Nah mindegy, ki nem törlöm már a hszt :D .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1370) wierra válasza Ventur@ (#1369) üzenetére


wierra
senior tag

Köszönöm a részletes leírást! :R
Isten tartsa meg a jó szokásod! :K

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#1371) Mike válasza KaitouP (#1353) üzenetére


Mike
veterán

nem szép dolog egy rollban rögtön két olyan új karaktert kapni, ami nekem is kellett volna, és most szándékozok érte 10k-t elégetni, mert tuti nem fogok kapni a pénzemért semmit.

[ Szerkesztve ]

(#1372) KaitouP válasza Mike (#1371) üzenetére


KaitouP
veterán

Ööö... Miért is ne lenne szép? :U Mintha bárki tehetné arról hogy jót vagy rosszat húz-e. A játék ezen része szerencsejáték, ezt elfogadtad már akkor, amikor nekiálltál játszani, ha nem tetszik, nem kell ezzel a játékkal foglalkozni, azért viszont nem kellene beleállni másba, mert jót húz. Ha bajod van a rendszerrel, a fejlesztőknek/velük szemben fogalmazz meg kritikát. A játék továbbra is free to play, nem pay to win, semmilyen gyakorlati hátrányod nem származik abból, ha nem tudsz kihúzni egy karaktert, ha te erre elköltesz 10K-t és ennek ellenére se sikerül, akkor az - már ne haragudj - de a Te bajod. Nem kötelező költeni a játékra.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1373) Mike válasza KaitouP (#1372) üzenetére


Mike
veterán

vicc volt, csak arra választoltam amit írtál

[ Szerkesztve ]

(#1374) wandor0930 válasza Yodamest (#1345) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Jaja Dionát én is akartam, de így hogy jött Qiqi sajnos ő kimarad a csapatból, nem kell két jegyes kari.

Qiqi meg egy állat az eddigi 20-30 perc alatt, Barbar nem volt szimpi valahogy nem vált be szóval én eddig healer nélkül játszottam és most WL-3 így kicsit nehéz volt, de vele sebezni is lehet meg szinte full HP-n jövök ki a harcokból. Pedig még csak 40es és Ascendelve sincs másodszor mert valami növényt kell gyűjtenem.

Ningguang sem rossz, a növénykeresésben meg bányászatban sokat segít, illetve eddig nem volt se varázsló se íjász a csapatomban szóval a repülő célpontokkal közben volt egy kis gondom, de most az sem probléma.
Viszont hosszútávon valószínű egy íjász fogja váltani. Gondolkodom Dionán mert tetszik, de Razor miatt Fischl-t kellene megszereznem inkább.

(#1375) Over567


Over567
aktív tag

Phuh ez az 1.1 nekem rendesen elcseszte a teljesítményemet PC-n eddig is néha be akadt de most 3x rosszabb mint volt. Ennek egyáltalán nem örülök, így még az embernek a kedve is elmegy a játéktól. (min-max graf nem számít min vagyok) :(

Xbox Tag: TheStevie / Origin: SirHedge / Uplay: Sir_Hedge / Steam: Sir_Hedge

(#1376) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

Na az első banner wish-ből, és egész jó lett, megszereztem Keqing és Ningguang igaz ez utóbbi már constellation. Végre nem Barbara vagy Sucrosse constellationt gyűjtőm. Bár igaz hogy ma megkaptuk Barbarát, így nekem már csak 1 const hiányzik. :D

ui: Kéne hozzá sok cucc hogy felfejlesszem.

(#1377) Mike


Mike
veterán

Hehe, közben kipróbáltam Childie-t, és ez a nyilazgatás nem az én világom. Mire betölt az íj, a nyakamom vannak, az alap lődözés sebzése meg túró

(#1378) wandor0930 válasza Sz_Imre (#1376) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Grat, Keqing ultija nagyon tetszik, én is elfogadnám :D

(#1379) Mike


Mike
veterán

A városi presztízs pontokat hol keressem?

