Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) Sirandrish válasza Mike (#1150) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mobilon még sose használtam, de gondolom igen

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1152) Mike válasza Sirandrish (#1151) üzenetére


Mike
veterán

Én psen játszom

(#1153) Sirandrish válasza Mike (#1152) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azt tudom, de a DC van telóre. Mivel az egész arra van kitalálva hogy beszélgessünk, ezért gondolom mobilon is lehet .
Csak majd be kell jönni a fent linkelt szobába.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1154) wandor0930 válasza Mike (#1150) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Igen, megy én régebben úgy használtam.
Hogy telón böngészőből működik-e azt nemtudom de applikációval tökéletesen.

(#1155) Mike válasza wandor0930 (#1154) üzenetére


Mike
veterán

Appot felraktam

(#1156) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Aki tud segíteni várom. Beszélni nem tudok asszony mellettem van:DDD

(#1157) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1156) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

1-2 körre be tudok ugrani..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1158) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Jó, hát ez 5 kör lett, de ha annyi kell, hát annyi kell :D
Jó volt..nagyon élvezem ezeket a COOP bossharcokat :K

Közben sikerült egy keményet odacsapnom is... :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1159) wandor0930 válasza Sirandrish (#1158) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Kár hogy én ehhez kicsi vagyok :S

(#1160) Sirandrish válasza wandor0930 (#1159) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Lehet ezt kissebb szinten is nyomni. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1161) wandor0930 válasza Sirandrish (#1160) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Persze tudom, most konkrétan erre az alkalomra gondoltam mert gépnél lettem volna (amúgy elég rendszertelenül vagyok).

(#1162) Mike válasza wandor0930 (#1159) üzenetére


Mike
veterán

én is csak adv32 vagyok

(#1163) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Helyzetjelenés: A 4 karim 80-as a fegyókat húzom most 80-asra. Aztán ráfekszem a Talent-ekre. Aztán Artifactok. Most már nem ér annyi inger. Battle Pass-t kihúztam. A főbb eliteket legyaktam. A probléma az lesz, hogy AR43 fele haladok, de a 90-es szint csak AR50(!)-en nyí lik meg :W
Amúgy, ha úgy veszem, hogy 5 nap múlva jön az új tartalom, pont elég időt öltem bele, hogy sok ideig ne "unatkozzak" :C

(#1164) wandor0930 válasza Mike (#1162) üzenetére


wandor0930
aktív tag

Én csak adv30, de ha minden igaz akkor mindkettő Wl2.

(#1165) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Két dolog hátha segí, aki még a BP-t csinálja. A napi 10-es bányász küldi teljesül úgy is, ha expedicióval veszed ki a köveket, vagy Liyou-ba megveszed az egyik árustól. A másik, a heti küldetés, amikor 20 Ley line deposit-ot kell csinálni, de ugye ezeket a végén kitudod nyitni 20 resinért. A BP quest számolja a 20-at ha csak teljesíted a küldit, de nem nyitod ki a virágot, így nem kell resint költeni. Annyi, hogy ez egyszer játszható el, azaz 4x naponta.(ez esetleg mehetne Összefoglalóba)

[ Szerkesztve ]

(#1166) #44330240 válasza Jumbozorz (#1165) üzenetére


#44330240
törölt tag

Sikerült tegnap leverni a Hydro bosst? Végül csak nem jutott időm részt venni benne.

(#1167) Jumbozorz válasza #44330240 (#1166) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Aha köszi.Siran segített.

(#1168) Mike válasza Jumbozorz (#1165) üzenetére


Mike
veterán

a hetiből nekem eltűnt az első város (Mondstat vagy hogy hívják) 100 vackának gyűjtése

(#1169) Jumbozorz válasza Mike (#1168) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Jaja. AZ nekem sem jött vissza. Egyszer tudtam csak teljesíteni.

(#1170) wierra válasza Mike (#1168) üzenetére


wierra
senior tag

Nekem ez a múlt héten volt így. Most ott van mindkét város guberálós kvesztje.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#1171) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1165) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Gondolkodtam már ezen én is, mármint hogy mehetnének, de ha már másnak is eszébe jutott akkor beleteszem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1172) Sirandrish válasza #44330240 (#1166) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Oh pikkpakk szijjelvágtuk :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1173) Mike válasza Sirandrish (#1172) üzenetére


Mike
veterán

köszi a segítséget
holnap is tolhatunk valamit, igy kicsit egyszerűbb fejlődni

(#1174) Sirandrish válasza Mike (#1173) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nincsen mit..ha leszek, megyek szívesen :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1175) Jumbozorz válasza Mike (#1173) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Nekem is írhatsz nyugodtan;)

(#1176) Mike válasza Jumbozorz (#1175) üzenetére


Mike
veterán

köszi neked is
tegnap éjjel megcsináltam Dvalint
vicces volt
a lövöldözős rész ugyanaz volt, aztán Ventivel kicsit lődöztem, aztán amikor a sárkány elfeküdt, Razorral csaptam rá egy sort, és már vége is lett :)

[ Szerkesztve ]

(#1177) wandor0930


wandor0930
aktív tag

Klee után az újonnan bemutatott karaterek várhatók vajon wishben?

Klee nem volt szimpi így már összegyűlt egy 4-5 wishnyi és nagyon viszekd az ujjam :D

Na meg jólenne ha jönne egy 5csillagos akiköré építhetem a csapatomat, addig annyira nem akarnám fejlesztgetni őket.
Razor meg Xiangling elég fixnek tűnik, de ha mondjuk jönne egy Diluc nembiztos hogy megtartanám utóbbit.

Megy egy íjász is jóvolna...hm miért csak 4 karakter lehet a csapatban :O

(#1178) Jumbozorz válasza wandor0930 (#1177) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

11.-i WIshben már új karakterek lesznek. Lesz egy 5 csillagos is.

(#1179) Mike


Mike
veterán

nincs dvalinnál coop, azt írják mindenhol

(#1180) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Ki, mit csinál a játékban?

(#1181) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1180) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én megcsinálom a napikat, meg ha ráérek leütöm azokat a "bossokat" akiknek a dropja kellhet a későbbiekben, és kb ennyi.
A 120 resint pikkpakk eldurrantom kb bármikor, így kb nem maradt semmi.
Várom a 11.-ét, de előre félek hogy néhány nap, esetleg 1-2 hét alatt azt a tartalmat is ki lehet majd filézni..
Meglátjuk..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1182) Mike válasza Jumbozorz (#1180) üzenetére


Mike
veterán

velem jön könyvezni meg elitet püfölni :D

tegnap néztem hogy a battle pass még hétfőn is tart, tehát a jővőheti feladatokat is meg tudom csinálni mielőtt lejár, még kevesebb primogem kell a végére :)

(#1183) Sirandrish válasza Mike (#1182) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Például :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1184) #44330240 válasza Jumbozorz (#1180) üzenetére


#44330240
törölt tag

Jumbozorz
Nagyjából ugyanazt, amit Sirandrish közölt le. Plusz néhány növény gyűjtése. Resin-t a morás és karakter-fejlesztős "ködre" költöm a hétvégén.
1-2 nap és meglesz az AR45. Addig is próbálom betelíteni az inventory-t. Nem sok kell már.

Sirandrish
Hát ha marad a lendületünk, sajnos lesz az 1 hét...

(#1185) Sirandrish válasza #44330240 (#1184) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem tudom mennyi küldi, meg ilyesmi jön be, de az tuti hogy nem fogom 1200exp-ként összefarmolni a AR 50et, meg 55öt.
A ládákkal nagyon sokáig elvoltam amúgy, de most eljutottam oda hogy szinte egyet se találok, még akkor se ha órákig kalandozok..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1186) Mike válasza Sirandrish (#1185) üzenetére


Mike
veterán

túlhasználtátok a játékot :D

(#1187) Sirandrish válasza Mike (#1186) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Pedig nem kapkodtam, és tényleg MINDENT csináltam ami szembejött.
Ha kapna az ember elég EXP-s alapanyagot, akkor azzal is hetekig el lehetne lenni, míg összekisérletezgetsz egy tökéletes (vagy tökéletesebb) csapatot, de ugye ezen a téren meg van kötve a kezünk, szóval az se megy.. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1188) #44330240


#44330240
törölt tag

(#1189) Yodamest


Yodamest
addikt

Olyan problémával ti is találkoztatok, hogy a főbb story videóbejátszások alatt totál elmegy a hang? Ez mitől lehet?