(#1380) Yodamest


Yodamest
addikt

Na már szedem a patchet, hamarosan jönnek a roll fotók! :DDD (sírni fogok érzem)

(#1381) wandor0930 válasza Mike (#1379) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Kaptál hozzá egy küldit, de Monstadtban a hátsó bejáratnál van egy nő(katona) nála.

(#1382) Steve1207


Steve1207
veterán

Nem nagyon követtem a játékot manapság, néha a daily cuccokat szedtem be és kész.
1.1-es updateben tényleg nullázódott a BP rank? Annyira nem zavar, csak meglepett.
Másik: PS4-en is be lehet váltani már az ajándék kódokat az opciók - acc - redeem alatt

Ja és kihúztam én is 3 randomból Dionat :DDD

[ Szerkesztve ]

.

(#1383) Yodamest


Yodamest
addikt








Na elnyitottam mindenemet, voltak még 1 itemes wishek, de azok csak fegyverek voltak, azokról nem is csináltam képet. Alapvetően csalódott lettem volna, a Jean mentette meg a napot, neki nagyon örülök! Többiekből mind dupla vagy tripla, asszem meglesz a fel konstellációzott csapat. :) Na csapassuk mostmár!

(#1384) Jumbozorz válasza Yodamest (#1383) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Huu Chongyun miatt nagyon irigy vagyok. Nemkülönben Jean miatt. Grat.

(#1385) Ventur@


Ventur@
senior tag

Növelték adott WL szinten az ellenfelek erejét, vagy ennyire elfelejtettem játszani egy nap alatt?

Esek-kelek a kedvenc négyesemmel (Diluc lvl60-lvl70 fegyver, Keaya lvl 60-lvl60 fegyver, Fischl lvl60-lvl60 fegyver, Barbara lvl50-lvl60 fegyver. Mindegyiknél 4 csillagos a fegyver, talentek lvl 3-4 között, artifactok szinte mindegyiknél maxosak. Meg úgy aránylag jól vannak összerakva.) és csak arra tudok gondolni, hogy növelték az ellenfelek sebzését jócskán. Nem, nem domainekben, hanem csak simán, open world.

Vagy csak én mesélem be magamnak :D ?

Másik: A kipróbálható 4 karakter közül nekem egyik sem tetszik :F . Talán az elektros csaj, amelyik bejött és tetszettek a képességei, de ha a többiek közül valamelyiket kapnám - már ha elkölteném a wish-jeimet :D - hát nem lennék túl boldog :D .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1386) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Még szedem a patchet (falusi net power), és erősen gondolkodom hogy wisheljek-e. Nem biztos hogy megérné elverni a pity timeremet, egy nyilas karakterre (nem a kedvenceim)..
Azért majd a testben kipróbálom..bár most csak pár dolgot nézek majd, de majd szombaton nekifekszek mindennek :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1387) Sirandrish válasza Ventur@ (#1385) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ismerős csapat :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1388) Steve1207 válasza Ventur@ (#1385) üzenetére


Steve1207
veterán

Szerintem erősebbek, bár úgy érzem most az optimális, nem csak átkaszabol az ember és van értelme játszani és kihívás. Nem is játszottam huzamosabban már vagy 2 hete, mert tudtam mi a kimenetel, küldetés kevés volt a dungeonokba meg nem volt kedvem mászkálni, annyira sablonossá vált. 36-os vagyok épp.

Más: ti hogy tudtok ennyit kívánni? Nyomjátok itt a 10-es kívánságokat, nekem kb hetente van 15, bár nem dungeonozok :D

.

(#1389) Sirandrish válasza Steve1207 (#1388) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Gyűjtögetünk... :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1390) Steve1207 válasza Sirandrish (#1389) üzenetére


Steve1207
veterán

A karaktereknél most egyébként mindenkit mutat már, aki a játékban van? Csak szürke, aki nincs meg, ugye? Annyira nem is hiányos a "készlet", Tartaglia, Klee, Venti, Mona, Fischl, Diluc, Nigguang, Beidou hiányzik csak. Ebből most van egy Fischl quest is, meg ki tudja még mivel vagyok elmaradva :D

.

(#1391) Sirandrish válasza Steve1207 (#1390) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Még nem láttam patch óta a játékot :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1392) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Gondoltam nyitok egy 10est...
Az 5 csillagos nem kell, de mondom a kis macskajányt megnézném :D
Mehet is tovább a gyűjtögetés :DDD


És a pity timerem is megmaradt :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1393) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Gratulálok mégegyszer mindenkinek. Patch benyomások:
Erősebbek az ellenfelek, jóval. Simán 20 %ot lever egy ütéssel egy level79es lebegő robot. Ilyen nem volt,de nagyon király. A játék laggol eddig nem laggolt, remelem javítják. A játékban osszeszedheto nyersanyagok jobban csollognak, könnyebb őket észrevenni. Tetszik a turbozott virág nyitogato (pénzt ad vagy xpt) meg az új színű mining kristály,weapon material is tetszik. Ha nincs időm a resint elkölteni aznap( ugye már 160 van:DDDyuhu), akkor a fentiekbe belerakom es nem vesz el. A bounty questek is tetszenek nagyon. Új lendületet kapott a játék számomra. Hőst nem nyitok, se fegyot, most mert nem tetszenek.

[ Szerkesztve ]

(#1394) Tatyla


Tatyla
őstag

A mai nap átnyergelek a magyar accomra a US accról ps4-en

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#1395) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1393) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hol találom ezt a bounty témát?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1396) Jumbozorz válasza Tatyla (#1394) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Atyaeg. Nem találok szavakat:C

Sirandrish: az uj npcnel. Reputation. Heti 3 bounty van

[ Szerkesztve ]

(#1397) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1396) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

És az új NPC merre van ? :D
megvan :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1398) wandor0930


wandor0930
aktív tag

Nemár hogy kivették a fejlesztőkönyves "BOSS"-t... oké megvan csak a könyvben nincs benne

Tatyla , gratula az szép :)

[ Szerkesztve ]

(#1399) Ventur@


Ventur@
senior tag

Akkor jól éreztem én, hogy növeltek az ellenfelek sebzésén. Megnyugodtam, hogy nem én lettem béna egy nap alatt :D .

Viszont nyitottam egy 2x10-es wish-t. Egyet az új bannerből és hát csöppet csalódott vagyok: Tartaglia és Diona....hááát pont egyiket sem akartam :O . Sebaj, felfedezésre elküldeni jó őket :D . Úgy sincs több használható normális íjjam, mert egy van Fischlnél és egy Ambernél...azt kifújt a repertoár. Másik 10-es wish meg elment a Monas bannerre, ott viszont dobott egy Chongyunt, ennek viszont örülök. Csak győzzem felfejleszteni :D . Mondjuk így továbbra sincs 4 azonos elementben lévő hősöm és így még mindig nem lesz meg a Fantasztikus négyes achivment :O .

A másik még, hogy végre lehet a billentyűzet beállításokat variálni, de hát pont azt nem, amit meg szeretnék (Vision-t jó volna a görgőről átrakni, de hát azt meg nem lehet). Jah meg feltoltam mindent grafikában és hát a bloom-on kivűl sok minden nem változott. Mondjuk eddig is high-on volt minden :) .

Kellett már ez az update, mert untam a farmolást, most már csak rankot kellene lépnem, de még azt nem akarok (AR 35-ön vagyok és már van vagy 45000 xp-m összegyűlve :DDD ).

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#1400) scyllafren


scyllafren
senior tag

A bountyk a 3 agu ikonon vannak, ugyanaz, mint Paimon ruhajan. Monstadtba a kocsma melletti varoskapunal, Liyuebe meg a adventure guild mogott 2 utcaval.
A requestek kozosek a varosokban, ergo ha egyikbe megcsinalod a heti harmat, a masikba mar nem vehetsz fel egyet se. Az kesobb lesz fontos, hogy ott vedd fel, ahol meg novelni kell varos-szintet.
A bountynal, meg a legalsot vegyetek fel, mert ha nem sikerul, akkor nem szamolja. Ugyanugy harom van, es igaz, nehezebb, de az adja a legtobb rewardot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.