(#1190) Jumbozorz válasza #44330240 (#1188) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

:D

(#1191) Jumbozorz válasza Yodamest (#1189) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Próbáltam utána olvasni, de sehol nen írnak hasonlót. Sajnos:F

(#1192) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

En is várom 1.1et. megpróbálok nem napi 3 órát játszani es talán nem lesz az mint most, hogy igazából farmolok folyamatosan.(ami nem baj, ha tudom, hogy a content bővülni fog).

Huzok most egy farm accountot, ahova betudok majd menni kristályert, meg mas nyersanyagert.

Gondolkozok egy teljesen új csapat felallitasan ( tudom, lehetetlennek hangzik:DDD)- Fischl, Razor, Klee, Sucrose. Most Klee, adneturer (anemo), Barbara, Chongyun. Ha meglenne Diluc, akkor Klee, Diluc, Sucrose, Fischl lenne a csapatom

(#1193) stuka20


stuka20
aktív tag

Nem olyan nehéz a szöveg, de vajon lehet számítani magyar feliratra a játékban egyszer?
Például a Kurzpel és még 1-2 játék is kapott. Csak kíváncsiságból kérdem.

(#1194) Yodamest


Yodamest
addikt

artifactokat hogyan éri meg upgradelni? AR25-ön vagyok és eddig csak néhány 4csillagos lila artit húztam, a 3 csillagosokat nem mertem. Azokat megéri? vagy idővel úgyis kukázva lennének és csak 4-eseket húzzak?

(#1195) Jumbozorz válasza Yodamest (#1194) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Azt mondanam hogy erdemes utána nézni melyik hősnek melyik artifact szett a legjobb. Ha megvan ami kell egy adott karakternek, de csak 3 csillagos, fejleszd, mert en AR 43on vagyok, de 4 csillagos szettem egy sincs fullba még. Ha jon az adott 3 csillagos szettbe olyan ami 4 csillagos azt rakd be es a fejlesztett 3 csillagost meg aldozd fel a 4 csillagos fejlesztésére.

(#1196) scyllafren válasza Yodamest (#1194) üzenetére


scyllafren
senior tag

Nekem most annyi 4*-os artifactom van, hogy a harmast csak akkor hasznalok, ha otthagyom egy lv1-esen, vagy a szetthez kell. AR34. Az artifaktoknal a pozitivum, hogy nincs szinthatar, es csak a 15-20% xp-t "veszited" ha egy szintezettet raksz egy masikba. Pl maxolt 3* az +12, egy 4*-osba belerakva asszem olyan 9-10 szintet ad neki.

Fegyvernel ott az ascend, ami miatt sokkal jobban kell figyelni, mert rengeteg XP-t lehet bukni.

Roviden: Ha jo 3* -osaid vannak, plusszold fel oket nyugodtan, max belerakod egy 4*-5* -osba.

(#1197) Sirandrish válasza Jumbozorz (#1192) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem egy Qiqi kéne, mert azzal ki tudnám váltani kaeyat és Barbarát is egyszerre.
Azon kívül kb tökéletesen meg vagyok elégedve a jelenlegi csapatommal :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1198) Yodamest


Yodamest
addikt

Noelle szép fokozatosan bejátszotta magát a csapatba, baromi jó paladin healer a csajszi!

(#1199) KaitouP válasza Yodamest (#1198) üzenetére


KaitouP
veterán

Healer helyett inkább defender tank attól függetlenül hogy némi HP-t tud visszagenerálni, de egyébként én is imádom. Jelenleg heal-re viszont ott Barbara, a legjobb opció. Bár én maradok a HP-t adó kajáknál. :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#1200) Jumbozorz válasza Yodamest (#1198) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Furcsa, de nekem nem fer be, mert nem tetszik a kinézete:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.